"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

zoja
5. júl 2009

no aj by som sa častejšie 😒 , len ked sem dojdem tak vy všetky zdrhnete čo už s vami 😅 😀

zoja
5. júl 2009

neboj, treba myslieť pozitívne a ked nie teraz tak nabuduce uz stopro 😉

sstefi
5. júl 2009

nesranduj!!!!! žiadne nabuduce, ved už vyše 2 rokov sa trapime s tym predajom a s tym domov 😝

zoja
5. júl 2009

som ta chcela povzbudit 😀

sstefi
5. júl 2009

tha, vidim 😠 😀 😀 😀 😵

zoja
5. júl 2009

mala by som ist uz spat, este musim nieco dokoncit a padam, mladý ma tiez teraz rozhadzaný režim, vstava rano o pol desiatej, obed. spanok ma az po jednej a kukučkuje nam tu niekedy aj do pol jedenastej

zoja
5. júl 2009

viem o čom hovoriš, natahuje sa to jak guma v gaťoch, najhoršie je , že tí smradi čo chcu kupovat vycítia či to potrebuješ za každu cenu predať a začnu strečkovať, je to o tom kto z koho, netreba sa však dať 😉

sstefi
5. júl 2009

asi tak zoja, len mne je už jedno za kolko, hoci sme pod išli pod cenu, je to proste miesto, kde ludia nemaju kde pracovat a je logicke že ani peniaze nemaju.
a nám tym predajom padne veeeelky kamen zo srdca, o jednu velku starost menej aj o nejake vydavky.

sstefi
5. júl 2009

dobru nocku, idem aj ja, nech zajtra na tej oslave fungujem jak treba, pravdepod.sa ozvem až v utorok večer, tak tu pekne posluchajte a neohovarajte, heJ? 😀 😵 😀

sjuzi
6. júl 2009

Dobré ránko... túto noc som spala 4,5 hodiny, tak vyzerám asi takto: 🙄 😨 😖
Ale bolo super, s babami sme šli na námestie na kinematograf... tak som sa vrátila až okolo polnoci domov, no a Miško sa dnes zobudil zase so svojím rekordom 4.25... 😒 😅
A pritom sme ho včera zničili večer v kamenáči a ešte aj návštevu tu mal, tak sa vyjašil, že som myslela, že bude spať min. do 6tej... 😅

A niekto sa tu sťažuje, že mu dieťa nespalo do 9-tej... 😀 😀 😀 chachaaaa

sjuzi
6. júl 2009

Bubi, prepánajána, čo sa prihodilo, som normálne nervózna už...

sjuzi
6. júl 2009

Sstefi, pekne oslávte, jak sa patrí... 😉 A Zoji, prajem príjemnú dovolenku! 🙂

sjuzi
6. júl 2009

No idem trocha popratať po chlapovi veľkom i malom... a pôjdeme kamoške na dvor sa pohrať doobeda. Cez obed možno len nakuknem, ale nesľubujem, asi budem spať... čafteeeeeeeeeeeee 😵

lilyk
6. júl 2009

caute 😉
teploooooooooooo teda az moc 😅
Sjuzi aj nas Maju sa zobudil o 5-tej ze je hladny, MM ho osalil vodou a spal skoro do 8-mej 😀

bubaczik
6. júl 2009

čafte....no zda sa to neuveritelne,ale behom 24 hodin sa na nam pokazili všetky 3 auta 😢 😢 😢 svokrovi pukla guma,musi meniť,a kedže už su dosť dezeny ojazdene,treba mu nove 😝 na mojm odišla prevodovka 😠 a to som sedela v aute,a sla som už parkovať,a vtedy..ta sme ho odlačili 😢 v servise maju čas až v stredu 😢 mužove auto hlasi nejaku poruchu na motore,to šlo už dnes do servisu,kedže ešte je v zaruke,tak dufam,že do štvrtka sa spojazdni...takže ak ma niekto taku smolu jak my,ohlaste sa...to snad ani neni možne..jak zo zleho filmu 😢 už som kus kludnejšia,ale včera som bola jak besny pes...treba mi ist do poistovni,na poštu povybavovať veci,chcela som isť do ba dokupiť si ešte niečo,no možem tak akurat si sadnuť na mhd 😢 no to je nejake znamenie,zle znamenie..posledny krat som sa vybrala na dovolenku takymto sposobom,a to ešte ani neni som tam,a už teraz viem,že aj keby som obličku predať mala,ta takto už nepojdem!!!

Danko od rana bez plienky,pišame kakame do šerbla 😵 dala som mu slipy s levom,ta chodi za mnou a dviha si tričko a akože ma straši 😀 aspon že on je zlaty dnes....nemam ešte ani navarene,ani netušim že čo 😕 niečo musim raz dva zbuchať 😝

zoja
6. júl 2009

tak bubu to su iné stresy, aspon , že ti to daník tak pekne vynahradzuje 😵 , ono ked sa s... tak sa s... 😝

sju díkes, ideme až dakedy po 15tom, aj som rada, lebo keby bolo po mojom tak sa práve teraz odtial vraciame domov 😀 , kubko mi práve zaspal tak sa mu snad uz upraví jeho režim, dokonca aj vstal uz o pol osmej - sjuzi 😉
ja čakam na kamošku a vyrazame do rakus na nákupy, doslo mi mlieko a pleny, dnes mam fraj kika sa hra na opatrovatelku 😎

zuzidr
6. júl 2009

Ahojte,ja tiež behám kvôli dovče.lebo som min.týždeň poslala cez IB zálohu,a dnes mi volali z banky že to neprešlo 😠 😠 😠 😠 tak som tam letela, a oni chceli za prevod priamo v banke 20€!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 a cez IB je to 1,50 😕 😅 🤐

tak som si vypýtala inštrukcie a išla naspäť do roboty a zadala som to znova cez IB,tak čakám či to odíde 😕 😅

v sobotu ideme na dvojitú oslavu 60tky a potom za 2 týždne ideme 😀 😀 😀

milliigoret
6. júl 2009

čafte 😎 dneska dusno jak v pekárni ,ma urve normálne zo mňa tečie,už som vypila 2 flašky bonaqi 😝
bubi ,no nezávidím ti ani troška ,všetky auta naraz 😝 😝 😝 no len nech sa opravia,lebo v dnešnej dobe už človek bez auta to je jak bez nohy 😖
my máme take šťastie na auta ani ti nehovorim 🙄 presne v deň zásnub nám v noci pred bránou ukradli auto a odvtedy ani radšej nepíšm ,,bo by som zaplnila celú stranu 🙄 no ale tak sa to točí ,že keď ne my ta švagor ,keď ne švagfor ta svokor a keď ne svokor ta brat 😖 a moj svokor amok vtedy chyta ,keď príde do predajne so súčiastkami abo do servisu a kukaju na neho 19 ročné deti,že čo od nich chce 🙄 🙄 🙄 akože služby a ochota nenormálna,a už ani nehovorím jak sa v tom vyznaju,a naposledy jak objednával veci do forda a oni mu donesli do opela 🙄 🙄 🙄 ja som myslela ,že ho roztrha od zlosti 🤐
píšem tu litánie ale to je presne ten zákon schválnosti a u nás funguje na 120 % 😲
sjuzi a dnes by mi malá pre zmenu asi spala j do osmej ,ale zas o 6:00 už dajaky pako zvonil ,že letáky 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ta som sa ho najprv spýtala,či nemože spať,ta on mi hovorí ,že má veľa ,taže musí skoro začínať 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
zuzidr to už čo za poplatky pre boha 😲 😲 no a kukám,že samé oslavy máte 😵 za tým dovolenka....dakomu to ide... 😀 😀 😀 😀 😀
sstefi príjemnú oslavu prajeme 😉

zuzidr
6. júl 2009

no nakoniec mi platba prešla ale s poplatkom 9.59 😕 😅 😠 😠 😠 😠 😠 😠 krása 😠

bubaczik
6. júl 2009

..no uužas,mili 😀 😒 ja robim na obed vypr.syr,a zemiaky,v tescu maju akciu na uhorky po 3koruny,ta som nakupila tolko,že nič ine žrat ani nebudem 😝 Danko bez plienky,juuj sa tešim,dufam,že mu to vydrži..sice cvrkne do gati,a povie mama ee,tak utekam a dam ho na nočnik a pekne sa vycika 😵 ma take slipky kupene,že ma tam zvieratka,tak som mu hovorila,že napr,levik bude smutny ak ho ocikaš,tak nesmieš,musiš kričať na mamu..a on kriči o dušu 😀 😵 male zlate,a dnes aj poslušne 😅
zuzi no maš aj ty veselo,by bola sranda,keby že nevieš o tom,že pladba neprešla,a vy sa zjavite na mieste a flek obsadeny 😝 my nemame nič rezervovane,takže som uplne vo vytženi,že ako to bude tam prebiehať,ked mi taku smolu mame 😕 😕 😨 🤐

sjuzi
6. júl 2009

Dobré ránko, ja som práve dala 2 dobré hoďky spánku, tak sa akosi neviem prebrať... ale pomohlo... 😀
Bubi, tak to je na porazenie... pred dovolenkou, jak na potvoru... 😝

Nám sa tu teraz prihrnuli oblaky, tak je tu tak príjemne... doobeda sa deti u kamošky vyšantili s krhlami a vaničkou s vodou a hadicou... celá som bola mokrá, lebo ma šli polievať, že aby som narástla... 😀 😅

zuzidr
6. júl 2009

bubi ani nie,je to "skoro" cez známeho,takže on vie isto že prídeme,len som bola v neistote,som sa bála,že peniaze odídu z účtu na viac krát,bo som to furt dookola skúšala 😅 😀 😀 😀 ale ved za chvílu by bol účet na nule 😀 😀 😀 😀 😀

ale už je to ok 😀

no my teda máme stále niečo a mna už to nebaví 😠 😠 😠 ale vážne 😅 hrozne sme z toho unavení,nemôžme si robiť svoj program a hlavne to ide do peňazí 😒

milliigoret
6. júl 2009

no zuzi šak ja len stále registrujem ,keď niekto píše ,že kde je zuzidr 😕 tak hneď na to niekto dohodí,že veď oni išli na oslavu,alebo na hostinu 😀 😀

zuzidr
6. júl 2009

mili vieš,lenže my máme obaja velké rodiny ktoré sa stále navštevujú a chodia si blahoželať a robia sa oslavy a pod...... 😅 a plus ešte zopár kamarátov a pod 😕 😀 a furt hovorím že to zatrhnem a som mäkká 🤐

milliigoret
6. júl 2009

zuzi ti verím ,moja mama furt hundrala ,že ona nikdy nemá vlastný program ,lebo furt dačo 😅 otec bol z 8 detí mama zo 7 detí ,tak to zrušili a hotovo 😀 no ja našťastie taky problém nemám,bo ja som len z 2 detí muž tiež,tak také sa ešte dá ale aj tak dakedy mám bod fantázie na nule 😅 (aj účet) 😅

bubaczik
6. júl 2009

ahojte...inak,zuzi ja vam nezavidim vobec..ja ked mam isť niekam na ekšn,si najdem 20 dovodov,prečo tam neisť 😀 ale povinne jazdy musim absolvovať,či chcem abo ne 😝
ja teraz sadla,som chcela isť s Dankom von,a prši.Muž je na ceste do blavy,nesie mi tam auto do servisu,nakoniec si našli čas,tak sa aj tešim,bo keby zas bolo ostalo tu v tt,ta by sme sa aj bali,že či zas niečo nepokazia..ale šak učni maju prazdniny,tak možno by sa aj posnažili..ale jedna skusenosť nam stači...mužove auto bude hotove zajtra,alebo až v stredu doobeda,ale dali mu nahradne,tak aspon že to 😔 že ja sa raz budem vedieť tak o autach vyjadrovať,by som nepovedala 😀

lilyk
6. júl 2009

u nas stale leje a to ze do konca soboty minimalne 😖 jaaj pribalte nas niekto k sebe na dovcu, kupim si lano aby ste nas mohli tahat za sebou😀

lilyk
6. júl 2009

kde ste lenochodky 😕 😀

bubaczik
6. júl 2009

bry večer...ja na chvilu sadla 😝 idem kupať a uspavať,ešte sa muž s Danikom hra,a ja pišem zoznam 😔 ked som ukazala mužovi kolko liekov beriem,ta ma vraj strach,či nas nezavru za pašovanie 😀 ale ešte mi treba očne kvapky..sme cely den bez plienky... 😵

zuzka76
6. júl 2009

cafte 🙂
my sme pred chvilkou dosli domov, aj natalka je nielen dnes bez plienky, lenze jej to stale nedochadza, ze sa musi pytat..nie, ona zadrziava a potom to niekde pusti...napriklad dnes v jasliach v domceku...hotova potopa...nastastie uz vsetky deti spali 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre