"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
7. okt 2009

seeerus sjuzii 🙂 no kde sa flakaš? aj som na teba myslela, že ta niet

zuzidr
7. okt 2009

heheh že presmerovať...papam banán 😀 😀 😀 😀 no veru špagety asi spravím a v paitok ten guláš...dobre díky 😀

sjuzi
7. okt 2009

Vieš my s Lily závisláčky na Odsúdených... len si ich vždy stíham pozrieť v archíve... 😉

sstefi
7. okt 2009

no vidíš, o 2 starosti maš menej. ešteže ma máš 😵 😎 😀 😀 😀

sstefi
7. okt 2009

no jasnačka, ženy na materskej... 😀 😀 😀

sjuzi
7. okt 2009

heheeee 😀 😀 😀

Inak sranda, mm bol cez víkend v BB a išli večer s chalanmi do jedného podniku a koho tam nestretne... Mišu aj s jp... 😀 😀 😀 😀 😀

sstefi
7. okt 2009

svet je malý ... 😵 😀

sjuzi
7. okt 2009

Ja som tiež cez víkend moc nepochodila, čo sa týka topánok pre Miška, ale šak ešte snáď nebudú traktory padať, tak v tých 2 teniskách, čo obmieňa, snáď chvíľu vydržíme... 😀 😀

sstefi
7. okt 2009

zachvilu ideme k babke, lebo idem do nočnej, naposledy som končila min. pondelok nočnú, a voooobec mi to nechybalo.
no, ale ani srnka netuši, dokedy tam budem, predpokladám tak ešte max.6 mesiacov, možno ani tolko nie. mam takeho tušaka, že som na "zozname" vyvolených 😖

sjuzi
7. okt 2009

To fakt Sstefi? Hmmmm, blbeeeeeeee... a potom čo?

sstefi
7. okt 2009

ja sa musim vratit do deichmanu pre čižmy, lebo som ich ja blbá nekupila, a teraz ma to štve. stáli 23€, ale sú úchvatnééééé také pre kočku, nie také typikuš detské 😵 😕 😵

sstefi
7. okt 2009

zatial sa tým nestresujem, ale bude to fakt blbé. no ale nejak bolo, nejak bude, snad sa niečo schopné nájde 😝 😔

sjuzi
7. okt 2009

Ja tiež asi pozrem ešte v Deichmanne, lebo som tam tiež pekné videla, len nemali jeho číslo... aké by sme potrebovali... 😉

sstefi
7. okt 2009

inak teta Mracik to neprehana s navstevami 😠 aslubovala, že pride častejšie 😠 😎

sjuzi
7. okt 2009

Inak až mám zimomriavky, keď si vybavím, že zas idú Vianoce, nejako to ide rýchlo sa mi zdá... 😅

A Happy foto má zase akciu na kalendáre, chystám sa porobiť, nech mám aspoň dačo už vybavené... 😉

sstefi
7. okt 2009

aj ja som kukala, len sa mi nechce skladat fotky. ale už vela času niet, tak by som si mala pohnut, len do 19.maju ekšn 😝

bubble777
7. okt 2009

čauky, čauky dievčatá 😉

sstefi
7. okt 2009

a ide to strašne rýchlo, sjuzi až moc. 😒

sjuzi
7. okt 2009

MC tu v TT začalo robiť nejaké nové tanečné cvičenie, tak sme sa s Miškom prihlásili, nech sa v zime nenudíme... No som zvedavá... Lebo ako mám skúsenosť i z plávania, tak dievčatká pekne spolupracujú, tancujú atď (na plávaní mávame takú rozcvičku na suchu predtým ako ideme do bazénu), kým Miško a chalani pobehujú na všetky iné svetové strany.
Ale aspoň bude v kolektíve trochu zase... 🙂

sstefi
7. okt 2009

no seerus bubble 🙂
piš ako sa mate, čo emka, ty a tak 🙂

sjuzi
7. okt 2009

Ahoj Megi, ako máte s Emuškou? 😉

sstefi
7. okt 2009

o rok o takomto čase budu už deturence velkí školkari, slzy sa mi tisnú do očí, ked si to predstavim 😵 🙂 😵

sstefi
7. okt 2009

amka dr už teraz velka slečna 😵

sstefi
7. okt 2009

emka dr som chcela napisat, pardon 😅

bubble777
7. okt 2009

jáj, no celkom dobre, práve spinká a mamka oddychuje 😝

sjuzi, ja som kalendáre robila min. rok, tak sa nechcem nejak opakovať, ale pre manželovu babku sa dala urobiť tú knihu, ale tenšiu a nám som spravila opäť tú v pevnej väzbe....

sjuzi
7. okt 2009

Veru máš pravdu Sstefi.
A akurát dnes na to myslím, lebo vonku sme dnes s babami debatovali o škôlke, totiž do tej, čo tu máme blizučko, budeme nahlasovať naraz asi 6tich chalanov, tak som zvedavá, či sa tam aj dostaneme... už mi bolo povedané, že bez známostí, nech s tým nerátam... No fakt neviem... už teraz mám stres. Ale pošlem tam mm aj s parfumami, nech zapôsobí na pani řídící... 😅 😀 😀

sstefi
7. okt 2009

my kalendare každy rok, ved kalendar treba furt a kto sa ma na babku a dedkov a krsteho škeriť z neho, ked nie Iwinka? 😵 😀 😀

bubble777
7. okt 2009

sstefi, tak si to nepredstavuj, lebo potom budeme aj my a budeme tu všetky plakať 😢

sstefi
7. okt 2009

😢 😢 😢 a vieš si predstaviť ako ma dusí,ked si spomeniem, že to aj do školy onedlho pojdu, 😢 😀 😀 😀

sjuzi
7. okt 2009

Ale keď ich tam prijmú, tak to budú mať čo robiť... takí bitkári sú to... a už aj Miško... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre