"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
2. sep 2009

kam ste mi zdrhli? 😕

allisia
autor
2. sep 2009

sstefi viem ze som si sama na vine, co uz ked tak bazim po vzdelani 😀 😀 😀

inak aj Natalka sa doma hrozne nudi lebo to vsetko uz pozna a nebavi ju to a aj ked daco nove vymyslim (dost obmedzene kedze aj Oliver potrebuje servis) tak ju to bavi len chvilku a v skolke su deticky spolu a aj tie ucitelky vedia lepsie hry vymyslat ako ja 😅

sstefi
2. sep 2009

no vidiš alli, ale ide ti to a to je hlavné. 🙂

allisia
autor
2. sep 2009

inak Natalka sa v poslednom case furt vypytuje co, preco , ako a taaak. Vcera som volala babke ze prideme a ked som dovolala pozera na mna ze "coooo" ja som nic nepovedala tak ona ze "maminka cooo" tak som jej musela povedat co som hovorila babke a ona potom ze "aha" 😀 😀

sstefi
2. sep 2009

aj ivka sa v kuse pyta, a najhorišie je, že mam pocit, že čim dalej tym častejšie sa mi stava, že ani neviem čo mam odpovedať 😅

allisia
autor
2. sep 2009

no a to su este take lahke otazky, neviem co budem robit ked bude mat tak styri roky a budu tie otazky cielenejsie 😀

allisia
autor
2. sep 2009

maly sa posral tak mi daj sekundu 😉

sstefi
2. sep 2009

ved to, ja sa ale obavam toho, že tie cielenejšie otazky budu aj skor, ako v 4 rokoch 😅 😝 😵 😀 a vtedy sa možno aj zapotime, alli 😀 😀

zuzidr
2. sep 2009

ahojte,ja som ešte v robote 😅 najviac ma asi štve,že ráno malú môžem vodiť do škôlky ja,ale poobede bude pre nu chodiť babka,a tej bude všetko rozprávať ako prvej,na nu sa bude tešíť a pod 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ no dobre,rozcitlivela som sa....

alli,možno aj v nedelu???????????keby bol výplata do soboty,možno v nedelu prídeme...neslubujem....

allisia
autor
2. sep 2009

sstefi ver tomu ze sa zapotime a riadne 😀

zuzi ale maminka je maminka a ona ti urcite z nadsenim vsetko porozprava a na teba sa bude aj tak tesit najviac 😉
do nedele by som mala stihnut aj upratat tak bude kam tu kavu aj polozit 😀 😉
a dame stretko na nejakom ihrisku? ved aj lilykovci pridu, Sju vravela ze aj oni by dobehli a ostatne blavacky neviem ako

sstefi
2. sep 2009

cau zuzi, mysli na to, že možeš byť rada, že ti ju ma kto vybrat zo skolky. ja už mam teraz stres ☹ ked mam dennu, tak aj rano problem, aj poobede. ak ovšem dovtedy budem robit tam, kde robim 😅 😖

abo či už na materskej nebudem...resp. tesne pred nou 😅 😵 😀

sstefi
2. sep 2009

☹ a ja ? zase nič? ☹ 😢

allisia
autor
2. sep 2009

sstefulik vies ako by som bola rada keby sme dali stretko aj s tebou, veeeeelmi ale teraz kriza, neni su love na taku dlhu cestu na vychod 😉

sstefi
2. sep 2009

😠 vyhovorky, vyhovorky 😠

😀 😀 😀 😀 😵

sstefi
2. sep 2009

ked zmiznem, tak ivka je už hore. 🙂 mam taky pocit, že sa už vrtí 😵 k večeru ideme k babke, bo mam zajtra dennu, ostaneme tam asi aj na dalši den, kedže mam nočnu a potom v piatok prideme domov.

allisia
autor
2. sep 2009

😢 😢 😢 😢

zuzidr
2. sep 2009

😅 no ja viem že vyrozpráva aj mne,ale trápi ma to...... 😅

alli a to máme prísť k vám,.lebo my ak pôjdeme tak na celý deň do BA,lebo už my som išla aj do ikei a do ochodov,preto som spomínala tú výplatu,lebo mám v ikei vela vecí vyhladnutých vieš? 😅

sstefi,prídite,prespíte u nás a ide sa v BA 😀 😀 😀

my vás chceme ako víkendovku 😀 😀 😀

sstefi
2. sep 2009

zuzi a to kedy? šak ti nikdy nič nestihaš, a ešte ta pojdem zatažovať? nieeee 🙂

ale nie, ved ani my nestihame nič, totiž do vianoc by sme mali byt v dome a neviem neviem, či to stihneme, takže každý volny den je vlastne využitý tam. my ani tak nie, ale tato áno a bez neho by sme nešli na zapad. 🙂

sstefi
2. sep 2009

alli, čo plačeš? 😕

allisia
autor
2. sep 2009

zuzi mozte dojst aj k nam alebo dame niekde stretko, ako bude vyhovovat vam 😉

jaj no uz sa musim ist venovat kinderkam tak vecer dobehnem ked zaspia

sstefi
2. sep 2009

ivka ešte spí 😕 posledné dní nejak viac ako 2 hodky, takmer 3 😕 😵

janada
2. sep 2009

ahojte,tak moja princezná zaspala o štvrtej,tak budem dnes ťahať druhú nočnú 😒 som si dnes nepospala,lebo som mala behačky po doktoroch a teraz idem žehliť,len neviem aká ráno vstanem do roboty 😕

janada
2. sep 2009

vy tu o škôlkach,ja som nad tým ešte ani nerozmýšlala,ja ju dám asi až rok pred školou

janada
2. sep 2009

staršie decká neradi chodili do škôlky,no ale to už je dávno,tento rok mám dvoch maturantov 😵

zuzka76
2. sep 2009

ahojte 🙂
tak aj my mame prvy skolkarsky den za sebou, nastupili nam nove deti, tak bolo dnes veselo 🙂 😵 esteze tie stare ukazali tym novym, ze je super v skolke, ale nie...bolo to celkom dobre, deti sa vacsinou vedia pekne aklimatizovat do prostredia skolky 🙂

zuzka76
2. sep 2009

ja uz nie som tak unavena ako na zaciatku, uz som si zvykla 😀 mala sa dost zmenila, akoby viac dospela, je sikovnejsia, lepsie rozprava, tiez spolupracuje s druhymi detmi...nie ze by sme predtym nerobili rozne aktivity, ale kolektiv je kolektiv 🙂 tak som rada, ze aj malej to prospelo 🙂

zuzka76
2. sep 2009

inak ani nejako nie som v obraze ako sa mate, sem tam nakuknem, ale vacsinou nemam cas, ale sa mi ani nechce sediet pri kompe, alebo mam kopu roboty doma, takze tak 😅

ivka07
2. sep 2009

Ahojte,
Tak Sofinka bola v škôlke dobrá, ale plakala keď išla spať lebo pýtala kakavko a v školke nemajú tak plakala, ale nakoniec že zaspala. Prišla domov a bola smädná tak neviem ako tam majú vyriešený pitný režim.
No poviem vám tieto začiatky to je riadny zaberák na psychiku. Ja mám zajtra len dve hodiny prírodopisu ôsmakov a siedmakov. Do roboty idem na 10.30 a končím 12.10 tak asi to je výhoda učiteľského povolania. Inak budem mať každý deň od 7.30 do 13.00 takže ja sa nesťažujem len Sofinka kým si zvykne.
Tak idem kuknúť panelák a pripravím sa na zajtrajšie dve hodiny a pôjdem spať.

lilyk
2. sep 2009

caute 😉
jasne prideme, hocikam...ale cez vikend ma prsat tak asi niekde vo vnutri 😒
drzim palce skolkarkam 😵 a hlavne vela zdravia 🙂

allisia
autor
2. sep 2009

bry vecer,
no tak sa tesim ze to tak skvelo zvladate vsetky, super, a deticky si rychlo zvyknu, oni su este dost prisposobive si myslim

Natalka je taka rozcertena ako sme prisli, to jak sto certov keby v nej bolo 😝 mam ja dost dnes

zajtra rano mam dalsiu jazdu tak sa tesim 🙂

Ivi budes robit kakavko do termosky 🙂 😉

Zuzi super ze sa vam to tak rozbehlo, skoda ze nemate tu skolku blizsie, hned by som vam dala Natalku 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre