"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sjuzi
27. feb 2010

My zatial zdravi, tuk-tuk... Snad aj budeme este nejaky cas, o 2 tyzdne ideme na lyzovacku! 😎

lilyk
27. feb 2010

caute 😉
tak idem pisat po druhe, Tomasko mi vypol komp na konci mojho prispevku 🤐
chalani vyzeraju byt uz na tom dobre, Tomikovi este odsavam soplik,ale inak ok. Zato ja som uz na prasky, tak nestacila nadcha jak svina,vcera ma pichalo v zuboch co som tolko kysleho ovocia pojedla a dnes som si rano dovolila sadnut na stolicku a zrazu nieco jak bublinka ci co som zacitila nad trtacom a potom uz len bolest jak keby som si ho narazila a boli doteraz. Normalne jak keby som nan padla,no chapete, nemusite urobit nic a predsa sa stane 😖 Och potrebujem rekonstrukciu celeho tela 😝
my sme obedovali pecienku s ryzou a teraz vegetime zatial co Majko spinka 😉

zuzidr
28. feb 2010

Ahojte,zase protestujete? 😀

u nás je nádherne slnečno ale fučíííí,jak besné,asi nikam ani nepôjdeme 😒 aj tak mám robotu,ale som myslela že bude pekne,aspom sa pôjdeme prejisť,ale normálne stromy ohýba 😠

ževraj sme hokej prehrali? 😀 😕

sstefi
1. mar 2010

hííí!
to čo je? kde ste, či kon je pokazeny? 😕 😲 😠

sjuzi
1. mar 2010

Ahojte, nieeeee, dnes sú zápisy, tak sme behali a stihli 4 škôlky doobeda... a budúci pondelok ešte 2, čo tento týždeň majú "chorobné" prázdniny... 😝 😝 😝
Ale musím vám napísať, že som max znechutená... 😝 😝 😝 😝 😝 Akože ten systém, dovi-dopo... Chudák Miško si to dnes odniesol, s nervami v koncoch, v poslednej škôlke mi spravil taký amok, že sme museli odísť... ani som sa mu už nečudovala, lebo ja sama som bola vyšťavená a nasr...
Neviem, načo majú všade zápis, že do 15teho... 😕 😕 Keď dnes je 1. a ako som bola doobeda, v jednej škôlke mi povedali, už tu máme 40 žiadostí, v ďalšej 60 (akože toľko ľudí predo mnou istotne nebolo... ☹ 😒 😠 😖 😝), v ďalšej, že berú len nejakých 7 detí vrátane 5roč., ktorí majú prednosť... wow... 😲
No proste koniec... som zvedavá, ako to dopadne... ale takúto akciu som nečakala... ☹

sjuzi
1. mar 2010

A najlepšie, všade, že treba prísť aj s deckom... tak super, ale do piiiiiip... nech aspoň tam majú na to podmienky a né že 12 deciek s rodičmi napchatí v miestnosti 2x3 metre, žiadne hračky, vzduch jak v ...
Ešteže som zobrala bublifuk a bordel nebordel, som tam deckám robila šou, nech sa celkom nezbláznia od netrpezlivosti... veď si asi viete predstaviť... 😒

sjuzi
1. mar 2010

A Miško, keď bol už u riaditeliek, tak samoška, vždy tie isté otázky, ako sa voláš, koľko máš rôčkov, máš bračeka, sestričku, tešíš sa do škôlky... ??? A on na všetko len NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 😒 😅 😀 😀 😀

sjuzi
1. mar 2010

No, vykecala som sa, idem sa vyvaliť... bo mi hlava praskne... 😝 😲 🙄

lilyk
1. mar 2010

ahojte 😉
Sjuzi tak to je chore, chodit s detmi, ja v tom nevidim ziaden vyznam, a tie otazky, tak Majko by sa na riaditelku ani nepozrel 😀
u nas lepsie, dufam ze nam to vydrzi, lekarnicka mi povedala ze ide chripkove obdobie no normalne som vypulila oci...radsej nech nesranduje...ja som este stale z tej nadchy neni uplne vonku,,uz tyzden tak to je fakt sila 😒
u nas sice krasne slniecko ale fuci jak o zivot, fuj neznasam vietor, zimu a vssetko okolo zimy 😀tento rok mam uz celej zimy po krk 😝

sstefi
1. mar 2010

cavte, no zuzi ja žasnem aky to system a že s dietatom, no des také niečo žiadať 😕 😠 😠

my sme dopadli fajn, aj nam poukazovali školku(okrem spální, tie sú na poschodí, tak som moc nechcela otravovat) 😵 😵
ivke sa pačilo, riaditelka vravela, že v sept. neni problem 🙂 , ale chcela som aj v juni a to už nie, lebo sú full ☹

sstefi
1. mar 2010

ja nechcem chripkuuuu 😠 😠 😝 ale je často hlmlisto a vlhko, tak sa to fakt dá očakávať.
dnes bolo pekne jasno len strasne fuka. ale aspon vysusi to blato, no a akonahle vyschne blato, tak začne pršať 😅 😠 😀 😀

bubulik
2. mar 2010

Caute baby,
u nas fuci nefuci makame. Tead vcera sme boli na dvore vyhrabat birdel z jesene vypilit stary strom, merali sme pletivo na plot, zostrihala som uschnute kvetne stonky..... no proste jarne prace, maly stale v kociku vonku s nami. Potom poobede sme boli na prechadzke. Hanka na bicykli, Oliver v kociku esteze sme dvaja ( teda rodicia ) 😀 😀 😀
Ale dnes uz nefuci. Oliver spi vonku, Hanka v skolke, doma bordel, nenavarene a ja na pocitaci. Ale uz idem na to.
😵 😵

bubulik
2. mar 2010

A tiez nechcem chripku. My sme tuto zimu boli bez choroby, tak by som bola rada aby to tak aj zostalo . 😖 😖 😎 🙂
Inak som sa vcera pytala riaditelky na Hanku. Lebo nam skoncil mesacny adaptacny pobyt a zacal druhy a posledny mesacny adaptacny pobyt.Ako to vyzera, lebo to Vam mozu este po absolvovani adaptacneho pobytu povedat, ze dieta este nie je zrele na skolku a domov. Ja som este doma, to by bolo ok, ale keby som chodila do prace tak neviem neviem,.....
No a ona mi povedala, ze podla jej dlhorocnych pedagogickych skusenosti ma Hanka nabeh na nadane dieta a tie su zive stale, takze to by problem nebol. A ze jej to tam prospieva, tak ze asi ano. Ale uvidime na konci mesiaca. Jedien, ze co maju vsetky male deti spolocne, ze sa nechcu delit s hrackami. Ale to bude az vekom. Tak mi povedal skuseny pedagog. 😀 😀 😀

bubulik
2. mar 2010

Ale ked zacala tu vetu, ze podla jej dlhorocnych......... tak mi hned teplo zostalo 🙂))))) 😀 😀 😀

bubulik
2. mar 2010

No idem na tu domacnost, lebo je to tu otrasne a za chvilu pojdem pre nu 😵 😵 😵

allisia
autor
2. mar 2010

ahojte, no dnes je konecne idealne krasne pocasie vonku, ani nefuuuuuka tak pojdeme po obede von. Ja som uz oprala, vyvesala, povysavala, vari sa kapustova polievka a madarsky gulas, deti sa hraju tak mam chvilu pre seba 😀 Maly mi tu brazdi po obyvacke na odrazadle jak jazdec formuly jeden. Som tak rozmyslala, ze ked pojdeme von tak malej dam kolobezku a jemu to odrazadlo nech je sranda ale asi s tym pockame na ocka pre istotu ked pride z roboty a teraz pojdeme len s kocikom na peso.

Lily ked je konecne tak fajn vonku tak by sme mohli aj rande dat 😵

ja som zvedava ze kedy nam pride rozhodnutie zo skolky, vraj riaditelka povedala muzovi ked boli na zapise ze to bude troska trvat lebo v marci maju dovolenky ale ze by sa posnazia tak aby ju mohli od aprila zobrat tak by to bolo super

no idem dat deckam obed aby sme mohli ist troska von
pekny dnik vsetkym 😵

sjuzi
2. mar 2010

Ahojte, dávam kafíčko... dnes som bola ešte v 2 škôlkach... tu v meste ešte, povedali mi, že som 39... hahaaaa 😀 😀 😀 a ešte v Bielom Kostole, čo je dedina asi 5 min. autom od nás... keďže bývame na výpadovke na Modru... Tam mi trošku p.riaditeľka vliala nádej... že ak sa mi nepodarí umiestniť v TT, tak sa jej mám koncom mesiaca ozvať... no som zvedavá... Inak sa mi tá škôlka aj pozdávala... akurát sme došli, detičky papali, tak sme sa popozerali, čo a ako... 😉 Jaaaj, to je hotová kovbojka... 😅

sjuzi
2. mar 2010

A práve objednávam Miškovi Tomášovské tenisky na mmb... 😉

ajuskamimi
2. mar 2010

Ahojte zienky 😉 tak uz som spat z nemocnice. Bolo tam hrozne, ale dalo sa to vydrzat 😀 este mam sice naordinovanych par vysetreni, ale aj to snad zvladnem.

Juj sa tak vytesujem z tohto pocasia, aj ked u nas tu na kopci riadne fuci studene vetrisko, ale aspon ze to slniecko je 🙂

Jaj skolky, tak mne Joja definitivne skor ako v septembri nezoberu, uz som zistovala aj opatrovatelky a sukromne skolky, no vyjde ma to okolo 400 - 500 eur, tak neviem. V piatok idem do prace a uvidim co a ako, ci pockaju, ci vobec je este pre mna nejaka robota alebo ci budem musiet dat vypved a zhanat nove miesto, ach joj 😒

sstefi
2. mar 2010

caute, v novej verzii som kuk a tam ake ksichtiky maju tie, čo nemaju foto v pase take dievčatko, a ja že napr. bubaczi a zoja, že stare konikarky a nepoznaju pravidla či čo? 😀 😀 😀

sstefi
2. mar 2010

aj tu je krásne počasie 🙂

bubul, no ja sa nečudujem že je hanka taka šikulka, ved aha na jej rodičov 😵 🙂

bubaczik
2. mar 2010

čafte..no jedine čo by ma zaujalo a donutilo aj viac pisať,je že v novej verzii je sukromna skupina 😕 ta a po čase sa kon stane cely sukromny...idem dalej pokračovať v upratovani,bo mi kus preskočilo 😝

sstefi
2. mar 2010

jej cau ajus, no vitaj. a zistilo sa niečo z tých vyšetrení?

ajuskamimi
2. mar 2010

sstefi ano, teda viac menej mi potvrdili to, co mi predpovedali uz od detstva. Mam zuzenu cievu na krku, co vedie do mozgu a teda niekedy sa stane, ze poriadne neprekrvi mozog a odpadnem a teda som adeptom na mozgovo cievnu prihodu, takze asi tak 😠

sstefi
2. mar 2010

hej aj take tam je? idem kuk. to fakt bude všetko sukromne potom 😕 aj ked mne to nevadi, je mi zle ked si predstavim kolko ludi tu chodi snorit. som rada, že stiham vas a nie ešte cuzie temy, kde točia všeobecne o všetkom(napr. tuto termíny a pod.) 😝

sstefi
2. mar 2010

ejha, nic moc teda ajus 😅 😒

sstefi
2. mar 2010

ale cievy sa daju roztiahnut nie? neviem či všetky, ale myslím, že sa to nejak dá(alebo len stiahnut? 😝 nepamatam 😅 )

sstefi
2. mar 2010

bubi, ked už maš preskočene, tak skoč aj kumne popratat 😀

ajuskamimi
2. mar 2010

daju sa vraj roztiahnut ale tato moja asi nie, kedze zasobuje mozog, neviem nerozumiem sa do toho a v nemocnici mi nic nepovedali, takze nie som o nic mudrejsia. Tam sme mali vizitu az na treti den, takze dostat sa k lekarovi a dozvediet sa nieco viac bolo viac menej nemozne.

sstefi
2. mar 2010

hm, tak to je na figu, ked sa k tomu nevyjadrili

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre