"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
24. nov 2009

cavte, no teraz mi ten pos.aný net nabehol, tak som kuk čo ste pisali 😝

sjuzi, u nás to UŽ nezaberá, včera sme s MM stali jak dilinovia pred dverami a čakali sme že snad sa o 2min. začne obkukavat, že je ticho anikoho okrem nej v byte niet, omyl. vobec ale vobec ju to neštvalo, naopak bavilo ju to 😠 😀
som zahrala, že som sa vratila, že som niečo zabudla, tak mi v poho kecala, že čo by teraz chcela že mam zapnut PC a pod.
tak sme sa zase obliekali s cirkusom 😖

sstefi
24. nov 2009

idem sa asi hodit do postele, dnes som šla spat o 3-ej. nevedela som zaspat, tak som si čitala. ostalo mi 40stran z 200, aj by som ich bola zmakla, ale som si to rozmyslela, že teda ako budem dnes fungovat a pod. 😝 😀

bubulik
24. nov 2009

Mala som 2 telefony, tak som to este nedopisala. Chcela som napisat, ze sme vcera s Hankou robili adventny veniec a velmi ju to bavilo. Stale sa ma pyta, ze kedy budeme robit tie medovniky, lebo som jej to slubila, tak ich mozno na druhy tyzden spravim. 😵 😵 😵

bubulik
24. nov 2009

Pokusim sa zmensit fotky a pridat. 😉
Steff aspon si uzivate vsetci spolu rodinku. Ono vsetko zle je na nieco dobre. 😵 😵

sstefi
24. nov 2009

ahoj bubuuul 🙂

bubulik
24. nov 2009

Ahoj Srdcko, fotky su uz pridane

bubulik
24. nov 2009

Predpokladam, ze uz tu nie si. ☹

lilyk
25. nov 2009

ahojte 😉
ja after kafe a ranajky...idem spravit masko 😉
u nas to tiez nezabera, s nasim to ani nehne, na zaciatku ano ale potom uz nie takze najprv obliekam jeho a potom Tomina, vcera si navalal do kocika 2 bagre a lopatu, len aby sme odisli von a ani sa ich nedotkol vonku len ma za ruku drzal 😀 ja potom nakup si nemam kam dat lebo same haraburdie mam v kocari 😀

sjuzi
25. nov 2009

Dobré ránko, dnes to vyzerá vonku nádejne... 😵 Oskar, síce vyzubený, ale predsa!
Dnes mám plán, keď Miško zaspí umyť konečne okná tj. v 3 izbách... Miškovu potom niekedy, keď pôjde s ockom von... No, len dúfam, že príde aj na realizáciu... 😅

bubble777
25. nov 2009

Dobré ránko 😉 ja tiež už kávička dopitá, aj raňajky máme za sebou - teda v sebe 😝 😀 idem urobiť malej brokoličku, polievka je od včera a asi požehlím niečo, lebo už sa mi zbiera dosť veľká kopa 😠 Ešte síce nie je kopa okopistá, ale už nemá k tomu ďaleko, takže najvyšší čas....

sjuzi
25. nov 2009

Inak Miško sa stal maniakom toho Disney channel, ráno tam dávajú Mickeyho klubík, Macka Puuuu a najviac vedie Meny a jeho náradie, či ako sa to volá, to je jednička... Dávajú to asi do 10tej nepretžite, síce v češtine, ale neva, je to cudzia reč... 😀 Ale dôsledky češtiny už pozorujem, Biela povie zásadne bílá a hovorí aj Hele, Kočka apod... 😀

sjuzi
25. nov 2009

A Katushi - Katke želám takto na diaľku všetko najlepšie k meninám!!! 😵 😀

bubble777
25. nov 2009

sjuzi, aj mne môžeš prísť umyť, treba mi ešte dve 😉 ...

....ináč baby čo máte 2 detičky som sa chcela opýtať ako to je s poberaním rodičovského príspevku, beriete aj na 1.bábo rodič. a na 2. ste brali materskú a potom rodičovský?....včera tu bola kámoška a sme sa o tom bavili a ona vravela, že keď sa jej narodí druhé bábo, tak jej stopnú rodičovský na to prvé.....tak reku že sa vás spýtam, jak to je 😕

sjuzi
25. nov 2009

A Miško ma v poslednej dobe začal volať Zuzka... hlavne vtedy, keď sa robím, že nepočujem... tak hovorí Maminka, maminka, Zuzkaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

sjuzi
25. nov 2009

Megi, keď mi ožehlíš, tak v pohode!!! 😀

sjuzi
25. nov 2009

No, ideme sa my vychystať von... papaaaaa 😎

bubble777
25. nov 2009

jéj, sjuzi, ešte že ťa mám...skoro som zabudla na Kataríny 😔 tak aj my Katushke aspoň takto želáme všetko naj.....

aj u nás beží Disney Channel... 😵

lilyk
25. nov 2009

Bubble ano poberas len 1 prispevok ci mas 2 alebo 10 deti 😉 no a moj pripad bol taky ze som presla z RP na matersku a potom zase na RP....cize mam cca 160 euro na 2 deti 🙄
Sjuzi 😀
ja som prave dovarila, vyvetrala na okna radsej nepozrela 😅

natal
25. nov 2009

Ahojte baby,
zacinam byt zufala. Mama mi uz nechce chodit k malej, ze ona uz nevladze, ze ma dost. Jasle som zrusila a opatrovatelka (susedka a kamoska v jednej osobe) mi dnes zavolala, ze ma choreho maleho a ze mi v najblizsej dobe nezoberie malu 😖 Uz fakt neviem. Idem niekoho zohnat. Chuda mala, tak najprv si zvykne na jasle, paci sa jej tam, musim ju z tade vybrat, ako tak si zvykne na opatrovatelku a teraz ju mam zas zvykat na nejaku cudziu osobu? ☹

natal
25. nov 2009

citam, ze ste prebrali obdobie vzdoru. Ach jaj. Aj u nas je to vesela. Ja to este ako tak zvladam aj ked nervy mam niekedy neskutocne, ale moja mama to nezvlada. A nejak ju mala nerespektuje, lebo minule ze do nej kopla a ze ju bije. Aj mna sem tam udrie, ale tak to ma potom taku kazen, ze sa rozplace. Minule som na nu nakricala ked bola u mna kamoska. Uz sa nevedela vopchat do koze a zacala vyhadzovat knihy z kniznice a hadzat ich o zem, to som sa uz nas.ala a nakricala som na nu. Sklopila oci, hanbila sa, vykrutila usta a sla za dvere a tam kukuckovala. Aj mi luto bolo, ze som pred navstevou tak na nu vyskocila. Ale ked sme vonku a zacne vystrajat ... Juj tak vtedy idem do vyvrtky. Mozem aj odist, ona sa nepohne. Minule sme jej s mm urobili, ze sme sa schovali a len sme kukuckovali spoza krikov. Ale uz to nikdy neurobim. Ked sa po case spamatala, ze nas nevidi, zacala chudatko tak strasne plakat, ze sme ju nevedeli ukludnit. Dufam, ze to obdobie vzdoru nepotrva do puberty. Potom puberta a ked budu konecne rozumne, ta mozme ist do dochodku a od znova pestovat pre zmenu vnucata. 😀

lilyk
25. nov 2009

caute 😉
my sme sa naobedovali a ideme na prechadzku, vonku kraaasne.
Naty ja by som si vobec nerobila hlavu z toho ze si Tanicka musi zvykat na novu tvar...hlavne ze je zdrava 🙂 deti v tomto veku ako sa rychle naviazu tak si aj rychlo odvyknu 😉

bubulik
25. nov 2009

Ahojte, tak my sme tiez naranajkovani a kavicka vypita 😀 😀 😀 😀 😀

bubulik
25. nov 2009

Uz davno 😀 😀 😀 😀

sstefi
25. nov 2009

wowo bubul, to aj my, len obed ešte nemame, tak padam robit pizzu
😝

sstefi
25. nov 2009

inak dobry den 😀

bubulik
25. nov 2009

MM bol pre drahu svokru kupit nakrajanu kapustu u nas a isiel do NR aj s malou, aby ju natlacil do suda.Teda tu kapustu, ale niekedy by si aj ona zasluzila. Keby nebolo jeho tak svokra so svagrom vymyslaju do januara. Hrozna rodina. Esteze ten moj chlap je po nejakom postarovi 😀 😀 😀 😀
Tak som s Oliverkom doma sama. Dufam, ze tam nebudu cely den.
Inak maly dnes prvy krat papal mrkvicku. Vobec sa neksichtil, len sa mu nevidelo, ze to vobec netecie dole a ide to strasne pomaly 😵 😵 Spapal asi 3 lyzicky a potom vypil mlieko a skoro hned zaspal. Chudatko moje narobene. Uz spi skoro 2 hod, tak sa asi za chvilu zobudi a potom pojdeme von, je krasne. 🙂

bubulik
25. nov 2009

Ahoj moja 😵

bubulik
25. nov 2009

Obed sme mali zo vcera.Len ja este poobede budem robit fasirky a pyre. MM pojde zajtra do prace, tak nech sa naje ako chlap. Ved by nevladal z tych palaciniek. 🤐 😀 😀

sjuzi
25. nov 2009

Helou, tak okná všetky!!! umyté, hneď ten byt inak vyzerá... 😀 Miško zaspal len teraz pred chvíľou 😅, lebo mi horlivo pomáhal a švédskou utierkou leštil okná (my máme v 3 izbách balkóny, takže tam je okno až po zem)... 😀

allisia
autor
25. nov 2009

Ahojte 😵

tak u nas ziadna zmena 😒 maly silno kasle, lekarka mu dala sirupy Ambrobene a Spiropent a vobec mi nepovedala co mu je a ze ked bude mat teplotu nad 38 mam mu dat nieco od teploty som jej povedala ze on ma kazdy den taku a ona nic 🙄 🙄
Natalka dostala na nefrologi Zinnat a v piatok ideme na sono ☹

Babulky chcela som vas strasne moc poprosit o pomoc. V ramci seminarky do skoly potrebujem urobit jeden anonymny prieskum, je to o detoch a chcela som sa spytat ci by ste mi nevyplnili jeden dotaznik. Ak sa tu najde dobra dusa poslite mi do IP svoju mailovu adresu a ja vam poslem dotaznik.prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. Vrela vdaka vopreeeeeed 🙂 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre