"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

allisia
autor
10. mar 2010

Zoji to ma mrzi, ze to Kubkovi nepreslo, zas je volajaky virus vo vzduchu, inak ja mam podozreni,e ze nam to doniesli kamosi, co boli u nas na oslave, lebo ich to trapilo tyzden dozadu 😝
musim ist do lekvarne a zaobstarat lieky proti vracaniu a hnacke lebo nic doma nemam 😖

lilyk
10. mar 2010

caute 😉
ja som bola prevetrat auto, tak som zasla do kauflandu a Kik, tam Tomino zazvrel kosacku tak uz je doma 😀 a taha ju cez cely byt 😀
aj u nas zima,fuj hnus,chcem teplooo 😝
ja dnes spravim rajcinovu polievku a druhe nemam sajnu kedze som kupila len pecivo a kasu pre deti 😀
Alli no tak ja som dala na veceru Tominovi 240ml mlieka s kasou cize o 30 ml viac a vydrzal do 3-tej...aky to pokrok po hodka 30ml navyse,to mi vychadza aby prespal celu noc tak 500ml mlieka s kasou na veceru 😀
hnacky sracky tiez nemusim ale lepsie ako grcanie 😝
co varite? poradte mne sa nechce ani len mysliet na to nie to este vymysliet daco 😅

allisia
autor
10. mar 2010

Lily no tak pol litra mlieka 😀 😀 😀 by mu to asi aj usami tieklo 😀

ja dnes varim len zemiaky pre malu po tej vcerajsej grcanici a malemu dam k nim cervenu sosovicu a vajko. Chvalabohu pre nas je od vcera lebo tiez by som nevedela 😝

v damskom magazine na jednotke dnes robia podobnu tortu ako som ja robila malemu 😅 ale ja bez zelatiny

a maly sa mi zase pokadil 😝

sjuzi
10. mar 2010

Ahojte, ja balím na lyže... práve som sfúkla uteráky, posteľné, deky a vankúšiky pre Miška do vákuového vreciska... Ešte aj handry na lyžovanie tak pobalím. Sa mi to ľúbi, hneď je menej miesta 😉. Dúfam, že nič nezabudneme doma... Lebo ja som expert... 😅

allisia
autor
10. mar 2010

sju tak si to riadne uzite 😵

lilyk
10. mar 2010

Sjuzi uzite si to 😉

sjuzi
10. mar 2010

Ďakujeme, padaaaaaaaaaaaaame o hodinku. A pekne tu popíšte a všetci pacienti nech sa rýchlo liečia 😅. V pondelok som tu jak na koni... 😉

bubaczik
10. mar 2010

juuj sju jak ti zavidim... 😵 užite si to a davj pozor 😉 inak uz dlho sa ta chcem opytat v ktprej ludovke kupujes tie mechy?bo ja zas objednala s netu,cena 10 ečiek za dve,ale este nedošlo..to čom som objednala s mmb,mi praskli po dvoch vytiahnuti 😠
inak mam dobru spravu,aspon pre mna 🙂 mne krčok zalezol naspať do budy 😕 😵 😵 😵 😵 ja až som sa rozplakala od štastia...ešte keby že vysledky su dobre,tak hned je svet krajši... 🙂 ale dr nedviha,asi rodi 😒

zoja
10. mar 2010

no ahojky devčičky, tak dnes som nabehla s kubkom k dr.lebo aj dnes dvakrát šabličkoval 😝 , vraj to su už len dozvuky a dietu treba držať dlhšie, tak pokračujeme, odviezla som ho k našim, zajtra teda ak sa nič mimoriadneho neudeje vyrážam, jej normalne sa teším ako decko 😉 😉 😉 , budem len hniť, bahniť, relaxovať, trocha viac chlastať a asi si aj k tomu zapalim, ved si uz aj zaslužim 😀

zuzidr daj echo kde sa dobre tam u vas v piešťanoch žúruje, len prosim veková kategoria nad 35 a viac 😀

zoja
10. mar 2010

bubi ak sa ti nebude dať isť tak tu draculu zoberiem, len mi daj termín kedy to presne je, aby som si to poznačila ak by si ty náhodou nemohla, vidiš možno preto som sa k tomu ja nedokopala, aby si mi lístky rovno naservírovala bez roboty, potom hoď č.u. do IP a aj MT nech sa s tebou zoznamim aj po hlase 😀

zoja
11. mar 2010

no pekne cicušky večer to uzavrem a ráno otvorím 😠 ? tak prajem pekný deň, super počasie, hlavne že som včera dala vyčistiť auto a vyumývať 😒 , zas vyhodené prachy do luftu

bubaczik
11. mar 2010

😀 zoja,čo nudiš sa 😀

inak dracula je 21.maja..o 19 hod...uvidim,dufam,že sa tam dostanem,bo by som bola fakt smutna 😅 dnes som sa prekotila do druheo trimestra,ta sa tešim,najhoršie mam za sebou,ešte horšie ma čaka 😀 😝 už by mohol začať kopať,nech som kludnejšia,ale ja ani nepamatam kedy to začne,v 16tt?či 18tt?
inak som volala na poštu,boha im,človek zaplati prachy,a oni sa neunuvaju doniesť balik domov,len jednoducho hodia listok do schranky..a pani mi vravi,šak ste nebola doma!!!! 😕 😠 ta som sa jej opytala,či ona bola zvoniť u mna..ta mi zajtra pošlu balik opať..ja ich naučim po kostole hvizdať 😠 ja neviem,služby otrasne ešte stale,nič tu neprosperuje,všetko stoji na jednom mieste,a deckam chcu natlačiť vlastenectvo..ta naj mojim nič netlačia 😠 už ani spravy nemožem kukať bo mi tlak dvihaju,že rožky jak salam predavať,to kde nabrali?abo žiadne akcie,iba potraviny dva dni pred ukončenim zaruky abo sezonne handry..ta kam pojdu slovaci?do rakuska,čiech abo madarska...ta take im asi chyba...a ked zbadam toho rafaja 😝 mi až zle..zuby krive,prefajčene,vyzera jak keby umeral,a ešte ta radičova falošna cetka 😝 😀 jaaaaaaj no dosť bolo politiky 😝

bubaczik
11. mar 2010

zoja,ta to preto take počasie,bo si auto dala umyť 😀 moje v servise,maju volať že čo za problem,muž už nervy ale nemože baarz vyskakovať,bo to jeho napad bol kupiť črep..ta teraz len tak po tichu nadava 😀 že ho da do kopy a preda..nechcete nikto polo? 😀 ono je dobre,teraz ked ho da muž opraviť,ta nebude mať chybu najbližšie 5 roky..min... 😅

lilyk
11. mar 2010

caute 😉
Zoji no inak som chcela napisat k tomu dietovaniu ze ja mliecaky po grckach nedavam aspon 4 dni,lebo tiez sa nam stalo ze na 3-ti den dala babka pribinacik a vsetko islo odznova 😝 a pri atb tiez nie.
u nas snezi,uz som myslela ze sneh tento rok neuvidim 😖 som zvedava ci aj leto bude take dlhe 😝

zoja
11. mar 2010

no super ja som práve zistila, ze nemam STK a EK na auto, mna to ani nenapadlo, šak funglovka nové a kuknem do papierov a moj chrústik už mal teraz vo febr. 4roky, ako to letí, doteraz ma nikdy nezastavili a zakon schvalnosti idem do sveta 😀 a to som si fajnovo bola aj v rakusku, nechcem vidieť tu pokutu čo by mi tam naparili 😠

no tak sa bude to veselé, lebo az buduci týžden mi to muž vybaví, och keby som aspon o tom nevedela, tak mam klud na duši, ale pri mojej pedantnosti mam teraz len z toho stres, že čo ked ma čapnú

bubulik
11. mar 2010

Caute kockosky
tak som Vas chodila vecer precitat, ale na viac som sa nezmohla. Skoro kazde doobedie sme boli v NR, a potom sme leteli pre Hanku, a doam to uz poznate. Rychlo navarit, potom upratat aha ved aj prat sa moze a ked to uz uschlo tak ozehlit..... A zrazu bol vzdy vecer, tak deti rychlo opatrit a mne sa potom vzdy zatvaraju oci po televiznych novinach 😀 😀 😀 😀 Akurat ked mi zacinaju vsetky oblubene serialy

bubulik
11. mar 2010

No Zoji tak lepsie by bolo nevediet. A este aj to pocasie pred cestou na prd...

bubulik
11. mar 2010

Ja som vcera vytiahla zajace, vajcia, vsade mam jar teda doma a kym sa nepozriem von oknom 😀 😀 😀

bubulik
11. mar 2010

Len neviem ci nepojdem vianocne gule pohladat, bolo by to stylovejsie 😀 😀 😀

bubulik
11. mar 2010

Tento tyzden sme boli aj s Oliverom na poradni ma 8,8 kg a 69 cm. Spapa skoro vsetko, ale banan do neho nemozem dostat. Dnes skusime biely jogurt tak sa tesim na to plutie. 😀 😀 😎

bubulik
11. mar 2010

Inak co sa Hanky tyka, tak ked nieco robi zle tak ja jej poviem prestan lebo nepojdes do skolky a zabera to 😀 😀 😀

bubulik
11. mar 2010

Za chvilu prijde svokra a bude to do zajtra, aby som sa nezblaznila s detmi. Zajtra ideme do ZM konecne vyplatit pozemok na dom. Uz by mal byt zajtra mas 😵 😵 😵 😵

bubaczik
11. mar 2010

aj ja mam v byte už jar,žaluzie som radšej zatiahla 😝 juuj škoda,že sa takto zhoršilo počasie.. 🙄 ale aspon mi neni luto,že musim ležať..danko mi vravi,mama idem von,daj kukavice 😀 a ty spi 😀 normalne si otvoril dvere že ide von 😕 musim zamykať už..bo raz mi odide 😀
že vianočne gule 😀 😀 😀
zoja a ja ešte stale neviem,kam ideš 😕 ja zvedava,bo nemam nič ine na robote 😅

bubulik
11. mar 2010

No som sa vykecala a idem vyvesit bielizen ako je to spravne po slovensky 😀 😀 😀 😀 Podo mnou byva ucka sloviny na dochodku a za vsetko kazdeho opravuje, no cista radost. A to si o sebe myslim, ze som v slovencine dost dobra. 😝 😠 😎 😀 😀

bubaczik
11. mar 2010

inak do piškotoveho cesta ide hladka či polohruba muka? 😕

bubulik
11. mar 2010

Bubi inak Ti to uteka neskutocne, ale uz musim ist mojho chlapa prebalit, lebo je smrad az tu Papa

bubaczik
11. mar 2010

moj tiež sedi na šerbli,pokus čislo 2 😀
no uteka uteka,tlačim tie tyždne očami dopredu,nech už je august aspon....idem s dankom kukať rozpravku 😉

bubaczik
11. mar 2010

inak ja som dostala chut neskutočnu na pizzu,a nemam doma ani cent 😠 hlavne,že muž mi nechal kartu..ta s nou si tam možem jedine 🙄 musim posnoriť deckam v izbe 😀 abo zavolam svokrovi 😅

bubaczik
11. mar 2010

vysledky su negativneee!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bubulik
11. mar 2010

Sa tesimeeee. A dnes nevarim, vcera som urobila za kybel kapustnice tak mam 3 dni fraj 🙂)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre