"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
16. aug 2009

ty koki, tak skoro? ved to je kosa poriadna vtedy ešte lylik 😕 😲 😅 😀 😀 😀

sstefi
16. aug 2009

brý večer a myslím, že zase možem aj dobru noc zaželať, bo neviem prečo, ale mam takeho tušaka, že tu už ani živej duše niet 😕 😠 😀

sstefi
16. aug 2009

alli, krasne fotky. fajne tam muselo byt. a zda sa mi, že tam nebolo milion ludi, čo je super.
nechápem, ako ti natalka trpezlivo dočká, kym jej spraviš taký krásny vrkoč 😵 , ivke mam vačšinou problem dať čo len sponku, nech nevyzera jak Emil z Lonembergy 😅 😝 😀

sstefi
16. aug 2009

where is natal, bubble? v ke bolo nejake tornado, či čo? kde ste? 😕

sstefi
16. aug 2009

no idem ja spat, zajtra pridem. predpokladam, že okolo 13-tej, ked pojde iwinka malinka spať. zajtra mam nočnu 🙄 🙂

dobru noooooc 🙂

allisia
autor
17. aug 2009

bre ranko, my sa chystame von, idem na trenazer a babka bude s detmi vonku 🙂

Steffi ona celkom vydrzi lebo je naucena ze rano treba umyt zuby a ocesat sa 😵 a vdaka za pochvalu. Ludi bolo menej lebo my sme prisli okolo 16.00 a to bolo vela ludi vonku na toboganoch tak my sme boli zatial vnutri v teplej vode a ked sme sli von tak uz to bolo prazdnejsie

Lily tak teda 4:15, predpokladam ze budeme na hojdackach 🙂

pekny den vsetkym

lilyk
17. aug 2009

mne nechce pridat prispevok...tak dufam ze teraz sa to podari

lilyk
17. aug 2009

no dobre tak dobre ranko prajeme 🙂

bubaczik
17. aug 2009

čafte....
vonku neskutočny hits,fuuj,a ja doma sedim 🙄 včera sme boli v senci,no tolko ludi tam bolo 😝 ale uštvali sme decka 😀 ,Peťo už nevidel na oči jak sme došli domov 😅 dnes keby že nemam tolko "zameškaneho" v byte,tak idem do Galanty s nimi,mne sa tam pači vyše ako v Senci 😉 uvidime zajtra ake bude počasie...
idem po kavu,bo vyzeram asi tak 🙄 dojde muž,a či vladze abo ne,vyhodim ho von s chalanmi,bo musim žehliť...
inak doma vladne vojna,Peťo bojuje s Dankom, vždy,všade a o všetko,tak robim generala 😒 🙄

no a ako keby som nemala dosť,tak ten korytnak robi taky bordel a smrad 😠 😝 😢 že ma ide poraziť...čči chcem abo ne,musim mu meniť vodu každy den...bo to aj sere... 😕 😠 fuj fuj ...hnusna haved to je..nikdy viac 😝

bubaczik
17. aug 2009

inak dostala som zaujimavu ponuku na pracu..len či ju zoberem,neviem 😖 ma to sere,bo som do roboty už nechcela isť,iba keby došla dobra ponuka,a došla,svina 😠 tak mam dilemu teraz....škola,robota,deti,muž 😒 uvidim,porozmyšlam..su ochotny aj počkať tak do oktobra,aby som našla fleka Dankovi do školky... jaaaj čo mam robiť? 😢 si neviem predstaviť,že v maji pojdem na urad prace 😨

sstefi
17. aug 2009

cafte, bubi ja by to brala. ked vraviš, že dobra ponuka, to znamena, že by si to celkom rada robila, zrejme aj za dobry peniaz, tak to nerieš a ber. ved vždy maš možnost odist, ked to nejde 😉

sstefi
17. aug 2009

som práve uvarila puding a som donho zabudla dat cukor 🙄 🙄 🙄 😠 😠 😠 😠 blbáááá a tak som sa nan tešila ☹ 😠 😀

zuzidr
17. aug 2009

Ahojte,tááák po hodoch som v robote a vyzerám takto 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 celé tri dni som chodila spávať nad ránom a v sobotu(resp)v nedelu o pol piatej sme prišli zo zábavy a o pol osmej som už kačicu piekla 😅 😀 😀 😀 ale super sme sa vytancovali a opili 😀 😀 😀 😀 😀 😀

malá sa vozila 1000x na "lokoči",na autíčkach,malom reťazáku a húpačkách,vysmievala sa jak lečo 😀 😀 😀 😀 ale dnes ráno plakala lebo som s nou bola 5 dní doma,a nechcela aby som šla do roboty 😕 ☹ ☹

bubi super že sa ti naskytla práca,ja som tiež hovorila že budem min. 2,5 roka doma,ale v oktobri prišla ponuka s veeelmi zaujímavou prácou a platom a ja som nevedela čo???????...... 😔

na jednej strane som rada,že sme sa zmohli na nové auto,na dovolenku,velmi vela vecí som sa v robote naučila a roboty ma baví.....ale?.......

v poslednom čase stále viec a viac by som bola s malou doma,hlavne ked som doma viac ako 2dni(víkend)tak vidím čo všetko mi počas toho dňa uniká,čo všetko malá vie a ovláda ☹ ☹ ☹ ale za 2 týždne ide škôlky tak to možno budem brať už inak,ako keby mala 3 roky a vtedy by už do škôlky išla......no vykecala som sa.... 😀 😀 😀

zuzidr
17. aug 2009

sstefi aj mne sa už asi 2x podarilo spraviť puding bez cukru 😅

sstefi
17. aug 2009

zuzi, to nase.ie, ale celkom to ujde aj bez toho cukru, ked tam nalejem štavu z kompotu 😅
no idem, lebo ivke sa po DLLLLhom čase nechce ťčsp spať 😕 , tak mi tu asistuje a ešte aj tak mam čo robiť a zachvilu idem do roboty 😝

sjuzi
17. aug 2009

Dobrý večer, zdravím vás milé dámy, cez víkend bolo suprácky. Mám tu maminu, tak sa jej venujem... papačko... 😉 🙂 😵

lilyk
17. aug 2009

ahojte 😉
my sme poobedie stravili s Alli,Oli a Natalkou 😵 skoda ze to tak rychlo utieklo.
Idem kuk do chladnicky,troska studeneho vzduchu nezaskodi 😝

zuzka76
17. aug 2009

Ahojte 🙂
my sme pred chvilou este len prisli domov, ale konecne sa zo vsetkeho vytesujem, aj ked zatial tak "nesmelo"(neviem lepsi vyraz) 🙂
vikend bol viac pracovny ako nepracovny, ale v sobotu sme navecer aspon chvilku pogrilovali 🙂

zuzka76
17. aug 2009

a natalku uz mame doma 😵 stacilo prazdninovania 😵 🙂 konecneeeeeee 🙂 😵

allisia
autor
17. aug 2009

ahojte, tak konecne sedim, deti splachnute, najedene a spiace, maleho som dlhsie uspavala lebo sa nejako nevedel ulozit bo tu u babky spime vsetci v jednej izbe, v obyvke pri zapnutom telkaci tak to troska rusi. trocha bojove podmienky bo babka ma jednoizbak ale neva, vydrzime tu chvilu

Lily super bolo, mala sa cestou pytala ze kde je teta a ujo a tominko 😵 nabuduce by sme mali ist na nejake mensie ihrisko nech ju nemusim tolko nahanat 😀

allisia
autor
17. aug 2009

mne je hrozne teploooooo a to som pred chvilou vyliezla zo sprchy 😝

inak ten dnesny trenazer to bola riadna blbost, mi to pripadalo hrozne vzdialene realite, to je dobre tak pre tych co sa hravaju playstation 😀

allisia
autor
17. aug 2009

dobru noc 😉

sstefi
18. aug 2009

dobré ránko, teta sstef už dopracovala, teraz čakam na ivku, kym vstane, vačšinou vstava o 8-ej, tak sa mi už neoplati lahnut k nej. len nech somnou nevybabre že vstane o 9 😅 😕 😲 😝

sstefi
18. aug 2009

alli, ten trenažer je fakt blbosť, ja som bola raz a ... 🙄 😕
vhodné jedine pre toho, kto nikdy v živote nesedel ešte v aute ani na zadnom sedadle, tak akurat pre toho a neviem, či taky človek ešte existuje 😅

zuzidr
18. aug 2009

Ahojte,už som v robote 😝 včera sme si ešte poriadne užili kolotoče,sme sa vybláznili s kamošmi sme brázdili na autíčkach,Emma sedela v autíčku raz somnou,raz s Ludom,a narážali sme sa,tak sa rehotala 😀 no jak malé deti 😀

ale tá cena,že 2€ jedna jazda a tá trvala 3min.? 😅 😝

potom sme sa okúpali,Emma zalahla a ja som sa konečne pustila do knihy čo som dostala k meninám 😀

inak flíákate to tu,nemám ani ráno čo čítať 😅

zuzidr
18. aug 2009

veru ja som robila autoškolu u kamaráta,a a ked som videla ako ten trenážer vyzerá hračkársky,tak som tam ani nešla,hned sme išli jazdiť 😀 😀 😀 😀 je to len strata času 😅

bubaczik
18. aug 2009

čafte...veru zuzi neni čo čitať pri kave 😝 😀 som zapla jojku ,kukam adelu so sajfom,nooo nejako ma to ešte neoslovilo 😒 asi to vypnem zbytočne to tu huči a zobudi mi decka...

inak s tou robotou...tam ma jedine lakaju prachy,nič viac 😝 včera sme to rozoberali,všetky plusy,minusy...
ja sa len bojim,že v tej hnusnej skušobnej dobe mi jak naschval ochoreju decka, a ja budem furt doma 😲 sice muž by sa obetoval,len viete jak to je,by som bola nervna 😖 ale plusy to ma riadne,je to stabilna firma,šefa by som mala takeho,že konec 😵 free style 😀 😉 "karierny" postup,stravne listky 😀 😀 😀 ,zaujimavy plat..len by bola v ženskom kolektive...bleeee 😝 tak uvidime..ako bude so školkou... 😒

dnes neviem čo budem robiť,nemožem ostať s chlapcami doma,šak osivejem,obydvaja rozmaznany 😠 ,jeden reve preto,druhy zato....vobec nezavidim tym,čo maju iba chalanov,to je strašne 😅 hoc ako,ale dievčata mi aspon trochu pomožu,aspon sa s nimi kus zahraju,a ja si možem porobiť...už nech su doma..Miša ma pride zajtra so mnou,bo idem do Ke na pohreb,takže otočka,a Emma netušim..dobre je jej tam.. 😉

bubaczik
18. aug 2009

jaaj trenažer..ja som v nom sedela 5 min,chytila som zachvat smiechu,že čo to za hovadzina...nejaka atrapa nejakej starej škodovečky 😀 ešte aj sitič to malo 😝 😀 a po tom hned jazdy... 😉

zuzidr
18. aug 2009

bubi a baby máš v KE? 😅

veru tie práce majú jedno velké plus tie prach+stravné lístky a pod,ale.... 😅 ale držím palce pre správne rozhodnutie 😀

allisia
autor
18. aug 2009

dobre rano, ja vyzeram asi takto 🙄 sme mali strasnu noc, teplo tu bolo jak v skleniku, detom sa nedalo spat, mala furt pytala pit a prehadzovala a budila sa az do rana, maly tiez furt na cecku visel asi bol tiez smadny a obidvaja vstavali o siedmej a ja nespala vobec 😖 tak lejem kavu do seba a pojdeme do obchodu

inak Oliverko ma za sebou prvy pad z postele, sa prevratil na brucho a potom pomocou ruk odcuval dozadu ku kraju postele a maminka otupena nedostatkom spanku nestihla chytit ale nic sa nestalo lebo sa len zosuchol a ani to neni vysoko, som ho zobrala na ruky a zacal sa vyskierat akoby to urobil narocky ze hrozna sranda

no vy ste vsetky hned jazdili a ja musim mat az 4 hod. na trenazery a az potom mozem ist do auta 😢 . a je to take nafulkovane ze dalsi mam az vo stvrtok a posledny pondelok tak sa mi to pekne natahuje, zbytocna strata casu. a to som si myslela ze dokym mi zacne skola tak to budem mat 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre