"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
16. feb 2010

joj a ešte fičia matriošky a to už od vianoc, wow, oplatilo sa kupit 😀

sstefi
16. feb 2010

no idem, lebo MM potrebuje pc, cmuky a dufam, že sa tu čoskoro takto online stretneme zase, aj viacere 🙂

sjuzi
16. feb 2010

Miško puzzle len porozhadzuje po celom byte a má z toho hroznú srandu, keď sa ja hnevám. Ale keď sa potom robím, že som smutná a hnevám sa, tak kričí, maminka pepač, pepaaaaaaaaaaaaač...

sjuzi
16. feb 2010

Cmuky a napíš aj do ipky, keď budeš mať čas a tu nebudem, že čo jako sa vám darí, šak vieš... 😉 Paaaaa

sjuzi
16. feb 2010

No a práve milosťpánko zaspal... Ale asi ho už nechám na gauči, tam aspoň nebude spať 2 hodiny... 😒

lilyk
16. feb 2010

Finleyyyyyyyyyyyyyyyyyy hasicke auto...je nas kamarat 😀 boze mne uz z toho vsetkeho hrabka az moc 😀

sjuzi
16. feb 2010

Lily, presne, už mi z toho harašiiiiiiiiiiiiii 😝 😀 A Miško jak to počuje, tak len kričí, že: Kasna pesnička!! 😀

zuzidr
16. feb 2010

ahojte,my sme dnes pre istotu behli k dr,lrbo v noci bol kašel hrozný...dostala emmka Erdomed a zarábané kvapky....ale vymýšla jak keby jej nič nebolo,mala som pol dna volna,zajtra môžem dohánať 😠 😀

lilyk
16. feb 2010

caute,
tak u nas to nevyzera dobre, Maju ma od poobedia horucku 38.3 o pol 8 vsetko vyvracal,tak asi zas viroza alebo bacil no porazi ma....dufam ze nestravim noc na zachode a hlavne sa bojim o Tomina,och jak ja nenavidim tie grckanice...ale to asi vsetci 😅
tak prijemny vecer prajeme......sorry za temu 😀 uz zas sa nevyspim 😝
Sjuzi u nas sa krici len ci ci ci 😀
Emuska nech sa rychle zbavi kasliska....ja ked som bola mala tak si dodnes pamatam jak mi mamina hovorila ze som prekaslala celeeee noci 😒

sjuzi
16. feb 2010

Brýýýýýý večer, len nakúkam, mm je na fuciku, ja som bola tiež cvičiť... tak si idem o chvíľku umyť hlavu, lebo som sa dnes riadne vypotila... 😝

Lily, boooože, z jednej choroby do druhej... Mojka, drž sa... a zapoj aj chlopa tvojho... 😒

zuzidr
16. feb 2010

čaute,veru choroby sa len točia.....dnes bola u dr. plná čakáren 😠 a to je mi jedna múúúdra osoba povie,že jej syn mám 4roky a ešte poriadne nebol chorý.....no tak má silnú imunitu....na našu malú sa nalepí asi všetko čo okolo nej letí 😅 😀

lilyk
16. feb 2010

Zuzi ja tiez vravim ze na Majula sa nalepi vsetko okoloiduce aj lietajuce 😀
Sjuzi no a to som sa tesila ze Tomino bez horucky aj ked to som vedela ze to je z ockovania a ze to prejde 😉

bubaczik
17. feb 2010

čafte..no to mi je luto,že ste chori 😢 naš Danko a vlastne všetky decka klop klop,držia sa celu zimu 😵 myslim,že Peťo bol raz choryy,inak nikto..minulu zimu bol Danko chory s tej hnusnej vakciny,tak neviem,či toho dalšieho aj dam zaočkovať 😕 tak sa držte,posielam kusok imunity 😀 😉
včera sme boli v blave na tej krvy,tak už možno dnes budu vysledky,najneskor zajtra..už sa mi snivalo..v prvej etape spanku,že dievča,v druhej etape že chlapec 😀 aj to sa mi snivalo,že mužovi sa narodila nemanželska dcera 😠 som ho zbila chudaka v spanku 😀 😒 sa zobudil na to,že ho mlatim..no v reale bych ho zabila 😠
inak sranda s tou krvou,čo odoberaju,to smu len vylučne ženy s nou manipulovať 😕
"Veľmi dôležité je, aby odber a aj ďalšia manipulácia so vzorkou boli výlučne prevedené osobou ženského pohlavia, inak hrozí kontaminácia vzorky a nesprávne stanovenie výsledku testu !!!" 😕

zašli sme do avionu,kupila som si až jedno tričko,nemali ešte nič take jarne 😝 skočila do nextu a bola som v šoku 😕 max o euro,dva je to drahšie ako keby že si to priamo necham doniesť s anglicka znamym 😕 a aj lacnejšie,ako keby že si to objednam s mmb od dievčat,čo to nosia s uk 😕 tak som si kupila nejake dupačky,šak som nemohla odisť na prazdno 😀 ale nemaju nejaky extra vyber,škoda..neviete,v auparku neni next? 😕
idem po kavejku a počkam na spachtoša a ideme ku kamaratke 🙂

ajuskamimi
17. feb 2010

ahojte

BUBU ano aj v auparku mas Next, tusim hned pri CA 😉 aj v CA maju krasny vyber miminkovskych veci, aj v HM a este na opacnom konci auparku v Peecocse ci ako sa to pise 😉

ajuskamimi
17. feb 2010

jaj baby, tak uz aj ja mam maleho soplaveho a v noci mi aj teplotoval a tak som sa snazila, aby mi teraz neochorel, ked ja musim nastupit do nemocnice, ach jo. No ale snad to do nedele nejak preliecime, nech ho tu nema svokra choreho.

ked sa bavite o hrach a rozpravkach, nas frci na plasteline, to je teraz tip top a z rozpravok Mickey jednoznacne a potom Seed z Ice Age 3, tuto rozpravku denne pustame, lebo len co sa zobudi, potrebuje vidiet Seeda 😀 to je ten lenochod 😀

bubaczik
17. feb 2010

čusky..diky fiky ajuš,už som aj kukla na nete,pre mna aupark španielska dedina,ja tam bola možno dva krat 😅 ja radšej avion,lebo oproti mam ikeu 😀
Daniel ešte spi 😕 ,dala som piecť chlieb,bo nemam ani gram,decka pobrali do školy,tak kym sa upečie,tak aj umrem 🙄
u nas fiči stale noddy a pat a mat 😀
a najnovšie šnurka,a viaže všetko..bud autička alebo šufliky 😝

lilyk
17. feb 2010

ahojte 😉
u nas celkom fajn az na tu teplotu 39,tak sme dali nurofen a vypil kulisek, a zatial sme bez teploty, licka uz su neni cervene 😝 tak tesim dufam ze ne predcasne 😉
pozerame Mannyho ci ako sa to pise, na Disney channel, naradie a vsetky druhy srobovakov su u nas tiez in 😀
Ajuska to asi nejaka viroza ci co....dufam ze zajtra budete fit 😉
inak Bubi to s tou krvou a manipulaciou krvi som uz aj ja pocula 😅

lilyk
17. feb 2010

jej mas 11tt 🙂 prave mi to pripomenulo okres Trnava 😀

bubaczik
17. feb 2010

jj,aj mne to pripomina trnavu 😝 no už 11,jak to uteka..ked som vam to oznamila,bol len 5tt 😕 nech už je 37tt a nech idem rodiť 😅
to s tou krvou je asi tak,že aby sa tam nezamiešali mužske testosterony,alebo čo ja viem čo..muži su infekčny 😀 😀 😀 😀 dufam,že žiadne testosterony ja v sebe nemam 😅 aaaa,šak to jedno,len nech donosim 😖 a nech je zdravAAAAA 😀 😀 😀

bubaczik
17. feb 2010

čo je to kulišek? 😕

lilyk
17. feb 2010

to je rehydratacny napoj pri hnackach,ma to vela mineralov, Maju sice hnacky nema ale tiez to pomaha na ukludnenie bruska,no nam to zatial vzdy pomohlo aj na hnacky aj na vracanie 😉
teraz pije cierny cajik s citronom a tvari ja jak citron ale pije 😀

bubaczik
17. feb 2010

aha,ta ja take nepoznam 😅 dobre vedieť 😉
tak my nejdeme nikam,kamoška volala,že jej mala chytila kiahne 😖 ešte dobre,že sa nevyhadzala až zajtra,by ma porazilo 😝
tak idem variť,po prvy raz nejaku žefrankfurtsku polievku 😕 ,ta ale nemam zemiaky,ta som si volala donaškovu službu ala svokor 😀 ,nevadi,že je v robote a ja od tesca pešky 5 min 😀 ja staršne zneuživam svoj stav 😅 😀 pustila som pračku a pojdem žehliť,danko kuka macka uška,tak mam tichučko... 😉 nech mu to ostane do 16 😉

lilyk
17. feb 2010

tie zemiaky by sa zisli aj mne, mam len jeden 😀 na ich budem musiet nahradit cestovinami, idem robit kuracie so sampionmi a kukuricou tak dufam ze sa bude dat.
inak ci pocuvam tak to je asi nejake kiahne obdobie, aj u nas na sidlisku su aj inde co pocuvam v skolkach 😝

bubaczik
17. feb 2010

http://www.maderna.sk/odrazadla-trojkolky/graco...

toto som včera videla v alltoys,llen dakuštičko drahe sa mi zda 😠

lilyk
17. feb 2010

to uz aky vymysel 😀 Bubi vsak ty mas kludne deti nac ti to bude 😀 a taaaa cena 😀

sjuzi
17. feb 2010

Helouuuuu, tak baby, ja dnes nevládzem nič... také kŕče v bruchu od rána a vystreľuje do krížov... otrasss... 😝 A to ja ťapa som včera bola cvičiť... 🙄
Našťastie krpec už zaľahol...
Varila som len zeleninovú polievku a halušky s vajcom... 😅

sjuzi
17. feb 2010

Bubi, tak držím palce, nech je to ružové... keď si tak želáš... 😉 Sranda s tými testami... a sranda aj s tebou... jaká zvedavá... heheeeee 😀 šak mne v nejakom 15tt už zistili, že bude Miško... Ale chápem, že nevydržíš... 😀 😀 😀

sjuzi
17. feb 2010

Ten zázrak to je tak pre nejaké pipenky, čo si celý deň potrebujú len nechtíky pilníčkovať, či ako to mám chápať? 😕

sjuzi
17. feb 2010

Aj u nás v škôlke kiahne, aj kamoška má obe deti povyhadzované... aj som rozmýšľala, či nepôjdeme na návštevu... nech to máme čím skôr z krku... 😝

sjuzi
17. feb 2010

Nikoho??? 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre