"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

milliigoret
22. aug 2009

ta ja som mame furt take veci oznamovala 10-15 minut pred odchodom 😀 😀 😀 ,žeby nebolo veľa pripomienok 😅 len dakedy som sa prerátala....bolo ich viac jak obvykle 😅
a jak dlho trvá vybavenie OP? 😕

bubaczik
22. aug 2009

ta neviem...a u mna by take neprešlo,že 10 min pred odchodom,čo siii...ja ina kategoria... 😀 a ona sa ani nepokuša,lebo vie,že nema zmysel ma draždiť 😉

no netušim,žeby tyžden? 😕 no buduci tyžden ma aj tak dosť na vybavovanie,tak možno ju naženiem aj tam..bo v škole budu asi už od nej pytať...ju strašim,že sa jej budu spolužiaci smiať,že ešte nema..a ona flegmoška,že ta nech,oni su potom idioti 😀

bubaczik
22. aug 2009

inak ma porazilo,sa zaregistrovala na fsb,a keby si videla tu fotku v profile 😅 😅 🙄 😀

milliigoret
22. aug 2009

vidiš ona to vyrieši po svojom 😉
ja som prvý krát hneď utekala vybavovať,ale jak som videla výsledok...alebo skor fotku,ta už mi ho nebolo treba 😀 😀 😀 😝

bubaczik
22. aug 2009

no ja vyzeram na mojom jak najomny vrah 🙄 😢

milliigoret
22. aug 2009

😀 😀 😀 že nájomný vrah 😀
tak ja už ani nekukam tú fotku a keď ideme niekde niečo vybavovať a pýtaju občaňák tak posuiniem a len sa otočím abo dám hlavu dole,bo ešte sa ma náhodou budú pýtať,či som na 100% slovenka 🙄 no otras fotka....na ďalšej si dám záležať 😀

lilyk
22. aug 2009

caute 😉
ze najomny vrah 😀
Maju este spi a potom padame.
Samoska s Miskou oslavujem aj ja, tak kedze ma "chuda" len 15 a mama jej nedovoli pit tak si pripijem zajtra za nu 😀

bubaczik
22. aug 2009

juuj lily fakt fakt,aj ty maš v pondelok.... 😵 tak pijeme zajtra aj na teba 😉

teraz som došla s tesca,muž utekal k svokrovcom,začala im v baraku horieť elektrina 😠 ja zatial idem urobiť slany štvorhlan,našla som na mmb,uvidim jak sa s tym budem babrať 😝

milliigoret
22. aug 2009

bubi hoď link na ten ihlan 😉

bubaczik
22. aug 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16427 že ihlan.. 😀 4 😉 😀 😀 😀 hlan

bubaczik
22. aug 2009

a zajtrajšie menu!§

klasicka slepačia polievka s pečenovymi knedlami 😵
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16874 s toho iba zemiaky

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16805

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=46343

plus ten 4 ihlan...stači ne? 😕

milliigoret
22. aug 2009

😀 😀 😀 😀 bubi som nevedela čo presne myslíš bo som prečítala "štvorhlan" 😀 😀 😀 ta som to skrátila na ihlan 🙂
ale dikes 😉

milliigoret
22. aug 2009

bubi ta nedos???? 😲 šak až až... 😉

bubaczik
22. aug 2009

aaale to ja pišem jak debil,sorry...odpustaš? 😒 😀

bubaczik
22. aug 2009

..ta ja sa bojim,že malo bude 😒 ale dam im vela zemiakov,naj maso ostane aj na pondelok 😀 😀 😀 😀 😀

milliigoret
22. aug 2009

nič sa nestalo...len ma tak rýchlo napadol ten ihlan 😀 ale šak sme sa pochopili ne 😕 😀 😀 😀

bubaczik
22. aug 2009

jasne jasne....jaaj hambim ..až farbu som dostala do lic 😨

milliigoret
22. aug 2009

ale aspoň si ma inšpirovala 😉 bo mne už ohľadom varenia dochádzaju nápady... 😖

bubaczik
22. aug 2009

...no mi hovor..ja až vdačna za mmb 😵 bo inak neviem neviem.... 😒

milliigoret
22. aug 2009

z čoho máš farbu????????? 😕 😕 😕 😕 nebodaj s ihlana-štvorhrana 😅 čosi,ale mňa tiež mohlo napadnúť,že štvorihlan.......to asi nebude 😀 😝

milliigoret
22. aug 2009

idem prelúskať ten MMB bo neviem čo na zajtra.... 😝

bubaczik
22. aug 2009

chod chod mne už vajca sa uvarili ,idem dopiť kavu a idem sa postaviť k linke 😕 potom napišem jak sa podarilo 😝 😀

bubulik
23. aug 2009

Caute,
Bubi dufam, ze pri tej linke este nestojis?????!!!!! 😀 😀 😀 😀
Inak ja som celu rodinu vyhodila von. Ocko kosi, aj Hanka ma svoju kosacku a kosi s nim. A Oliver kedze mu tam vyhravaju tak spi. Ja idem rychlo poupratovat. Jedna pracka uz vysi, druha sa perie, tretia caka v poradi. Chcela by som aj umyt okno v spalni. Tak uvidim co stihnem. Navarene mam. Robila som za vedro segedinskeho, takze mam fraj.
Ale poobede pride svokra so svagrom. Oslavujeme este Hanku, Olivera a aj moje meniny. Pagace mam upecene, kupila som penovy rez. A spravim chlebiky. Najdu sa aj nejake cipsy. Ved pre dvoch je to az vela nie??? 🤐 🤐 😀 😀 😀 yy

bubulik
23. aug 2009

A vytiahla som nas z druhej strany. 😵 😵 😵
Este som vcera vecer konecne objednala postel.Idem ju pohladat a ukazem Vam ju 😉 😉

bubulik
23. aug 2009

http://www.mojnabytok.sk/popup_image.php?pID=9485
Ale my sme ju objednali v uplne bledom prirodnom dreve. 😉 😉

bubaczik
23. aug 2009

bubul nadhera postel,mne sa pači to drevo 😅 to je dub,ne? 😉
inak všetko už sa robi,alebo sa chysta robbiť..ten ihlan či čo to je,vyzera užasne,len je ešte v chladničke..potom odfotim 😉 rano som utekala ešte do kauflandu,bo sa mi zdalo malo jedna forma srnčieho chrbata,to neviem,prečo iba take male predavaju 😖 či su aj velke formy? 😕 musim kuknuť...
pijem kavu,a postupne sa chystame na oslavu...sa "tešim" 😝

andy.a
23. aug 2009

ahojte 😎 😎 🙂

Bubu,krásna posteľ,a cena by ma ešte zaujímala 😕 😅 😝 odkiaľ si ju objednávala ?? 😕 😵
veľmi sa mi páči,že sú tam dole 2 šuplíky a na tom ešte akoby také vysúvacie tretie lôžko,že ?? aspoň to tak vyzerá....super nápad 🙂 😉

naša je bledaá,má 1 šuplík pod dolnou posteľou a je dosť veľká medzera medzi posteľou a tým šuplíkom,takže sa tam hrozne práši 🙄 🙄 🙄 síce má tam len malý nejaké hračky,ale ak v igelitkách,aby sa nezaprášili...a vždy ke´d vysávam,musím aj ten šufel celý zvnútra povysávať 😝
včera sa mi na našom drahom vysávači,máme Rowentu,najtichšiu v Európe 😝 😀 podarilo na spodku čosi odlomiť 😝 🙄 samozrejme že MM mal kopec reči,ale nech teda vysáva alebo robí niečo on....kto nič nerobí,ani nič nepokazí,nie ?? 😝 😀 🙄

Bubi,pozerala som linky na tie recepty,vyzerá to dobre,ale u nás by sa to nejedlo,my nemáme radi také,kde sa dávajú rôzne druhy syrov,smotana,tie rôzne rastl.náierky a pod....akurát syr na chlebe a rožku,alebo ešte kus oštiepka,parenice a pod....a malý ešte ľúbi také syrové slíže,toho teda poje 😕 😅 😝 aspoň niečo 😉

tak Bubi aj Bubu,pekne oslávte 😵 🙂 a dobrú zábavu 😉 🙂

lilyk
23. aug 2009

caute 😉
my sme boli doobeda vonku,hlavne na slnku u nas hrozne fuciiiiiii 😝 teraz sa spi 😉
ta postel je supis a tie recepty tiez, ten srnci skusim aj ja, ked nebudem lenochod 😀
mne sa minule zapacila taka oblozena misa z mmb,tu spravim na buduci vikend ked troska pooslavujeme narodky 😉
toto je ona
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=709

andy.a
23. aug 2009

http://www.mamaaja.cz/index.cfm?module=Calculat...

a tu som našla dobrý link na orientačné normy výšky a váhy detičiek do 5 rokov 😝 😕 🙂
bolo to v inej téme 😉

andy.a
23. aug 2009

Lily,ten link,čo si dala,mám medzi obľúbenými na MMB 😝
tam pod tým je ešte kopec iných slaných mís a pod.... 😝 😝 🙂

a aj u nás fučí,inak by bolo celkom teplo 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre