• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
Andy juuuuuj hned by som tam isla, fotecky nadherneeeee :slight_smile:
4. aug 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chcela som aj ja pridať fotky,ale Maroš vraj zabudol ako sa zmenšujú,tak som v ri.i :angry: ja som analfabet na počítače,takže musím počkať na Peťu a tá príd e až v piatok :unamused:
4. aug 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po vetkých morských fotkách,pridám horské :wink: a Domča už desiaty krát pozerá na seba v telke,čo je natočená kamerou :slight_smile:

tá tam mala 11 ročného pestúna,mojej sesternice syna,a som bola prekvapená ako sa jej venoval a hral sa s ňou.Najprv sa odo mňa nepohla a potom stále za ním lietala

a našla si hned aj moravských ogarov,usilovne jej pomáhali zdolávať prekážky na preliezke,taký hádam 3-4 ročný,pekne sa s ňou bavili,taká malá a už mala okolo seba kopec frajárov :wink:
4. aug 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
5. aug 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bre rano :grinning:
5. aug 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes sa chystam na UPSVaR tak to zas bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

v pondelok mam trenazer tak sa tesiiim :grinning:

mala bola prvu celu noc bez plienky a nepocikala sa, ale dala som ju okolo polnoci v spanku na wc a tam sa vycikala, odniesla som ju do postele a za tri sekundy spala dalej :slight_smile:
5. aug 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alli na co ides na UPS.......?
a kde ste zvysok :angry:
5. aug 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lily idem si podat ziadost na RP :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. aug 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zda sa ze vonku je celkom zitelne ale mala isla spat tak pojdeme potom
5. aug 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som dala nejake nove fotos :slight_smile:
5. aug 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maly je nejaky nervny a uz dva tyzdne slinta ako bernardin a vsetko hryzie ale ked ja ziadne zuby nevidiiiim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. aug 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lily kam si zmizla?
5. aug 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alli Tomino sa mi stavia o vsetko tak som mu v patach :wink: teraz spi.
5. aug 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nas to len caka tak mam este chvilu klud :slight_smile: Oliverko sa zatial snazi iba posuvat ked je na brusku, odraza sa nohami ako divi a ked zisti ze musi posuvat aj ruky tak bude ako strela :grinning:
5. aug 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... tak na Miška asi dačo sadlo, zobudil sa s teplotou 37,5 a sklenenými očami, nesoplí, nekaká, nevracia zatiaľ, ale obed nejedol, iba trocha polievky. Stále pije ako dúha džúsik, tak aspoňže to...
Teraz síce pýta puding, ale určite ho nebude, no i tak idem mu ho uvariť...
Tak neviem, čo to za zvláštna choroba... :confused:
5. aug 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak fakt je to tu biedne poslednú dobu, kde ste všetky???? Sstefi, Bubaczik (ešte v ke?), Zuzka, Milli, Leila??? (koho som zabudla?) :confused: Stratené duše už ani nespomínam... :grinning:
5. aug 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte som chcela napísať, že sa mi páčia Andyne fotečky z dovolenky, Aďko je fešák veliký! :slight_smile: A vy ste neboli aj s Anetkou na dovči??? Asi mi to nejak uniklo... :sweat_smile: :wink:
5. aug 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoojte....tak som nakukla aj ja po nejakej dobe....keď bolo teplo, tak sme stále niekde boli a keď som bola doma, tak som leňošila, alebo ma boleli zuby :angry: a tie ma trápia asi posledných 5 dní, takže som u zubárku už ako doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. aug 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetky nové fotečky som poctivo pozrela....baby čo boli na dovolenke....tak n°1 :dizzy_face: a ja som tiež nejak nepostrehla či bola Andy na dovči aj s Anetkou :confused:
5. aug 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alli, tá foto na trampolíne vo vzduchu je super...také foto mám rada :wink: a teším sa aj na foto od janady...teda tie "horské"....no musím už aj ja niečo popridávať, lebo už teda dávno som neobnovila album :unamused:
5. aug 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko....fíííííha.....to tu od včera nikto nebol? U nás je počasie na figu...tak neviem, čo budeme robiť s malou...už ma tak nebolí zub, tak som chcela vytiahnúť päty z domu....
6. aug 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

veru,samé absencie,kočky :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Megi,boli sme traja,nabudúci rok už vezmeme aj malú :wink: bola na varovke u našich a bola veľmi dobručká/okrem papania,prirodzene,to mi mama volala denne,že nič neje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale to je u nás klasika/ :wink:
s oboma by som si netrúfala,neviem,či by to bola dovolenka v pravom zmysle slova :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a mali sme aj plný kufor batožiny,ani by nám tam už nevošla kárička/ a bez nej je problém s krpatou niekam ísť peši,možno tak okruh pár metrov :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: / aj stolica na kŕmenie nám treba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a veľmi mi vadila klíma,v hoteli,v reštaurácii,aj som nachladla :rolling_eyes: ešte dobre,že malý je OK :wink:

ale inak bolo fakt super,MM vyhlásil,že o rok ideme zasa tam :dizzy_face: :sweat_smile: a to frflal,že prečo som zrovna toto miesto vybrala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. aug 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Megi,zuby veru treba dať do poriadku :unamused: bolesť ti nezávidím,hádam je to už lepšie :frowning2:
ja chodím tiež teraz zubárovi ako na klavír,nemá zmluvy so ZP,minule som za 2 sedenia platila 251 € :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

a čoskoro idem zasa,ide mi robiť korunku,no to bude zasa pálka :confounded: :pensive: :rolling_eyes:
myslím ale,že na takýchto veciach sa šetriť neoplatí ,chodila som predtým k jednej "lacnejšej" zubárke,za hodinu mi vyvrtala a zaplombovala aj 4-5 zubov,tiež som dosť platila,ale nie až také extrémy,ale čoskoro sa mi tie zuby aj tak kazili :angry: :angry: :angry: ona vlastne takto robí,aby k nej ľudia stále chodili a dávali si tie zuby opravovať a naháňa si prachy :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. aug 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bre ranko :dizzy_face:
u nas to vonku vyzera celkom prijatelne aj ked je zatiahnute, asi sa pojdeme troska vyvencit.

Beriem si od dneska priepustku bo mam autoskolu a budeme spat u babky v blave a zajtra ideme na vikend k svokre takze tu nebudem :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute :wink:
u nas pekne, uvidime co sa z toho vivinie, vcera doobeda riadne fucalo, poobede uz bolo fajn.
Andy to je vrchol, robit zuby aby sa ludia vracali spat :confounded:
6. aug 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lily,no nechcem stomatológom krivdiť,ale keď niekto prácu urobí narýchlo,ledabolo,tak fakt sa mu ten pacient čoskoro vráti,lebo ho to zasa bolí,kazí sa to,vypadne plomba a pod. :confused:
každý má iný štýl práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. aug 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....no tiez im nechcem krivdit :grinning: ale vobec by som sa necudovala keby to tak robili :angry: ,moja zubarka asi ne :sweat_smile: k tej sa musim objednat vzdy v lete aby ma vobec stihla zobrat do decembra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. aug 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....tak my sme využili čas keď neprší a boli sme sa vonku poprechádzať :wink: ale dosť fučalo :angry:

andy, no bolesť hrozná, ale dáva sa to dokopy...no s tými zubármi aj ja mám pocit, že niektorý svoju robotu odflakujú, aby k nim pacienti častejšie chodili...ale na tú svoju to nemôžem povedať....aspoň zatiaľ (klop,klop) :dizzy_face:
6. aug 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No helou, tak my máme angínu jak delo... Teda podľa dokiny... :unamused: :frowning2:
Miško celú noc preteplotkoval, ale zvládli sme to, najviac mal 39, ale zrazili sme... Ráno mal 37, potom začala stúpať, tak som šla k dokine, ale s pocitom, že šak má len teplotu, na nič iné sa nesťažoval. No samozrejme mi pusu nechcel otvoriť, takže som nevidela do hrdla...
Tak máme antb a zákaz lietať po vonku, v stredu na kontrolu... :unamused: "paráda"... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
6. aug 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: sjuzi skoré uzdravenie :wink:
6. aug 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok