"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

zuzidr
26. aug 2009

sjuzi a to sa chceš vrátiť do bývalej roboty??????????? 😅 ak niečo nové písni IP 🙂

sjuzi
26. aug 2009

My tiež dávame pre istotu na noc plienku, niekedy naciká, ale to len vtedy, keď sa večer pred spaním nechce vycikať do nočníka... tak radšej mu ju ešte dám. Poobedňajší spánok je niečo iné. Väčšinou ho prinútim, aby sa vycikal a potom je suchý...

Miško je teraz vo fáze, kedy dopĺňa básničky a pesničky na konci tam ako sa rýmujú. Taký je zlatý... Tak si teraz všade pospevujeme, na húpačke Hojda - ojda, padla mačka z - póda, padla na - kojáče, teraz v kúte pače. 😀

sjuzi
26. aug 2009

Neeee Zuzi, tam to už nevidím reálne... nestíhala by som ani žiť... nieto o dieťa sa starať...
Ale tu som v TT objavila super prácičku na personálnom, celkom by ma také dačo bavilo... Síce predtým som mala až príliš kreatívnu prácu, ale bohužiaľ to chcelo, aby človek nad tým uvažoval vo dne v noci... a na to sa už necítim... nie som kariéristka za každú cenu... 😝

zuzidr
26. aug 2009

zuzi tak držím palce,aby si našla čím skôr nejakú robotku,ale najviac by ma potešilo keby ti v pase svietili tt 😀 😀 😀

sjuzi
26. aug 2009

Mňa tiež, ale v obchode to nekúpiš... a čím viac sa na to človek sústredí, tým horšie... 😀 😀 😀 fakt asi treba vypnúť a iné riešenie nepoznám...
A je pravda, aj keď mnohé mamičky, keď to hovorím, sa tvária udivene, ale ja sa doma už fakt nudím. Miško je veľmi dobré dieťa, veľa sa vie prehrať aj sám, ja si popri ňom porobím a keď potom 3 hodiny spí, tak fakt už ma mrle žerú... takže taaaaak to vidím... 😀

Len tu je zase problém, že ho asi nemám veľmi kam dať... Dnes som kontaktovala aj 2 škôlky súkromné, či ešte berú, z jednej sa mi ozvali, že až od marca, druhá ešte mi má dať vedieť... len to sú iné prachule... 😝 😝 😝

allisia
autor
26. aug 2009

cafte
bubi katastrofa,zubari su des 😝

ja sa psychicky pripravujem na jazdu 😅 Blavacky pozor na cestach okolo Milericky 😀

Sju drzim palce s robotkou 😉

Zuzi pri tebe ma clovek normalne depky co vsetko stihas a ako perfektne varis, ja sa varit len ucim 😅

sjuzi
26. aug 2009

Ďakujem Alli... a neboj, všetky sme mali v gaťoch pri prvých jazdách... Ty to zvládneš, povedz si, že šak za všetko je teraz ešte zodpovedný inštruktor, tak sa nemáš čoho obávať... Mňa ten môj vždy podržal, dokonca i ostatným vodičom ponadával, ak bolo treba... 😀 😀 😀

zuzidr
26. aug 2009

alli no variť teda viem a všetci hovoria že dobre a vždy sa všetko zje tak asi je to pravda,ale to preto,že ma to baví 😅 😅

a čo je ťažké na varení???

napr.dnes : umyješ zemiaky(neošúpané),šupneš na plech,poleješ olivovým olejom a posypeš korením na americké zemiaky(korenia vela nech to má chuť) 😅 necháš to 15min poiecť,medzi tým očistené (pstruhy alebo makrely) naplním rajčinami,paprikou a cibulou!!! 😀 dáš to na tie zemiaky a posypeš korenmím na ryby a pokavápeš citronom 😀 😀 😀 dáš piesť a ked majú ryby biele oči je to hotové 😀 😀

a k tomu zeleninový šalát 😀 😀 😀 dobrú chuť 😀 😀 😀 😀

sjuzi
26. aug 2009

Zuzi, o tých očiach som ešte jakživ nepočula... 😀 😀 😀 díky za info... sa učíme celý život... 🙂

allisia
autor
26. aug 2009

Zuzidr nie je to tazke len predtym ako som nemala rodinu tak som nevarila cize este sa mam co ucit 😅 ale tiez ma to bavi a rada vymyslam dobroty no a mm vravi ze sa stale zlepsujem 😀

Sju dik 😉 ja obcas troska panikarim v krizovych situaciach tak uvidime ako to pojde

allisia
autor
26. aug 2009

no idem sa venovat krpcovi tak papa

sjuzi
26. aug 2009

Alli, to je dobré, že ťa tm podporuje, to je dôležité...
Ja detto, mamičkina princeznička, také dačo doma robiť nemusela... o to horšie potom realita... ale už som sa naučila... a všetkým zatiaľ chutí, aj svokrička chváli... 😉 🙂

zuzidr
26. aug 2009

allis ja som napr. doma v živote ani čaj alebo praženicu neurobila 😀 😀 😀 u nás v kuchyni vládla mama 😀

ale potom ked sme začali bývať sami a ja som si dala spraviť svoju vysnívanú kuchynu tak sa to stalo moje královstvo a a ked bol prvý úspech po obede a stále máme návštevy a pochvália ma,tak to poteší a skúšam stále viac a viac 😀 😀

sjuzi MM bol rybár a na pstruhov chodíme raz za pol roka do Nemečiek,nachytáme 40-50 pstruhov,doma očistíme a ryby veeelmi lúbime,tak vieme o nich vela a túto pykošku o bielych očiach mi svokor prezradil 😀 😀

zuzidr
26. aug 2009

pykoška nemá byť pikoška???????????? 😅 😕 😀

ja neviem ja som trúúúba 😀 😀 😀

sjuzi
26. aug 2009

To je jedno Zuzi, ale fakt je to dobré s tými očami... aj by som to zaraz vyskúšala... len kto mi rybky nachytá, bo lososa, čo kupujem, ten je už bez hlavy... a u pangasa tiež oči nevidno... 😀 😀 😀

sstefi
26. aug 2009

cafte dámy 🙂 😎

sjuzi
26. aug 2009

No sérus teta Sstefi! 😵

sjuzi
26. aug 2009

Ako sa mávate? 😉

sstefi
26. aug 2009

pikoška je s I a že biele oči, fuuuuuuuuuuuuuuuuuj 🙄 😝 😀 😀 😀 😀 😀

sjuzi
26. aug 2009

Rýchlo píš, bo o chvíľu tu už nebudem... 😅 😀

zuzidr
26. aug 2009

konečne stratenýňá duša 😀

sjuzi my ked nemáme pstruhov tak kupujem v tescu,je to taký modrý velký sáčok a volá sa to kuchaná makrela 😀 😀 😀 aj tá je velmi dobrá 😀

zuzidr
26. aug 2009

sstefi dík za info o pikoške 😀

sstefi
26. aug 2009

jak nebudeš, neštvi ma hned, len čo dojdem 😠 😀

sjuzi
26. aug 2009

Ok, tak vyskúšam... 😉 🙂

sjuzi
26. aug 2009

Ja sa bála, že si len pozdraviť došla... 😀

sstefi
26. aug 2009

som žehlila kopisko, som sa splachla, teraz vas trošku rychlo pokukam a idem zbuchať špagety a pak do nočnej. už mi z toho drbe, každy boži den v robote 🙄 a roboty chvalabohu po milu .... 😝 🙂

zuzidr
26. aug 2009

furt hovoríš že sa nudíš a teraz zdrháš 😀

baby inak ja neznášam žehlenie až mám priam odpor k tomu a pred včerom som sa prekonala a vyše hodiny žehlila 😀 😀 😀 😀 normálne mám taký klud na duši,že tam nemám kopu žehlenia 😀 😀 síce som včera oprala pol práčky ale to len deku a malej ocikané gaťky 😀 😀 dnes to poskladám a mám frei 😀 😀 😀

sstefi
26. aug 2009

svadba bola vyborna, ivka sa super zabavala do 23-tej(poobede spala necelu hodku v sedačke v aute 😅 ) potom jej šlahol nahodou jeden ujo a spadla, udrela si pusu, trošku aj krv tiekla 😅 tak plač už nemal konca kraja, to už bola dobita jak ten kon, tak išla spinkat do postielky na chodbu. 😵 😀
odchadzali sme o 2, o pol4 sme boli v posteli, vstali sme o pol10 a večer som šla do nočnej, tak to bolo 🙄 🙄 🙄 🙄

sjuzi
26. aug 2009

Šak som písala, že dojdú naši, tak tu nebudem sedeť potoooooom... 😀 😀

sstefi
26. aug 2009

no ja rada žehlim, a ty variš, čo s tym zuzi? 😕 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre