"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

allisia
autor
5. júl 2009

Ahojte, tak my sme zase osameli, mm isiel zase do nemecka, uz ma z toho sibne byt furt sama ☹ 🙄 vonku je strasne teplo tak tam s deckami ani nejdem, az niekedy podvecer pojdeme na prechadzku

allisia
autor
5. júl 2009

to co je toto zeny???? víkendová invázia 😀 😀
my pojdeme vecer svokre lebo tu nechcem byt sama, tam sa moze mala vybehat na dvore a to je pre nu lepsie ako byt zavreta v byte

sstefi
5. júl 2009

dobrý večer, ej ale vás tu je 😕

milliigoret
5. júl 2009

čavte 😎

sstefi
5. júl 2009

mne vyhodilo že sa mam poistit v unione, pred týždnom mi to odporucalo nejaku "europsku poistovnu" 😕 😅

sstefi
5. júl 2009

večťer pridem, dufam, že tu niekoho najdem, popršalo nam, tak možme íst 😀

allisia
autor
5. júl 2009

ahojte, neviem ci sa tu ukazem ked budeme u svokry, uvidime tak sa s vami lucim teraz bo vecer budeme cestovat, svokra pre nas pride okolo deviatej az pol desiatej

bubaczik
5. júl 2009

čafte.. 😢 😢 my teraz došli domov,idem raz dva okupať Danka a uspať ho...ked vam poviem,čo sa nam stalo,ta ani neuverite 😢 😢 to len nam sa može stať 😢 😢 a to snad ani nie je možne,ale murphyho zakony funguju u nas na 100% 😢

milliigoret
5. júl 2009

ježiš bubi nestraš 😕 a de si? 😕

sstefi
5. júl 2009

brý večer, bubi ta už dojdi 😕

sstefi
5. júl 2009

ja už aj požehlila, aj popratala trochen a že dojdem trošku oddychnut a tu nikoho ☹

sstefi
5. júl 2009

alli užite si oddych a dvor 🙂

milliigoret
5. júl 2009

ja tu sstefi,len som taka zadriemana,dajak mi letia oči 😔 včera som tu ponocovala a saša ráno bola hore už o 6:00 ja som myslela,že zle vidím 🙄 🙄 🙄

milliigoret
5. júl 2009

a čakám bubi,bo napísala,že dojde ale neviem neviem...

sstefi
5. júl 2009

aj naša ivka nejak skor vstava zase. sice o pol8 cca, ale doteraz spavala do 9-tej 😕 😅 no, len nech skor nevstava a budem aj tak spokojna 😝 🙂
aspon na obed neni problem so spankom

sstefi
5. júl 2009

zajtra mame tu narodeninovu oslavu, tak by som mala ist ešte pozbierat čo potrebujem. bude u babky, lebo na našom dvore šicko ok, ale nemame tam ešte toilet a aj v pripade zleho počasia by akurat dnu tak na iporky mohli sadnut, alebo do vane, čo mame momentalne v "obyvačke" 😀 😀 😀

sstefi
5. júl 2009

sice aj zachod mame v krabici a v obyvačke, ale zavesny by asi ťažko postál pod niekym 😀 😀 😀

milliigoret
5. júl 2009

ja neviem,čo to ju napadlo že o 6-tej ráno,a ja už sila zvyku,idem jej zohriať mlieko,bo pytala "niečko" a prídem do kuchyne a kukam ,či dobre vidim,no a hajde s flašku do spalni,ale mysliš sstefi,že spala,ta čosi.... 🙄 😀

milliigoret
5. júl 2009

sstefi 😀

sstefi
5. júl 2009

😀 no ved ona sa stihla vyspat od večera, ona nesurfovala na nete 😀

milliigoret
5. júl 2009

šak to ešte by mi chýbalo....dobre ,že to nevie 😝 ale s myškou jej to ide jedna radosť 😵 minule som zapla pc,kým som sa najedla a upratala v kuchyni riady,tak ona už urobila svoje nastavenia na pc 😀 vypnuty bol do pokojoveho režimu... 😝 jaa až vtedy zistila kde sa to robi 😀

sstefi
5. júl 2009

tak tak, aj ivka mi ukazuje vela novych klaves. skratiek o ktorych som doteraz ani netušila, že existuju 😀 😀

zoja
5. júl 2009

ahojky,
ivka super , že sa vam to konečne podarilo a stavba sa rozbehla a aj tebe sstefi 😉

bubulik aj my sa pridavame ku gratulacii 😵 😵

dnes sme sa boli kupat, chytame bronz pred dovolenkou nech nas hned nespali 😀, kubkovi sa tiez uz puska nezavrie a tie hlasky čo pušta... šulame sa na nom v kuse, dnes sa pokušal byť chvilu bez pleny, ráno sa zobudil so suchou tak dovolil , aby som ho posadila na serbel, cikal don na etapy, po každom cvrku som mu ho musela vyčistiť a až potom pokračoval, nechapem prečo to nemohol pustit naraz 😝, obliekol si slipky a za pol hodku mi tu pošvordal jeho kobereček 😠 takže další pokus odkladame do neznáma 😅, šak sa raz naučí, keby aspon nemal tak fajnovu riť a mohla som mu dať iné plienky ako pampers 😠 😠po všetkých iných ma vyhadzanu riť jak pavian, konečne začal lepšie jesť klop klop, každý den si pýta pájek a masko

milliigoret
5. júl 2009

zoji aj my na etapy pišame 😀

milliigoret
5. júl 2009

ta de je bubi? 😕 mne už sa chce vážne spať 😔

zoja
5. júl 2009

a tiez jej musiš po každé vyliat nočník, on ked tam pusti kvapku začne jačať že už je, utrem to sadne cvrkne a takto stale dokola ide ma z toho šlahnuť a kulku tam nehodi ani za svet, počka si kým mu nedam plenu zašije sa a potom dojde že už smudím

milliigoret
5. júl 2009

hej hej zoji,ale dakedy ju tam zahovorím ,tak sa zabudne a piša a rozmyšľa ,že s čím ju oblbujem 😀 kakanie do nočníka nehrozí...skor na záchod ,lebo z neho nevie utiecť ,bo ma vysoko 😀 😀 😀

milliigoret
5. júl 2009

no idem ja,šak keď dačo napíšete,ta prečítam zajtra 😉 lebo moje oči trpia 🙄

zoja
5. júl 2009

no to sme skusali tiez, on odtial zlezie jak nič a aj tak tam nič neurobi, včera večer ked sa pokakal tak mu vravim, že velke deti to robia do zachoda a ked mal spat tak tri krát sa pýtal, že stem kakat ako deti, vedela som , že určite nebude, že len vymysla, ale vresťal že on ste tak som ho tam dala a prd palový 😝

sstefi
5. júl 2009

jeeej čau zoja, no že sa ukážeš 😵 dakujeme a pevne veríme, že teraz do už vyjde🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre