• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
ta ja som mame furt take veci oznamovala 10-15 minut pred odchodom :grinning: :grinning: :grinning: ,žeby nebolo veľa pripomienok :sweat_smile: len dakedy som sa prerátala....bolo ich viac jak obvykle :sweat_smile:
a jak dlho trvá vybavenie OP? :confused:
22. aug 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta neviem...a u mna by take neprešlo,že 10 min pred odchodom,čo siii...ja ina kategoria... :grinning: a ona sa ani nepokuša,lebo vie,že nema zmysel ma draždiť :wink:

no netušim,žeby tyžden? :confused: no buduci tyžden ma aj tak dosť na vybavovanie,tak možno ju naženiem aj tam..bo v škole budu asi už od nej pytať...ju strašim,že sa jej budu spolužiaci smiať,že ešte nema..a ona flegmoška,že ta nech,oni su potom idioti :grinning:
22. aug 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ma porazilo,sa zaregistrovala na fsb,a keby si videla tu fotku v profile :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: :grinning:
22. aug 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidiš ona to vyrieši po svojom :wink:
ja som prvý krát hneď utekala vybavovať,ale jak som videla výsledok...alebo skor fotku,ta už mi ho nebolo treba :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja vyzeram na mojom jak najomny vrah :rolling_eyes: :cry:
22. aug 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: že nájomný vrah :grinning:
tak ja už ani nekukam tú fotku a keď ideme niekde niečo vybavovať a pýtaju občaňák tak posuiniem a len sa otočím abo dám hlavu dole,bo ešte sa ma náhodou budú pýtať,či som na 100% slovenka :rolling_eyes: no otras fotka....na ďalšej si dám záležať :grinning:
22. aug 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:
ze najomny vrah :grinning:
Maju este spi a potom padame.
Samoska s Miskou oslavujem aj ja, tak kedze ma "chuda" len 15 a mama jej nedovoli pit tak si pripijem zajtra za nu :grinning:
22. aug 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj lily fakt fakt,aj ty maš v pondelok.... :dizzy_face: tak pijeme zajtra aj na teba :wink:

teraz som došla s tesca,muž utekal k svokrovcom,začala im v baraku horieť elektrina :angry: ja zatial idem urobiť slany štvorhlan,našla som na mmb,uvidim jak sa s tym budem babrať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi hoď link na ten ihlan :wink:
22. aug 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. aug 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zajtrajšie menu!§

klasicka slepačia polievka s pečenovymi knedlami :dizzy_face:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16874 s toho iba zemiaky

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16805

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=46343

plus ten 4 ihlan...stači ne? :confused:
22. aug 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bubi som nevedela čo presne myslíš bo som prečítala "štvorhlan" :grinning: :grinning: :grinning: ta som to skrátila na ihlan :slight_smile:
ale dikes :wink:
22. aug 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi ta nedos???? :astonished: šak až až... :wink:
22. aug 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale to ja pišem jak debil,sorry...odpustaš? :unamused: :grinning:
22. aug 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ta ja sa bojim,že malo bude :unamused: ale dam im vela zemiakov,naj maso ostane aj na pondelok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nič sa nestalo...len ma tak rýchlo napadol ten ihlan :grinning: ale šak sme sa pochopili ne :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne jasne....jaaj hambim ..až farbu som dostala do lic :fearful:
22. aug 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aspoň si ma inšpirovala :wink: bo mne už ohľadom varenia dochádzaju nápady... :confounded:
22. aug 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no mi hovor..ja až vdačna za mmb :dizzy_face: bo inak neviem neviem.... :unamused:
22. aug 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z čoho máš farbu????????? :confused: :confused: :confused: :confused: nebodaj s ihlana-štvorhrana :sweat_smile: čosi,ale mňa tiež mohlo napadnúť,že štvorihlan.......to asi nebude :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem prelúskať ten MMB bo neviem čo na zajtra.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chod chod mne už vajca sa uvarili ,idem dopiť kavu a idem sa postaviť k linke :confused: potom napišem jak sa podarilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. aug 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute,
Bubi dufam, ze pri tej linke este nestojis?????!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Inak ja som celu rodinu vyhodila von. Ocko kosi, aj Hanka ma svoju kosacku a kosi s nim. A Oliver kedze mu tam vyhravaju tak spi. Ja idem rychlo poupratovat. Jedna pracka uz vysi, druha sa perie, tretia caka v poradi. Chcela by som aj umyt okno v spalni. Tak uvidim co stihnem. Navarene mam. Robila som za vedro segedinskeho, takze mam fraj.
Ale poobede pride svokra so svagrom. Oslavujeme este Hanku, Olivera a aj moje meniny. Pagace mam upecene, kupila som penovy rez. A spravim chlebiky. Najdu sa aj nejake cipsy. Ved pre dvoch je to az vela nie??? :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: yy
23. aug 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A vytiahla som nas z druhej strany. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Este som vcera vecer konecne objednala postel.Idem ju pohladat a ukazem Vam ju :wink: :wink:
23. aug 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mojnabytok.sk/popup_image.php?pID=9485
Ale my sme ju objednali v uplne bledom prirodnom dreve. :wink: :wink:
23. aug 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubul nadhera postel,mne sa pači to drevo :sweat_smile: to je dub,ne? :wink:
inak všetko už sa robi,alebo sa chysta robbiť..ten ihlan či čo to je,vyzera užasne,len je ešte v chladničke..potom odfotim :wink: rano som utekala ešte do kauflandu,bo sa mi zdalo malo jedna forma srnčieho chrbata,to neviem,prečo iba take male predavaju :confounded: či su aj velke formy? :confused: musim kuknuť...
pijem kavu,a postupne sa chystame na oslavu...sa "tešim" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. aug 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses: :sunglasses: :slight_smile:

Bubu,krásna posteľ,a cena by ma ešte zaujímala :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: odkiaľ si ju objednávala ?? :confused: :dizzy_face:
veľmi sa mi páči,že sú tam dole 2 šuplíky a na tom ešte akoby také vysúvacie tretie lôžko,že ?? aspoň to tak vyzerá....super nápad :slight_smile: :wink:

naša je bledaá,má 1 šuplík pod dolnou posteľou a je dosť veľká medzera medzi posteľou a tým šuplíkom,takže sa tam hrozne práši :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: síce má tam len malý nejaké hračky,ale ak v igelitkách,aby sa nezaprášili...a vždy ke´d vysávam,musím aj ten šufel celý zvnútra povysávať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
včera sa mi na našom drahom vysávači,máme Rowentu,najtichšiu v Európe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: podarilo na spodku čosi odlomiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: samozrejme že MM mal kopec reči,ale nech teda vysáva alebo robí niečo on....kto nič nerobí,ani nič nepokazí,nie ?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :rolling_eyes:

Bubi,pozerala som linky na tie recepty,vyzerá to dobre,ale u nás by sa to nejedlo,my nemáme radi také,kde sa dávajú rôzne druhy syrov,smotana,tie rôzne rastl.náierky a pod....akurát syr na chlebe a rožku,alebo ešte kus oštiepka,parenice a pod....a malý ešte ľúbi také syrové slíže,toho teda poje :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspoň niečo :wink:

tak Bubi aj Bubu,pekne oslávte :dizzy_face: :slight_smile: a dobrú zábavu :wink: :slight_smile:
23. aug 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:
my sme boli doobeda vonku,hlavne na slnku u nas hrozne fuciiiiiii :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz sa spi :wink:
ta postel je supis a tie recepty tiez, ten srnci skusim aj ja, ked nebudem lenochod :grinning:
mne sa minule zapacila taka oblozena misa z mmb,tu spravim na buduci vikend ked troska pooslavujeme narodky :wink:
toto je ona
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=709
23. aug 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mamaaja.cz/index.cfm?module=Calculator&page=Weight

a tu som našla dobrý link na orientačné normy výšky a váhy detičiek do 5 rokov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :slight_smile:
bolo to v inej téme :wink:
23. aug 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lily,ten link,čo si dala,mám medzi obľúbenými na MMB :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tam pod tým je ešte kopec iných slaných mís a pod.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

a aj u nás fučí,inak by bolo celkom teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. aug 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok