"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

zuzidr
18. aug 2009

alli nechcem ťa strašiť ale priprav sa na to že skôr ako v novembri ani skúšky mať nebudeš 😅

ja som začala robiť skúšky v septembri a v ledva som sa v januári dostala na prvé skúšky z našeho kurzu 😕 😅

švagriná si robila "zrýchlený" kurz a trval jej 7týždnov 😅 🤐

allisia
autor
18. aug 2009

co sa roboty tyka tak ja som bola vcera v tej mojej, sme boli s kolegynouu na obede a prisadla sa sefka, sme sa bavili o prepustani lebo k 15.temu vyhodili dost vela ludi a sefka hovorila ze jej je z toho zle, schudla 3 kila a nemoze spavat lebo bojovala proti tomu ale vedenie sa nedalo presvedcit. Som sa pytala ze ci mam aj ja cakat papier ze my poslu a ona ze poslat neposlu ale ze kebyze im napisem ze sa chcem vratit tak vtedy....... tak som to dobre vystihla s tou materskou 😅

allisia
autor
18. aug 2009

Zuzi ja sa s tym pomaly zacinam zmierovat len potom budem mat pekne fofry lebo budem aj bajalarku pisat 😝

inak lily vcera sme zabudli fotak zobrat 😅 tak musime zopakovat niekedy a aj zvecnit 😉

allisia
autor
18. aug 2009

no ideme shopingovat bo treba aj obed varit 😅

lilyk
18. aug 2009

ahojte 😉
Alli nas napadol fotak pri aute, MM sa aj chcel este vratit ale ja som sa ponahlala 😀 ..jasne mozme zopakovat aj na buduci tyzden, kludne aj na mensom ihrisku...ma napadlo nemas blizsie Racko? tam som sice na ihrisku nebola ale urcite tam je 😉
tak taky trenazer co mala bubi som mala aj ja, iba jeden a viac by som nesla..na tom sitici som sa tiez rehotala jak puk 😀
dnes ma byt pod mrakom u nas zatial svieti slniecko ale prijala by som nejaky oooobrovsky mracisko 😝

ivka07
18. aug 2009

ahojte,
tak ja dnes upratujem jak keby mali vianoce prísť 😀 , ale chcem si porobiť kým nastúpim do roboty.
Na budúci týždeň sa tam mám ukázať.
Inak ja som tiež mala asi 3 trenažére a tiež som začala v auguste a skončila v decembri také nervy som mala že až.
Sofinka mi všetko rozpráva pekne sama ciká kaká do nočníka akurát ešte na noc máme plienku ale už ju začnem aj na noc odúčať. No a za dva týždne ide do školky tak som zvedavá ako sa jej bude páčiť. 🙂

bubaczik
18. aug 2009

čafko čafko...
inak ja som ti hovorila,že vodičak v septembri nebudeš mať už hotovy 😉 plus je dlha čakacia doba na skušky 😒 ale šak neboj,pojde to raz dva 😉
ja popratala,ešte mi treba zmyvať,boli sme kus von,zobrali sme aj korytnaka,no zabava pre decka neskutočna 😀 by mi mohol Danko zaspať,nech idem aj ja,bo ma čaka cesta do ke v noci,tak nech nezaspim niekde na dialnici 😅
som chcela isť do galanty,ale sa bojim,že ma to už total položi,kedže som už min 2 tyždne nevyspata ☹ a Peťo mi tu žere nervy,bo som mu slubila 😖 keby boli kupka noralne tu v tt,tak by som šla na hodinku a potom domov,ale nesu 😒 jaaj ženy idem ja skusiť uspať,a uvidim čo potom...ked nedojdem tak dojdem až vo štvrtok...majte sa a posluchajte 😀 😵

allisia
autor
18. aug 2009

bubi ja viem ze si mi to vravela, ja bola naivna 😅 ale co uz

ja mam navarene len dieta je este v parku 😀

lily na racko to mame asi rovnako, mozno troska blizsie, mozme vyskusat ale napadlo ma ak by sa tebe chcelo prist sem tak tu je taky detsky park s pieskom, hojdackami, prelizkami, hupacimi konikmi a smykalkou, pekne je to tu. Ono je to na Osadnej, medzi trnavskym a polusom, kusok od SIS 😉

bubi tak teda stastnu cestu a davaj si velky pozor 😵

allisia
autor
18. aug 2009

Ivi Sofinka je velmi sikovna a uvidis ta mozno prekvapi a skolku bude zvladat super 🙂

idem ja krmit

natal
18. aug 2009

Ahojte 🙂
Nebolo v KE tornado, len nebol cas stefi 🙂
zuzi aj mne je vzdy tazko ked po par dnoch s malou idem do prace. Po dvoch tyzdnoch dovolenky som sa ani nevedela zmierit s tym, ze nie som s nou a pondelky su velmi tazke. Mala od kedy sme prisli z dovolenky kazde rano tak place ked ju nesiem do jasli a krici uz v aute mama ne do prace, mama ne do prace 😢 Srdce mi krvaca.

natal
18. aug 2009

a co sa tyka plienok, tak cez den jej davam len do auta rano a ked ju beriem domov a na spanie. Sama chodi na wcko, sak naco mi povedat, ze chce pisat. V pripade nudze, napr. u svokrovcov kde je zachod daleko, tak ide na nocnik.

rozprava stale heslovite, ale uz jej to pekne, kazdy den nove slova pribudaju. Strasne je zlatucka. Akurat v noci mi to pitie kakaa lezie kus na nervy. Dnes v noci pred spanim vypila flasu, v noci o jedenastej kricala "kako, kako" o tretej znova a este aj rano stiahla flasu. Sa mi to vidi vela. Ale ked ona krici dovtedy kym jej to kakao neurobim. A poviem vam v noci ked krici kako kako, radsej ho urobim, aby sme spali dalej. Keby tak chcela zjest kasu pred spanim, alebo vypit kasu, urcite by ju to zasytilo, ale nezoberie do ust. 😖

lilyk
18. aug 2009

Alli kludne prideme, tie vsetky "navnady" dobre vies ze niesu treba, Maju si vystaci s kamienkami a bagrom 😀
prave som sa vratila z Tesca, druhyy krat 🙄 skusala som si kratasky a zabudla som si mobil v kabinke, tak som sa musela vratit, akokeby to bolo na skok 😝
my nerozpravame, nepijeme v noci, na serbel sa celkom dari, hlavne za cukrik, ale neva aspon daco zabera,vtedy sa vycika na 6 krat a hlavne zdvihat dosku na wc to nenavidim,fuuuuuj 😀

allisia
autor
19. aug 2009

lily 😀 😀 dufam ze ten mobil tam este bol bo take veci velmi rchlo zmiznu 😝
my kakame za cukrik 😅 skusala som ju od neho aj odhovarat ale potom sa vykakala do nohaviciek tak jej radsej dam cukrik 😀 😝

Natal ber to s kakaom tak ze ma Tanicka aspon poriadny pitny rezim, do Natalky je zatazko dostat daco tekute, aj v tejto horucave ona velmi malo pije, sice rano av vecer ypije tak 250ml mlieka ale cez den vodicku alebo caj tak 300ml, vynimocne pol litra 😉

allisia
autor
19. aug 2009

Lily stvrtok (zajtra) mam trenazer o 17.00 tak by sme doobeda mohli skocit do toho parku ak chcete

allisia
autor
19. aug 2009

a to tu zase nikto nie je? flakacky 🙄 😠 😀

zuzidr
19. aug 2009

ahojte,ja mám hrozne vela roboty 😅 😖

a boli ma všetky štyri "osmičky" tak sa idem zblázniť 😠 😠 😠

a andy už vôbec nechodí,čo je s nou?

lilyk
19. aug 2009

ahojte 😉
lemri lemrave 😀

zuzidr
19. aug 2009

ani kávu nemám s kým piť 😠

sjuzi
19. aug 2009

Ahojte, už som tu...
Teda Lily... 😀 😀 😀

sjuzi
19. aug 2009

Pred domom nám búchajú, trieskajú, ale vraj tu bude ohradené nové detské ihrisko, tak sa moc teším. Snáď ho stihnú spraviť čím skôr... lebo nech si ho decká ešte trocha tento rok aj užijú...
A je to super, lebo tam sú stromy a je tam celý deň fajn tieň... Len dúfam, že nedajú 1 húpačku... 😅 😀

sjuzi
19. aug 2009

Veru, Andy tu už dávno nebola... 😕 😅 😉

sjuzi
19. aug 2009

My ideme zajtra ráno do Medera do Thermalparku, tak sa už neviem dočkať. A zohnali sme super apartmány (ideme aj s našimi), cena, že 8 Euro na noc... a super aj s kuchynkou, v obývačke rozťahovací gauč (tam bude spať synovec), v spálni my s Miškom a naši budú mať svoj apartm... 🙂 😵

sjuzi
19. aug 2009

No, vidím, že ste pláchli... a ja si idem urobiť tiež kafeeeee a zmzlinku k nemu... 😉

sjuzi
19. aug 2009

Tak som s5... nejak sa mi ruky trasú, som si kávu vyliala, tak som si musela urobiť novú, ale tak aspoň som linku poumývala... 😅

sjuzi
19. aug 2009

Uhm, tak ja pádim na fcbk... 😒 ☹

zuzidr
19. aug 2009

jéééj zuzi to je náhoda,práve pozrám Veľký Meder,chceli by sme tam ísť od 29.8 do 1.9,lebo príde kamoška z írska,ale ešte čakáme na jej vyjadrenie....aký apartmán si našla,ja som pozerala tie drevené chcatky harmonia a velmi sa mi páčia,len dúfam,že nájdem vhodné ubytko 😕 😅

sjuzi
19. aug 2009

My budeme v apartmánoch Horváth... pozri si na tejto stránke v Top ponukách si ho nájdeš... Inak na niektorých apartmánoch a ich zariadení sme sa s mamkou dosť dobre pobavili - nábytok jak po starenke, čo umrela... no des... 😀 😝

http://www.webubytovanie.sk/velkymeder/

andy.a
19. aug 2009

ahojte 😎 😎 😎

my sme OK,len nestíham,v práci máme toho veľmi veľa 😝 a domov chodím uťahaná ako kôň 😝 😀 😀

ani nemáme nič nového,na nočník sa krpatá nechytá 😒 😖 takže neviem ešte dokedy budeme kupovať plienky 😝 😝 😅
a jesť stále nechce,čert malý 😝 🙄 😕
akurát vlasy má dlhé a husté,každý si myslí,že aká je to veľká baba/vysoká je dosť,ale tenučká../ 😕 😅 😀
ale veľká baba s plienkou medzi nohami 😲 😕 😀

Sjuzi a do toho Chorvátska nejdete ?? 😕 😅

Bubi a ty si sa ako rozhodla s tou robotou ?? 😕 😝

čítala som ,že mnohé už idete dať krpčekov do škôlky 😉 😕 😕
to u nás tiež nehrozí 😝

a cukrík..to by som sa bála,že by sa malá zadrhla...a nikdy ešte nepýtala cukríky 😒 ona v podstate žiadne jedlo nepýta,len niekedy jahody,ale aj to zje jednu miniatúrnu a je prejedená 😕 😅

andy.a
19. aug 2009

no pekne,pekne,spomínate ma,ja sa tu ukážem po dlllhom čase a tuná nikoho 😠 😕 😀 😀 😀

ani Zuzi tu už nie je ?? 😕 🙂
Zuzi,už končííííš ?? 😝 😀 😕

milliigoret
19. aug 2009

čafte 😎 😀
nikto nikde 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre