"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

ajuskamimi
29. jún 2009

sjuzi repik s framikoinom by mal urcite pomoct, aspon nasmu Jojovi to pomohlo. On mi teraz hocikedy zahlasi, maminka pipik ce masticku a ja sa ho pytam a co boli ta pipik? a on zagula ocami a povie stlasne boli pipik Joja, pipik ce masticku. Inac aj vam hovoria deti v tretej osobe?

ajuskamimi
29. jún 2009

no a pipik ho neboli, lebo normalne cika a nema ho cerveny, tak akoze zoberiem masticku a akoze ho pomastim a chlapec je spokojny 😀

allisia
autor
29. jún 2009

baby ved nase deti nebudu plienky nosit do osemnasky 😀 vsetko ma cas

milliigoret
29. jún 2009

čavte 😎 vidím,že frčíte vo veľkom 😵

sjuzi
29. jún 2009

Aj Miško hovorí Mimi boooo... 😅
No ja tiež tie plienky neriešim... ak by toto zlé, ale malo byť na to dobré, tak by to bolo fajn... 😉

ajuskamimi
29. jún 2009

alli presne tak 😉

allisia
autor
29. jún 2009

dosla nam navsteva tak papacko

sjuzi
29. jún 2009

čaves mili... vitaj... 😉

milliigoret
29. jún 2009

sjuzi jááááj chudáčik Miško ☹
a ináč sstefi aj Ivuška ☹
no a pozerala som aj ja sašenku ale nevyzera to tak ako ste pisali no tak dúfam,že je to ok 😝 🙂
a máte krásne fotky sjuzi aj bubul 😵 😵 😵

sjuzi
29. jún 2009

Mne sa ten jeho pipík furt nezdá, pred dovolenkou sme ho ukazovali dokine a tá vravela, že to je normálne na jeho vek a že rastom sa mu to upraví... ale on to podľa mňa má až moc zúžené, síce ciká ok, riadny prúd, ale neviem... sa mi zdá, že to má úzke... no a už to tu máme... dnes celý konček zapálený, ako sa zobudil a teraz večer ako papuča navretý... chudátenko moje malé...
Ale zaspal v pohodke... aj plienku si nechal obliecť, som mu ju tak vpredu vyhrnula, aby tam mal miesto... 😒
Ajuš, vy ste čo mali s pipkom?

sstefi
29. jún 2009

ivka už často používa som, ja som, bola som a pod. takže už pomaly prestava rozpravat v 3.osobe 😵
n opadam, dobru noc, a prajem si aby boli rano všeeetky deturence zdrave a nič ich nebolelo 🙂

dobrúúú 🙂

sjuzi
29. jún 2009

Sstefi, snáď bude dobrá... dúfajme... aj ja by som sa mala pobrať... Šak i tak zrejme budeme hore od 5tej... ako i dnes... tak mám dosť.
Ešteže som dnes s ním nešla plávať... by tam ešte chytil na ten pipík nejakú infekciu... ach jaaaaaj...

ajuskamimi
29. jún 2009

Sjuzi my sme mali pipika na konci cerveneho, zapareneho a nejde mu este stale pretahovat, iba tak do mensej polky 😒 ale zatial som s tym nebola u Dr. ked ho mal cerveneho, dala som mu repik a ten optanoframikoin ci ako sa pise. Poradila mi to mamina /zdr. sestra/ radila sa s lekarkou a takisto aj svagrina co robi zdr. sestru na novorodeneckom. A pomohlo. Teraz je pipik ok, a uz ide aj o cosi viac pretahovat 🙂

ajuskamimi
29. jún 2009

no pojdem aj ja lahnut 😵

sjuzi
29. jún 2009

No nám práveže nejde pretiahnuť vôbec... takže preto mi je to divné... že dokina hovorí, že ok...
A vravíš, ten optalmoseptonex, či čo je to na tie oči, že ten je lepší? hmmm, no uvidím, ako zaberie tento...
Ja zas mám po dovolenke klasicky celú hubu herpesovú, som jak černoško bubu... 😀

milliigoret
29. jún 2009

no tak sa majte 😠

sjuzi
29. jún 2009

Prepáč Mili, že ťa tu nechávame... ja som tu o 20tej už kukala a nikde nikoho nebolo... už pádím... my ráno o 5tej začíname... a neviem ešte čo bude v noci, tak sa idem tiež uložiť... nehnevaj sa... 😅 😉

ajuskamimi
29. jún 2009

SJUZI to je framikoin do oci, ja ti presny nazov poviem zajtra, ked ho pohladam, ze kde ho mam 😉

uz aj Mili zdrhla? 😲

ajuskamimi
29. jún 2009

Opthalmo- framikoin

ajuskamimi
29. jún 2009

a uz aspon viem, ze sa pise s tvrdym "y" ale neviem Sjuzi, pokial to u vas nevyzera iba na zapal, tak sa asi najprv porad s lekarom, lebo vies, toto je taky neoficialny recept, aby to Misiacikovi nahodou nepohorsilo 😉

ajuskamimi
29. jún 2009

oki zienky, vidim, ze ste vsetky posli do hajan, tak idem aj ja, pa a dobru noc 😉

ajuskamimi
29. jún 2009

aha a este teraz pozeram, ze sa to radi medzi antibiotika, no asi preto je to ucinnejsie nez obycajny framykoin. No my sme to pouzili dva dni za sebou vecer po kupeli a pomohlo nam to. Tak snad som mu tym neublizila, ale tak svagrinka to u maleho a to ho uz ma velkeho pouzivala viac krat a maly, teda teraz uz velky je ok 😉

milliigoret
29. jún 2009

ajuskamimi s framikoinom nepokaziš asi nič ked nedávaš velakrat denne 😉 nam to dali už v porodnici na ušká ako nam prepichovali a doktorka nemala po ruke iný tak nám dala ten opthalmo a potom som sa na poradni pýtala svojej tak vravela,ťe v pohode 🙂 no len už ako je to s pipíkmi to už neviem... 😉

a sú to antibiotíká v lekárni už nechcú dvať ani ten fremykoin zásy(i)p 😉 koli tomu ,že je to tiež antibiotikum,že iba na predpis 😝

bubulik
29. jún 2009

Steff, vidim, ze mate za sebou narocny den. 😝
A mozno este narocnejsiu noc pred sebou. My uvidime zajtra. ja chcem skocit najprv na poradnu, potom na tu gyndu. ved ani neviem kde v NR taka je.
Najhorsie je, ze ja ju musim zajtra nechat u svokry kedze v stredu skoro rano vyrazame do TO na poradnu. Tak dufam, ze to prezije aj bezo mna. Ale ja to asi neprezijem.
Inak ta dokina bola dobra. Trebalo to len viac roztiahnut, ved ja som jej to len chytila a povedala mi mama nelob. Ked som sa jej pytala, ci to boli, tak, ze nie. No hadam nebudem robit malemu dietatu nieco na silu. 😠 😠 😠

andy.a
29. jún 2009

😎 😎 😎 😎 😎
je tu ešze niekto ?? 😕 😅 ahojte 😎 😎 😎 😎

Ajuška,aj obyčajný Framykoin je ATB 😕 len myslím,že ten Ophtalmo-Fram.je uspôsobený na podávanie do oka,ale zloženie je rovnaké,ako klasická mať Framykoin 😕 😅 či sa mýlim ?? 😕 😅

narodeninovým aj meninovým oslávencom a oslávenkyniam všetúčko naj 😵 😵 😵

my máme plienky stále,dnes sme skúšali nohavičky/máme ich cca 20,s Minnie,Mickeym-čo sú malej naj-postavičky..Mickey je jej frajer,ak by ste nevedeli.. 😀 😀 😝 /,ale mama mi ráno volala,že princess sa docikala aj do Mickeyho,tepláčkov,do papučiek aj na koberec 😲 😕 😅 😔 ja som mala v pláne,že bude teplo,pekné počko,decká budú chodiť k našim ,na dvore behať nahí,kúpať sa a pod...ale realita je iná,ani to počasie nám nepraje 🙄 🙄 🙄

bubulik
29. jún 2009

Tu kalciovu mast som uz doma hladala, lebo som ju mala kupenu na bradavky, ale som ju ani raz nepouzila, tak som ju urcite vyhodila. zajtra kupim novu. 😒

bubulik
29. jún 2009

Ahoj Andy,
iank nam dokina povedala este ked bola Hanka mala, ze framikoin pouzivat minimalne, lebo je to antibiotikum. tak si vyber kazdy povie inak. 😖

andy.a
29. jún 2009

sorry za preklepy 😔 😝 ale chápeme sa,že ?? 😕 😅 😝 😀

mali sme dnes ťažký deň-ja v práci ako vždy a krpci..asi na oboch lezie nejaká žalúd.-črevná viróza 🙄 🙄 😒

v obývke na tom mieste,kde sa ráno malá pocikala,potom obaja postupne hodili šable...malá dokonca 2 razy 😔 😔 😔 chudák koberec 🙄 🙄 😀 tak sme s MM čistili,malý šiel spať so Smectou,a malá s Promethazinom a prázdnym bruškom,lebo olovrant aj večeru dala von 😨 😔 😕 🙄 ☹

veru,dávno neboli chorí 😲 ☹ 😕

bubulik
29. jún 2009

Inak ja som ju tusim malej ani raz este nedavala.
Ja som malu len pred chvilou nahnala na kute. Ale uz je tam ticho. tak asi pojdem zhasnut lampu a zavriet dvere.
Inak co sa plienok tyka Ajus, tak my mame stale. Nechodi ani na wc ani na zachod.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre