"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
10. aug 2009

aj ja možem ist, sjuzi? 😕 😀

sstefi
10. aug 2009

inak som vam zabudla napisat, že vam velmi odporučam toto, ak nahodou niekedy niektora budete mat cestu okolo Donovalov
www.habakuky.eu

krasny zaitok, Ivka sledovala rozpravky naživo s otvorenou pusou a my tiež 😵 krásne a zabijete takmer cely den

sjuzi
10. aug 2009

to vyzerá dobre sstefi, díkes! 🙂

lilyk
10. aug 2009

to vyzera ozaj super 😉
Sjuzi tak to je super ze Misko je uz "skoro" zdravucky, parada 🙂 to my sme nemali ani jednu chorobu s takymto krasnym priebehom 😖
a do HR by som sla aj v riflach, aspon morskeho vzduchu sa nadychat 😉

sstefi
10. aug 2009

ojojoooj, ta tu ne taka diskusia!!! 😠 😠 😠

lilyk
11. aug 2009

dobre ranko 😉
u nas prsi ale Ilko vravel ze poobede ma byt ok tak dufam ze sa nekopol 😠 😀
my sme vstavali o 7:15 celkom fajn, celu noc sme mali otvorene okno tak som sa celkom slusne vyspala 😝
asi si dam daco pod zub, akurat sa mi nechce otvarat chladnicku, furt na mna kukaju tie dva skarede patizony 😀 inak by som uz mala po ranajkach 😀

allisia
autor
11. aug 2009

ahojte, no vonku nic moc a tak sa mala hra s legom 🙂
ten vcerajsi trenazer bol dost o nicom, ukazali mi kde su pedale, volant,radiaca, smerovky a svetla a za pol hodku som bola vybavena 😀 ale vraj dalsia hodina bude zaujimavejsia tak som zvedava. Dnes mam teorku zas a dalsi trenazer az buduci pondelok lebo nebolo skor volne

allisia
autor
11. aug 2009

idem upratovat lebo to tu vyzera ako u ciganov,
inak Oliverko uz vobec nechce ze lezat alebo byt v lehatku, on sa furt taha do sedu, vcera na posteli sam sedel, som ho mala opreteho o seba a pozerali sme ako ocko fenuje Natalke vlasy a ja som sa potom odtiahla a on ostal sediet, aj teraz v lehatku sa tu puci a snazi sa posadit 😨

lilyk
11. aug 2009

Zuzkam prajeme vsetko naaaaaj naj naj k meninkam 🙂
Alli to robil aj mne, a to co stvara v aute vo vajci je des, sedi tam ani za ten svet si nelahne...cakame tento tyzden novu autosedacku, dufam ze bude milost pan spokojnejsi s novym vyberom 😀
a mohli by sme sa niekedy aj stretnut....aj TT a Piestany +okolie by mohlo prist 🙂

lilyk
11. aug 2009

tym som samoska nechcela vynechat zvysok SK...a tie sa musia pridat 😀

allisia
autor
11. aug 2009

Lily to stretko je skvely napad, mohli by sme na zajtra daco vymysliet,zajtra nemame program, my sa prisposobime, v ramci Blavy sa vieme dostat skoro vsade 🙂
Nasmu z vajca uz strasne trcia nozicky pritom hlavicku este nema uplne az po vrch, my mame po malej sedacku tu co je od 0 do 18 kg ale sa mi to zda este skoro ho do toho davat 😕

allisia
autor
11. aug 2009

Som nakopla vrtulu a uz sa vsetko leskne vratane wc a kupelky, som nejaka akcna dnes alebo to bude tym ze mame taky maly byt 😀

allisia
autor
11. aug 2009

dala som nejake new fotos 😉

lilyk
11. aug 2009

Alli mozne, ja len rada, este mam ale jeden problem...mozem len doobeda s Tomikom....tento tyzden cakame autosedacku pre Majka...takze ked mi pride autosedac.tak potom mozem aj poobede od tej 3-tej 😉
u nas prsiiiiiiiii 😖 ja neviem co to za job..meteo-vetro-shittyyyyy vsak nikdy neni to co hlasia...ja tak pracovat uz som fired 🙄 hrrruuuuuuuuza.

lilyk
11. aug 2009

Alli kraaaasne a Oli aky sikovnyyyyyy 😵

allisia
autor
11. aug 2009

lily dakujeeeeem 😵 inak my mozme aj doobeda aj poobede, kedy to tebe vyhovuje, inak ak by si chcela radsej poobede tak mozme prist aj do race, od babky to nemame daleko

zuzidr
11. aug 2009

Ahojte,dakujem za prianie 😀

tu pršííííí 😠

ja by som bola tiež za stretko niekedy v septembri,kludne aj BA alebo TT,niekedy v nedelu poobede..... 😀 😀 😀

lilyk
11. aug 2009

Alli ked bude autosed. potom nam to tiez bude jedno ci pred alebo po obede 😉
ak budete u babky a budete mat cas, tak posli urcite sms 😉
no to by bolo fajn, mozme aj v TT 😉

allisia
autor
11. aug 2009

tak teda pockame kym vam pride autosedacka a potom daco spachame. My budeme pravdepodobne buduci tyzdem v BA u babky lebo mm ide na sluzobku a kvoli vodicaku budeme musiet byt tam
Zuzi preco az v sempembri 😕
joj a ja hlava derava som chcela este zapriat vsetkym Zuzkam vvsetko najlepsie 😵

lilyk
11. aug 2009

Zuzidrovci maju urcite program na prasknutie 😀 a nas nepozvu 😠 😀

sjuzi
11. aug 2009

Ahojte, ďakujemeeee. My sa tiež pridáme k stretku, ale až tak možno o 2 týždne... Lebo chceme ešte ísť do toho Chorvátska... Miesto mi je jedno, kľudne môžeme aj dať ešte jedny Kočovce, ak budete chcieť... heheeeeee 😀 😀 😀

sjuzi
11. aug 2009

A tiež prajem ostatným Zuzkám všetko naj! 🙂

zuzidr
11. aug 2009

alli lebo teraz cez víkend máme hody,o týžden príde kamoška z írska posledný víkend asi bude bráchoi a švagriná oslavovať 30 😅 takže skôr ten sept-oktober 😀

v piatok mám pol dňa dovolenku 😀 o 11tej idem ku kaderníčke a potom doma doumývam okná a poupratujem lebo máme hody 😀 v sobotu som umyla 4okná s balkonmi aj kúpelkové a záchodove a ešte kuchynské ao byvačkové mi chýba....ale ved zase prší 😠 😠

janada
11. aug 2009

ahojte,Zuzankám želám všetko najlepšie k meninám 😵 😵

zuzidr
11. aug 2009

kočovce by boli aj v zime pekné 😅

janada
11. aug 2009

zuzi aj u nás sú cez víkend hody,ale ja idem do roboty,aspoň nepriberem 😉

zuzidr
11. aug 2009

heheh janada ja už kačičku mrazím,knedlu si budem doma robiť a dnes chcem ešte stihnúť potraviny ap ár zákuskov objednať 😉

janada
11. aug 2009

tak u nás klasika rezne so šalátom,slepačia polievka a svokra vypeká 🙂

sjuzi
11. aug 2009

Jeeežišnamárja baby, vy ste teda iné kuchárečky... Mne by kačka istotne uschla v trúbe... 😀
U nás sa teším na september na Jarmek, to bude parádička. Už si ho aj malý viacej užije. A lokše mmmmmmmmm, už si robím chute... Svekruša so švagrinou ich vždy narobia. Mňaaaaaaaaaaaaaaaaam. 😉

zuzidr
11. aug 2009

no kačica podlievaná čiernym pivom a domáca knedla s kapustou musia byť 😀 😀

a na TT jarmok aj my určite pôjdeme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre