"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
12. aug 2009

prípadne ešte naordinuje aj "pendepon" a bude dobre, ne? 🤐 😝 😀 😀 😀

sstefi
12. aug 2009

zuzinka, emke vela zdravych pusiniek posielame, nech nie je chorenka, zlatenko moje ☹ 😉

a dufam, že nezačína dalšie kolo chorob, pekne všetky junovčata dookola 😕 😠 naša min. štvrtok soplila a tym to aj skončilo,t ak dufam, že sa to nevrati. my inak cucame už 2 mesiace imunoglukan sirup, tak neviem či od toho ale KLOP KLOP celkom sa držime, len dokedy...? 😅 😝

sstefi
12. aug 2009

sjuzi, aj ivka chodi v lete spať o 21.ej, teraz vstavame o 8(včera o 9), skor to ani nejak nestihame, vačšinou sme večer vonku, to ne jak stare časy, že o 20-ej už spala a pod. 😵 😀 😀

dufam, že miško si už zvykne na take vstavanie, už by si si po takej dlhej dobe zaslužila pospat si rano 🙂

sstefi
12. aug 2009

natal, cez prazdniny sa celkom fajn chodi k pediatrom, lebo školopovinne deti su zdrave jak ryby, takže tam nie je vela ludi. aspon u nas to tak funguje 😅 tak možno by bolo lepšie využiť, kym su prazdniny 😎

sstefi
12. aug 2009

som rada, že sme sa tu zase zišli v takom hojnom počte 😠

sstefi
12. aug 2009

dobru noc

lilyk
12. aug 2009

sstefi dobruuuuu 😀 😉

sjuzi
13. aug 2009

Prváaaaaaaaaaaaaaa, dobré ránko 😉
Ideme chytro von, kým sa dá, dúfam, že nebude liať.
Dnes som varila vajcovú polievku (kmínovú) a masko na horčici a zemiačky...
A spali sme do 6.45... Ja som normálne prespaná... 😀 😀 😀

lilyk
13. aug 2009

dobre ranko 😉
u nas je tiez pod mrakom, no uvidime.
Sjuzi super, len nech to Miskovi vydrzi 😉
a Ivke & Emke prajeme rychle uzdravenie 😉 ................vajcovuu neznasam 😀 ale jak malo mi staci k radosti 😀

allisia
autor
13. aug 2009

sju ty si ale sikovna, ja mam teraz ledva oci otvorene 😝
inak dobre rano 😀
vcera som uz nemohla bo mm sedel celu noc pri kompe ani neviem dokedy lebo maly sa zobudil o jedenastej tak som isla spat aby som ho uspala
dnes mam vodicak tak idem chytro daco navarit nech nemam vecer stresy

allisia
autor
13. aug 2009

vsetkym marodom malym aj velkym skore uzdravenie, ja musim zatukat ze nas choroby zatial obchadzaju chvalabohu.
Natal u nas tak ako tvoja Tanicka chrape Oliverko a uz som to doktorke vravela 2x a ona ze to je ok, ze babatka maju zvacsenu nosovu prepazku ci co, vobec ju to netankovalo aj ked mne sa to nepaci ani trocha 😖

a vajcovu ani ja neluuubim 😝 😀

zuzidr
13. aug 2009

Ahojte,ja točím práčku,umývam dlážky a okno v kuchyni 😅 Emmka pozerá DVD,teplotu už nemá,na nič sa nesťažuje,ale je krotká a leží 😅 😕

navarené mám od včera rajčinovú so syrom a kuracie na zelenine s ryžou 😀 a pôjdem zamiesiť kysnuté cesto a niečo z neho vymyslieť 😀 😀 😀

ivka07
13. aug 2009

Ahojte,
tak napíšem aj ja niečo. Stále Vás čitam ako sa máte ale nepíšem. Nejako som nemala chuť 😝.
Musím sa Vám pochváliť máme už základy zaliate teraz budeme pracovať na deke.
Okrem toho mám aj auto Ford Ka take malinké, to sme kúpili celkom lacno tak sa vytešujem hned je človek slobodnejší keď môže sadnuť do auta a isť kam potrebuje.
Ja dnes budem variť gulášovú polievku a asi špagety.
Ale ešte musím skočiť na nákup do billy bo ideme na víkend k našim aby mala babka čo jesť.
A inak už sa mi prázdniny krátia posledný augustový týždeň sa mám ukázať v škole ale oficiálne nastupujem až 2.9 normálne sa nenormálne teším 😀 , a viete čo je sranda, že budem mať kolegu (učiteľ slovenského jazyka), ktorý ma učil na strednej škole. Vtedy bol asi v mojom veku 😎
Tak dobre ja padám do obchodu. E ešte si idem do jedného super obchodu pozrieť nejaké handry na seba 😀 bo musím vyzerať ako učiteľka 😀

lilyk
13. aug 2009

Ivi potom hod photo ako vyzera pani ucitelka v dnesnej dobe 😀

sjuzi
13. aug 2009

Jeeej, ahoj Ivi, tak ty už o pár týždňov budeš pracovať... závidím ti tvoj entuziazmus... A úprimne obdivujem učiteľské povolanie, je veľmi obetavé, ale človek sa pri ňom môže super sebarealizovať. (Len keby to vedeli aj patrične ohodnotiť...) 😉
A ako sa má Sofi?

sjuzi
13. aug 2009

Som vedela, že polievkou tu asi máloktorej ulahodím.... 😀 😀 😀 😀 Ja ju tiež som neľúbila, ale keď som chcela po pôrode rozbehnúť mlieko, tak táto polievka super zabrala a odvtedy ju mám celkom rada. A hlavne, že Mišiak ju papká (zatiaľ, kým mu nejaký dobrák v škôlke nepovie, že to je bleeee) 😀

sjuzi
13. aug 2009

Zuzi, to vyzerá ako priebeh našej angíny, čo sme mali. Asi v lete to má taký miernejší priebeh... 😝

sjuzi
13. aug 2009

No čo, príde dnes niekto sem na kávu??? 😎

sstefi
13. aug 2009

tu som sjuzi, ale kavu neprosim bo nepijem, som abstinent 😀 😀

sjuzi
13. aug 2009

Tak čo si dáš, čajíček? 😉 Alebo džúsik? 😉

sjuzi
13. aug 2009

A ako sa cítiš inak chorobka???

sstefi
13. aug 2009

tha, džusik može byť, dakujem

lylik, ivka je zdrava, ale dakujeme za prianie 😅 😕 😀

sstefi
13. aug 2009

ešte dodam k ivke, žeKLOP KLOP 😅

dakujem sjuzi, už je to celkom dobré, občas mam pocit, že ma zabije kašel, ale da sa to vydržať. zachvilu valim do nočnej a práve začalo pršať.
ivka už zrejme zaspala, tak som tvoja 😝 😀 😀

sstefi
13. aug 2009

ivka, tak ty maš tolko noviniek a nenapišeš? nehanbiš sa!? dufam, že sa polepšiš 😎 som rada, že sa vam dari 😵 len tak dalej 😉 KLOP KLOP

sjuzi
13. aug 2009

Veru, veľa báb chodí čítať (Mišu, Katu...) a nenapíšu... katastrofen... 😒

sjuzi
13. aug 2009

A už nemáš teplotu vedúca?

sjuzi
13. aug 2009

Baby inak som vám chcela napísať, že Miško sa dal na rozprávky, teda resp. že ja mu musím čítať. Mám z toho veľkú radosť... najradšej má túto knižku:

http://www.martinus.sk/?uItem=18525

Dokola tieto dni čítame Kozliatka, O repe, Ako išlo vajce na vandrovku a Tri medvede... Už som jak verkel... hehee

sstefi
13. aug 2009

nie, nemam sjuzanocka moja 😵 😀

sjuzi
13. aug 2009

Tak potom môžeš do roboty, lebo inak som ti to chcela zakázať... 😀

sstefi
13. aug 2009

ja teraz idem objednat z .modryslon.sk nejake knihy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre