"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

ajuskamimi
14. nov 2009

ak sa mi podari, popridavam aj novsie foto a idem trosku postudovat, co tu mate noveho 😵

lilyk
14. nov 2009

ahojte 😉
jeej Ajuska vitaj 🙂 noooo fotecky by sa patrili, Jojko v 3 mesiacoch a 1 roku nieje moc aktualny 😀
my sme klasika sobota, rano na zahradke, Majko spinka, ja som bola s Tominom na prechadzke aby ho nahodou nezobudil a teraz cakam kym sa zobudi, idem spravit babovku. Neviem sice ci vobec ochutnam, 3 dni som mala nejake krrrce v bruchu, nalievala som sa cajikmi, tak som si na obed dopriala rezne so zemiakovym salatom 😀
a dostala som od MM kvetinky, tak na ne cumiiiiiiiiiiiim kazdu sekundu 😵 😀

sstefi
15. nov 2009

wow, toľká účasť...

u nás dnes celý deň leje a leje a leje... 🙄

ajuskamimi
15. nov 2009

ahojte, nikde nikoho? 😉

dnes je vonku u nas krasne pocasie, chystame sa aj na lampionovy sprievod s Jojom, akurat, ze nikde nemozeme zohnat lampion 😀 no nevadi, mame bubaka z ikei a ten svieti lepsie ako lampion. Ale nevzdavame to, stale hladame a hladame 😅

sstefi
15. nov 2009

dig ajuskamimi? to kto? 😕 😅

sstefi
15. nov 2009

no hlavne, že robiš paniku, že nikde nikoho 😠
kurnik a ty tu nebola zo pol roka minimalne, nie? ja už som si myslela, že sa na nas važne hnevaš 😕 😝 😀

ale som rada, že si tu. a aspon občas niečo pisneš. dufam 😅 😵 😀

sstefi
15. nov 2009

naše ivusiatko je trošku soplave. resp. včera soplila, dnes už jej z nosa netečie, totiž sopel je už taký husty.
tak dufam, že to pekne rychlo prejde.
mali sme vikendovu navštevu.
varim jak besna už 3. den, musim dat aspon 2 dni pauzu s tym, bo mi z toho haraši. 😠 prečo niekto daáááááávno pradavno vymyslel človeku(nielen jemu) system žrať a s.ať, ved to stoji kopu prachov, času a namahy. 😠 😠 😠 😀 😀 😀

ajuskamimi
15. nov 2009

sstef som tu, len akosi ma prehana, tak lietam medzi pc izbou a wc boxom 😀 a rozmyslam, co som take zjedla, co ma tak krasne cisti 😅 😀

ajuskamimi
15. nov 2009

jooooj to si dobre povedala, o tom "systeme". Tiez zdielam ten nazor, ze preco tot nemoze fungovat bez toho 😀

sstefi
15. nov 2009

no snad to nebude nejaka viroza 😒 nic moc teda 😖

ajuskamimi
15. nov 2009

no dufam, ze nie, ze to je ozaj len nejaka jednorazofka 😠 ved sa chystame na ten lampionovy sprievod a teda ten isto nepojde po krickoch 😀 ale po ceste a tam sa niet kde skryt 😠

sstefi
15. nov 2009

no možno len ty pojdeš po kričkoch. berz poriadne lampisko, nech aj vidiš, bo to teraz raz dva tma 😀 😀

ajuskamimi
15. nov 2009

aaa maly sa mi prave zobudil, idem ho dat curknut, obliect a supaj von, kym je tak krasne teplucko slnecno 😵 potom sa tu ukazem a skusim aj nafotit ten sprievod a fotky nejake hodit 😉

sstefi
15. nov 2009

ty koki, nedraždi že slnečno, ved tu od skoreho rana len a len leje a je tma jak v nore

ano ano , fot fot a ked bude markiza, tak sa tam ukaž pred kamerou 😀 😀 😀

ajuskamimi
15. nov 2009

sstefi, neboj, ak bude markiza, co asi nebude, ale ak predsa bude, budem tak za tou redaktorou skakat a mavat a skakat a mavat 😀 len sa trosku obavam, ze ked tam bude nejaky redaktor a ja sa mu vtrepem do zaberu, uz sa tam nic ine nevojde, a tym padom neuvidis ziaden sprievod. Aaaaale co tam po tom, ked ti zakyvam, ze? 😀 😀 😀

sstefi
15. nov 2009

len aby si nebola v zabere, ked budeš za krik utekat 😅 😀 😀

sstefi
15. nov 2009

blbne mi net. ešte furt, ide kedy sa mu zachce, a to je malokedy, a ujo nam tvrdi, že je všetko ok. no úchvatné, len škoda, že nema pravdu 😠

lilyk
15. nov 2009

caute 😉
dobre som sa pobavila 😀
Majko sa prave zobudil, Tomino isiel spat 😀 a ked sa zobudi rychle vyrazime niekam von nech este nieco uvidime.
U nas tiez krasne slnecno, Sstefi my sme si to tu na zapade uz ods.ali, vsak tu lialo vo dne v noci 2 tyzdne 😝 to nemalo konca 😉
Ajuska ani my nemame lampion ale mozme dat Jojkovi taku malu tekvicku do ruky 😀

ajuskamimi
15. nov 2009

jaaaj baby dobre bolo. Lily lampion sme nakoniec kupili priamo na mieste v MC, takze bol aj lampion. No kedze som nevedela, ci to bude takto mozne, tak sme vzali lampicku z Ikey, takeho nabijacieho bubaka a bolo super. Hooodne deti, hooodne ludi, aj cokoladku vyfasovali, aj program bol, fajnove to bolo. Akurat Jojo este nechapal, ze naco ma drzat lampion a stale sa stural donutra za svieckou 😠 tak nakoniec mal tatinko lampion a Jojo bubaka 😀 pridam fotky, ked stiahnem do PC, no idem teraz kuknut superstar 😉

bubulik
16. nov 2009

Prajem pekny den kocky

bubulik
16. nov 2009

Minuly tyzden som bola s detmi od utorku sama, lebo MM isiel do ZM, pomahat brachovi na dom. Este nikdy som s detmi nebola sama 3 dni a 3 noci. Ale uz som si na ten 3 ti den zacala zvykat, ale makacka riadna.Ali obdivujem TA, naozak klobuk dolu. Stale si s detmi sama. Ale Natalka asi nie je take sidlo ako Hanka. V piatok sme isli k nasim a prisli sme len vcera vecer. Bola som na nakupy.Kupila som konecne malej babu, ktora sa da kupat. Nie je nejaka znackova, ale stala ma" len" 19,90 eur. A este pije, cika a ma tam aj plienky. Ale hlavne ma pipika, takze aj Hanka moze kupat Oliverka. 😀 😀 😀 😀
Lebo v poslednej dobe kazdemu vysvetluje, ze dievcatka maju cikulu a chlapci pipika. 😀 😀

lilyk
16. nov 2009

ahojte 😉
prave som prisla domov, bola som sa odhlasit u praktickeho lekara, ktoreho mam na kilometre daleko a prihlasit sa sem k nam, takze MM uspaval Tomina, prave som ho vybrala z kocika a hladala som Tominove papucky az som zistila ze ich mal po celu dobu spania na nohach 😀
a vcera sme boli v takom detskom kutiku ( pre BA, Zlate piesky), Tomino chodil jak drak, normalne som nemusela stat, isiel jak zotrvacnik, uplna parada 😀 za Majkom stale ledva chodim, on pomalinky a Tomik ma fakt asi vrtulu v zadku ale vyhovovalo mi to 😀
no idem kuk co si dame na obed...paaaaaaaaaa 😉

bubulik
16. nov 2009

Dnes uz klasika periem, idem roboit kuraci perkelt a halusky. K tomu bude porova polievka. Dezert mam od maminky. Jej uzasne kolaciky. 🙂 🙂 🙂 🙂

bubulik
16. nov 2009

Ahoj Lily,
inak ma napdlo ked som to pisala, ze Ahoj Kikus, nasi isli........... 😀 😀 😀 😀

allisia
autor
16. nov 2009

ahojte, hlasim ze mm isiel zas na tyzden hed a ja som taka chora ze som cely vikend nevyliezla z postele, brutal s horuckami, zimnicou a triaskou 😝 😝 a citim sa asi 🙄 🙄 🙄 🙄 no sto by som takych smajlov musela natukat a aj nejaky g.cajuci by sa zisiel

juj bubulik ni nasa Natalka ma v sebe momontalne tisicpatsto certov asi, vobec nepocuva, papuluje, nic neurobi co jej poviem, lieta jak z divych vajec, no horor 😠 😠 😠

pridite mi niekto navarit pliiiiis ☹

Lily ja budem velmi rada ked niekedy pridete na navstevu ale teraz by ste chori od nas odisli tak radsej ked budeme zdravucky vsetci. ale ku nam urcite trafis bo my byvame hned na zaciatku ako je kruhac, oproti Lidlu je cintorin a bytovka vedla neho 😉

Inak Natalka mala cez tyzden tiez vysoke teploty a stale chodila cikat kazdych 5 minut tak sme v piatok odniesli moc no a vraj tam mala bielkovinu a krv a tak teraz musi brat biseptol 10 dni a dnes sme zas odniesli a v stredu budu vysledky ale od piatka uz nema teplotu a cikat uz tiez chodi normalne

lilyk
16. nov 2009

caute 🙂
tak MM sa podujal na robenie obedu, knedla vajce a asi bude aj skrupina 😀
Alli tak to byvate presne na opacnej strane 😀 ..ale neva niekedy prideme 😉 nasa opatrovatelka byva tam kde sa ten chodnik novy robi, hned pri autobusovej zastavke 😉
no padam dat Tominovi papat, potom chceme ist papuce kupit 😉

allisia
autor
16. nov 2009

Lily sak ale aj tak to je kusok 😀 alebo sa mozme stretnut pri kacickach (chodime k potoku kukat na kacicky)
ja musim Oliverkovi kupit topanky na zimu take na chodenie lebo uz bezka za rucicky tak v decembri, januari bude aj sam bezkat zrejme
tak bru chut k obedu vsetkym

allisia
autor
16. nov 2009

ozaj som vam pisala ze na buduci tyzden v pondelok mam skusky na vodicak 🙂 tak teraz sa budem po veceroch testy drvit 😝 ale jazdy sa bojim sak som 6 tyzdnov nejazdila tak to bude dobre o drzku ale chcem si dat tento tyzden kondicnu jazdu len este musim vymysliet kedy kvoli detom

allisia
autor
16. nov 2009

A Ajuska vitaj spat konecne 😵 😵

bubaczik
16. nov 2009

cafte cafte..hlasim sa že sme zdravy štastny a podobne...dojdem popriat štastne a vesele ešte určite 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre