• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
Andy no su podobne, tak ja vzdy poviem nech mu zoberie krv na CRP, lebo ja nikdy nepridem prvy den ale ked ma horucky 3 dni a nic nepomaha tak idem, no ona sa vzdy spyta ci papa a pije, ja vzdy ze ano.... a tak cakame, potom pridem dalsi den povie mi ze po 3 dnoch teplotovania crp 15 je jak negativne :confounded: co samoska ze mu stuplo od predosleho dna ale to nestaci...takze potom vacsinou pride sobota nedela...cakaaaam...a po 6 dnoch dostaneme atb ked maly uz ani nepije ani nepapa len place,chuda...samoska ze atb zaberu az o 2,3 dni takze to Majka cez 2 dni nosime na rukach lebo je polomrtvy no a samoska ze sa nam do toho po takej dobe prida kasel a sople a to je koniec :angry: toho sa potom zbavujeme celyyyy mesiac, este sa cuduje ze co stale kasle... a potom rozmysla o rontgene pluc :confused: ze asi to mozno bude nieco ine :unamused:
no takze ano karty maju byt poslane k inej dr, tuto u nas v Raci, tak dufam ze sa nestratili, uz som nas aj objednala na poradnu...teda Tomina tak dufam ze tam dorazia :wink:
8. aug 2009 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
NO byt je upratany, kvety poliate, flase vyvarene. Uz len zehlit idem, lebo sa mi do kosa na pradlo uz nic nezmesti a vonku je este dalsia pracka. Ale zajtra konecne budem mat nedelu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2009 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,tak som nakoniec urobila až dva albumy,tak si kuknite :wink:
8. aug 2009 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
brý večer, je tu niekto? :confused:
8. aug 2009 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janada, krasne fotky, ale nejakym zazrakom je každá foto, kde si ty trošku rozmazana :angry:
ale domča jaka čaja krasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
8. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Steff, kto by tu jedol???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alli, to čo za kaskaderske kusky natalka stvara? :astonished: :confused: :grinning:
nádherné fotečky maš v albume, najviac sa mi páči foto 31 a 32, myslím, že to je 3.album v poradi, to su fotky detí a ty s detmi, krásne :dizzy_face: :slight_smile:
8. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bubul :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
8. aug 2009 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A steff mne sa najviac pacis Ty, ale nie na fotkach, ale live :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja? nerozumiem :confused: :sweat_smile:
8. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inak kedze uz nekojim, tak som si dnes naliala po neviem kolkych mesiacoch alkohol. Konkretne fernet s tonicom. Ale este sa mi len chladi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2009 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A co si madar???? :astonished: :astonished: :astonished:
No sak akoze som rada s Tebou tak naozaj, nie len virtualne, neeeee???
8. aug 2009 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha, a ja že si už aj ožratá. no ale po tolkom čase asi bude stačit len par vdychov nad poharom, nie? :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2009 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už asi rozumiem, a som happy, že som aj ja teraz natrafila na živu dušu na MK :dizzy_face: :grinning:
8. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Uvidim, maleho som pre istotu uz ulozila. A MM este uspava malu. Takze ked ma tu najde padnutu, hadam ma aspopn prikryje. :grinning: :grinning:
8. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To akoze Tebe je to jedno, hlavne, ze sa tam mihaju aj ine pismenka okrem Tvojich???? :astonished: :astonished: :astonished: :frowning2: :frowning2:
8. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inak ako bolo na dovolenke, myslim tej druhej???
A kde je IP??? :astonished:
8. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Co si isla cikat???? :wink: :slight_smile:
8. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
počuvaj, daj si ten fernet bo už splietaš :confused: jak jedno, ved som rada, že situ nie? :confused: :dizzy_face: :grinning:
8. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Uz mi je vsjo jasno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Inak kto umi, ten umi :dizzy_face: :dizzy_face:
8. aug 2009 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inak uz som dnes zacala malej pozerat na MMB jesenne a zimne topanky a zimnu bundu na von. Lebo taku " do kostola" mame. :grinning: :grinning:
8. aug 2009 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No prave mi vola segra a to bude na dlhsie, takze sa lucim, papa. :slight_smile:
8. aug 2009 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som bola v tescu v madarsku, bo mam mraznicku jak vykradnutu, tak som kukala zmne veci, resp.jesenne, mali len take hrube vesty a prelepene s cenovkou, na ktorej je ešte vyššia suma ako bola napredošlom cetliku(vidno cez ten novy aj staru cenu) :confused:
ale kupila som ivke trička na buduce leto po 45 sk :grinning: :slight_smile:
8. aug 2009 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no hotovo, čo si to dovoluje? :angry: :grinning: :grinning:
aj ja by som mala ist splachen a zachvilu dopere pračka a možem ist spat.
8. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som vas čiala spatne, čo som tu nebola, tak naše ivusiatko ešte v noci plienku má a rano je furt nacikana, aj ked nie velmi, ale asi 2 cikania tam su cca, tak neviem kedy prestaneme v noci plienkovat, ale čas ukaže ne? :sweat_smile: :grinning:

farby pozna všetky už nejake 2 mesiace, od bielej cez sivu aj po fialovu, myslím, že fakt všetky(samozrejme nie až tak, že purpurová, cyklamenova apod., hej? :grinning: :grinning: )
auta tiež rozpoznava podla značiek, spozna cca 6 značiek, staru škodovku aj podla motora z okna, ked niekto naštartuje :grinning: :grinning: :grinning:
tiež už dost dlho nerozprava o sebe v 3.osobe, a padli už aj otazky "prečo?", tak už to asi príde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :grinning:

niektore hlašky nemaju chybu, občas sa aj šulame od smiechu, užasny to vek, tie 2 roky a niečo :dizzy_face: :grinning: :grinning:
8. aug 2009 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzidr, aj ja čoraz častejšie myslím na 2.bábo, ale nejak mame furt dovod ešte počkať, aj u nas by bolo najlepšie, keby sa "šmyklo" a bolo by. to by bolo super, lebo takto budeme vymyšlať ktovie dokedy :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2009 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ja vas len pozdravim takto zrana, v poslednej dobe vobec nestiham, nielen sem chodit, ale ani niektore domace cinnosti :sweat_smile:
tak vsetkym, ktori si to precitaju aspon peknu nedelu :wink:
9. aug 2009 o 07:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte žienky :slight_smile:
9. aug 2009 o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čafte čafte.. :dizzy_face: hlasim sa na značke :grinning: čo nove? oplati sa mi vas čitať? potom dočitam,idem piť kavu a ideme k svokre na obed,bo moja mraznička total prazdna :stuck_out_tongue_closed_eyes: normalne hladomor :grinning: musim nabehnuť na nakup :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Danko mi v Ke prepištal celu dobu,som total unavena,zničena,fuj,zly bol :cry: :angry: ale plienok sme sa zbavili,sice ešte na noc mu davam,bo istota gulomet,ale vatšinou je ta plienka sucha.. :wink:
Znami nas tahaju do Talianska,no neviem,či sa aj tam dostaneme,kedže treba lofky staršej herečke na nahubok :cry: a ja by taaak šla si oddychnuť..bez deti,bez svokry :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile: sice keby muž baaarz chcel,tak by sme šli,len ten moj jak žimny griz dakedy :astonished: musim podať športku :grinning: :rolling_eyes:
inak s tym plodenim deti :grinning: :dizzy_face: len plodte plodte,bo ked budete špekulovať,bude potom neskoro :wink: kuknite na mna :grinning: :wink: ja už odrodene mam.a mam pokoj... :grinning:
9. aug 2009 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko,
tak k tym detom my uz ziadne neplanujeme. Bubi aj aj uz mam odrodene a mam pokoj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Rodina je vonku, ja peciem babovku, pizzu a robim zeleninovu polievku, kedze sme vcera vsetku zjedli. Asi bola velmi dobra. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Este pozehlim vcerajsie pradlo a uz sa mi susia dalsie 2 pracky. poobede chceme dokoncit zahradku. A potom uz nebudeme mat co robit :astonished: :astonished: :astonished: . Tak asi zacneme od zaciatku. :grinning: :grinning: :grinning:
U nas je pod mrakom, tak je uplne super pre mna. Peknu nedelu vsetkym. :sunglasses: :slight_smile:
9. aug 2009 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok