"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
7. nov 2009

no toto, ja nikdy nemam štastie stretnut sa tu s niekym? 😠

bubulik
7. nov 2009

Skoda, ze nie su aj okopane, hned by som si ich kupila!!!!!!!

sstefi
7. nov 2009

😀 😀 😀

lilyk
8. nov 2009

fujta 😝 😀
a inak ahojte 😉
Tomino mi spi, Majko je s babunou na zahradke+MM a ja oddychujem 😀

bubulik
8. nov 2009

Caute, snazim sa aspon citat a nestiham prispievat. Kedze sa chodi menej von, Hanka chce vidiet rozpravky a DVD nam nejde, tak to pustam na PC tak velmi cez den nemam cas.Vecer pozriem nieco v telke a padam spat. Dnes je to nejaka vynimka.
Inak sme zdravi, dnes mi bracho doniesol aj zbytok veci z nextu z UK, takze pomaly kompletizujem darceky. 😵MM pojde tento tyzden do ZM sam, lebo pojde pomahat brachovi na dom. Tak to uz vobec neviem ako to budeme stihat teda ten pc. Verim, ze vydrzim aj s detmi tolko dni a noci sama. A ze ich nepozabijam, teda hlavne Hanku ked ma riadne vytoci. V utorok idem s Oliverom na poradnu . Som zvedava kolko vazi, ale 68 cku nosi bezne uz asi 1 mesiac. 😉

bubulik
8. nov 2009

A zabudla som, mala jedla tento tyzden prvy krat varene zemiaky. To som jej od rana nedala nic jest a este som jej 10 min vysvetlovala, ze to su take hranolkove, take iste ako hranolky a stale dookola az som ju presvedcila. 😀 😀 😀 Zjedla za svoju malu misku.Tak sa velmi tesim. A dokonca si vcera pytala placku co videla na stole ( rybi prst ) a aj ju zjedla, ja som jej zase nehovorila aka placka to je. 😀 😀 😀 Tak aj rybu mame prvy krat za sebou. Hadam sa uz niekedy rozje.
Andy co sa ockovania tyka, tak som sa rozpravala s nasou dr este v lete, ale mi povedala, ze kedze mi deti nechodia do kolektivu, tak podla nej nie. Len sa mam vyhybat vacsim skupinam ludi cez chripku, ale to robime aj bez jej upozornenia. A ze jedine MM , lebo on to moze doniest domov. Ale ten sa zase nechce dat. Takze tak.
A konecne mi moje dieta hocikedy pride povedat, ale ja ta velmi luuuubim. A to doslova bez makcenov na tych slovach 😀 😀 😀
Vzdy som o tom snivala 😵 😵 😵

bubulik
9. nov 2009

Dobre ranko, kde ste???? 😲 😲 😲
Mna a malu zobudil Oliverko oklo 6 00 hod. Tak neviem ako dnes Hanka vydrzi az do vecera. Poslala som ich na postu, lebo potrebujem poslat balit, co som predala na MMB. A este nech sa poprechadzaju nech tu mam chvilku klud a ticho. Idem robit segedinsky gulas. Ale dnes na obed vysmazim este syr. To sme uz davno nemali a MM to fakt miluje. Tak co narobim 😀 😀 😀

lilyk
9. nov 2009

ahojte 😉
hmmm vyprazany syr sme ani my uz davno nemali..dobry napad 😉 ja som chcela robit rezne v cesticku ale zo vcera mi ostalo kura tak som spravila rizoto a mame segedin od svokry tak ten urcite dopapa MM takze len nieco ham ham pojdeme kupit 😀 lebo mam momentalne umrncaneho Tomina...hruza len ma hlada po byte a ked najde spusti plac...mozno to je zubom ktory vidim uz cez 2 tyzdne a stale nechce ist von...asi sa ma zlakol 😀
a vcera mi Tomino zhodil kaktus, najprv mi bolo luto a potom som zbadala hnusneho cervika 😠 tak som rychle kricala von von von 😀

allisia
autor
9. nov 2009

Ahojte, my sme dnes stavali o pol desiatej tak som vyspinkana do ruzova 😀

dnes pride svokra na chvilu tak idem varit a spratat daco nech totu vyzera normalne 😉 a varit budem morcacie rezne a ryzuuu a zeleninovu polievku ale syr by som si dala len uz nemam v mrazaku tak musim ist kupit

tak pekny den kocky aj ked vonku zase skaredoooo

sjuzi
9. nov 2009

Ahojte, my nakoniec máme riadne sople... A dnes, keďže kvôli nim v noci asi 2 h buntošil a nemohol spinkať, tak spal do 8.30, takže to teraz už na poobedňajší spánok vôbec nevyzerá. Ale jedovatý je dnes Mišiak až hrôza...
Boli sme aj v obchode, ja 2 kabele ťahala a on sa mi hodil na ceste ako sme prechádzali na zelenú, že on už nikam nejde... som myslela, že ho roztrhnem. Jeden pán mi musel zobrať nákup na chodník a ja milého Miška metajúceho sa s revom ako hromy pod pazuchu, aby autá konečne mohli prejsť... no proste dopravný kolaps!!!

A tak je to dnes s ním vo všetkom... ale určite je aj on z tých soplov nervný... tak sa ani nedivím...
Teplota sa už neopakovala zatiaľ... no uvidíme...
😉

sjuzi
9. nov 2009

Ty brďo... som sem mala napísať už skôr...

heheee, práve odpadol pri rozprávkach na koberci, idem ho preniesť do postele... 😵

natal
9. nov 2009

Ahojte 🙂
ach sju, tak to mi luto, ze Misiak je chory 😒 My sme uz na tom lepsie, sople uz nemame a aj ten kasel je uz omnoho lepsi, uz len sem tam zakasle aj ked tak riadne chachlavo 😝 Ale je to lepsie.

Ja uz idem o chvilku domov. Tak mi je zle od zaludka. Som si dnes objednala na obed zabijackovy tanier a este nikdy v zivote som nejedla horsiu jaternicu. No otras. Som si len raz nabrala a zjedla som len zemiaky, ale stale je mi zle, v zaludku mam kamen. 😝

Pozeram, ze nie len moja fici na rozpravkach. Rano este len oci otvori a uz je pred televizorom a zapne si rozpravky a ked jej to vypnem, tak to je cirkus. Musim ju nechat, popozera, potom ju to prestane bavit a ideme sa hrat, ale cely den fici televizor s prestavkami. Ja viem, ze sa nudi chudatko, Uz viac ako dva tyzdne je doma zatvorena chora. A ked ideme von, tak len tak na pol hodku, max na hodinu sa poprechadzat. A chce robit len to co chce ona. 🙄 Ach jaj, ale inak je zlatucka.

bubble777
10. nov 2009

Dobré ránko 😉 Tak ako sa máte? My sme cez víkend troška oslavovali, lebo mal manžel narodky a včera sme leňošili 😝 Chcela by som ísť sa vonku prevetrať troška, ale vyzerá byť, že je riadna kosa - najmä vetrisko fučí 😠 ...a pozerám, že tu máme mardódov, tak im prajem skoré uzdravenie 😉

sstefi
10. nov 2009

bré ránko 🙂

milliigoret
10. nov 2009

čafte 😉
no ale vás tu je... 😎

sstefi
10. nov 2009

fole, ani ja nestíham 😝 😠 😀 😀 😀

lilyk
10. nov 2009

caute 🙂

allisia
autor
10. nov 2009

kuk, ahojte 😀

sstefi
10. nov 2009

hmmm, jake to všetko ukecanéééé, wow wow wow 😠 😀

sstefi
10. nov 2009

my sme boli vonku ale je hnusne, prší ale aspon nefúka. zatial 😅

allisia
autor
10. nov 2009

sstefi cauuuu

ja som tiez chcela ist von ale hnusne fuci a bude kazdu chvilu prsat a to kym sa vsetci poobliekame a vytrepeme tak urcite zacne liat a vooobec sa mi to nechce absolvovat tak deti sa valaju na zemi a ja sedim za kompom 😀 chcem ist robit kalendare ale sak aj obedovat za chvilu pojdeme tak zas nestiham 😝

lilyk
10. nov 2009

u nas aj poprcha aj hnusne fuciiiiii 😖 a idem dat Tominovi obed po druhe...prve mi vygrcal tak dufam ze to neni viroza..ze mu to len nesadlo 😝

allisia
autor
10. nov 2009

Natalka napapana, teraz ja, potom Oliverko a pojdeme buvat 😵

Lily len aby ste neboli chorucky 😒

Zatial sa tu majte

Ozik a Misiacikovi skore uzdravenie 😵

allisia
autor
10. nov 2009

Inak normalne musim svietit aka je vonku tma 😝

lilyk
10. nov 2009

no obed mame za sebou, tak asi mu len nesadlo 😉
aj ja svietim 😒 u nas prsi hruuuuuza.
no idem hladat dudku..moja oblubena cinnost 😀

sstefi
10. nov 2009

moja madam je zas a znova v postielke, ale zbytočne, kedže nadalej na obed nespí. už skoro týždne s vynimkou min. štvrtka. to sipamatam presne 😅 🙄 😠 😀

sstefi
10. nov 2009

som jej teraz dala dopostielky letaky a babiky, nech sa trošku zabavi, nech mam aspon min. kludu 😝

no a nakolko vstavala extremne skoro doteraz, myslím ráno, už pred , dnes cca pár minút po 4-tej začala pindat, že ide von z postielky tak som jej dala flasu s mliekom a spali sme do 8-ej.
budem sa snažiť aspon večer aby nešla spat s flašou, ale rano budeme asi takto pokračovať, to už je brutal a je nevyspatá, nakolko ani na obed nespí.
zaujimavé ale, že ona si mlieko ani raz nepytala a mam pocit, že ani teraz si ani nepamata, že ho mala nad ranom, nakolko to ešte nespomenula 😅 😕

sstefi
10. nov 2009

inak už 3 dni pišeme na tuto jednu stranu, to vam neni hanba dámy?!? 😕 😲 😀 😅

janada
10. nov 2009

ahojte,my sme boli v mc,teraz spí a tu leje jak z krhly 😠

Robila spm pangasa na masle a ešte idem zemiaky k nemu uvariť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre