"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
29. okt 2009

dobrý večer, to večer o takomto čase sa tu už ani nechodí??? 😕 😅

sstefi
29. okt 2009

hmm, asi nie 😅

bubulik
29. okt 2009

Steff mame ordinaciu, ale teraz je reklama

sstefi
29. okt 2009

aha 😠 😀

bubulik
29. okt 2009

Ahoj ale teraz mam na teba chvilku

bubulik
29. okt 2009

Dufam, ze Ty s Ivinkou ste v poriadku. My doma marodujeme. Teda MM je ok, ja som na tom najhorsie

bubulik
29. okt 2009

deti to znasaju nejak lepsie

bubulik
29. okt 2009

Ale uz mi zacina ordinacia, tak zatim

sstefi
29. okt 2009

jeeeeej to fakt ? 😵

sstefi
29. okt 2009

😠

sstefi
29. okt 2009

inak teraz pozeram, že si pisala, že ste chorí, to mi je luto. prajem vam všetkym 3 skoré uzdravenie.
to moje !jeeej to fakt?" bola reakcia na to, že maš na mna chvilu čas 😅 😝 😀

bubble777
30. okt 2009

Dobré ránko 😉 bubul skoré uzdravenie všetkým....ja sa dnes cítim ako zbitý pes, neviem akosi som blbo spala 😔 😝

bubble777
30. okt 2009

Variť nemusím, lebo ostalo od včera, dokonca som si večer aj požehlila (konečne)....no a bolo by mi treba umyť ešte 2 okná, ale to musím veeeeeeeľmi zvážiť 😀

lilyk
30. okt 2009

dobre ranko 🙂
okna by som chcela aj ja umyt ked uz konecne mozem len sa mi vystrkovat do tej zimy moc nechceee 😝
inak u nas slniecko zavitalo tak to vyzera na pekny jesenny den 😉

lilyk
30. okt 2009

no s vami je taky pokec ze zacinam uvazovat o upratovani bytu 😨 😀

bubulik
30. okt 2009

No caute. Tak sme doma sami. Ocko prijde az zajtra vecer 😝 😝 😝 . Ale ma sluzbu na AX takze peniazky navyse.Tak to nejak musime vydrzat. Mala este nespi. Uz sa s nou trapim hodinu, lebo je umrncana strasne. Maly este spi, ale uz ho vlastne pocujem.No to je super, lebo este potrebujem umyt chodbu vonku. A tiez zavesit bielizen do kotolne. To je dnes uz 3 tia pracka. Vcera mi MM pomohol a ozehlil 4 pracky. Boze ja som sa dobre vydala 😵 😵 😵 😵
Lily dufam, ze si tiez nieco porobila 😀 😀 😀
Inak som robila brokolicovu polievku.Kupila som ju v zlave o 50 % lacnejsie. Tak sme mali lacnu polievku. 😉 A granatir je od vcera. K tomu kysla kapusta kedze sme chori. Musim setrit a inde ako na strave to nedokazem. Idu vianoce a chcem aby deti mali hojno a my budeme mat ho.no asi 😀 😀 😀

lilyk
30. okt 2009

Bubulik 😀 😀 tak tvoj prispevok bol stobodovyyyyy 😀
ja som sa vratila z Drevony,boli sme s Tominom omrknut,vynovili nam ju, stary komoussky styl je fuc, tak pekneee peknee to tam majuu 😉 a teraz popijam kafe 😉

bubulik
30. okt 2009

Lily dufam, ze to bolo 100 bodov zo 100 vky a nie z 1000 ky 😀 😀 😀 😀
Drevona nova je aj v ZM a rada tam chodim. Ale len popozerat, nie je za co a potom ani by to nebolo kde. 😅 🤐

bubulik
30. okt 2009

Este sa mi paci ze sem dnes stihaju chodit len maminy co maju 2 deti. proste plati priama umera cim viac deti mas, tym viac casu si musis najst. 😉

bubulik
30. okt 2009

Inak Hanka vobec poobede nespala. Prisla za mnou po 70 min mojho trapenia sa s nou a hovori, dobe ranko mamicka, ja obec nebudem spat, ale obec.
Tak som obliekla, vypila som kavu , zobudil sa Oliver a potom sme isli von konecne po 5 dnoch a boli sme tam 2 hod. Ja som pohrabala listie, pozamatala chodnik vonku ( idu sviatky a viete ako my na dedine 😀 😀 😀) a Hanka pohrabala vsetky krtince na okoli. My na to pouzivame vsetky veci co su z pieskoviska. O 16 00 sme isli dnu. Uz bola kosa podla mna. Mala zivala uz vtedy. Ale vytrapila som ju. Teda hlavne seba a o 19 00 tej pistali obaja. 19 20 uz bol klud a spali. Len maly sa zobudil po 1 hod, lebo bol nejaky hladny a este vykecava v posteli. Ale to je ok. Dufam, ze mala si riadne pospi. 😝 😝 😉

bubulik
30. okt 2009

Uz som nas vytiahla z druhej strany a tak padam. Dobru noc a pekny vikend. Nic nepodpalte nech nemaju hasici vela roboty 😉 😉 😉 😉
A pridala som fotky 😵

bubulik
31. okt 2009

Prave som sa na FCB dozvedela, ze mamacat ma Lea. Narodil sa 29.10.Mal 3770 g a 52 cm.
Mamacat blahozem hlavne vela zdravia, maminke mliecka. A malemu nech poslucha a rastie. 😵 😵 😵 😵

lilyk
31. okt 2009

ahojte 🙂
teeeda to je spravicka ,aj my gratulujemeeeee k prirastku a prajeme zdravicko, stasticko a pohodicku 🙂
tak tak cim viac deti tym viac casu 😀
inak ja sa tiez do Drevony chodim pokochat a fantazirujem ako by to u nas vyzeralo ked bolo toto tam a hento tam 😀

bubulik
31. okt 2009

Lily v podstate tam mame taky druhy imaginarny lepsie zariadeny domov 😀 😀 😀 😀

bubulik
31. okt 2009

Moje deti pozeraju telku. A ja upratujem, uz mam polovicu bytu. Verim, ze do vecera bude aj ta druha 😀 😀 😀 😀

zuzidr
31. okt 2009

Ahojte,ja vás vôbec nestíham 😒 včera sme boli pre obývačku a večer sme išli poskladať aspom časť,ale našli sme jednu dosku dosť nepekne spracovanú a s kazom,tak sme poskladali len niečo a dnes sme ráno išli reklamovať.Boli velmi zlatý a povedali že si máme vitrínku poskladať,ony nám objenajú novú dosku a potom len odmontujeme tú bočnú kazovú časť a vymeníme kus za kus....je to fajn,lebo inak by som bola 30dní bez vitrínky 😅

a svokre sme boli kúpiť kvety,dnes má narodky 😕 a poobede ideme na hroby z "mojej" strany a zajtra z Ludovej,lebo toho máme dosť 😀

doobeda som umyla dve okná a poupratovala 😀 😀spravila som rAjčinovú polievku a špagety 😀

Emmka spí,a ked vstane vyrážame 😀

a mamacat z celého srdca gratulujeme k leovi..nádherné meno 🙂

lilyk
31. okt 2009

Zuzi nestihas 😕 😀 to chce druhe dieta 😀

zuzidr
31. okt 2009

lilyk no teraz keby som zostala tehu tak ma asi porazí,hoci na druhej strane by som sa tešila ale.... 😅 🤐

prídem z roboty po tme o pol šiestej(v robote máme toho vela a potrvá to do januára)rýchlo postavím dačo variť alebo spravím jesť,pohrám sa s malou,hodím do práčky 😅 😕 ani sa nenazdám a je sedem preč.okúpeme malú,tá ide pred osmou spať,ja rýchlo niečo popracem,a sadnem si k učeniu je 21 aj neskôr,nestíham sa vôbec venovať bakalárke a podobným veelmi dôležitým veciam a o tom že nestíham žehliť a vo velkom upratovať ako som bola zvyknutá,to ani nepíšem... 😖 😢

lilyk
1. nov 2009

ahojte 😉
Sjuzi ani dakujem som nestihla povedat....dakujem 🙂

natal
1. nov 2009

Ahojte,
ja mam dnes domacu pohodu. Sme same. Zobrala som ju aj trosku von. Cely tyzden nebola vonku. Najprv sa velmi tesila, ale potom mi zacala trucovat a uz sme celu cestu domov na striedacku trucovali a plakali 😝 Teraz uz spinka. Uz sa tesim na jedlo, dam kavu a mozno pospim aj ja. 🙂
Mamacat blahozelam 🙂
Krasny den. Ahojte 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre