"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
7. sep 2009

bubi, asi neni jedno, kolko človek zaraba a kolko ma dlhov. teda aspon u nas je ten problem teraz, trošku sa to utrasie a potom hajde na to 😀 😵

sjuzi
7. sep 2009

Bubi, veď my nečakáme, len sa akosi nevieme "strafiť" do správeho dňa v mesiaci... 😀 😀 😀 Aj Miška aj predošlého anjelika sme triafali min. 5 mesiacov... 😝 😀 😀

bubulik
7. sep 2009

Ja som mavala s menzesom problemy od puberty a mne tiez povedal detsky gynekolog, ze najprv budem mat vela potratov a potom mozno porodim. Mala som vtedy 15 rokov. Plakala som 2 dni. A vidis deti som mala az ako stara a to bez potratov 😀 😀 😀

sstefi
7. sep 2009

sjuzi, tak to treba každý den, aj rano aj večer pre istotu 🤐 😀 😀

sjuzi
7. sep 2009

Stará je len Michalská veža...

sjuzi
7. sep 2009

Sstefi, šak mm dnes aj na obed došiel domov... 😀

sstefi
7. sep 2009

bubul, to dajaky chuj musel byť, takú vetu z huby vypustit, ved to ani logiku nemá 🙄

bubulik
7. sep 2009

Steff a kto by sa im staral o Misiaka???? 😲 😲 😲 😀 😀 😀

sstefi
7. sep 2009

aha, no to som rada sjuzi, že to takto pilne oné 😵 😀

bubaczik
7. sep 2009

..no ale v jednom mate pravdu..keby som nezačala za mlady,tak dnes mam možno iba jedno....ina doba bola pred 15 rokmi 😒

sjuzi my robili okrem Miši ostatnych vyše pol roka...takže ja viem,čo preživaš 😔

sjuzi
7. sep 2009

To sa nejaký doktor zase hral na jasnovidca... 😠

sstefi
7. sep 2009

ved rano a večer je snad miško v postielke ,nie? a ako vidiš aj na obed, tak aky problem? 😀 😀 😀

sstefi
7. sep 2009

našťastie sa ten "doktor" sekol, ale uznajte, take niečo povedať... no nemam slov 😒 😠

bubulik
7. sep 2009

Sju co pijes??????
Steff on mi povedal, ze maternica ma byt ako hruska a ja ju mam ako slivka. Tak ze sa mi kazdym potratom zvacsi a potom mozno aj dieta donosim. Komunisticky primar detskej gynekologie. 😢 😢

sjuzi
7. sep 2009

Sstefi, ale mudruješ... xixixi... Miško jak počul v zámke zaštrkotať kľúč, tak vystrelil z postieľky - ocinkoooooooooooooooo a zaspal až po hodine... 😀 😀

sstefi
7. sep 2009

alebo on si dal hrušku a slivku v palenej forme a zato bol mudry jak to radio 🙄

bubulik
7. sep 2009

Sju TM nal nahradne volno????? 😀 😀 😀 😀

bubaczik
7. sep 2009

dementny doktorri 😠 no idem ja lehniť,Danko spi,a dnes mam už padla,dojde muž a zavesim mu decka na krk... 😝

sjuzi
7. sep 2009

Jak, že čo pijem? Ja zapíjam vodou kyselinu listovú už pol roka... už mi asi z toho švitoruje načisto... 😀

bubulik
7. sep 2009

Bubi tak si to riadne uzi. Ja budem musiet este zehlit. Chcela som vcera vecer, ale akosi mi to deticky nedovolili. Ale nastastie toho nemam vela.

sjuzi
7. sep 2009

Bubi, mm robí 5min autom od nášho baráku... na obed chodí hocikedy... len si zavolá, čo máme a ak sa mu nechce s kolegofcami, tak príde papkať domov a stihne si občas dať aj šlofíka... 😀

bubulik
7. sep 2009

No meme doma asi vsetky druhy alkoholu. Ani nemame kedy pit. Boze to je zivot 😀 😀 😀

zuzidr
7. sep 2009

veru tiež neviem žy by jej niekto nejak hrozne ublížil,len ked zrušila stretko sa jej napísalo,že to mohla skôr oznámiť,ale inak bolo všetko v pohode 😅 alebo?

bubulik
7. sep 2009

meme=mame 😎 😀

sjuzi
7. sep 2009

My doma len samé víno skladujeme a zbožňujeme portské...mmmmmmmmmmmmmmmmmm, ale aj nejaká slivka by sa našlaaaaaaaa

bubulik
7. sep 2009

Tak to ho mozete ist s Miskom obcas aj skontrolovat 😅 😅

sstefi
7. sep 2009

bubl, to len treba chcieť a bude aj čas 😀

bubulik
7. sep 2009

Ale nevedela som , ze Katusem chodil niekto spehovat. Lebo bola tu dost casto a bola vtipna.

sjuzi
7. sep 2009

Mne písala, že to nebolo kvôli stretku a Mišu mi napísala, že ju tu niekto sledoval... takže tak... 😔
Ale i mne Katu chýba, ona to tu vedela tiež vždy dobre rozprúdiť... škoda jej... dúfam, že nás ale poctivo číta.
Ja som dúfala, že jedného dňa sa opäť ukáže, ale už je to fakt dlho... 😔 😒

sstefi
7. sep 2009

my vino len chvilu skladujeme, ak nahodou od niekoho dostaneme a my nelubime, tak darujeme dalej 😅 🤐 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre