"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubulik
23. dec 2009

Inak Vam musim napisat, co sa nam stalo. 😖 😢
Balili sme darceky a tak som ich znasala z celeho bytu. Nieco sme mali aj v pivnici. Ale MM tam nenasiel babiku pre malu. Tak som ho zbuzerovala a isla som to hladat ja. Podotykam, ze to bolo vcera okolo polnoci. Vsetko sme prehladali, aj byt hore, ale babiky nie je. Proste nam ju zpivnice ukradli!!!!!! Nedavno nam prerabali elektriku a boli pootvarane pivnice, muselo to byt iba vtedy. Ale byvame tu 5 rokov a nikdy sa nic take nestalo, sme tu vlastne 3 rodiny. Teda my sme rodina a su tu este 2 susedy dochodkyne ( okolo 60 rokov) . To je vsetko. Vcera som aj plakala, lebo Hanka chcela od Jeziska iba babiku a kocik. Tak dostane len kocik. Je to hrozne, ked okradli vlastne dieta. Nikdy ludom neprajem nic zle, aby sa to obratilo proti mne, tak som mu v duchu zapriala krasne sviatky, nech sa tesi z nasho darceka.

andy.a
23. dec 2009

ahojte 😎 😎 😎

Bubulka,to je otras 😠 😠 😠 ešte aby aj bábiku ukradli,nechápem ☹ 😒
a Hanička je taká skromná,že si želala len kočík a bábiku ?? 😕 😅

baby,je tu ešte niekto,kto má drahého denne-aj cez víkend dlho do noci v robote ?? 😕 🙄 🙄
ja už mám toho plné zuby,pri deckách sa všetko nedá robiť,neviem,kedy budem baliť darčeky,niektoré sú v pivnici aj v garáži...kľúče má len MM...a veľký nákup,hlavne potraviny,no neviem,to chodí MM na aute,ale kedy 🙄 🙄 🙄 včera došiel 21:30 🙄 🙄

a vraj aj zajtra bude robiť ☹ 😒 neviem,kedy budeme dávať a zdobiť strom,ten je tiež v pivnici a sama popri krpcoch to nezvládnem,je aj ťažký a vysoký okolo 2 m 😝

a s malou čo mám roboty,aké má hysáky,stále by len držala pôst 😝 😝 😝 nič nechce jesť 😕 🙄
a obaja sú jak z divých vajec 😀 😀 😝
kúpať sa mi nechce ani za ten svet,len to spomeniem,začne hučať a "hádzať šable" 😖 takže periem a žehlím do aleluja 😝

no idem ja,niečo robiť,naplánovala som si toho tooooľko na dnes a to som ešte ani neraňajkovala 😕 😅 😝
kebyže človek aspoň schudne 😀 😀 😝

zatiaľ papáčko,ešte dojdem zaželať,ak stihnem,pokojné sviatky 😵 😵 😵
tento rok sa vôbec neteším 😝 😝 😝

ozaj a kde je Ssteti ?? 😕 😕 😒

sjuzi
23. dec 2009

No čaute, ja teraz sadám... 😝
Fakt neviem, ako to stíhate baby, čo máte 2 deti a ste samé doma... to by ma kleplo... ale zase keď musíš, tak musíš... (viem, že som vás nepotešila)

Práve som dorobila šalát, nech už zajtra mám s tým pokoj, postavila stromček, ale ešte nie je ozdobený... MM šiel babke pre oblátky a kys.kapustu a sľúbil, že potom povysáva a ja budem môcť ísť s Miškom trocha von. 😅

sjuzi
23. dec 2009

Bubulik, tak to je hrôza, nechápem takých ľudí, to už akože čo je... Nejaký elektrikár potreboval pre dcérku darček, alebo čo! 😲 😝 😠 Ale neboj, všetko zlé sa vracia... tomu verím. 😉

sjuzi
23. dec 2009

No čo, nikto si so mnou nedá chvíľku pohov pri káve? 😀

sjuzi
23. dec 2009

Makáte jak šróbky, ale to je dobre... tak idem aj ja... papaaaa, zajtra vám dojdem zapriať... 😉 🙂 😵

bubulik
23. dec 2009

Sju, neverim, ze to bol elektrikar, ale asi to niekto zneuzil. To je pan, co robi revizie 20 rokov. Hadam by si nepokazil meno kvoli nejakej babike. Ale nevidela som pri tom nikoho tak tazko povedat. 😒
Tak medovnicky sme zdarne upiekli a su este krajsie ako tie prve. Chcela som minut aj cokoladovu polevu, tak ich mame s cokoladkou. Mnam. Vyzeraju super, potom mozno odfotim nejaku tacku. 😉 😉Este pojdem dat do poriadku kuchynu, urobit salat. Vecer budem zehlit. Aby som nezabudla namocit sosovicu a hribiky. Boze este aj hrozienka musim. 😝 😝 😝Fakt aby uz bolo zajtra. aspon bude MM doma.

bubulik
23. dec 2009

Andy, Hanka chcela zo zaciatku vsetko co bolo v tych prvych vianocnych letakoch, ale postupne hovorila len o kociku a babike. 😵 😵 😵
Inak si neviem predstavit, ze by som nemala doma Edusa. Nechapem ako to robis bez chlapa. Teda myslim vsetko okolo domacnosti 😀 😀 😀 😀 Inak darceky som balila aj len vcera a to nastastie Hanka poobede zaspala sama v kresle. Ale keby nezaspala tak mal Eduso na plane ist s nimi k znamym co by bola uzasna pomoc. Ono fakt vela krar staci ked ich ten chlap vezme iba von z domu. Ked sa nikto nemota pod nohami, tak mozeme zvysit rychlost a za kratsi cas stihnut ovela viac. To je priama umera, nie???? 😀 😀 😀 😀 V matike som nikdy dobra nebola. 🤐 🤐

bubulik
23. dec 2009

A stromcek sme robili vcera od polnoci do pol druhej. Edo spal pred robotou 3 apol hod. Chudak, dnes je na operacnom tak dufam, ze mu nebudu telefony zvonit celu noc a trochu si schrupne. 🙂 😵

bubulik
23. dec 2009

A Andy drzim palce, nech to vsetko zvladnes v pohode. 😵 😵 😵 😵

zuzidr
23. dec 2009

Ahojte,ja som dnes mala dovolenku,ale teda sadla som si až teraz 😀 neklamem 😠

upiekla som 7druhov koláčov,upratala,umyla okno a vyvesila záclonu,a na MM sa hnevám,lebo mi povedal v piatok,že dnes má dovolenku,a včera mi povedal,že idú dnes na Vinočný obed a ešte nieje doma 😠 😠 😠 😠 😠 neviem kto môže vymyslieť takúto debilinu deň pred vianocami 😠 😠 😠 😠 asi len chlapi 😠 😠 😠 mám pokazené celé vianoce kôli tomu,nakoľko som sa tešila že dnes všetko spolu spravíme a zajtra si konečne po roku trošku oddýchnem,a ja zase budem zajtra ešte o 16tej behať jak deb.l 😠 😠 😠

prajem vám krásne sviatky,zajtra "dobehnem" možno 😀

lilyk
23. dec 2009

ahojte 😉
Andy to je des, hlavne ze sviatky maju byt aj o oddychu nielen o zhone 😖 moj uz dnes mal dovolenku, tak som to musela vyuzit, bola som sa odhlasit od jednej dr, potom zas k druhej zaniesla listok, a najlepsie bolo ked mi po hodine cakania na vymenny listok povedala nech pridem inokedy ze ma pacientku a nevie dokedy..no sorry ani nahodou som neodisla 😀
my sme prave dorobili zemiakovy salat, zajtra spravim MM kaprovu polievku, ja ju nemusim 😝 ale on rad,mamina povedala ze donesie pstruha tak ja si dam pstruha 😉
my ideme v piatok k svokrovcom tak viac ani varit nebudem az potom uvidim co si vsetko donesieme a potom sa zariadim lebo len vyhadzujem z chladnicky von a nestiha sa papat.
Bubulik no nemam slov 🙄 a zajtra sa uz neda ist babika kupit?
My sme balili darceky dnes cez Majkov spanok, Tomika som strazila a MM balil 😉
no ideme kupat, prezliekat papat 😝 joj som zvedava kedy tieto actions budu chalani robit sami 😀
a stromcek mame maly koli Tominkovi ale pekny 🙂

bubulik
24. dec 2009

Krasne vianocne ranko prajem vsetkym. 😵 😵 😵
Lily, ja uz nemam v rezerve peniaze na babiku, uz je len na zivobitie a benzin. 😒 A este my by sme museli startovat auto a ist do NR. A to som tu babu dost dlho hladala, lebo dnes maju skoro vsetky handrove telicka. Tato bola cela gumenna,aby sa dala kupat. Aj to mali vacsinou znackove od 33 eur vyssie. A kazda ma milion funkcii. Taku som nechcela, lebo Hanka to hodi 3x o zem a bude o polovicu funkcii menej. 😒

bubulik
24. dec 2009

Inak vcera som skoncila robit bolo 23 35. 😝 😝 😝
Hanka mi odkvacla okolo 17 30, tak som ju preniesla do postele- Spala az do 22 00 a vobec sa nepocikala, kedze nemala ani plienku. 😵 😵 😵 Potom som ju prezliekla, nakrmila a zaspala zase. Super, super.
Oliverko papal okolo 16 00 hod, zaspal mi okolo 19 00 na mojej posteli, tak som ho tam nechala a prikrila. Ale on spal az do 4 00 hod. !!!! Ja som ho len okolo polnoci,prelozila do postielky a spinkal dalej. inak papal po 12 tich hodinach. No proste moje deti boli vcera super. 😵 😵 😵 😵

bubulik
24. dec 2009

Tak idem makat. Budem piect tvarohove kolaciky a vianocku. Idem varit polievky a dorobit salat. Potom uz len poupratovat a moze prist Jezisko.

andy.a
24. dec 2009

Želám krásne a pokojné sviatky všetkým Júnovkám a Júnovčatkám 😵 😵 😵

P.S.Stav detto ako včera,MM došiel včera od 22.hod,dnes si na "chvíľu" ráno odskočil do roboty 😝 😝 😝
došiel teraz 😠

Zuzidr,ja môžem byť nas@atá oveľa viac ako ty 😒 🙄 🙄 včera som raňajkovala o 18.hod.a do toho ešte svokra volala 😀 🙄 🙄

no,páčko,všetky Vás pozdravujem,ideme makať,aby sme aspoň strom postavili 😝
malá spí,ale poslednú dobu krátko,asi to ani nestíhame 😝 😕

sstefi
24. dec 2009

Krásne Vianoce vám prajem, hlavne detúrence nech si užiju radosti a vy(my) s nimi. Nech ste všetky všetučke aj s rodinkami zdravé a to si vážte najviac, lebo fakt nie je nič cennejšie pre človeka na svete.ň

Som rada, že vás tu mám, aj ked sa tu už velmi málo stretávame 😵

janada
24. dec 2009

Najkrajšie darčeky tie nie sú v krabiciach.Sú dobre ukryté,tam niekde v nás.Skúsme na Vianoce jeden si priať,možno ho donesie kto nás má rád. 😵 😵 😵 sTASTNé A VESELé v

janada
24. dec 2009

všetkým júnovkám a júnovčatkám aj nejúnovčatkám želám prekrásne Vianoce 🙂

lilyk
24. dec 2009

Leti anjel s nadielkou, pritom vrti prdelkou. Leti, leti, hadaj kam? K dobrým ludom, predsa k vam 🙂

sjuzi
25. dec 2009

Krásne Vianočné sviatky Júnovečky moje! 😵

lilyk
25. dec 2009

ahojte 😢
Baby Maju ma od vcera vecera horucku, v noci vracal vodicku...ja som nic ine nechcela len zdrave sviatky 😢 ja viem ze to sa naplanovat neda ale je mi z toho do placu 😖
mali sme byt uz na ceste do TT za svokrovcami a tak sedime domka a ja pozeram na Majula ako mu pomoct a nic ma nenapada 😝
drzim vsetkym palce nech ste vsetci zdravucki, hnusne choroby prec 😉

bubulik
25. dec 2009

Ahojte 😵 😵 😵
Vcera nam vobec nesiel net, asi boli vsetci pripojeni 😀 😀 😀
Tak Vam dodatocne prajem krasne sviatky a hlavne to zdravie ako hovori Steff. 😉 🙂
Ach Lily, to je strasne, neviem ako mu pomoct, ja som nastastie take nic nezazila s detmi. Klop, klop.Ale ja by som asi isla na pohotovost pre lieky. Lebo sviatky budi este dlho a co potom.
My tiez pojde ku svokre po darceky. 😵
A este Vam chcem povedat, ze mi vcera doobeda volala svokra, ze svagor pocul o tom ako MM hovoril svokre o tej babike a dal jej peniaze nech jej ide taku kupit. Tak stihla este ist do dracika a Hanka dostane babu u nich. 😵 😵 😵 Tak sa tesim ako keby to bolo pre mna. 😵 😵 Inak svagor je malej krsny, takze aspon sa pochlapil. Vlani nedostala od neho nic. 😒 😒

bubulik
25. dec 2009

A pridavam vianocne fotky 🙂 🙂 🙂

zuzidr
25. dec 2009

Ahojte,prajeme Vám krááásne vianočné sviatky vela zdravíčka a rodinej pohody 😀

Majkovi skoré uzdravenie 😀

bubulik až mi slzy vybehli ked som si čítala že švagor dal peniaze na bábiku 😀 Hanka sa bude velmi tešiť 😀

ja som sa včera nemohla vynadíívať na to aká je malá šťastná,pri niektorých darčekoch až vískala od šťastia 😀 snád sa večer stavím 😀

mám vás rada,cmuk 😀

allisia
autor
25. dec 2009

Ahojte, som nestihala tak az dnes zelam vsetkym krasne vianoce. My to mame troska pokazene, Natalka dostala den pred stedrym vecerom kiahne tak je chudatko cela bodkava ale znasa to celkom statocne a neskrabcuje sa, len je umrncana a ma teplotky ale nie vysoke tak celkom sa to da. mozem cakat o tyzden to iste u Oliverka takze si toho uzijem 😢 😢 😢 😢 a to som chcela pekne sviatky mat ☹
Ale decka sa hrozne tesili z darcekov, hlavne Oliverko vyskal cely vecer, uzasne to bolo 😵 😵

tak este raz stastne a vesele a hlavne zdrave sviatky

Majulkovi skore uzdravenie 😉

lilyk
26. dec 2009

ahojte 😉
Alli aspon budete mat potom 😉 , a super ze teplotky nemate vysoke....ja si osobne Majula neviem predstavit ten by sa asi skrabal nonstop.
My sme mali najhorsiu noc(dufam ze horsia nebude) celu noc mal Majko od 39 do 40 teplotu, MM sa uz aj obliekol ze ked neklesne pod 39 tak ide na pohotovost, tak ostal celu noc obleceny, este o 5-tej mal 39, teraz mame 37,1...jooj baby desim sa dnesneho dna 😒
ja tie chcela pkne sviatky mat 😀 asi sa uz ani na tie na buduci rok nebudem tesit a mozno budu zdrave 😅 😉

lilyk
26. dec 2009

a ja nedospata zabudla podakovat za Majula ...dakovala🙂

andy.a
26. dec 2009

ahojte,kočky a mačiatka 😎 😎 😎 🙂 🙂 😀

Lily,určite by som na tú pohotovosť išla 😕 😒 len pre pokoj duše 😔
nezávidím tú noc,dúfam,že Majkovi bude už lepšie,ale choďte na tú pohotovosť 😉
a ak sú vysoké horúčky/bez iných príznakov ako kašeľ a pod...../,nám Dr.káže vždy doniesť aj vzorku moča...síce neviem,či aj na pohotov.to vyžadujú 😕

Alli,tiež nezávidím,želám skoré uzdravenie Natálke 😉
malú mám proti kiahňam zaočkovanú,asi dám ešte aj malého,mala by som čím prv,len tá vakcína je dosť drahá a v škôlke sa na neho všetko nalepí,aj tak sa divím,že to ešte nedoniesol domov 😕
ja a MM sme ešte kiahne nemali,no to si nechcem predstavovať,u dospelých je priebeh oveľa horší ako u detí 😖

Lily,náš starší bol prvý raz chorý na Štedrý deň,tiež vysoké horúčky,šli sme na pohotovosť a dostal ATB a potom na kontrole u našej Dr.ďalšie 😒 to mal necelý rok 😕

no a takéto chorobové Vianoce sme ešte pár razy mali,buď jeden alebo druhý alebo obaja 😝

andy.a
26. dec 2009

inak sviatky u nás zatiaľ celkom fajn/klop-klop/,decká dostali toľko darčekov-hračiek,že by potrebovali ďalšiu kasňu na ne 😀 😀 😀 😝
a napokon sme všetko postíhali,ja som balila darčeky,MM s malým robili strom,medzitým sa zobudila malá,takže to som ju potom kŕmila a odbiehala vedľa baliť 😝 😝 😝

len sranda -MM namiesto priesv.lep.pásky kúpil obojstrannú na koberce 😀 😀 😝
ale našla som ešte hnedú,tak som polepila hnedou...no čo 😀 😀 😀 😝 deckám to nevadilo a dospelákom som vysvetlila,aká bola kritická situation 😀 😀 😝

mám pokazený program na zmenšov.fotiek,inak by som tiež dala...i keď u nás MM viac filmoval ako fotil 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre