"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sjuzi
29. júl 2009

Čafte! Tlačím orieškovú zmrzku. Varila som dnes bravčové na horčici s ryžou...
Doobeda sme sa boli schladiť do Maxu, lebo som chcela omrknúť topánky, čo si musím kúpiť na tú svadbu... asi sa tam večer po nejaké zastavím, lebo s Miškom sa to fakt nedá niečo také skúšať. On mi potom nosí všetky topánky a chce, aby som si ich obula a ja potom fakt neviem, kde ktoré boli a predavačky zazerajú, čo celkom chápem... 😅 😀 😀 Tak sa povozil na vláčiku, vyhral v loptičkách, v Kenvelo kids som mu kúpila suprácke slipy, no bude to sexi man... 😀
A už sme bez plienok asi týždeň i v noci, tak sa teším...

sjuzi
29. júl 2009

A inak tam majú super ceny v tej obuvi v Maxe... ja tam vždy idem na také príležitostné boty... Aj na ples som si tam kupovala, len tie sú zatvorené... a predsa len má byť horko cez víkend... hmmmm
Ale také ceny, že 9, 11 Eur a pod, no nekúp to... 😀

allisia
autor
29. júl 2009

sju gratulujeme Miskovi k odplienkovaniu 😵 my na noc este davame bo mala pije vecer este stale 330 ml mlieka ale som rozmyslala ze jej ho budem davat okolo siestej a nie pred spanim a potom by mozno vydrzala

allisia
autor
29. júl 2009

my mame dnes bryndzove halusky 🙂
idem malu nakrmit a pridem

sjuzi
29. júl 2009

Alli, malá ti papá bryndzové halušky? Miško ich neznáša, to len vypľuje a nemusí už ani nič jesť... tak mu radšej robím z vajcom... 😀

allisia
autor
29. júl 2009

Sju ona spapa skoro vsetko, nepamatam ze by nieco nechcela, nechutila jej iba brokolica ako prikrm 😀 teraz aj tu spapa 😉

allisia
autor
30. júl 2009

Dobre rano 😅
no pekne to tu flakate damy 😠

my ideme s Oliverkom na druhe preockovanie tak dufam ze to bude ok.
Vcera som malej vytiahla von za dom bazenik a vedro vody tak sa vyclapkala 😀 aspon nejaka zmena ked furt sedime doma

pekny den vsetkym

lilyk
30. júl 2009

ahojte 😉
my ideme plavat, dnes pride aj MM, si Tominka trosku pofotime, aby mal aj on nejake fotos ako ma Majko 😉

lilyk
30. júl 2009

no teda, vy ste ale ukecane 😒 my zajtra ideme do TT tak sa ozveme az cez vikend 😉

allisia
autor
30. júl 2009

no ty brdo, tu to vyzera ako po vybuchu, riadne mrtvo 🙄
lily pekny vylet zelame 😉

my sme boli s Olinkom na ockovani a ani nepipol sikovnicek moj malinky, si zuzlal svoju hracku a nic si nevsimol 😀

aj vase deti su taki generali??? lebo nas mala riadne stavia do pozoru 😅 ale zlata je ked tak rozkazuje

lilyk
30. júl 2009

Alli to neni moc vylet, ideme na pohreb...na vikend sme domka.
no nas maju tiez zacina kricat ze mama a ukaze a ked sa mi nechce tak opakuje pokial ma nezlomi 😀
dnes to bol na ihrisku des, Tomikovi sa nepacilo v kociku, tak som kocikovala okolo ihriska jak taka cicka 😝 a Maju na mna stale krical mama mama, sa asi bal ze odideme 😅

allisia
autor
31. júl 2009

lily prepac ☹ nevedela som

To s vykrikovanim je u nas uz dlho,ona krici mamika a to dovtedy kym jej nieco nepoviem alebo nepridem ale ona skoro vsetko opakuje dovtedy kym nema plnu pozornost 😀

inak dobre rano 😵

sjuzi
31. júl 2009

Ahojte! 😉 Vidím, že sa riadne flákame všetky... teda okrem Alli a Lily... 😀

Lily, úprimnú sústrasť... 😔

My zase ideme do BA odniesť poobede Miška a potom šupitopresto do Prahy, ja sa tak teším. Aj to, že sa vyluftujem a prídem na iné myšlienky a tiež preto, že sa snáď na svadbe zabavíme! 😵

allisia
autor
31. júl 2009

Sju Praha, no parada, isla by som hned, uzite si to 😵

allisia
autor
31. júl 2009

Idem nieco zjest kym je maly relativne kludny a mala isla spat 😀

lilyk
31. júl 2009

Sjuzi dik.
a uzite si to 😉

allisia
autor
31. júl 2009

Akoze fakt to tu dam zavriet takymto tempom 🙄

bubulik
1. aug 2009

Ahojte baby, tak ako vidite, uz sem nestiham ani chodit. Od utorka uz byvam s detmi sama. MM uz nastupil do prace, OCR mu uz skoncila a mamina isla v pondelok domov. MM bol sice 2 dni "doma", ale bol pomoct kamosovi murovat a potom opravoval jednym pocitac, ale u nich doma. Ale zase aspon zarobil par eur. 😵 😵 😵
Tak uz sa snazim najst nejaky rezim, ale s dvomi detmi je to o dost tazsie. Ale mala ma ovela viac poslucha ked sme doma same. Dokonca aj lieky papa lepsie ako ked je ocko doma. Vtedy je ovela vacsi cirkus.

bubulik
1. aug 2009

Len kedze berie antibiotika, tak nemoze chodit velmi po slnku a tak chodime iba rano do obchodu a potom sme cely den doma. Je pre mna velmi unavne vymyslat pre nu program na kazdy den.
Ale ked sme doma same, uz som gauc tepovala, prala, zehlila, no som ovela sikovnejsia. Teda zatial maly len papa a spi. No a medzi tym obcas vracka. Uz ho kojim len minimalne. Zmenili sme mlieko. papa bebu a vracka z toho ovela menej. teda skoro vobec. inak aj caj som zrusila pije len cistu vodu. Ked papa umele mlieko ako casto by som mu mal davta napit???? Toto je pre mna nove, kedze Hanku som kojila.

lilyk
1. aug 2009

caute 😉
Bubu mi odkedy sme presli na UM nepil caj vobec, takze mne len UM pil a potom zacali prikrmy a teraz tiez nepije a dari sa mu 😅 .....podla mna skusaj, a ked chce len dobre 😉
inak Majko mi od rana grcka 😢 len vodu pije aj to grcka, len same ham ham ham,ja mu nic nechcem dat tak je cely nestastny, tak na obed suchar okusoval ale darilo sa, som zvedava ako bude poobede,som nestastnaaaaaaa 😒 a nechapem kde sa skryva to vsetko co vcera pojedol u svokrovcov, este z neho nic nevyliezlo....len ta blba voda 😖

zoja
1. aug 2009

čaute, lily my sme na tom podobne, dokonca mal aj hnačku, najprv som si myslela , že s kupaliska matadorky, ale aj decka z našho domu čo tam neboli maju to isté , zas je nejaká roza, mam hrozu , že nakoniec znova skončime v nemocnici, kupila som kulišek v lekarni - tak ho tým nadajam, tiez sme na dietnom režime, až na to, že on neje ani to ☹ , to som sa minulý týžden tešila ,že už ma konečne 11kg 😕

zoja
1. aug 2009

sorry za gramatiku 😅

zoja
1. aug 2009

bubu vraj aj deti na UM si potrebnu vodu čerpaju z neho, takže sa nestresuj

ajuskamimi
1. aug 2009

ahojte 😉 tak opat sa ukazujem po dlhom case, mali sme vela roboty a boli sme aj u nasich, tak som sa k netu dostala len vynimocne. Robili sme spalnu, konecne je pekna zelena hotova 😀 potom sme boli cosi porobit aj na Orave, tam teda boooola zima 😖 po veceroch, ale zasa cez den to bolo perfektne, ziadny spar, take akuratne leto na nas vkus 😀

no a teraz sa uz 4ty den trapime s horuckami. Boli sme aj u Dr. vraj ma Jojo chytene hrdlo a nejaku virozu, ale uz ma 4ty den horucky 38.5, stale ide na panadole. Skusala som mu nurofen, no dostal z neho zihlavku 😒 tak sme ho museli vysadit. A este mame sirup od kasla, ale nemam pocit, ze by mu nieco pomohlo. V pondelok ideme na kontrolu, ale vyzera to tak, ze asi sa mu nepolepsi a budem dufat, ze mu Dr. da nejake ATB, aby uz konecne bolo dobre, chudatko moje. Tiez mi nechce jest, ledva polievku do neho dostanem, stale iba pije a je max. take zvieratkovske keksiky, pri takomto rezime mi bude ochvilu neviditelny, sak horko tazko sme sa pri jeho stravovani vysplhali na 10.4 kg a teraz uz ma urcite menej. Ani pupcek nema 😢

ajuskamimi
1. aug 2009

prave mi vstal, takze nebola to zihlavka z nurofenu, nurofen mu nedavam uz 2 dni a ked vstal, opat ma koleno a ramena akoby riadne poprhlene, ja uz neviem, co to moze byt, neviete mi poradit?

zoja
1. aug 2009

ajus to moze byt aj z tepla, také potničky, daj mu fenistilove kvapky, 3xpo 10kv. počas celej choroby, ono sa mu bude aj lahšie dýchať a uvolní sa mu aj ten kašel

lilyk
1. aug 2009

no my sme este nic nepustili zadkom od vcera rana 🤐 zatial od rana len pije Kulisek a mal 3 suchare...tak stale cakame co z toho bude ale je to viroza to som si uz ista 😖
Ajus a nebude to alergia na sirup od kasla? my sme toto mali tu zihlavku co opisujes od Sinupretu...je tam bylinka na ktoru je Maju alergicky.....pediatricka nechcela verit.....skus pozriet neziaduce ucinky na tom sirupe od kasla....a jak Zoja pise fenistil je na toto dobry 😉

ajuskamimi
1. aug 2009

Lily dik za sms 😵 hned som zapla PC, aby som to mohla opisat.

Sirup som vysadila, cize 2 dni ho neuzival a dostal to znova. Vraj to moze byt aj nejaka siesta choroba, lekari nevedia preco to vznika, ako sa to lieci, preto sa to vola siesta choroba, tak neviem.

Fenistil mu davam, no i napriek tomu sa mu to objavilo a do hodiny zmizlo ako aj predtym.

Zoji potnicky to urcite nie su, fakt to vyzera ako riadne poprhlene miesto a ked je to cerstve, tak je to az horuce na tom mieste, no chvalabohu ho to asi nesvrbi, lebo si to vobec neskriabe a ked som sa ho pytala, ci je to au au, tak hovoril, ze nie, ze je to "iba be be fuuuj koleno" 😅 uvidime, zajtra snad nejako vydrzime a v pondelok rano idem na kontrolu. Len keby tie teploty ustupili, lebo v takychto horucavach, to je hruza.

lilyk
1. aug 2009

tak ak je to 6-ka tak to trva max 5,6 dni a potom vylezu pupaky ako potnicky a horucky skoncia....atb nepomozu, mozu len zavadzat, lebo ked sa dieta vyhadze doktor si mysli ze to moze byt alergicka reakcia na atb co je blbost....aspon tak som to citala.

ajuskamimi
1. aug 2009

lily ale aj pri tej siestej sa vyskytuje take nieco ako zihlavka? Lebo fakt to nie su potnicky ani pupaky, su to velke vlaky, dohora vystupene a cervene a po hodine je po nich. A ma to vzdy iba na kolenach a laktoch, vynimocne dnes na ramenach trosku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre