"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

allisia
autor
4. mar 2010

ozaj Sstefi dakujem za link, pokukam 😵

co sa mi podarilo - strana 222 a prispevok o 11:11 jake paradne 😀 😀

allisia
autor
4. mar 2010

idem sa venovat krpuchom lebo zdemoluju izbu 😅

bubaczik
4. mar 2010

juj dikes za podporu,len mne nepomohlo a stresujem jak diva 🤐 už som si aj veci do nemocnice pripravila 😔ked sa neozvem do vecera tak nemusite moc použiť fantaziu kde asi tak som 😖 tak držte palce 😒

ajuskamimi
4. mar 2010

alli este si zabudla skompletizovat - strana 222 prispevok o 11:11 a na ucte 2 deti 😀 😀 😀

ajuskamimi
4. mar 2010

cize razom 4 dvojky a 4 jednotky 😀

BUBU neboj, snad si ta tam nenechaju a da sa ti to do poriadku 😉

lilyk
4. mar 2010

caute 😉
my sme doobedovali, padame von, lebo Tomino by sa len na rukach nosil,mam pocit ze sa uz doma nudi.
Bubaczik drzim palce,nech si do vecera domka a neboj nic to neni,ja som tiez panikarila z toho isteho dovodu a povedala som MM ze mi dr povedala ze mi maly vypadne von 😝
Ajuska ja mam pocit ze staci sa odhlasit zo SP a tot vsio 😕 teda aspon myslim,v pripade ze nastupujes naspat do prace.
Och idem zase plac 😉

sjuzi
4. mar 2010

Bože Bubi, držím palce a moc na Teba myslím... Sa mi zdalo, že som tam u vás včera videla vonku Peťa s Dankom na bicykli tak kolo 17tej...??? 😅 😕 😉

Ja som tiež veru zvedavá, čo za robotu poriešim... 😕

sjuzi
4. mar 2010

Alli, ja som Miškovi k 2 rôčkom robila túto a dala sa... aj keď s tým "marcipánom" bola taká sladšia, ale chválili mi ju...
- korpus som robila mramorový s kakaom podľa tohto návodu:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=12264

- krém klasika uvariť zlatý klas a rozmiešať s maslom a medzi to som dávala ananás

- poťah s jojo cukríkov podľa tohto:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2274
😉

bubaczik
4. mar 2010

sju ja vonku včera nebola s peťom,Peťo je v ke 😀
ja idem ešte uvariť deckam brokolicovu polievku,nech maju,šnicle som naklepala,obalila,kolko dni možu byt v chladničke? 😕
a idemo chvilu preč 😝 jaaj ženy az ma s.anie chyta 😀 😝 😔 😅 🙄 😢

sjuzi
4. mar 2010

Moja, viem dobre, čo je to za stres, ja takto pred rokom... 😔 ... drž sa!

bubaczik
4. mar 2010

inak mna s mojej dcery raz šlak trafi..a to dosova 😠 o pol 11 som jej kazala ist do tesca kupiť kyslu smotanu a droždie..a až teraz odišla...dala si komplet sprchu,večerny make up a podobne... 😠 ta neviem čo stihnem im urobit cesto..ale šak ak maju oni času ja mam duplom 😝

sjuzi
4. mar 2010

Bubi, že večerný makeup... 😅 😀 no pubiška... čo keby stretla práve toho JEHO, vieš, jaká by to bola pohroma? Chápeš, né?
Moja, ale daj vedieť potom... oki?

bubaczik
4. mar 2010

jaaj jasne že dam..neviem na koho mam čislo,myslim na sstefi a na lily 😕
normalne mi je až na odpadnutie,od nervou 🙄 už som nachystana,už len počkať 10-15 min,a pojdem..tešim na tt zapchu 😝 ešte štastie že mam auto,diky bohu za taky vynalez 😀

bubaczik
4. mar 2010

ešte otazka...ma moj muž narok na očr-ku? kedže danko nema 3 roky? 😕 a kto mu to ma potvrdiť,gynda abo detska mudra? 😕

bubaczik
4. mar 2010

inak moj muž asi umre,ak nebude chodiť do roboty..on chory aj na dovolenke 😝 a ešte teraz,čo dostali fajnu zakazaku so starym 😒 no dufam,že ma nezobere do nemocnice 😝 kto sa vie modliť,ta položte ruky do kopy za mna 😀

allisia
autor
4. mar 2010

sju dikes za tip 😉 daco poriesim, hadam sa podari

uz sme vsetci naobedovani tak ideme spinkat 😅

sjuzi
4. mar 2010

Sorry, ja tu priebežne telefonujem, dnes som za ústredňu... 😀

sjuzi
4. mar 2010

S tou očrkou veru neporadím... 😕 😅

sjuzi
4. mar 2010

Idem dať kafe... 😉

sstefi
4. mar 2010

caute, bubul dufam, že bude všetko ok, držim palce.

a možno by ti aj bodlo par dni oddychu(LEN PÁR dní samozrejme) v nemocke. lebo ty sa nevieš krotit 😠 🙂

sstefi
4. mar 2010

chcela som napisat bubi, nie bubul, aby sme sa pochopili 😅 😀

sstefi
4. mar 2010

idem do nočnej, tak padam , len som bola kuk vlak, či nemeska z tej blavy vašej, ale nemeska, tak klud 😀 😀

bubaczik
4. mar 2010

čafte..som doma 😢 dr zhrozeny,ale povedal,že teraz mi on nevie nijako pomocť,krčok je totalne oslabeny,aj cele porodne cesty,či čo 😕 ,že po takych ťažkych tehotenstvach sa to dalo aj čakať,ale že sa s tym malo kedy stretavaju dr..šak hej,kto dnes rodi 5 deti? 🙄 len ja a ciganky 😝 krčok je zjazveny až hruza-- 😢 ohladom hroziacej infekcii,zobral vzorku na kultivaciu,v pondelok mam mu volať,že ako to dopadlo,podla toho mi da lieky keby že mam bolesti,krvacam,tak by ma zobral do nemocnice,ale kedže mne nič neni okrem toho,tak načo tam pojdem?dr povedal,že najradšej by ma vyvesil hore nohami a počkal 😢 tak mam prisny kludovy režim,29 marca idem na AFp a potom do nemocnice na cerklage 😢 normalne lutujem,že som mu nezaklamala,že mam bolesti nech ma bere 😢 teraz mi nič ine neostava,len čakať a modliť sa...čo ja neviem 😢 bože,niektore fajčia,piju a neviem čo ešte,na vyškraby chodia a nič im neni..a človek chce porodiť a nemože vynosiť..taku facku od života som nečakala,myslela som,že to nejako prežijeme,že to nejako zvladneme,teraz len aby som v strese žila,a pozorovala sa..strašne sa boim,strašne 😢 ja mam štastie,že moj muž je schopny ma na rukach nosiť,inak neviem ako by som to zvladla,neviem,som zrela pre psychiatra..a nedaj bože sa niečo stane,tak mam fleka v pezinku isty 😢 nikdy som sa o dieta nebala jak sa bojim teraz...už lutujem,že som si dala zistiť,že to bude chlapec,lebo ak sa niečo stane ja neviem neviem,čo urobim...jaaj ženy idem ja ležať 😔

bubaczik
4. mar 2010

viete čo je najhoršie?že žiadne peniaze sveta mi nepomožu 😢

lilyk
4. mar 2010

Bubaczik uz si to nechytaj...myslim ze keby to bolo take zle tak ta naozaj posle do nemocnice a vyvesi ti nozule ale nespravil tak...tak si myslim ze ta postrasil aby si naozaj lezala a robila len to nutne...mna tiez strasili pri oboch tehu a obe som prenasala. Pri prvom som dokonca bola na pn-ke a potom som si vybrala celu dovolenku a prelezala som od 28tt doma...a vidis ani jednemu sa nakoniec nechcelo von a to som bola otvorena od nejakeho 24 tyzdna....hlavne sa skus uvolnit a mysliet na pozitivne...lahko sa hovori 😒 😉 ....budem drzat vsetky palecky aj v noci kedze byvam casto hore 😀 ...mala by som mat viacej prstov kedze myslim aj na sstefineho M ( dufam ze to nevyznelo zle 😅 ) 😉

allisia
autor
4. mar 2010

bubi to mi je luto, nahod prisny kludovy rezim, cely den lez a nic nerob, ved baby su velke tak ich donut aby ti pomohli, ked ide o zdravie babatka a teba tak urcite pomozu a muz tiez bude robit vsetko za teba. No a Danko je velky tak sa zahra aj sam no nie? A ked ti ho vzali do skolky tak ho tam potom daj, to uz budes mat vacsie brusko a budes musiet viac odpocivat. tot moj nazor ☹

allisia
autor
4. mar 2010

Inak Oliverko bol teraz zlaty, lezi na nasej posteli vedla stolika s compom a spinusi, sa otoci na brucho, kukol na mna, usmial sa, otocil na boka chrni dalej 😵 😵

bubaczik
4. mar 2010

juuj lily,keby si videla ten zufaly vyraz.. nikdy som ho takeho nevidela,vyblakol na sestričku normalne 😅 čo by so mnou urobil v nemocnici? slubila som že budem ležať,tak budem...zajtra muž ide kupiť rošty nove do postele,tak mi dvihne nohy,ja neviem čo robiť,či take rošty polohovateklne dostať,ale nič ine zatial sa neda robiť...chytať si to nechytam,len jak pojdem na zachod?ja neviem nechcem vas tu otravovať,kašlite na mna 😢

allisia
autor
4. mar 2010

Ja som lezala od 32tt a bolo to o drzku v nemocke, radsej by som bola doma.
Bubi daju sa take rosty kupit, som take videla ale v nemocke davaju kozu pod postel, sa pohnes a letis aj s postelou 😀 😀
naozaj holka mysli pozitivne, ak by to bolo zle tak ta urcite hospitalizuje a bude do teba lieky pchat ale ak by si chcela mat srdce na mieste tak normalne povedz lekarovi ze chces aby ta nechal v nemocke lebo doma sa ti neda lezat na 100% ked sa musis starat o domacnost a deti

allisia
autor
4. mar 2010

mam taky blby pocit ze pre lekarov je 13tt este malo na to aby zacali nieco robit, to este beru ako missed abort - ja viem vyznelo to kruto a nevravim to ako tvoj pripad bubi, to je len moja skusenost po tom co som si dva mesiace odlezala a vselico videla 😢 😢 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre