"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

lilyk
8. aug 2009

Andy no su podobne, tak ja vzdy poviem nech mu zoberie krv na CRP, lebo ja nikdy nepridem prvy den ale ked ma horucky 3 dni a nic nepomaha tak idem, no ona sa vzdy spyta ci papa a pije, ja vzdy ze ano.... a tak cakame, potom pridem dalsi den povie mi ze po 3 dnoch teplotovania crp 15 je jak negativne 😖 co samoska ze mu stuplo od predosleho dna ale to nestaci...takze potom vacsinou pride sobota nedela...cakaaaam...a po 6 dnoch dostaneme atb ked maly uz ani nepije ani nepapa len place,chuda...samoska ze atb zaberu az o 2,3 dni takze to Majka cez 2 dni nosime na rukach lebo je polomrtvy no a samoska ze sa nam do toho po takej dobe prida kasel a sople a to je koniec 😠 toho sa potom zbavujeme celyyyy mesiac, este sa cuduje ze co stale kasle... a potom rozmysla o rontgene pluc 😕 ze asi to mozno bude nieco ine 😒
no takze ano karty maju byt poslane k inej dr, tuto u nas v Raci, tak dufam ze sa nestratili, uz som nas aj objednala na poradnu...teda Tomina tak dufam ze tam dorazia 😉

bubulik
8. aug 2009

NO byt je upratany, kvety poliate, flase vyvarene. Uz len zehlit idem, lebo sa mi do kosa na pradlo uz nic nezmesti a vonku je este dalsia pracka. Ale zajtra konecne budem mat nedelu 😎 😎 😎 😀 😀 😀

janada
8. aug 2009

ahojte,tak som nakoniec urobila až dva albumy,tak si kuknite 😉

sstefi
8. aug 2009

brý večer, je tu niekto? 😕

sstefi
8. aug 2009

janada, krasne fotky, ale nejakym zazrakom je každá foto, kde si ty trošku rozmazana 😠
ale domča jaka čaja krasna 😵 😵 😵 🙂

bubulik
8. aug 2009

Steff, kto by tu jedol???? 😀 😀 😀 😀

sstefi
8. aug 2009

alli, to čo za kaskaderske kusky natalka stvara? 😲 😕 😀
nádherné fotečky maš v albume, najviac sa mi páči foto 31 a 32, myslím, že to je 3.album v poradi, to su fotky detí a ty s detmi, krásne 😵 🙂

sstefi
8. aug 2009

bubul 😠 😀 😀 😀 😀 😵

bubulik
8. aug 2009

A steff mne sa najviac pacis Ty, ale nie na fotkach, ale live 😵 😵 😵

sstefi
8. aug 2009

ja? nerozumiem 😕 😅

bubulik
8. aug 2009

Inak kedze uz nekojim, tak som si dnes naliala po neviem kolkych mesiacoch alkohol. Konkretne fernet s tonicom. Ale este sa mi len chladi 😝 😝

bubulik
8. aug 2009

A co si madar???? 😲 😲 😲
No sak akoze som rada s Tebou tak naozaj, nie len virtualne, neeeee???

sstefi
8. aug 2009

aha, a ja že si už aj ožratá. no ale po tolkom čase asi bude stačit len par vdychov nad poharom, nie? 😀 😀 😀

sstefi
8. aug 2009

už asi rozumiem, a som happy, že som aj ja teraz natrafila na živu dušu na MK 😵 😀

bubulik
8. aug 2009

Uvidim, maleho som pre istotu uz ulozila. A MM este uspava malu. Takze ked ma tu najde padnutu, hadam ma aspopn prikryje. 😀 😀

bubulik
8. aug 2009

To akoze Tebe je to jedno, hlavne, ze sa tam mihaju aj ine pismenka okrem Tvojich???? 😲 😲 😲 ☹ ☹

bubulik
8. aug 2009

Inak ako bolo na dovolenke, myslim tej druhej???
A kde je IP??? 😲

bubulik
8. aug 2009

Co si isla cikat???? 😉 🙂

sstefi
8. aug 2009

počuvaj, daj si ten fernet bo už splietaš 😕 jak jedno, ved som rada, že situ nie? 😕 😵 😀

bubulik
8. aug 2009

Uz mi je vsjo jasno 😵 😵 😵 Inak kto umi, ten umi 😵 😵

bubulik
8. aug 2009

Inak uz som dnes zacala malej pozerat na MMB jesenne a zimne topanky a zimnu bundu na von. Lebo taku " do kostola" mame. 😀 😀

bubulik
8. aug 2009

No prave mi vola segra a to bude na dlhsie, takze sa lucim, papa. 🙂

sstefi
8. aug 2009

aj ja som bola v tescu v madarsku, bo mam mraznicku jak vykradnutu, tak som kukala zmne veci, resp.jesenne, mali len take hrube vesty a prelepene s cenovkou, na ktorej je ešte vyššia suma ako bola napredošlom cetliku(vidno cez ten novy aj staru cenu) 😕
ale kupila som ivke trička na buduce leto po 45 sk 😀 🙂

sstefi
8. aug 2009

no hotovo, čo si to dovoluje? 😠 😀 😀
aj ja by som mala ist splachen a zachvilu dopere pračka a možem ist spat.

sstefi
8. aug 2009

som vas čiala spatne, čo som tu nebola, tak naše ivusiatko ešte v noci plienku má a rano je furt nacikana, aj ked nie velmi, ale asi 2 cikania tam su cca, tak neviem kedy prestaneme v noci plienkovat, ale čas ukaže ne? 😅 😀

farby pozna všetky už nejake 2 mesiace, od bielej cez sivu aj po fialovu, myslím, že fakt všetky(samozrejme nie až tak, že purpurová, cyklamenova apod., hej? 😀 😀 )
auta tiež rozpoznava podla značiek, spozna cca 6 značiek, staru škodovku aj podla motora z okna, ked niekto naštartuje 😀 😀 😀
tiež už dost dlho nerozprava o sebe v 3.osobe, a padli už aj otazky "prečo?", tak už to asi príde 😝 😵 😀

niektore hlašky nemaju chybu, občas sa aj šulame od smiechu, užasny to vek, tie 2 roky a niečo 😵 😀 😀

sstefi
8. aug 2009

zuzidr, aj ja čoraz častejšie myslím na 2.bábo, ale nejak mame furt dovod ešte počkať, aj u nas by bolo najlepšie, keby sa "šmyklo" a bolo by. to by bolo super, lebo takto budeme vymyšlať ktovie dokedy 😅 😝

zuzka76
9. aug 2009

ahojte 🙂
ja vas len pozdravim takto zrana, v poslednej dobe vobec nestiham, nielen sem chodit, ale ani niektore domace cinnosti 😅
tak vsetkym, ktori si to precitaju aspon peknu nedelu 😉

ivka07
9. aug 2009

Ahojte žienky 🙂

bubaczik
9. aug 2009

čafte čafte.. 😵 hlasim sa na značke 😀 čo nove? oplati sa mi vas čitať? potom dočitam,idem piť kavu a ideme k svokre na obed,bo moja mraznička total prazdna 😝 normalne hladomor 😀 musim nabehnuť na nakup 😝
Danko mi v Ke prepištal celu dobu,som total unavena,zničena,fuj,zly bol 😢 😠 ale plienok sme sa zbavili,sice ešte na noc mu davam,bo istota gulomet,ale vatšinou je ta plienka sucha.. 😉
Znami nas tahaju do Talianska,no neviem,či sa aj tam dostaneme,kedže treba lofky staršej herečke na nahubok 😢 a ja by taaak šla si oddychnuť..bez deti,bez svokry 😝 😀 😅 sice keby muž baaarz chcel,tak by sme šli,len ten moj jak žimny griz dakedy 😲 musim podať športku 😀 🙄
inak s tym plodenim deti 😀 😵 len plodte plodte,bo ked budete špekulovať,bude potom neskoro 😉 kuknite na mna 😀 😉 ja už odrodene mam.a mam pokoj... 😀

bubulik
9. aug 2009

Dobre ranko,
tak k tym detom my uz ziadne neplanujeme. Bubi aj aj uz mam odrodene a mam pokoj 😀 😀 😀 😀
Rodina je vonku, ja peciem babovku, pizzu a robim zeleninovu polievku, kedze sme vcera vsetku zjedli. Asi bola velmi dobra. 😵 😵 😵
Este pozehlim vcerajsie pradlo a uz sa mi susia dalsie 2 pracky. poobede chceme dokoncit zahradku. A potom uz nebudeme mat co robit 😲 😲 😲 . Tak asi zacneme od zaciatku. 😀 😀 😀
U nas je pod mrakom, tak je uplne super pre mna. Peknu nedelu vsetkym. 😎 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre