• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
čo ste sa ma zlakli? :sweat_smile:
14. aug 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzik no smola... ale skús teda ešte iné kaderníctvo... teda ak sa nebojíš... :sweat_smile: :grinning:

My zase zajtra sa chystáme na Bukovú, tam celá dedina žije takým spoločenským životom a robia si také celodedinské akcie. Tak toto je jedna z nich, je to tenisový turnaj, aj tričká si dávajú natlačiť, objednajú nafukovací hrad... Tak sa aj veľkí aj malí vyjašia.
Navaria gulášu a klobás, síce chlapi večer vyzerajú všelijako :sweat_smile:, ale šak i to treba raz za čas... :grinning: :grinning: :grinning:
A v nedeľu ideme pozreť Ajku, Dušana, Adamka a ... samozrejme Lujzičku... :dizzy_face:
dikes zuzidr :dizzy_face: , sju ty na mna nezabudni s tými foto
14. aug 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zoji, pošli mi do ipky poštovú adresu, to bude asi najistejšie, oki? :grinning:
14. aug 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maš to :slight_smile:
14. aug 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sju tak ich pozdravujemed :sweat_smile: :grinning:

sjuzi aj toto myl byť risk a nová kaderníčka,lebo 8rokov ma strihala a farbila kamoška o tri domy dalej,tam kde strihávala sa nečakane nasťahoval jej švagor a kaderníctvo zrušil :sweat_smile: :angry: a ona sa nahnevala a povedala že s tým končí a strihať nebude,ale pritom nás chodievala aj domov strihať :confused: :zipper_mouth: ale už mi ani telfon nebere,neviem čo sa jej porobilo,boli sme dosť dobré kamošky :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja mám takú smolu :confounded:
14. aug 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmmm, tak to je divné Zuzi, čo sa jej porobilo :confused: :unamused:

Zoji, tak snáď už teraz ti to budem musieť poslať... hihihi...

Ja sa lúčim dámy, Miško sa práve zobudil a keďže neobedoval, tak je straaaaaaaaaaašne hladnýýýýýýýýýýýýýýý. Ahojte a želám pekný víkend ostatným... Najskôr možno v nedeľu sa tu ukážem... :wink:
14. aug 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki tak aj tebe pekné zážitky a moc sa neožer :grinning:
14. aug 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No tak dobru noc aspon zazelam, mm isiel spat ze on je strasne unaveny tak ja sa natiahnem ku telke a budem trocha oddychovat lebo chcem pockat a dam tak za hodku malu vycikat sa nech sa nepocika
14. aug 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte :slight_smile:
a dobre ranko :wink:
15. aug 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja od rana fungujem :grinning: vlasy uz su zafarbene, dokonca sa mi stihli uz aj uschnut, nachystane na strudlu uz mam, len ju urobit, dokonca sme aj naranajkovani :grinning:
15. aug 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mp prave robi velke upratovanie, som mu hovorila, ze by mohol dlazku umyt a on to takto obsirne a poriadne zacal :confused: :grinning:
15. aug 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja tu strudlu dorobit, nech mozme skor vypadnut prec...do stupavy :slight_smile: :sweat_smile:
15. aug 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vsetkym pekny vikend :wink:
15. aug 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte..no ja tiež už narobila zem.placky,chlapi sa najedia a ideme smer dakde do rici :grinning: ideme do modrovej na tu zoo farmu,som zvedava ako to tam bude fungovať,cestou spať asi skočime aj na Beckov... :wink: a zajtra Senec,dufam,že počasie bude dobre :dizzy_face:
tak si užite vikend :slight_smile:
15. aug 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, mala sa dnes v noci normalne vypitala cikat, bolo 4.50 a hovori mi maminka cikat idem :slight_smile: sikulka moja

ja neviem co budeme dnes robit, mm este chrape a ja sa chystam zehlit. mozno pojdeme do senca do aquaca, este uvidime.

pekny vikend vsetkym
15. aug 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alii chodte do aqua senca zajtra..my tam budeme od rana do večera :grinning: :wink: no idem ja, chalani pobaleny,len ja ešte jem,bo hladna mama´-- besna mama :grinning:
15. aug 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:
my sme dnes stravili paradny den u MM's sesterky,maju novy domcek a kraaasnu zahradu s bazenikom a hlavne dve deti 4&5 rocne deti :dizzy_face: Maju sa zabaval, polieval kvetinky, bagroval, popremiesnoval skalkove kamienky :grinning: ....jaaaj takto by som mohla travit kazdy den, krasne pocko deti na zahrade,no supis :slight_smile:
15. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubi chceli sme ist dnes (aj sme boli) lebo mm zajtra rano odchadza na sluzobku do Svajciarska takze zajtra uz nemozem nikam k vode, sama s deckami to by bolo dost nerealne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ale bolo fantasticky :dizzy_face:
15. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte ..my došli pred chvilou,Danko s Peťom už spia,behom 5 min boli osprchovany,a uloženy...mali sme dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: tour de Slovakia....Modrova,Beckov,Trenčin :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra asi nevstanem,neskutočne ma bolia kolena...a hlava :rolling_eyes:

ale vylet skvely hodim rano foto na fsb :wink: :wink:
15. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer a dobru noc. zajtra mam dennu, tak sa idem splachen a padam do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. aug 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som dala fotky na fcb ale nejak zle mi to nahrava a nechapem preco a sem mi nechce pridat fotky, zacne nacitavat a potom vyhodi chybu servera :rolling_eyes: :rolling_eyes:

dobru noc :dizzy_face:
15. aug 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to akoze tu nikto dnes nebol? aka hanba
mm uz niekde na ceste do svajcu a my sme zase osameli
16. aug 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:
my ideme na T-com plaz,este popapame olovrant a ideme, ja som robila puding ze pre Majka a skoncil v mojom bruchu kedze Maju len piskoty donho hadzal :grinning:
16. aug 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj Alli tie fotecky sa nedaju nejak "odfarbit" su super, hlavne vysmiaty Oli :dizzy_face:
16. aug 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lily nejako my to nejde, neviem preco je to take ved ja ich tam davam normalne :frowning2: skusim ich dat sem lebo vcera mi nesli pridat
Inak co zajtra ten strkovec, ideme???
16. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ha dnes sa mi to podariloooo, teda tu na konovi su necenzurovane fotos :grinning:
16. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak dobruuu nooooc
16. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnacka ideme :slight_smile:
cca 4:15 sme tam :wink:
16. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok