"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sjuzi
16. sep 2009

To idete kuknúť Nikolasa?

lilyk
16. sep 2009

prave ma napadlo, ako sa u vas hovoriked sa deti hraju na schovavacku a idete niekoho "opacovat? resp. poviete "opac opac"...ja som sa tak dobre pobavila...v TT sa tomu hovori humpasa humpa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a MM sa zase smeje na nasom opac opac....dufam ze chapete co som sa chcela spytat 😕 😅

sjuzi
16. sep 2009

Lily, tak to si dneska zabodovalaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No musím sa spýtať mm, lebo to som tu v TT ešte nepočula. Opac opac poznám... ale asi preto, že detstvo som prežila v Blave... 😀

sstefi
16. sep 2009

som sa bola poprechadzať na účte a kukam, že nám stiahli mes. poplatok za plyn, a to tento mesiac plyn neplatíme, lebo je vyrovnavka 😕 je to len plyn z bytovky, čo je 100sk mesačne, ale aj tak, to čo za mores? 😠 😠 😠

sstefi
16. sep 2009

u nás sú to skryvky a toť vše, napočula som ešte opac opac a ani to druhé 😅 😀

lilyk
16. sep 2009

Sjuzi tak to som rada 😀 😀 😀 😀
hiiiiiiiii u nas idu dnes opisovat elektrinu, do kelu, ja som nato zabudla resp.povedat MM nech to opise 😒 ja to kaslem...no uvidime csak mozno nakoniec budeme doma...och.

zuzidr
16. sep 2009

u nás sa povie len:raz,dva,tri,....a meno toho koho som našla 😀 😀

sjuzi
16. sep 2009

Inak nám tu spravili pekný domček drevený so šmýkačkou pred domom a nemá ešte ani týždeň a už je dolámaný. Ja by som niekomu ruky resp. nohy utrhla... 😠 😒 😝

sstefi
16. sep 2009

sjuzi, tak za toto aj ja. možme my pin.ať, že nemáme žiadne ihrisko, ale je mi jasné, že je pár idiotov, ktorí nevedia čo so sebou a preto nemáme ihriská 😠 😠 😠 😠 😠

lilyk
16. sep 2009

no presne a zatym sa povie meno 😉
Sjuzi to je des, u nas na ihrisku zase niekto mily vytrhava drievka z hojdaciek, hruuuuza 😖

sjuzi
16. sep 2009

No, Miško sa dnes ku nemu rozbehol a hneď mi ukazoval, že je tam jama... no super, ešteže sa zastavil, lebo posledné dni tam preliezal ako šalený. 😒

sjuzi
16. sep 2009

A boli sme dnes doobeda na bicykli, že pôjdeme do mesta niekam a na ihrisko, tak v parku, čo je drevené ihrisko (Guliver), tak tam bola vypustená celá trieda asi 15-ročných, to ste nevideli. Tak vravím Miškovi, že ideme inde, lebo by som nemala nervy, dávať pozor na bicykel a ešte aj prosiť pubišov, aby sa Miško mohol pohojdať a šmyknúť... 😝

sstefi
16. sep 2009

my rovno ani ihrisko nemáme 😅

sstefi
16. sep 2009

kedy už bude nová verzia koňa? už ju slubujú rok 😕 to jak naši politici, 😝 😀

sjuzi
16. sep 2009

Má byť nová verzia? Som ešte o tom nepočula... 😀 😅

sstefi
16. sep 2009

sjuzi, ved o tom točia už pomaly rok 😀 😀 😀 😅

sjuzi
16. sep 2009

Tam, kde o tom točia ja asi nechodím... 😅

lilyk
16. sep 2009

ani ja som to nepocula ale nepocula som ani humpasa humpa 😀 😀 😀

sstefi
16. sep 2009

asi to bude v tom 😅

inak poriadne teplo máme vonku. aspon do decembra by takto mohlo ostať. 😝 😎 😀

sjuzi
16. sep 2009

jj sstefi... 😉

lilyk
16. sep 2009

joooj to by bolo fajn, u nas zase vykuklo slniecko...Maju este spi tak tesim ze aspon hodku tristvrte bez placu..uvidime aky sa zobudi 😝

sjuzi
16. sep 2009

Inak Miško má voľajakú vyštípanú pusu... neviem, čo mu mám na to dať... bojím sa, aby sa mu tam nakoniec nespravil herpes... Asi to má z tých malín a hrozna, čo včera na kilá pucoval u babky na záhrade... 😅

lilyk
16. sep 2009

tak to neviem...a co tak obycajny jeleni loj....ja neviem ci sa to takym krpcom moze 😕

sstefi
16. sep 2009

netuším sjuzi 😒

sjuzi
16. sep 2009

No ja som mu dala "hrozienkovú" mastičku obyčajnú zatiaľ, tak uvidíme. Inak som sa rozhodla, že ideme nadobro skoncovať s dudlom... lebo furt má voľačo na tej puse a určite to je z toho. 😠 😝 😒 Len musím vymyslieť nejakú prupovidku... 😅

sstefi
16. sep 2009

sjuzi, tak potom porad aj mne, lebo ani my sa jej nevieme vzdať pri zaspávaní. mam pocit, že ešte aspon rok sa jej ani nezbavíme. ešteže ju má len na zaspavanie a aj v noci ju ma u seba, keby ju náhodou "potrebovala" 😅

bubulik
16. sep 2009

Caute, tak to stym dudlom by sa zislo aj nam. Lebo mala je na neho riadne fixovana, ked poviem ze ide spat, tak hned si pyta dudáličku. 😒 😎

sstefi
16. sep 2009

tak aj u nas, bubul. bez nej by ani nešla 😒

bubulik
16. sep 2009

Inak nasa dudluje aj v noci niekedy. Posmatra rukou, v spanku a dudluje dalej.

sstefi
16. sep 2009

aj ivka 😠 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre