"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
4. sep 2009

je mi nejak blbo, ale už musim ist, tak nemam čas na to, aby mi bolo zle 😝 😅 😀 😀

zoja
4. sep 2009

tak ta stala za to sstefi 😀

lilyk
4. sep 2009

jeeeej, kraaaasne fotecky 😵 😵 😵
tak mne dnes chalani demoluju cely byt, MM prave dovrtal skrinku ktora spadla, Maju mi zatial co som odkladala skrinku na bok, nastriekal zrkadlo s pripravkom na skvrny 😀 ....no mam dost a to sme boli skoro cely den v dazdi 😅

zuzidr
4. sep 2009

ach,konečne je piatok,ja som taká unavená 😀 😅

inak včera sa katke narodil syn Nikolas-3490 a 50cm 😀 😀

lilyk
4. sep 2009

gratulujemeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

zuzidr
4. sep 2009

dakujeme odovzdám 😀 zajtra pojdeme ovonať bábo do nemocky a zobrať si príklad 😀 😀 😀 😀

ale pred tým chcem vymalovať kuchynu 😅

bubulik
4. sep 2009

Nazdar kocksky,
tak konecne som sa sem dostala. Dnes sme boli v NR s malym na poradni. Ma 2 mesiace a 6240g, 56,5 cm. a pojdeme na sono kvoli tomu vrackaniu. Tak nas musim objednat.
A este som bola v baumaxe pracovne, volal ma veduci podpisat novu zmluvu, tak som sa nahodila, obleikla, namlovala a navesala som na seba polovicu mojich sperkov. Dokonale som zladila deti a bola som sa ukazat. Nech vidia ako je nam dobre. 😀 😀 😀 😀

bubulik
4. sep 2009

Andy, ten nabytok je aj podla mna najlepsi vdecodome. My sme ho pozerali priamo v TO. Ale cestou z NR do TO je skoro v kazdej dedine nejaky sukromnik co robi sedacky, lebo volakedy vsetci robili v Mieri TO. A niektore su uzasne.
Steff, tie satky ma aj nasa Hanka a samozrejme zelene. 😀 😀 😀 Ja som jej ich kupila este zaciatkom leta a kazdy hykal ked ju v nich videl . Kolko parady za 120sk. 😀 😀 😀
Zoji aspon trochu letnej pohody na mna dychlo z Tvojich fotiek. 😵 😵 😵 Inak si upne dokonala kocica v plavkach 😵 😵 🤐

bubulik
4. sep 2009

Zuzi, pozdrav Katku, blahozelame. Chuda uz to ma konecne za sebou. ale uz zachvilu idete do skoly, nie??? Teda aj Katka predpokladam. Tak to bude mat makacku. 😉 😉

bubulik
5. sep 2009

Dobry den, kde ste vsetci?????
Doktorovci mlauju, bubi je FCB, a ostatne????
Ja som MM a malu poslala von, male ho som na chvilu uspala, lebo ho budi to vracanie. A varit nemusim, pracka ide tak som tu.
Pozerala som mlyny NR to budu teraz otvarat a konecne bude v NR aj Marks a Spencer, HaM , pre deti a ine dobre predajne. sa tesim. Len skoda ze nerobim, viac by bolo na minanie 😀 😀 😀

zuzidr
5. sep 2009

ahojte,veru malujeme,ja som vypratala kuchynu....bože čo tám mám kravín....solničky,koreničky,sviečky a blbostííííí 😅 😠 oblepila som všetko s páskou a MM farbu zarába 😀

malú som poslala s mojou mamou von,navarené je od včera.....a snád stíhame aspom okolo 16tej ísť za katkou a bábom 😀 😀 😀

peknú chladnú ufúkanú sobotu vám želám 😀

lilyk
5. sep 2009

ahojte 😉
u nas pekne ale fucak riadne chladny...no uz je tusim po lete...ale dobre bolo 😉

sstefi
5. sep 2009

caute, aj u nas je čudné počasie. v noci bola nehorazna burka, lialo ako z krhly niečo po polnoci asi aj 2 hodky. teraz poobede sa vyčasilo, oskar svieti. doteraz bolo pod mrakom.
ale aj teraz vidno kde tu mraky. 🙄

sstefi
5. sep 2009

ideme von, skontrolovať, čo poraba tato, či to nahodou neflaka v dome 😀

sstefi
5. sep 2009

inak sjuzi to nehorazne flaka, no a bubble, to ani nevravim. 😕

sstefi
5. sep 2009

akože tu to nehorazne flakaju, na koni 😅 😀

sstefi
5. sep 2009

no a ako vidím, ani ostatné nezaostávate vo flákaní 😠

allisia
autor
5. sep 2009

sstefi tu soooom konecne
dnes bol narocny den
Oliverko mal dnes prvu mrkvicku 😵

zuzidr
5. sep 2009

ahojte,aj ja som tu,ale malá ešte nespí,tak len jeden príspevok a končí zatial 😅 😀

allisia
autor
5. sep 2009

zuzi ja som dala malu teraz spat lebo Oliverko zaspaval dost hlucno 😀

allisia
autor
5. sep 2009

idem do kuchyne lebo mam neumyty riad a vyrabala som vyzivky pre maleho

lilyk
5. sep 2009

Oliverkovi prajeme vsetucko naj k prvemu polrocku 😵
u nas ide fucik...nist pre mna 😀

zuzidr
5. sep 2009

tak ked uspím malú sa tu stretneme??? 😅 MM fucík nepozerá,ale pirátov z karibiku 😠

lilyk
5. sep 2009

no jedno lepsie nez druhe....ja nemusim ani to 😀

zuzidr
5. sep 2009

ja tiež nie,a malá sa zapoterala do pirátov a nechce ísť spať 😠 😠 😠 ležia s tatom na gauči,zakrití s dekou a huby otvorené 😠 😠 😠

na mna niečo leze,chcela som si spraviť čaj mať klud 😅

lilyk
5. sep 2009

no ja som prave odpochodovala z obyvacky, pozerala som asi 3 minuty a nudaaaaaaaaa,ziadna exsn 😅

bubaczik
5. sep 2009

čafte.... zuzi ta čo,vymalovane? ja som doma sama s detmi,muž je na vychode,že v Kechneci 😕 a uplna pohoda u nas,Danko už spi pekne od pol 8,poriadok všade,decka zalezene v izbach,bo v telke nič,.ja mam na sluchatkach poštu pre teba,juuj,ina haluz 😀 😅

https://www.youtube.com/watch?v=cSsk_JoRjPs

😀

https://www.youtube.com/watch?v=3VRL1SHggYw

oplati sa 😉

lilyk
5. sep 2009

😅 😀 magor 😀 😀 😀

allisia
autor
5. sep 2009

Lily dakujemeeee 😵

ta futbal skoncil remizou ha

sstefi
5. sep 2009

už aj skončil? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre