• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
autor
a o tom dirigovani co ste sa bavili ani nejdem pisat, ona vzdy vsetkych zorganizuje a ked neposlucha alebo trucuje ci robi naschval tak uz nepomaha nic, ani dohovaranie, karhanie niekedy som dost bezradna tak potom skonci z revom v postely s tym ze ma prist ked sa ukludni a ked bude posluchat, ona potom pride a povie maminka dobra budem
14. aug 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lily to je super, ja mam v pondelok rano o deviatej trenazer do desiatej a cely den budeme v blave tak mozme daco vymysliet :wink:
14. aug 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja idem zaklopat, u nas je relativny klud :slight_smile: Maju sa jeduje jedine ked ho Tomik nahana ze mu ide zobrat to s cim sa Maju hra :grinning: rozculuje sa trochen pri obliekani von, lebo najprv ze ideme von, potom nie a tak dokola :rolling_eyes: tak to riesim tak ze najprv obleciem Tomika, dam do kocika, obleciem seba, Maju stale vymysla, tak hovorim ze on ostava doma a my ideme , tak minule to skoncilo tak ze som uz vytiahla kocik von, a Maju konecne ze ide von :grinning: aha ale ano mame veeelky plac, ked sa hra s cudzim bagrom a ten chlapcek ktoremu patri si ho samozrejme zoberie tak potom spusti srdcervuci plac....tak potom odideme z piesku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. aug 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, tak ked mas program doobeda, tak mozme poobede.cc od 3-4-tej..v pondelok by sa pridal aj MM....ma dovcu. :wink:
14. aug 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to poobedie nam vyhovuje, ked by bolo pekne tak by sme mohli ist na ihrisko na strkovec nie?

Inak to s tym ze ideme von aj ja tak riesim ked nechce ist tak poviem ze idem ja s Oliverkom a ona bude doma a zrazu chce ist aj ona :grinning:

mensie dieta mi tu vrci tak musim ist a aj ten obed by sa patrilo zbuchat :wink:
14. aug 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no maly sa uspokojil s prelozenim do lehatka a teraz tam kvaka a ja som prekutrala mrazak a objavila makrelu tak bude pecena makrela s petrzlenovymi zemiakmi a brokolicovo-karfiolova polievka, to som mala tiez v mrazaku nakrajane a prichystane ked budem mat kulinarsku krizu :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozme na Strkovec...neviem ci Zoja nieje na dovci...ale ak cita dufam ze sa prida s Kubkom :wink:
14. aug 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caves lidi :slight_smile:
14. aug 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa majte :frowning2: :cry: :angry:
14. aug 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sstefi caf, ja odbieham robim tie placky, skoro som uskvarila prvu davku :grinning:
14. aug 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej sstefi neutekaj :slight_smile:
14. aug 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som maleho kojila tak nebud smutna :grinning:
14. aug 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem dat malej obed a pridem :wink:
14. aug 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no moje dieta sa najedlo a ked dojedla tak mi hovori ze "uvajila polieocku dobju" a isla spinkat :grinning:
14. aug 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lily kolko placiek uz mas? :wink: :grinning:
14. aug 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ste sa vyparili vsetky co
14. aug 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len na skok, aspon pozdravit a vcera som si nestihla precitat odpoved od bubulika :slight_smile:
joj placky by som si aj ja dala, len sa mi ich nechce robit :grinning: tak idem jest to co som si navarila
14. aug 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alli uz ziadne :grinning: bolo ich 15 :wink:
14. aug 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fuuu 15 placiek si zjedla, neznaci to daco :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
14. aug 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte...ja dnes lenochod jak vyšity :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale donutila som sa navariť,popratať a tak dalej...inak tie placky som aj ja chcela dnes robiť,uvidim,akym smerom sa moja lenivosť bude vyvijať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

lily,podla mna možeš to cesto aj na patizon urobiť... :wink:
14. aug 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... kávičková pauzička... medzi upratovaním...
Dnes ideme na koncert Nohavicu, sa moc tešujem... :dizzy_face:
14. aug 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lily veru občas vas tu aj čitam, vymákla si ma :grinning:

doma mam bombu zajtra ideme do tunisu a ja tu len prekladam veci, lebo neviem kde mam skor začať

kubo ma tiež obdobie vzdoru a robenia presne naopak, ked chcem , aby niečo zjedol tak musim nanho, neopovaž sa to spapať, vypiť... a hned sa do toho pustí :sweat_smile: dufam, že ho to čo najskôr prejde
niekedy ked niekam ideme tak si pripadam pred ludmi jak trafená matka čo si nevie poradiť s vlastným deckom, bože toto som pri kike nepoznala, moje zlaté dievčatko :dizzy_face: tá ma teraz frajera a je strašne zalaskovaná
už sa neviem dočkať , ako sa zajtra vyvalím na pláži a nebudem nič robiť, modlím sa len , aby sme tam nechytili nejaké pliagy, mne je to jedno ja to prežijem a ani mojmu mužovi by to neuškodilo :grinning: len najvačšiu obavu mam o krpatého, asi mu ráno namočím dudel do slivovice :grinning: ...hups ak to tu dakto čita tak zachvilu načatá téma - ožiera vlastné decko :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zoji, tak šťastný let a užite si to... V Tunise asi hlavne pozor na vodu... aj zuby si čistiť len v minerálke... a nejesť nič, v čom by mohla byť neprevarená voda (už namiešané šaláty, ovocie, ľad...), ale šak ty vieš, ty už skúsená mamka... :grinning:
14. aug 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sju hej toto už mam zmaknuté :grinning: :grinning:

zatial sa v tomto hotely nikto nesťažoval na nejaké problémy, dokonca aj recenzie na medzinárodných stránkach boli len pozitívne, tak dúfam, že to bude stať za to, ideme do paradis palace cez satur - inak nervy dnes je uplne smiešna suma oproti tomu čo sme platili my :angry:, no čo :confounded:

ako na potvoru som tento týžden mala aj ja tu črevnú potvoru a ešte stale ma pobolieva brucho, tak snad nebude reťazová reakcia a kubka to nechytí tam, utešujem sa, že som len niečo zlé požrala - neumyté čučoriedky :frowning2:
14. aug 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och no idem teda ja baliť, muž ma zachloští , vraj sa mam spratať do dvoch kufrov maximalne, šak chlapi... haha budem rada keď budú len tri :grinning:
14. aug 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale určite bude super! :wink:
14. aug 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte sa pochválim, od septembra som školáčka :wink: , idem na staré kolená dobiehať stratené mládi :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A čože? Aký odbor alebo žeby nejaká cudzia reč??? :dizzy_face:
14. aug 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
socialna praca, aby som sa na MD nenudila :grinning:
14. aug 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ja so smutná,lebo som bola na 11tu objednaná kaderníčke,lebo mám hrozné vlasy,a idú hody a tak....ja tam prídem,čakám 15min,a nakoniec mi prišla kozmetička od vedla povedať,že volala kaderníčka že má 40tky horúčky,a že namala na mna číslo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: tak som sa tešíla :cry: :cry: :cry:

dala som malú spať,MM príde a ideme na nákup do tesca,ved idú "hody" ja mám prázdnu chladničku a v nedelu hodárov :sweat_smile: :angry: skúsim ešte kaderníctvo v tescu,ale pochybujem že ma na počkatie zoberú :sweat_smile: :confused:

ako tak mám upratané,piecť nebudem,len slané praclíky a kpim zajtra ale 20zákuskov a hotovson :grinning: :grinning: :grinning:

zoja krásnu dovolenku,a užite si to :grinning: išla by som ete na jednu :grinning:
14. aug 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok