"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

zuzidr
25. aug 2009

lilyk podarilo sa odoslať? 😅

MM má dnes meniny a ja stále neviem čo pre neho???????? 😅 😕 asi pôjdeme niekde na večeru aj s malou? 😕 😅

sstefi je kde?ved tá neprejde ani do druhého ročníka s takou absenciou 😠 😠 😠

lilyk
25. aug 2009

Zuzi mne to neslo od rana 😖 a vzdy ked napisem somarinu tak to odosle, tak som hned podto pozdravila, uz som vedela ze to odosle 😀
Ludkovi prajeme vsetko naaaaj naj naj k meninkam 🙂

bubaczik
25. aug 2009

čafte..ja teraz vstala,spolu aj s Peťom a Emmou..Miša a Danko ešte spia 😕 to je sila,11 hodin a my spime 😅 s Dankom sme boli hore už o 7,ale vypil mlieko a hned zaspal...
Dnes idem okna umyvať 😝 a vybehnem s detmi niekam...len netušim kam..nekde do prirody,len netušim,kam..dajte nejaky typ.prosim... 🙂

sjuzi
25. aug 2009

Helou, až teraz si sadám ku kávičke, bo Mišiak zaspal teraz pred chvíľkou... Totiž dnes spal do 8.00 hod... 😵 🙂 😉 😀 😀 😀 😀
Dávame ho večer tak kolo 21- 21.30 spávať, tak to pomohlo... aj keď sme prišli o svoj večerný klídeček, ale zase aspoň nebuntošíme s malým od 5tej... a nevyzeráme takto 🙄 🙄 😝 😀 😀 😀

sjuzi
25. aug 2009

No moje srdco ešte spinká... asi dnes dá do pol 5... 😀. Teraz dosť chodíme na bicykle aj s ockom... Kúpili sme malému sedačku, ja som dostala new bike, tak sa tešujeme... aj včera sme sa dosť dobre vyblbli a malému sa ľúbi mať na hlave "hemu" 😉

allisia
autor
25. aug 2009

ahojte, my sme sa vratili po celodennom flakani sa po meste tak som celkom slusne unavena bo som povacsinou pesi chodila 😝

Zuzidr TM vsetko najlepsie prajeme 😉

idem odpocivat

allisia
autor
25. aug 2009

jaaaj boze Oliverkovi ds nechce spinusit lebo spal od siestej do pol osmej a teraz je plny energie a vyskiera sa tu na mna 😝 a ja som unavenaaaaaa

milliigoret
25. aug 2009

čafte 😎
tu nikto nikde 😕
zuzidr všetko naj manželovi 🙂
sstefi je dajak po svadbe a v Po mala mať myslím dennú a v Ut nočnú,sa mi vidí 😅 takže to neni na 100%

a bubi desi? 😕 kamoška hovorila,že bola minulý týždeň v stredu na blšáku a ešte existoval,ta neviem skade toten fám,že už zanikol 😖

allisia
autor
25. aug 2009

mili ze sa aj ukazes 🙂
ja som tu ale uspavam krpca tak len tak okrajovo 😀 a aj jem popritom 😀 😀

milliigoret
25. aug 2009

hej hej ali tu som,nemám stále čas 😎 a viem ,že už jak tu zasadnem potom ma už nikto z tade nedostane 😀 a sem tam to štrajkuje ....proste jedno z druhým 😒

allisia
autor
25. aug 2009

chapem zavislacka tak ta treba drzat co najdalej 😀 😉 to jak ja 😉 ja mam teraz trocha casu bo mala je na prazdninach inak sme furt vonku

milliigoret
25. aug 2009

hej hej ali závisláčka 😀 😀 😀 sem tam skočím na fcb ,chcem vymáknuť jednu spolužiačku,čo má teraz bábo ,ale odkedy sa narodil tak sme ešte spolu nepísali,neviem ju stihnúť 😅
tak tak,že malá na prázdninách je 🙂 a vydrží takto bez teba? 😕 lebo moja by aj vydržala,len by mi na 100 % na druhý deň maximálne o 2 niekto volal ,že buď niekoho zbila alebo nechce jesť 🙄
ináč sme tiež skoro stále von,chodíme na záhradu tak nech sa aspoň tam vybehá,lebo tu po ulici to nieje výbeh 😒 čo človek to so psom ,nieže by som proti tomu niečo mala...to nie mám rada psi,aj naši majú psa,ale tu je pomaly viac psov ako ľudí 🙄

allisia
autor
25. aug 2009

Mili ona je cela bez seba ked tam moze ist, ked odchadzala tak jej vravim ze ci nechce byt so mnou ze mne bude smutno a budem plakat a ona sa otocila k autu a nahnevanim hlsom vravi ze na brehy ideeeem a nastupila dnu 😀

aj ja mam rada psi ale kluckovat medzi ho.nami nie je bohvieco

no musim ist uspat krpateho lebo uz vrci

bru noc

lilyk
25. aug 2009

dobruuuuu 😉

allisia
autor
25. aug 2009

lily ty spiooon 😀 😀 😀
maly uz drichmosi, uspala som ho na rukach 😝

allisia
autor
25. aug 2009

idem aj ja chrnet bo som dost vystavena takze bruuuu

andy.a
25. aug 2009

dobrý a dobrú 😀 😀 😝

Zuzinmu blonďákovi všetko naj k meninám 😵 😵 😵 že pozdravujeme 😉 🙂
Zuzi a kde ste nakoniec šli do tej reštaurácie ?? 😕 😅

dnes nám niektorým už konečne začal seriál 😝 😅
ale inak sa na september moc neteším 😕 🙄 škôlka a asi aj choroby 😒 ☹

tak páčko a sladké sníčky 😵 😵 😅

bubulik
26. aug 2009

Caute zeny, vcera sne boli sami doma, teda este aj sme. 😵 😵 😵
Nejako som sem nestihla. Ali, Lily ako to robite?????? 😲 😲 😲 😲 Ja mam s detmi dni ked nestiham nic, napr ako vcera. Ani zachod som cely den nestihala. Az vecer. 🤐 🤐 🙂 Ale vecer stal za to. Maly dost vracal. A to trvalo s prestavkami az do polnoci. Ale zaspal az o 2 00 hod. Potom prisla za mnou mala o 2 40, ze nema dudalicku. A maly sa zobudil pred hodinou, ze chce papat. Este prevaram vodu tak cakam. Dnes ideme poobede aj na ten pohreb, ja neviem ako tam budem vyzerat. ja asi zaspim postojacky a padnem do jamy. Ale aspon to bude mat MM bez nakladov. 😀 😀 😀
Idem si este trochu schrupnut, kym vstane Hanka.

allisia
autor
26. aug 2009

bubul posielam ti veeela sily ale ty si skvela, ty to zvladnes.
ja to zvladam v pohode lebo my sme nikdy nemali nejake velke ponocovanie (klop, klop) a to som s detmi od zaciatku doma sama, mm nemal ani poporodnu slubenu dovcu lebo akurat vtedy u nich zahajili prepustanie no ale tym ze ja kojim to mam lahsie lebo pri nocnom krmeni spime obidvaja 😀
Aj nas Oli grckaval prvy mesiac vzdy len vecer ale nie nejak extremne ale z toho zebol prejedeny lebo som mala velmi vela mlieka tak vzdy troska grcol a potom hned zaspal 😵 a teraz grcka lebo sa mi hned po dokojeni otoci na brucho a neda si povedat agy aspon chvilu vydrzal 😀
a teraz este buva jebo zaspal o desiatej vecer

zuzidr
26. aug 2009

😀 😀 Ahojte 😀 tak mi sme včera na večeru neišli,lebo MM sa nechcelo holiť a obliekať 😀 😀 😀 tak sme si objednali velkú pizzu a naliali baileys 😀 😀 😀 leňošili sme na gauči a bolo nám dobre 😀 😀

dnes máme návštevu,prišla kamoška z detstva,ktorá žila v Dubai a zobrala si tam Filipínčana 😀 😀 😀 tak dnes prídu obaja,budem im robiť pečených pstruhov s americkými zemiačkami a šalát 😀 😀 MM slúbil že príde skôr z roboty a nachystá mi to všetko,a všetko pekne postíham....ale teším sa na nu.... 😀 😀 😀

zuzidr
26. aug 2009

vy sem vôbec nechodíte 😠 😠 😠 😠 hnevám sa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bubaczik
26. aug 2009

čafte ja mam take nervy,že dalej odo mna 😠 😠 😠 od rana vybavujem Miše zubara,ktory jej vytrhne zuby...a kedže jej zubarka jej ich nevytiahne,že vraj ona nevie tahať 😕 😠 😠 😠 😠 tak nam dala čislo na druheho zubara,ktoremu sa neviem dovolať.....volala som potom aj zubarke,čo jej ma lepiť strojček,tak že ona nemože,že to by nebolo fer,že je to "kradež" pacientov... no poviem vam,že ak do hodiny nevybavim zubara,budem kričať na všetky strany,...mi povedzte,je toto možne? stoji to kopeeec prachov,a nema to kto robiť? keby že mi to plati štat,pochopim,ale platim to ja,tak nevidim dovod...takto to u nas funguje...jaaaj neviem,čo mam robiť 😢 😠 ☹

lilyk
26. aug 2009

caute 😉
Bubi to je choree 🙄
Bubulik 😀 ja uz to mam lahsie, Tomino sa pohybuje po byte sam, teraz skuma vysavac, zaroven sa bozkava v zrkadle a vykrikuje 😀 a mimochodom ja mam Majka naspat u opatrovatelky, takze bacujeme spolu od cc 14:50 😉
prave som dovysavala,vypotila liter 😝 a idem sa naobedovat 😉

bubaczik
26. aug 2009

nooo zubar ešte nevybaveny 😠 dnes mam den s velkym D...bola som v tescu,a som nechala okno otvorene,v aute kabelka s dokladmi a nahradnymi klučmi 🙄 nechapem jak sa mi nemohlo to jedno okno zavrieť 😕 no ale naštastie nič nezmyzlo... 😔 idem robiť lasange,a skusim dať danka spať...a potom idem zhanať zubara...muž pride dnes skor s roboty,tak ho pošlem s chalanmi niekam daleko,potrebujem sa dať dokopy,pohlad do zrkadla taaaak boli 😝
inak Danko prešiel na noc na plienky,nechapem,tak pekne sa už držal,teraz saa popiša...ale dnes bola plienka sucha,tak uvidime..jaaaj som myslela,že už to mame za sebou..
Lily tebe Majko už rozprava? bo viem,že naši dvaja taky rovnaky... 😀 no moj nerozprava 😒

sjuzi
26. aug 2009

Ahojte babule... 😉
Bubi, tak ty musíš furt mať "vzrúšo"... ach jo... ale jak si to opísala, tak je to na hlavu...
Ale radšej vybav nejakého, čo naozaj vie trhať... lebo to ne každý zubár vie... tak keď už, tak nech to je ok. Viem, čo vravím, moja mamča je sestrička u zubárky... 😀 😀

sjuzi
26. aug 2009

Idem dať kafe... hneď som tu... aj keď o chvíľu majú dojsť naši... tak neviem, či budem furt online... 😉

A dnes sme spali do 3/4 na 7 😉. Taky dobrý 😀 😀

bubaczik
26. aug 2009

sjuzi neboooj ,aj teba to čaka 😀 😉 male deti ,male starosti,velke deti velke starosti..a ja krat 4 🙄

ja obed strčila do rury,a idem dať Danka spať... 🙂

zuzidr
26. aug 2009

ahojte,už sa mi nechce robiť 😀 😀 😀 😢 kávu som si spravila 😀

bubi dobré šťastie,že ti z auta nič nezmyzlo 😅 😕

a fakt musíš mať stalo vzrúšo okolo seba 😕 už aby deti boli v škole,že?a čo ty a robota? 😕

inak Emmka sa cez deň pýta,síce saem-tam sa ešte pociká,neviem prečo 😠 ale na noc máme plienky stále,a ráno dosť plné,ale to preto,že ona vypije večer pred spánkom ešte 350ml mlieka 😅

a rozpráva komplet všetko vrátane pesničiek,básničkie a nadáviek 😅 🤐 ale ked je sama v izbe a hrá sa tak len počuť : kukulienku,Aničku dušičku,kom kom kominár a podobne 😀 😀 😀

a na bud.týždeň z nej bude velká škôlkarka 😀

sjuzi
26. aug 2009

Inak zvažovala som ísť do roboty, ale dnes tam volám a že už nepríjímajú CVčka, že majú dosť... ale asi im ho pošlem i tak... heheeeeee 😉

zuzidr
26. aug 2009

a dnes ešte tej návšteve vzácnej spravím puding s piškotami a ovocím 😅 nič iné za 30min asi nestihnem?alebo????poradte???? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre