"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
28. aug 2009

moja madam už skače okolo mna, tak pret

sstefi
28. aug 2009

tak padam, som chcela napisať, ale moje decko je nedočkavé a odoslalo mi to skor ako bolo treba. caute, vecer asi pridem, pa pa

lilyk
28. aug 2009

som vas nestihla 😒 MM sa hral gulicky, ci take dake somarinky 😝

zoja
28. aug 2009

sju strava bola super, nepačilo sa mi ubytovanie - mám určité nároky a ked si niečo zaplatím nie za malý peniaz, tak chcem , aby to bolo adekvátne, no čo už, odteraz si dám na to sakra pozor 😠

lily je to infekčné, tiež si myslím, že pravdepodobne z bazéna, pili sme len balené nápoje a dezinfikovala som mu nonstop ruky dettolom, prevárala flaše, cumle...

som totál vyšťavená, nespala som poriadne už tretiu noc - kubko sa nonstop budí a knučí, chúda hrozne ho to bolí, za celý deň nepovie ani slovo lebo sa boji otvoriť pusinku, vytierame to nejakou dezinfekčnou gebuzinou, dnes sme odniesli vzorky do labáku na rozbor, tak dufam, že nenachytal aj dajaký rotavírus ☹, kakanica už prešla a aj teplota nevystupuje nad 38, vraj to trvá aj 7dní kým sa to vyhojí

nič neje a piť mu dávam injekčnou striekačkou a aj tak pije strašne málo, tašky do nemocnice som pre istotu ani nevybalila, dufam, že predsa len nepojdeme ležaťna infekčné, včera sme mali namále, ked videli ako strašne plače tak nám dali šancu vrátiť sa a skusiť to preliečiť doma, samozrejme izolovaný od sveta 😢

sstefi
28. aug 2009

chudatenko kubko, ☹ to je hnus tie afty. nech mu to rychlo prejde. 😉

sstefi
28. aug 2009

lylik, že ho pozdravujem, TM 😠 😀

sstefi
28. aug 2009

my sme boli na o.eb prezentacii na hrnce, resp, zdravu vyživu 😅 kamoške z vedlajšieho bloku volali, že vyžrebovali ich čislo 🙄 že vyhravaju kuch.robot, aj im ho donesu až domov, ale musia sa zučastnit 3 páry tej prezentácie. tak sme im pomohli a išli sme. opatrovatelku mali , tak ivka sa zabavila, aj ich starši syn. mala polročná princezná sa tam na nas rehotala, kym ujo o.ebaval$.
Hrnce za 1000€ nikto nekupil, k tomu boli 2 supravy z ovčieho runa a ponorny mixer. no nekup to 😀 😀 😀 😅
no nekupili sme to , no. ujovi sa to moc nepozdavalo, ale čo už. 😝 😀

sstefi
28. aug 2009

ale dostali sme darček, bahennu masku z mrtveho mora, tak sa oplatilo 😀 😀 😀

sstefi
28. aug 2009

mojim snom je ist k mrtvemu moru, čo sa asi nikdy nesplní, tak mi ujo aspon kus bahna z neho daroval 😵 😀

sstefi
28. aug 2009

ty koki, šak ja to obkecavam, ako keby som v opere bola 😅 😀 😀 😀
kulturny zažitok 😎 😀 😀

lilyk
28. aug 2009

Sstefi pozdravim 😀 no teraz je na stretavke po 20 rokoch 😕 😅 😀
...staci mi ked citam .....3 páry tej prezentácie.....nas na take chcela svagrinka pozvat....hehe nesli sme 😀

sstefi
28. aug 2009

lylik, teraz som na takej "akcii" bola 1.x, ale poviem ti nerobila by som to ani keby... no nerobila by som to. ale takisto ani poistky a pod.

sstefi
28. aug 2009

heeej? po 20rokoch? on ma tolko rokov??? 😕 ts ts ts, tuším pri tebe mladne 😵 🙂

my mame o 2 týždne po 10 rokoch, účasť celkom hojná, ani som nečakala, že nas tolko bude 😵 🙂

bubaczik
29. aug 2009

Ahojte..no Zoja,držim palce,nech je maly v poriadku raz dva 😉 inak naši chcu isť po 15.sept do Tunisu 😕 tak som im spominala,tak že oni čakaju na nejaku last minute,tak že sa rozhodnu medzi egyptom a tunisom...neviem sice naačo sa tam trepu,šak teplo je ešte všade 😖
no včera som nemala čas,vobec,jaaj učim sa novy program,tak mam hlavu už kockatu 😀 😝 u nas prši ,tak neviem spať...

lilyk
29. aug 2009

caute 😉
tak u nas des, prsi a fuciiiiii 😒
Sstefi daj 17+20.....taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak staryyyyy 😀

sstefi
29. aug 2009

caute, lylik šak to vraj najlepšie roky, tak to už ty vieš, či je to pravda... 🤐 😵 😀

tu zatial oskar praží, ale zrejme poobede bude pršať, lebo chceme gulaš variť. zatial sice nemam maso, ale to rychlo napravime.
no idem makat, o hodinu čakam doležitu navštevu 😅 😨 😝 😀

lilyk
29. aug 2009

tak u nas je -10 stupnov od vcera, normalna kosaaaaa.
sstefi ip 😀

andy.a
29. aug 2009

čaute 😎 😎 😎

Zoji,Kubkovi čo najskoršie uzdravenie ☹ 😔 veru,Tunis za takúto cenu 😕 🙄
Bubi,tebe som tuším o Tunise-dovolenke písala nedávno IP,pamätáš si ?? možno mesiac dozadu 😝 😕 😅

nás-teda mňa a malú zobudilo pred pol 8.šľahanie dažďa do okna 🙄 🙄 🙄 inak by sme ešte potiahli 😝

včera sme boli u našich,dalo sa ešte na dvore opaľovať a kúpať,ale malý sa nechcela a krpatá poobede spala 😉 tak sme to moc neyvužili a už to slnko ani moc neopaľovalo 😝 😉
malá nechce nič jesť-stále,mama z nej bola zhrozená,že ako to sňou môžem zvládať...však aj ona musí,keď ju varuje,ale je z nej úplne na prášky 😒

niekedy pridám fotky,klop-klop-to,že tak málo je,nie je na nej našťastie moc vidieť,nie je taká ,že by jej trčali kosti,má medzi 13,5 a 14 kg,podľA TOHo koľko čaju vypije 😀 😀 😝 a vysoká je 97 cm 😝
takže modelka 😀 😀 😀
len sa bojím,že ako začne malý chodiť do MŠ od bud.týždňa,bude hneď chorý a malá to vždy od neho chytí a samozrejme choroby nejdú bez toho,aby decká výrazne schudli....chudák Kubko 😒 ☹

ozaj,topánky na zimu aké budete kupovať ?? 😕
malej moc teraz podrástla noha,budem kupovať s vnút.dĺžkou medzi 16-16,5 cm,čo je asi 26-ka ?? 😕 😕 😕
teraz má nožičku cca 15,5,možno aj viac dlhú..a do zimy ešte narastie 😝 😀

andy.a
29. aug 2009

baby,je nejaká stránka,kde sa dá vidieť-ked ideme maľovať-že ako to bude vyzerať ??
teda že si zadám farby a ukáže mi to celú izbu ??

prosím,prosím,ďakujem !!!! 😝 😵 😵 😀

andy.a
29. aug 2009

🙄 🙄 🙄 😠 😠 😠 😲 😲 😲 😕 😕 😕
no,to snáď ani nie je pravda 😝 😖
ďakujem za obrovské množstvo tipov,neviem si ani vybrať 😠 😠 😠

a čo som písala o 11:25,už nie je pravda,lebo malý mal horúčku 38,7 st. 😔 😕 🙄

tak sa lúčim,myslím,že je zbytočné sem vôbec chodiť 😝 😠 😠 😠

sstefi
29. aug 2009

dobrý večer, no andy, že sa aj ukážeš. 😠
to je mi luto, že je adko chory, skore uzdravenie prajem ☹

sstefi
29. aug 2009

čo sa týka toho malovania, na youtube som raz videla niečo také, ale to bolo skor ako navod na tie všelijaké geom. vzory a pod., že ako sa to robí, ale konkr. len na malovanie, neviem o tom

sstefi
29. aug 2009

andy, ivka už cele leto nosí 25 topanky, takže na zimu isto 26 kupime a že aké, tak to ani srnka netuší. 🙂

sstefi
29. aug 2009

samozrejme gulaš sme v daždi varili, večer sme boli v cirkuse, celkom pekné to bolo, ivka sa fotila s veeelkym hadom 😵 😀 😀

sjuzi
29. aug 2009

čafte... aj my nosíme 25-ku... nejako nám vyhúkla nožisko... tak som zvedavá, čo budeme nosiť v zime...

Inak Miška dnes nejako prehánkovalo, tak som zvedavá, čo bude v noci... teraz som ho nejako oklamala, aby si nepýtal mliečko... dala som mu spapať Hylak kvapky... no uvidíme... aj ten jeho sopel, to vyzerá ako zuby, ale ja som myslela, že už všetky máme, ale ako som teraz večer kukala, tak tuším ešte horné idú... 😅

sjuzi
29. aug 2009

Sstefi, tak ste malý akčný deň... ja som doobeda chlapov vyslala na vláčik do Maxu a poobede sme pozerali s mm film, kým krpec spal a potom sme sa vterkli na návštevu... 😉

sjuzi
29. aug 2009

Andy mne sa vidí, že niečo také písala mamacat na fcbk... lebo maľovali byt... mala aj vybrané konkrétne farby...

sstefi
29. aug 2009

ano sjuzi, ja take rada 🙂

sjuzi
29. aug 2009

Ja pozrem topane teraz na jarmoku jak bude... a aj dáky overal alebo otepľováky... 😅

sstefi
29. aug 2009

joj aj ja som už rozmyšlala nad tymi oteplovakmi aj čižmami. hroza, zachvilu je tu ta hnusna dlha zima a zachvilu vianoce 😝 😲 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre