"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

allisia
autor
14. aug 2009

a o tom dirigovani co ste sa bavili ani nejdem pisat, ona vzdy vsetkych zorganizuje a ked neposlucha alebo trucuje ci robi naschval tak uz nepomaha nic, ani dohovaranie, karhanie niekedy som dost bezradna tak potom skonci z revom v postely s tym ze ma prist ked sa ukludni a ked bude posluchat, ona potom pride a povie maminka dobra budem

allisia
autor
14. aug 2009

Lily to je super, ja mam v pondelok rano o deviatej trenazer do desiatej a cely den budeme v blave tak mozme daco vymysliet 😉

lilyk
14. aug 2009

tak ja idem zaklopat, u nas je relativny klud 🙂 Maju sa jeduje jedine ked ho Tomik nahana ze mu ide zobrat to s cim sa Maju hra 😀 rozculuje sa trochen pri obliekani von, lebo najprv ze ideme von, potom nie a tak dokola 🙄 tak to riesim tak ze najprv obleciem Tomika, dam do kocika, obleciem seba, Maju stale vymysla, tak hovorim ze on ostava doma a my ideme , tak minule to skoncilo tak ze som uz vytiahla kocik von, a Maju konecne ze ide von 😀 aha ale ano mame veeelky plac, ked sa hra s cudzim bagrom a ten chlapcek ktoremu patri si ho samozrejme zoberie tak potom spusti srdcervuci plac....tak potom odideme z piesku 😝

lilyk
14. aug 2009

super, tak ked mas program doobeda, tak mozme poobede.cc od 3-4-tej..v pondelok by sa pridal aj MM....ma dovcu. 😉

allisia
autor
14. aug 2009

to poobedie nam vyhovuje, ked by bolo pekne tak by sme mohli ist na ihrisko na strkovec nie?

Inak to s tym ze ideme von aj ja tak riesim ked nechce ist tak poviem ze idem ja s Oliverkom a ona bude doma a zrazu chce ist aj ona 😀

mensie dieta mi tu vrci tak musim ist a aj ten obed by sa patrilo zbuchat 😉

allisia
autor
14. aug 2009

no maly sa uspokojil s prelozenim do lehatka a teraz tam kvaka a ja som prekutrala mrazak a objavila makrelu tak bude pecena makrela s petrzlenovymi zemiakmi a brokolicovo-karfiolova polievka, to som mala tiez v mrazaku nakrajane a prichystane ked budem mat kulinarsku krizu 😀 😀 😀

lilyk
14. aug 2009

mozme na Strkovec...neviem ci Zoja nieje na dovci...ale ak cita dufam ze sa prida s Kubkom 😉

sstefi
14. aug 2009

caves lidi 🙂

sstefi
14. aug 2009

tak sa majte ☹ 😢 😠

lilyk
14. aug 2009

sstefi caf, ja odbieham robim tie placky, skoro som uskvarila prvu davku 😀

allisia
autor
14. aug 2009

hej sstefi neutekaj 🙂

allisia
autor
14. aug 2009

som maleho kojila tak nebud smutna 😀

allisia
autor
14. aug 2009

idem dat malej obed a pridem 😉

allisia
autor
14. aug 2009

no moje dieta sa najedlo a ked dojedla tak mi hovori ze "uvajila polieocku dobju" a isla spinkat 😀

allisia
autor
14. aug 2009

lily kolko placiek uz mas? 😉 😀

allisia
autor
14. aug 2009

ste sa vyparili vsetky co

leila
14. aug 2009

ja len na skok, aspon pozdravit a vcera som si nestihla precitat odpoved od bubulika 🙂
joj placky by som si aj ja dala, len sa mi ich nechce robit 😀 tak idem jest to co som si navarila

lilyk
14. aug 2009

Alli uz ziadne 😀 bolo ich 15 😉

allisia
autor
14. aug 2009

fuuu 15 placiek si zjedla, neznaci to daco 😀 😀 😀 😀 😀 😉

bubaczik
14. aug 2009

čafte...ja dnes lenochod jak vyšity 😝 ale donutila som sa navariť,popratať a tak dalej...inak tie placky som aj ja chcela dnes robiť,uvidim,akym smerom sa moja lenivosť bude vyvijať 😝 😀

lily,podla mna možeš to cesto aj na patizon urobiť... 😉

sjuzi
14. aug 2009

Ahojte... kávičková pauzička... medzi upratovaním...
Dnes ideme na koncert Nohavicu, sa moc tešujem... 😵

zoja
14. aug 2009

lily veru občas vas tu aj čitam, vymákla si ma 😀

doma mam bombu zajtra ideme do tunisu a ja tu len prekladam veci, lebo neviem kde mam skor začať

kubo ma tiež obdobie vzdoru a robenia presne naopak, ked chcem , aby niečo zjedol tak musim nanho, neopovaž sa to spapať, vypiť... a hned sa do toho pustí 😅 dufam, že ho to čo najskôr prejde
niekedy ked niekam ideme tak si pripadam pred ludmi jak trafená matka čo si nevie poradiť s vlastným deckom, bože toto som pri kike nepoznala, moje zlaté dievčatko 😵 tá ma teraz frajera a je strašne zalaskovaná
už sa neviem dočkať , ako sa zajtra vyvalím na pláži a nebudem nič robiť, modlím sa len , aby sme tam nechytili nejaké pliagy, mne je to jedno ja to prežijem a ani mojmu mužovi by to neuškodilo 😀 len najvačšiu obavu mam o krpatého, asi mu ráno namočím dudel do slivovice 😀 ...hups ak to tu dakto čita tak zachvilu načatá téma - ožiera vlastné decko 😀 😀

sjuzi
14. aug 2009

Zoji, tak šťastný let a užite si to... V Tunise asi hlavne pozor na vodu... aj zuby si čistiť len v minerálke... a nejesť nič, v čom by mohla byť neprevarená voda (už namiešané šaláty, ovocie, ľad...), ale šak ty vieš, ty už skúsená mamka... 😀

zoja
14. aug 2009

sju hej toto už mam zmaknuté 😀 😀

zatial sa v tomto hotely nikto nesťažoval na nejaké problémy, dokonca aj recenzie na medzinárodných stránkach boli len pozitívne, tak dúfam, že to bude stať za to, ideme do paradis palace cez satur - inak nervy dnes je uplne smiešna suma oproti tomu čo sme platili my 😠, no čo 😖

ako na potvoru som tento týžden mala aj ja tu črevnú potvoru a ešte stale ma pobolieva brucho, tak snad nebude reťazová reakcia a kubka to nechytí tam, utešujem sa, že som len niečo zlé požrala - neumyté čučoriedky ☹

zoja
14. aug 2009

och no idem teda ja baliť, muž ma zachloští , vraj sa mam spratať do dvoch kufrov maximalne, šak chlapi... haha budem rada keď budú len tri 😀

sjuzi
14. aug 2009

Ale určite bude super! 😉

zoja
14. aug 2009

a ešte sa pochválim, od septembra som školáčka 😉 , idem na staré kolená dobiehať stratené mládi 😀 😀

sjuzi
14. aug 2009

A čože? Aký odbor alebo žeby nejaká cudzia reč??? 😵

zoja
14. aug 2009

socialna praca, aby som sa na MD nenudila 😀

zuzidr
14. aug 2009

Ahojte,ja so smutná,lebo som bola na 11tu objednaná kaderníčke,lebo mám hrozné vlasy,a idú hody a tak....ja tam prídem,čakám 15min,a nakoniec mi prišla kozmetička od vedla povedať,že volala kaderníčka že má 40tky horúčky,a že namala na mna číslo 😠 😠 😠 😠 😠 tak som sa tešíla 😢 😢 😢

dala som malú spať,MM príde a ideme na nákup do tesca,ved idú "hody" ja mám prázdnu chladničku a v nedelu hodárov 😅 😠 skúsim ešte kaderníctvo v tescu,ale pochybujem že ma na počkatie zoberú 😅 😕

ako tak mám upratané,piecť nebudem,len slané praclíky a kpim zajtra ale 20zákuskov a hotovson 😀 😀 😀

zoja krásnu dovolenku,a užite si to 😀 išla by som ete na jednu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre