"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

allisia
autor
24. júl 2009

bubi tak si to uzi 🙂

lily na buduci tyzden ideme ockovat tak to dr pripomeniem ze to nepreslo 😉

allisia
autor
24. júl 2009

Oliverko sa dnes prvy krat pretocil z chrbatika na brusko uplne tak ze aj rucicku vytiahol, lebo doteraz mu vzdy zostala zaseknuta a ked mu to neslo tak sa otocil spat 🙂

zuzka76
24. júl 2009

dobry vecer 🙂
co porabate? mne sa nejako nic nechce, ani pozerat telka....ale isla by som von niekam na jedno male chladene 😅 no ale neda sa...

zuzka76
24. júl 2009

alli Oliverko je aky sikovny 😉 uz zistuje co sa zacina darit a hlavne ako 🙂 ...myslim to pretocenie.

zuzka76
24. júl 2009

bubi aj zuzidr dodatocne stastnu cestu prajem 😉

sstefi
24. júl 2009

dobrý večer 🙂

lilyk
24. júl 2009

caute 😉
Zuzi tak sa vytratme nenapadne z bytu a podme 😀 a mozne rovno pockat na sstefi...zatial si dame aj 3,4,5...... 😀
a dnes sa lucim, mala som vcera tazkuuuuuu noc, tak padam do postele...esteze neviem co ma caka 😝

sstefi
24. júl 2009

ta pome no 😀

sstefi
24. júl 2009

NATAL, tebe som zistovala ako to vyzera na tom kupku čo si sa pytala-sóstó, vraj je tam pekne, su tam aj tobogany a pod.(proste je sa kde vyšalit a pod.) pre deti su bazeny aj zvlašť a vraj aj s teplou vodou. No a ešte tam je nedaleko toho kupaliska nejaká ZOO, čo cez sklo možeš šuchať nos spolu s ľadovym medvedom(on je za sklom 😅 😀 ), že su tam aj tučniaky a tulene a vela vela všetkeho a je to vraj uchvatny zažitok a zabere to aj cely den, kym to popozerate. tak asi tolko
a musim aj ja povedat, že Madari sa velmi snažia držať všetko na urovni pre turistov, či su to kupaliska a plaže, či pristupove cesty k pamiatkam a pod., no dole klobuk 😉

sstefi
24. júl 2009

padam vystret pračku a dobru noc 😝 som nejak blbo spala, nejake stresy sa objavili, tak som trošku mozog a nervy zaťažovala 😅 😝 🙄
oni nam totiž takmer po mesiaci tí záujemcovia o ten neštastny dom včera oznamili, že si to rozmysleli a nechcu ho ..... 😠 ☹ a to nam medzitym volala nejaka ženska a že joj, aka škoda, že ste ho už predali a pod. možno by ho fakt chcela, len už nemame jej čislo, vlastne sme si ho ani neuložili, nakolko to bolo "neaktuálne" no a už to zase aktuálne je 😢 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

bubulik
25. júl 2009

Steff, to je na porazenie s tym domov. Nabuduce vypytajte zalohu. A potom ju nevratite ked to nebudu chciet. Aspon trochu zarobite. 😉 😉 😉
Maly je okupany,papa. Hanka sa uz napapala. My ranajkujeme. MM s detmi vyhodim von, potrebujem upratat. A mamina bude varit. Vymyslela som si plnenu papriku, ale bez papriky, pretoze je ju teraz nejem a este gordom blue a opekane zemiaky. A masova polievka. A uz budeme mat pokoj aj na zajtra. 😉 😉
Peknu sobotu, Bubi Tebe stastnu cestu. 😉

zuzka76
25. júl 2009

jaaaj skoda, ze som sem vcera uz nedosla....asi som zmeskala to male chladene 😕 😀 ste isli bezo mna, cooo 😀
ach, tu muselo v noci prsat, lebo mam zase plne kochliky vody...mam tie samozavlazovacie 😢 a ked prsi a naprsi mi do nich(nemam zaspodu diery, lebo tym padom by mi take boli prd platne... 😕 )tak sa samozavlazili az tak, ze mam pocit, ze korene tych tahavych muskatov, bubu vie urcite ako sa presne volaju 😅 - az mi odhnili, lebo mi listy poobschynali a su tam len take kostrbale, ale zatial ziju....len dokedy 😕 😔 🙄

zuzka76
25. júl 2009

no ale tym som chcela napisat, ze tu v noci asi prsalo a dufam, ze dnes bude vonku aspon trochu znesitelnejsie 😕 😅

zuzka76
25. júl 2009

tak pekny vikend vsetkym 😉

sjuzi
25. júl 2009

Ahojte, hlásime sa o5 z TT, tak perem a pracem, ale nejaká som z toho počka unavená... 😝
Robím zapekaný karfiól so zemiakmi a veľa veľa syrom... mmmmmm. MM to síce nezje bez tatarskej, ale tak aj také jedlo občas musí byť... heheeee

Sstefi, to je na šľaka s tým domom, mrzí ma to... to sa nemuselo stať... ach jo... 😒 ☹

sjuzi
25. júl 2009

A jakú veľkú búrku hlásili, tak tu ani neviem, či nejaká bola, určite trocha pršalo, ale žeby nejaká kalamita, tak to nie... V noci som bola asi 2x hore, lebo Miško plačkal zo sna, 1x som ho musela celého prezliecť, čo bol taký spotený a prikryla len plachtou a 2x chcel cikať... 😅

sjuzi
25. júl 2009

Ale potom aspoň sme spali do 7mej, čo je u nás fakt rekord... 😀

lilyk
25. júl 2009

ahojte 😉
Zuzi u nas prsalo skoro celu noc a vonku je super,no len ten vietor je stale ostrejsi 😖
chuda kvietky....nam pribudol novy kvietok resp.nova dracena lebo stara sa MM uz nepacila ze zrazu neni pekna 😀
sstefi presne vypytajte na buduce zalohu 😖 smola 😒

zuzka76
25. júl 2009

no veru sstefi, nabuduce si vypytajte nevratnu zalohu, vsak vy ste na nich cakali ze to kupia, odriekli ste inych zaujemcov a teraz ste ostali na holickach. Aby to bolo fer voci obidvom stranam, ja bych brala nevratnu zalohu...vy im to nepredate(ak ano zalohu vratite) a oni to kupia(ak nie, zaloha ostane vam) 😉 drzim velmi palce aby to v blizkej dobe vyslo 😉

zuzka76
25. júl 2009

lily ja som si z tych kvetov bola uz taka nestastna, lebo sa o ne riadne staram, teda o vsetky, prihnojovala som ich ako treba a toto... 😠 buduci rok ich uz nezasadim, alebo urobim diery zospodu kochlika 😀 take tie druhe muskaty, tie vysoke, mam take krasne, este aj svekrusa mi ich pochvalila 😀 😀 😔 ze ake maju velke kvety 😀

zuzka76
25. júl 2009

a varim kukuricu, prvykrat tohto roku, ale co uz, som zvedava aka bude, lebo uz bola taka trochu zlta...nabuduce si doma natrham a basta 😀 😀

lilyk
25. júl 2009

😀 mne svokra povedala ze ," ten kto sa o kvety nestara tak ich ma pekne" 😀 😀 to akoze ja 😀 lebo ona ma nejaky kvietok ktoremu sa nedari 😒 ...uz som nechcela byt zla a povedat jej ze ja polievam 2 krat do tyzdna a ona iba raz 😝

zuzka76
25. júl 2009

tak potom sa aj ja o kvety nestaram 😀 😀 😀

bubulik
26. júl 2009

Dobry den, kde ste kockosky????? 😲 😲 😲
Ja sa od rana snazim dat veci an MMB, ale velmi sa mi nedari, kedze Hanka ma asi zapaleny mechur. Od rana place, drzi si cikulu a cikat chodi az na poslednu chvilu. takze nam raz aj uslo. Plakala ako o zivot. Ona uz chce len do nocnika a ked sa jej to nepodari, tak koniec sveta. 😒
Inak maly vcera vecre od pol osmej len papal a vracal a hladal a mrncal a papal,....... az do 01 00 hod. Nakoniec som mu vytiahla prso a prisal sa hned a zaspal po 3 min. Skor tam len dudloval. Potom s jednou prestavkou spal az do 7 30 hod. Tak som si aj ja pospala.

bubulik
26. júl 2009

Este som pridala fotky, ako nam to na nocniku ide a hlavne ako tam mal chodi nastailovna, kedze je to udalost. 😀 😀 😀

allisia
autor
26. júl 2009

cafte, no jaka absencia teda 😠 😠 😀

ivka07
26. júl 2009

Ahojte 🙂

ivka07
26. júl 2009

ali už chodíš na ten vodičák?

lilyk
26. júl 2009

ahojte 😉
uz sme ulozili, este pojdem pozriet Tomina ci uz spinusa a potom si nalejem vinka, MM ma narodky, este aj futbal mu ide 😉
inak sme boli poobede vonku na ihrisku, Majkov bager bol populaaarny, 3 chlapcekovia stale po nom poskulovali a mi s MM sme stale Majkovi po tichu vraveli nech ho drzi a nepusti 😀 ...no ale dolezite ze sa zahral sa kazdy, ked si ho zobral jeden tak sme Majka zabavali inymi hovadinkami a tak dokola 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre