"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubulik
8. okt 2009

Caute kockosky, tak my za chvilu odchadzame do ZM, ideme makat na zahradu. A kedze som tam vzdy najmudrejsia. Teda to myslim, ze akoze im do vsetkeho kecam ako to robia zle a tak..... 😀 😀 😀 😀 tak ma praca proste neminie.

bubulik
8. okt 2009

Idem si este spravit kavu a makam balit. Lebo my chodime ako igelitaci ked niekam ideme 😵 😵 😀 😀 😀

lilyk
8. okt 2009

caute 😉
mne to spi, idem este potichucky hodit deku na Majula nech mu neni zima. Dnes sme zase na prechadzke padli,chuda moje zas cervene odrete nad perou 😢 baby ja uz som z toho zufala, neni tyzden co by nepadol a este k tomu sme si zobrali von na prechadzku taku zabku a prislo dievcatko zobralo nam ju a odtrhlo ocko a potom zobralo Majulovi letak s Bobom a hodilo na zem...Maju smutny odisiel ne aby si to zobral 😖 ja neviem jak uz ho naucit nech sa o veci snad aj pobije mne to je uz fuk,stale mu niekto nieco bere alebo ho zhodi a Maju smutny 😠 niekedy by som fakt chcela mat bitkara 😀 pevne verim ze Tomino to vsetkym natrie a ja sa potom budem tvarit ze nic nevidim 😝 och tak som sa vyzalovala, idem skusim tej zabe prilepit oko ( to si inak aby ste vedeli MM kupil) 😀 tak ju musim dat do vecera do poriadku 😀

zuzidr
8. okt 2009

😀 Ahojte,ja som cez obed vybehla do mesta je teplo, 😝 kúpila som si konečne novú peňaženku 😀 a zháňam topánky,ale zase nič 😠 zase budem musieť ísť do TN alebo do BA a končne dáme to stretko,no ale ked furt neni kedy 😀

teraz som si pizzu objednala 😀

zuzidr
8. okt 2009

a zajtra má byť o 10stupnov menej a dážd??????, 😅

sjuzi
8. okt 2009

Čafte...
Lily, to ani nemyslíš vážne, že by si chcela mať bitkára... 😲 😲 😲
Ja už 2 týždne na každom ihrisku riešim Miška, lebo každý čo mu zobere hračky, hneď od neho vyfasne... Aj dnes sotil jedno dievčatko dolu z motorky, ja som z toho práve už zúfalá... ach jaaaaj. A jeden chlapček na ihrisku, už keď zbadá, že Miško prichádza, tak uteká k maminke a reve ako zbesilý, čo sa ho tak bojí...
A niekedy už neviem, ako to riešiť. Väčšinou ideme preč, čo jemu nevadí, lebo on si vystačí aj sám.
Pomôže, keď zbalím hračky, že mu nič neostane a nemá sa s čím hrať.

Inak deťom síce potom povie PEPAČ, ale fakt niekedy si neviem rady... 😒

sjuzi
8. okt 2009

Zuzik, ja som to počula dnes tiež, ževraj toto je posledný deň babieho leta... 😒

sjuzi
8. okt 2009

Dnes idem s kamoškou večer na Mojito... začíname už o 19tej... moc sa teším, že vypadnem. Včera som bola cvičiť... no mm mi občas dopraje... heheeeeeee 😀

sjuzi
8. okt 2009

A práve som do seba nahádzala zopár bonbónov... 😉 ku tej káve...

sjuzi
8. okt 2009

Bubulik, Hanka s tým bitím už prestala? Lebo u Miška to práve vrcholí! 😲

sjuzi
8. okt 2009

On dokonca aj keď mu napríklad nejaký dospelý nie je sympatický, tak sa po ňom zažene...
Alebo ideme po chodníku a predbehnú nás nejaké deti, lebo proste idú rýchlejšie, ale Miško sa začne jedovať, že ho predbehli a rozbehne sa za nimi a zaháňa sa rukami, že ich zbije...
Ja sa čudujem, že mu to ešte nikto nevrátil. 😒

sjuzi
8. okt 2009

A pokecám si aj sama, šak ide mi to fajn, né? 😝

lilyk
8. okt 2009

Sjuzi no ja som nadtym premyslala, to je asi to iste 😖 ale mna uz fakt nebavi sa pozerat nato aky je smutny a ma slzy v ociach 😝
ja som prave dopila kafe 😉

lilyk
8. okt 2009

ze zazenie, to by som chcela vidiet 😀 my ideme po chodniku oslovi ho nejaka babicka a Maju sa tvari ze ju nevidi 😀 alebo skloni hlavu a stoji a caka kedy odide 😀

sjuzi
8. okt 2009

Lily, on neznáša, keď mu niekto dohovára, že napríklad sa šľahne o zem a občas sa dajaká zlatá duša (babky, tetky), pristaví a začne to riešiť, ty si ale pekný chlapček, ideš s tetou atď... to by sa bil a bil... 😅

sjuzi
8. okt 2009

Alebo ideme domov do výťahu a nejaký sused/suseda nás predbehne a vojde do výťahu prvá. Tak to je tiež situation...
No z jedného dňa na druhý sa z neho stal bojovník jak hovado... nechapačky...
Ale furt to predýchavam a hovorím si, že to je zase také obdobie aj keď mi veľa ľudí hovorí, že to ešte nič neni, že to pravé obdobie vzdoru ešte len príde, tak neviem... 😀

zuzidr
8. okt 2009

aj Emmka sa lúbi zahnať a chce capnúť,ale teda len výnimočne 😀 😀 ale zo škôlky chodí doškriabaná,tak je tam asi niekto nadradenejší 😅 ale musím ju teda pochváliť že sa úplne zmenila od kedy chodí do škôlky,je kludná,poslúcha,teda máva ah výkyvy ale celkovo je taká rozumná 😀

sjuzi
8. okt 2009

Ja si myslím, že si tým musia prejsť... nehovorím, že to je správne a ani mu nedovolím, aby deti bil, niekedy nestihnem dobehnúť...
Našťastie ale, keď dieťa potom plače, tak ho to mrzí, čo spôsobil... aj sa ospravedlní...
Tie decká ešte to tak nevedia v tomto veku si požičať a vypýtať tie hračky. Proste zbadajú motorku na ihrisku, pribehnú k nej, nepýtajú sa čia je a ten jej "majiteľ", potom zakročí, lebo mu ju proste zobrali... 😀

lilyk
8. okt 2009

no ja padam, Tomino tu zuri, a ku kompu ho nedam 😉

sjuzi
8. okt 2009

ahoj liluš... 😉

lilyk
8. okt 2009

tak zabe oko drzi patexxxxxxxxxxx, tesimmmmmmmmmmm 😀

sjuzi
8. okt 2009

😀 😀

bubble777
9. okt 2009

Dobré ránko 😵 Fíha, to tu nikto nebol od včera poobedia 😕 ....u nás je "úžasné" počasie, fučí vetrisko, prší...no proste jedna báseň. A bolo by mi treba ísť do obchodu, ale sa mi vôbec nechce, tak neviem, čo budeme jesť 😝 😀

zuzidr
9. okt 2009

Ahojte,ja som v robote ale konečne piatok 😀 zajtra máme celý deň tatina v robote,tak budem upratovať 😀 a v nedelu ideme k našim,lebo je u nich teta z čiech,tak taký pohodový víkend bude 😀 aj u nás je je blbé počko 😒

zuzidr
9. okt 2009

http://www.dasko.sk/index.php?page=1127&cid=167

našli sme obyvačku,ktorá sa nám velmi páči a hodí sa nám ku krbu a ku kuchyni,ešte aj stoličky z ich ponuky sa nám hodia,kedže mám otvorenú kuchynu s obyvačkou 😀 😀 😀

asi zoberieme odtial ten tv stolík,vysokú knižnicu,vodorovnú poličku a ešte asi niektorú menšiu a tie stoličky 😀

a rozmýšlala som aj nad tým príborníkom,mám takú stenu medzi kuchynou a obyvkou kde by sa hodil,ale.......načo príborník?ved príbor a taniere mám v kuch.linke,jedáleň nemám tak je to asi zbytočné 😅

lilyk
9. okt 2009

caute 😉
no my sme dnesnu prechadzku zvladli bez padu, ja neviem co sa Majulovi porobilo on zacal bezaaaaaat 😀 normalne vytacat zakruty s Tominom v kociku aby som stihala 😀
u nas sa rozprsalo ked sme prisli domov, tak aspon ze to nam vyslo a teraz prsi 😝

lilyk
9. okt 2009

ta obyvka je super, mne sa paci a aj to prevedenie by som brala az na tie skla tak tie by som menila, to by bolo bud rozbite alebo pocapkane a ja niesom zienka domaca 😀
a kedze vas tu je zase neurekom tak idem kuk Odsudene....zdravim Sju 😀 🙂

sjuzi
9. okt 2009

Lily, aj ja zdravím, potom dojdenzi... 😉 😀 😀

sjuzi
9. okt 2009

No nič, my sme už hore a tu tiež nikoho, takže papačko... 😀 😀

sjuzi
9. okt 2009

Dobrý večer, moji chlopi sú spolu vonku, ja si užívam teplučko a pohodičku... papačko a pekný víkendík... a dobre sa naobliekajte, nieže sa tu v pondelok stretnú choroby... 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre