"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

ajuskamimi
19. nov 2009

jemine natiahol stranu, snad mu bude odpustene, je to este len dieta 😲 😀

lilyk
19. nov 2009

😀
idem si vylozit nohy 😀

sstefi
19. nov 2009

ale ajuska, no ako ste jojka vychovali? no toto sa patrí?!? 😵 😀 😀 😀 😵
mohol by pisať častejšie, sranda 😵 😀 😀

janada
20. nov 2009

ahojte,sjuzi velmi pekne dakujem,myslela som tie rozprávočky do ručičky 😵 😵

lilyk
20. nov 2009

ahojte 😉
my sa chystame na prechadzku, Tomino mi prave "zvesal" pradlo na zem 😀 baby ja uz z toho mam prcu, on nema v zadku vrtulu ale raketu, normalne rozhadze cely byt behom 5 minut...hiiiii prisiel MM musim padat, byt je jak po bombe 😀 a ja sedim na koni 😀

sjuzi
20. nov 2009

Ahojte, my budeme dnes "slameňáci" s Miškom... mm išiel na firemnú akciu... 😝
Ale našťastie, keď krpec večer zaspí, tak ku mne dojde kamoška, že dáme spolu vínečko, tak to zase nebude také zlé... xixi...

Dnes som dala Miška na varovku doobeda, som potrebovala vybaviť si doktorov... 😝 no a milosťpánkovi som vôbec, ale vôbec nechýbala... je to už veľký samostatný chalan... 😀 😀 😀

Totiž tu na ulici, čo sa stretávame s babami pravidelne, tak sme uzavreli "dohodu", že keď budeme dačo potrebovať si takto vybaviť, tak sa obvoláme a krpcov si postrážime a taaaak. Sa teším... lebo doobeda veľmi nemám komu Miška dávať, keď potrebujem, skôr až tak po tej 14tej - to už je švagriná doma z roboty...
Chlapci sa aj tak navzájom poznajú a deti poznajú aj maminky, tak je to celkom fajn a tentokrát sa mi to super osvedčilo... Mám dobrý pocit... 😉 😵

sjuzi
20. nov 2009

Janada, nemáš za čo... Tá knižka je inak fakt jedna z Miškových favoritov... I keď teraz fičíme na Tomášoch... (ako inak 😀)

sjuzi
20. nov 2009

Ešte ma napadá, že som mala poslať Ajuška tebe? link na tú zástenu:

tak toto je tá baba, ťukni si na jej meno, objaví sa ti tam veeeeeľa rôznych vzorov... My sme si dali urobiť tú s autobusmi, síce iné farby sme si volili a vlastný rozmer a ušká na zachytenie o tyčku... 😉

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6164326

A ešte táto baba som videla, že tiež vyrába, tam sa mi ľúbil ten krtko, ale zase autobus, je autobus... 😀

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5614274

zuzidr
20. nov 2009

Ahojte,konečne je piatok 😀 mám tu maminu,tá mi navarila,Emmka večeria 😀 zajtra ideme s MM na ples ktorí poriada škôlka a škola,moc sa mi teda nechce,ale snád sa zabavíme 😅

MM je ešte v robote,aj zajtra ide 😠 ja mám tiež toho v robote vyše hlavy 😒 ešte sa stavím,ak tu niekto bude 😅

sstefi
20. nov 2009

brý večer 🙂

sjuzi
21. nov 2009

Dobré ránko... 😅 🙄 🙄

sjuzi
21. nov 2009

Dobrý deň... 😅 😅 😅 😝

lilyk
21. nov 2009

😀 cafte 😀
u nas padla nenormalna hmla, normalne z okna nic nevidim 😕
inak idem spravit syrove fasirky pokial Tomino spi 😉

sjuzi
21. nov 2009

Dobrý večer... už som myslela, že si dám dnes 3 pekné príspevky... 😀 Lily, si mi to prekazila... 😀
Mne kamoška vravela v týždni, že má byť super počko na víkend, že až 17°... heheeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sstefi
21. nov 2009

dobrý večer 🙂
mi to nechce odoslat 😠

sstefi
21. nov 2009

babenky da sa na fcb niekoho odnepriatelit? teda myslimto tak, že som pridala toho niekoho ako priatela ale už ho nechcem ako priatela, chapete nie? 😝 😀

lilyk
21. nov 2009

to asi nejde, jedine ze si spravis novy zoznam a toho cloveka nepridas...ale to ma len tak napadlo, ja sa v tom vooooobec nevyznam 😝
Sju prepaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac 😀
u nas poriadna kosa, 12 stupnov ukazovalo,fujta 😀

sstefi
21. nov 2009

12? kosa? v novembri? 😕 😅 😀 😀

sstefi
21. nov 2009

ja som z toho fcb aj tak tava, ale neva. 😝 😀

sstefi
21. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

joj moje lave ruky, nikdy taketo niečo nevymodeluju 😝 😀 . krásne sú tortičky 😵

bubulik
22. nov 2009

Steff ked si tam das, ze vsetci priatelia, tak sa Ti ukazu vsetci, ktorach mas v zozname a pri kazdom je aj take x na vymazavanie. Tak len na to kliknes a mas o priatela menej 😉

bubulik
22. nov 2009

Inak peknu nedelu prajem. Kym som bola sama s Oliverom, tak som upratovala, prala a zehlila. A este som si vyberala recepty na vianocne pecenie. Uz mam 6, tak to mi staci. Aj ked sa mi pacilo ovela viac. 😎
Od vcera uz sme doma vsetci. Vcera som navarila aj na dnes. Len polievku potom spravim. Mame sosovicovu kasu, opekanu sekanu a urobim aj zeleninovu polievku.

bubulik
22. nov 2009

A predstavte si, ze mi pracka uz ide zase. Inak ked sme boli sami, tak som objavila znovu caro knih. A tak stale citam a potom nemam cas ani na kona. 😀 😀 😀 😀 Momentalne je to Domonik Dan Cerveny kapitan. Velmi napinave. Inak citam ja na Wc- ku. Aj v noci ked som varila vodu pre maleho, som citala, no proste zavislak. 😀 😀 😀 😀
Inak volakedy ked som este bola u mamicky a nejaka kniha ma bavila tak som citala v kuse. Iba som chodila jest a na Wc ko. Max za den som ju mala. Ale tento luxus si uz nemozem dovolit. 😢 😢 🤐 😅

ajuskamimi
22. nov 2009

ahojte zienky, u nas je uz od rana taka husto mliecna hmla, ze je problem vidiet. No a je strasne vlhko a aj poprcha, paradne pocasie na lapanie chorob 😒 obed mam navareny, dieta vyspate, jablcnik upeceny, cakam akurat MM kedy pride zo squashu a ideme k svagrovcom na navstevu, kedze vonku sa neda vobec fungovat 😉

sstefi
22. nov 2009

caves 🙂 aj tu je hnusne, ale nie je taka hmla.
fuj

moja slečna spí, ja mam navarene, idem zbuchad čoko puding, tak keby ste mali chut, tak dojdite, cmuky vam večer pridem(len neviem načo 😅 😠 😠 😠 😀 )

lilyk
22. nov 2009

caute 😉
ja som sa prave vratila s Tomikom z vonku, boli sme sa prevetrat na aute a v Bille na auticku kedze Maju spi a Tomik by ho zobudil. U nas tiez nechutne sychravo, hruuuuuuza 😝

sjuzi
22. nov 2009

Čafte, ja som práve zbúchala perník a ozdobila som ho takými zlatunkými cukrovými vločkami od nemenovaného výrobcu prísad do pečenia... 😀 😉 Ideme na návštevu, nech sa decká vyjašia, šak čo sa dá dnes iné robiť...
papačko

lilyk
22. nov 2009

zeby pan Oetker 😕 😀

sjuzi
22. nov 2009

Trefa Lily!!! 😀

sstefi
22. nov 2009

helou, je tu niekto? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre