"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
30. jún 2009

začínam sa tej burky báť 😅 😕 😲 😝

sstefi
30. jún 2009

vetrisko a tma je už 😲 😖 😝
informujem vas, ako keby tornado malo dojst 😅 😝 😀

bubulik
30. jún 2009

Nazdar zenuse, tak sme konecne doma.
Boli sme u dokiny. Dostala som pochvalu, ze som prva matka co si to vobec vsimla. 😲 😲 😲 Dokina bola na nejakom seminari o tom len nedavno. A setricka to nevidela este nikdy, tak sa bola pozriet. 😒 😒
Poslali nas na detsku gyndu. Robia tam len raz do tyzdna a to sme mali stastie, ze zrovna dnes.
Prisli sme tam, 10 min sme cakali, nikto nic a tak som zaklopala. Sestricka mi hovori, ze pan dr. operuju, tak za 1 hod sa vrati. Tak sme isli zatial malu objednat na gastroenterologiu. Tam sme cakali 30 min len na to kym sestricka otvori dvere. Lebo doki tam este nebola. A objednali nas na 14.7. Uplynula skoro hod, kym sme prisli naspat na gyndu. Teda presne 55 min. Sedeli sme na chodbe v tom sa otvoria dvere a doktor odchadza prec. Pozeram na neho a neverim vlastnym ociam. Tak som znova zaklopala. A sestricka, jaj ja som na Vas zabudla pan dr. isiel na obed. Tak sme tam cakali este dalsich 50 min kym sa vratil 😠 😠 😠 😠
Mala hladna, unavena, spotena, no proste radost. 😒

bubulik
30. jún 2009

Potom konecne nas vzali dnu. Hovorim mu, ze mala ma zrasteny posvovy otvor. On na to, ze to su tak 2 pripady do roka. Skor zlepeny. Boze aby sa nepokakal. 😠 😠 😠 No proste ma chytal za slovicka. Nakoniec jej to spravil a povedal mi, ze jo choroba hornych 10000. No super, keby sme aspon k nim patrili.
Vraj asocialy to ani nepoznaju. Ze cim viac sa starame tak tym horsie. Tak ja ju asi nebudem vobec ani umyvat, alebo co???? 😲 😲 😲
Ale malej ani krvicka z toho nesla, takze vraj sme prisli skoro. Tak Steff dakujem, ze si vobec o tom zacala. 😉
Ale samozrejme mala pri tom plakala. Potom mi hovorila, ze boli ma plienka. Chuda moje male.
Inak ked bol mudry on tak som zacala byt aj ja, ze som si to uz vsetko nastudovala na nete, ze mam aj repik a kalciovu mast...... a bla, bla.... Potom mi hovori, no vidim , ze prehlad mate. Debil, dufam, ze tam uz nikdy v zivote nebudeme musiet ist ☹

lilyk
30. jún 2009

baby ja to kaslem, tak prave som obliekala chalanov ked pocujem hrmenie, tak z jednej strany slnko a z druhej skoro ma porazilo tma jak v ri....a zacalo hrmiet 😖

zuzka76
30. jún 2009

cafte 🙂
tak my sme vonku trochu aj zmokli, som nemyslela ze sa take kvapciska spustia 😝

zuzka76
30. jún 2009

teda, ze choroba hornych 10000, normalne sa ma to skoro dotklo....akoze tym, ze tym padom by som nemala umyvat malu 😝 😕

ale hlavne Ivke aj Hanke prajem, nech sa im bolacky skoro zahoja a skoro na ne zabudnu 😉

bubulik
30. jún 2009

Zuzi, nie to by si ju mala akoze umyvat ovela viacej 😀 😀 😀 😀

lilyk
30. jún 2009

Bubu no ste si uzili 🙄 by ho kopla medzi nozky 😀 mudr-pudr...
no asocialy to nepoznaju lenze ti maju uplne ine geny 😅 😝 😀
ja som dnes bola kocikovat s kamoskou co sme spolu lezali po porode na izbe a zistila som ze mame ist na klbiky s Tomikom v 8m a ked som sa pytala teraz na poradni ci to je vsetko tak mi dr povedala ze co by som este chcela...no ja neviem ale uz mam taaaaaaku hlavu ako na vsetko myslim... 🙄

zuzka76
30. jún 2009

akoze urcite nepatrim medzi hornych 10000 a ak by malo mat moje dieta taky problem, tak tam ani patrit nechcem 😔

zuzka76
30. jún 2009

inak bry vecer 😉

u nas sa tato venuje nasmu dietatu a ja idem do sprchy, kym mi tam asistentka nenabehne 😀

lilyk
30. jún 2009

u nas sa postielky venuju chalanom 😀 ..idem papaaaat nikym a nicim nerusena.

bubulik
30. jún 2009

Mala zostala u svokry, kedze zajtar ideme na poradnu do TO. Uz okolo 6 45 vyrazame, aby sme tam boli na 8 00.
Tearz som doma sama, lebo MM isiel robit jednym pocitac. Tak len telefonujem z jeho telefonu, kedze ma zadara. Uz mam ucho horuce 😀 😀 😀

natal
30. jún 2009

Ahojte baby 🙂
Hlasim sa podlhej dobe. Nic nestiham. Aj teraz ma caka kopa pradla 😖
Stefi chuda Ivka, uz jej je lepsie? Ach to muselo boliet.
Sjuzi a Misko?
Tanicka je stale doma, poklopem zdrava. Od kedy nechodi do jasli tak jej nic nie je a to sme sa boli kupat v sobotu na Bukovci a v nedelu na kupku. Uplna pohoda. Som strasne rada.
Inak s tymi plienkami. Ajus vobec nie ste jedini. Nasa stale chodi s plienkou. Aj cely den ju mama nechava bez plienky a sem tam si spomenie a ide na wcko aj to len preto, aby mohla tahat toaletny a splachnut. Sem tam sa podari vykakat do wcka, alebo na nocnik, ale nepyta sa. Byt uz je cely ocikany 😝 😀 Esteze mame plavajuce podlahy a raz dva sa vsetko pozmyva. Uz fakt neviem ako na nu. Co sa tyka rozpravania, rozumiem jej len ja. MM co to rozumie aj mama. Povacsinou rozprava normalne len vtedy ked naozaj nieco chce. Inak len blabota. Aj pesnicky s nou spievam, tak kruti ustami, ale nic. Nerozprava o sebe v tretej osobe. Teda o sebe mi vobec nehovori. Ona je velmi strucna. Ked ju nieco boli povie mama au au au. alebo Kde je mama? V praci? Ideme autom? Nie? Pesi? Ideme domov? Ked tak zoberiem, tak v tretej osobe hovori mne. Ked rano odchadzam sa pyta. Kde ide mama? Do prace? A pyta sa to mna. Alebo mi len povie Chcem kako (kakao), chcem caj, mokre pyzamko, mokra plienka, nechcem polievku. Hmmm dava si na cas aj s plienkami aj s rozpravanim. Zato behanie skakanie, celkovo pohybove aktivity jej idu vyborne.

lilyk
30. jún 2009

Naty caves...som sa dnes dozvedela ze najviac bacilov sa v skolke viri ked idu deti spat... a ze je lepsie dieta zobrat pre spanim...uz som to pocula od dvoch uciteliek v skolke a poznam 3 mamicky co to tak robia a deti su ovela menej chore...akurat nevidim potom zmysel v skolke ked tam ma byt len do 12-tej 😅
ja som sa este nesnazila odplienkovat....staci mi ked sa spytam ci robil aaaaaaa a povie nie a smrad sirinu marinu 🙄 tak viem ze ready na odplienkovanie niesme 😖

natal
30. jún 2009

my tiez nie sme pripraveni. Davat ju davam na nocnik aj na wcko, ale netlacim na nu. Hadam to raz pochopi. Dufam 😅
No pre nas jasle do 12 neprichadzaju do uvahy. To by som nestihala, resp. by som sa asi ustvala kedze jasle aj robotu mam na druhej strane mesta. Teraz nam tu robia most a v KE zavladol ranajsi dopravny chaos. My tu na Jazere aj podochnut mozme. Uzavreli nam pristup smer centrum, musime dookola a vsade su brutalne zapchy. Rano sa hodinu neviem dostat do prace. Vzdala som to a chodim brikou do mesta a tak trolejbusom. Za pol hodku som v praci a bez nervov a stresov. Som rada, ze ju teraz nenosim do jasli, bo neviem jak by som to zriesila. 😝

sstefi
30. jún 2009

dobrý večer, 😝

natal
30. jún 2009

mrzi ma, ze nie som s nou doma. Viac by som sa venovala tomu, aby som ju oducila od plienok. Vikend je nato malo. A babkina vychova sa uz ukazuje v plnej sile. Hadze sa mi o zem, vrieska, musi byt po jej, vymysla s jedlom, len sladke by chcela. Kym som s nou bola doma mi toto nerobila. Mali sme pekny rezim aj s jedlom. Tvrdohlava bola vzdy, ale vzdy som ju vedela nejak ukocirovat, aby sa ukludnila. Teraz bez sance. Mama je na nu tutu mutu, vsetko jej povoli. Ach jaj

lilyk
30. jún 2009

ta brika je co...bicykel 😕 lebo mne brika pripomina tu karicku v ktorej vezies ludi ala taxik 😀

sstefi
30. jún 2009

takmer žiadna zmena u ivky, akurat sa mi pri poslednych piškaniach zdalo, že už len narieka, že bibi, ale neplače pritom a netrva to večnost, tak to už snad bude lepšie 😔

natal
30. jún 2009

bry vecer stef. Ako sa ma Ivka?

sstefi
30. jún 2009

lylik, to je električka 😀

natal
30. jún 2009

brika= elektricka he he

lilyk
30. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja tapa..elektricka 😀 😀 ze dikes 😀

sstefi
30. jún 2009

natal, som rada, že tanička je zdrava 😵 Klop Klop 😉

natal
30. jún 2009

hadam uz bude lepsie. Mojenko zlate. Ako ju to musi boliet. 😢

sstefi
30. jún 2009

sme boli u znamch objednat tortu, došli sme na dvor, tebalo jej pišat, tak utekala, že ideme domov ☹ 😖

lilyk
30. jún 2009

inak ak by ste chceli vediet som si robila test na fb ci mozem na vychod a presla som...ze ako...nepytajte sa 😀

natal
30. jún 2009

no ja pevne verim, ze kym je doma neochorie. Pevne verim, ze aj na dovolenke bude zdrava. Dufam,dufam, dufam. Zajtra zaciname s ribomunylom. 😝

lilyk
30. jún 2009

no super super, Ivke je lepsie, Tanicka zdrava, nas Maju vyzera tak tiez...konecneeeee 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre