"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
6. feb 2010

ved ani mi sa nevzdavame, len som zvedava, či sa aj dožijeme nejakej važnejšej vyhry, mam totiž taky blby pocti, že asi nikdy 😅 😀 😀 ty maš z toho ake pocity? 😀 😀 😀

lilyk
6. feb 2010

ja nemam pocity ja cakam kedy to pride 😀

sstefi
6. feb 2010

aha, tak čakajme a verme, že sa dočkame 😀

lilyk
6. feb 2010

dufam ze nebudem tak dlho cakat ako na MM...tusim tam s Majkom zaspal 😖 ...no este som sa uz osprchovala a naliala vinko 😀

lilyk
6. feb 2010

tak mi to nedalo tak som vosla do izby,Majko spi a MM tam len tak lezal ze nevedel ze Majko spi 😀 no film uz nestihnem, nechcem ist o 12-tej spat tak si aspon J.Seinfelda pozrieme.
Sstefi prajeme kraasnu vecer 😵 a ostatne junovky kde trcite 😠 😀 😉

andy.a
7. feb 2010

čaute 😎 😎 😎

tak si užite to štrajkovanie,baby 🙄 🙄 🙄 😖 😖 😖 😠 😠 😠

bubulik
8. feb 2010

Dobry den kockosky
tak Hanka je zase v skolke. teda MM uz s Oliverom pre nu isli.Ale stihla som upratat, navarit, a dokonca MM otepoval koberec v detskej izbe.
Takze celkom fajn. Vcera sme boli na vystupeni detskeho folkolorneho suboru. Mali 1. vyrocie zalozenia. Program bol fajn. Len mala stale chcela ist na jabisko.Ked som jej ppovedla, ze nie, tak mi povedela, ze podme domov 😀 😀 😀 😀. Tak sme v polke programu isli domov.

bubulik
8. feb 2010

jabisko = javisko 😀 😀 😀 😀

bubulik
8. feb 2010

MM mi doniesol na dvd cku film , len mi vypadol nazov 😀 😀 😀 😀 . ten co v nom Kirsnerka spiva pesnicjku. ale zabite ma, nenapadne ma to. 😀 😀 😀 😀
Tak dufam, ze mi to Hanka dovoli pozerat. Lebo ona bude chciet urcite kletka. 😢 😀 😀 😀 😀

sjuzi
8. feb 2010

Helou... 😉

sjuzi
8. feb 2010

Andy, ale mohla si aj viac napísať... 😅 Ako sa máte, ste zdraví? 😉

sjuzi
8. feb 2010

My sme mali fajný víkendík, v sobotu sme sa sánkovali, prespávali sme v Smoleniciach u známych a v nedeľu sme šli k svokrovcom hrať karty... Miško sa vyšantil s veľkými bratrancami, taký bol unavený chudáčik... Aj dnes je nejaký ešte hotový... 😀

sjuzi
8. feb 2010

☹ 😒 😖 😔 😕 🙄 😨 😲 😝

zoja
8. feb 2010

dnes ma moj nick meniny tak gratulejšn dámy 😀 😀 😀 😀 😀

lilyk
8. feb 2010

heeheeeeeeeeee 😀

sjuzi
9. feb 2010

Dobrý deň... 😉

janada
9. feb 2010

ahojte 🙂

janada
9. feb 2010

prišla som vás pozreť medzi upratovaním varením robotou a nemocnicou,mám toho teraz akosi vela tak sem nestíham ani nakuknúť.-Varím teraz len falošný guláš pre Maroša,lebo teraz mám len jeho,síce je v škole,ale poobede príde 🙂 Idem na poobednú,Domča je u svokry 😝

sjuzi
9. feb 2010

Ahoj Janada, no ty si tu tiež dlhšie nebola, takže mladá je ešte v nemocke? 😒

sjuzi
9. feb 2010

Zoji, dodatočne všetko najlepšie k nick-meninám... 😀

janada
9. feb 2010

ahoj sjuzi,Peťa už bola tri týždne doma,ale teraz išla na týžden ležať respektíve cvičiť na rehabku.Zajtra ide na kontrolu na traumatologiu a v piatok asi domov.Tak budeme zase cvičiť doma.

janada
9. feb 2010

mne sa táááák nechce ísť do roboty,po dlhom čase sedím na nete a už mi to zožralo dve hodiny času,no tak idem aj tak tu tuším chodíte len velmi málo 😒 pá 🙂

bubaczik
9. feb 2010

čusky čusky herečky 😉 vidim,že mate strašne malo času 😀 ja som prave dopila kaveju idem žehliť,bo odkladam treti den,čo mi je tak zle 😝 Danko zlaty,spolupracuje so mnou,tak,že zbytočne nevystraja,a leži pri mne a kuka pat a mat 😉
ale dojde muž,tak klasika,ale to už je na jeho ramenach,chodia von tak ja oddychujem..a dufam,že už to skonči,lebo ma to nebavi,zuby si umyvam nad hajzlom 😝 bo zubna pasta mi dviha aj paty,nie len zaludok..a na listerin nemožem ani kuknuť 😝
buduci tyžden idem na poradnu a opytam niečo,šak ja potrebujem byť funkčna...tak mi treba,prežila som 4 tehotnenstva bez toho,tak teraz pykam za všetky..tešim na porod 😔
by som šla do blavy do genetonu,na zistenie pohlavia,len neviem,jak sa tam vysomarim 😅 je to niekde v dubravke,či kde,a tam ja ešte sama s autom nebola 😝 ja max sama do avionu 😀 juuj aj na cintrorinsku trafim 😉
Emma ešte cela na lyžiarskom,len hladuje,chuda,že jeden rohlik na ranajky maju s jednym platkom sunky 😠 ta neviem,za čo pytali telo penez,ked mi tam decko hladuje...a na tej chate nepredavaju nič iba keksy a malinovky..ja pojdem na taky pobyt po porode,mozno schudnem 😀 lebo už začinam byt miska rychlokyska 😠 doteraz som chudla,teraz začinam kysnuť,a neviem s čoho 😕 s vody asi 😖

dnes dojde zas svokor mi zavesiť lampu,prosim vas,mna porazi s neho,on ma na zavesenie lampy technicky nakres..tak aby ste mali predstavu,kam som sa ja vydala 😝 včerajši pokus im nevyšiel,tak dnes dojde s inym 😠
a ja sa s gauča s nich smejem 😀 pat a mat šuviks...na lampu tech .nakres 😝 mam to ťažke,aach jaaaj..inžiniery..to preto 😝

jaaaj a moja 15 ročna dcera sa naučila variť krupicu 😀 😀 😕 🙄 ale ešte sa nenaučila,že hrnec treba namočiť,aby matka potom hodinu neškrabala krupicu s neho 😝 a so šporaka detto..taky som mala budiček...ma slak trafil za včas rana 😎

no idem žehliť,bo vas aj tak nikde,len na fcb 😉

bubaczik
9. feb 2010

jaaj bubuličku anjeličku,ked tu budeš,napiš ešte raz tu burinu do kupelne 😵 bo zabudla som 😅

lilyk
9. feb 2010

technicky nakres 😀 aj ja sa chcem pozerat 😀
mne sa moc pisat nechce, Tomino ma reakciu na ockovanie, mame uz 2 den 38 horucku, je umrncany, v noci som tu bola ale len citala ine temy...tak tak 😉
Bubaczik ip 😀

bubulik
9. feb 2010

Bubi 😵 😵 😵 😵 ,
Ta burina bude asi nefrolepka. Teda paprad. Ale pisala som aj parohovec, rozne palmy s tensimi listami ako areka...,. Ale asi sme sa zhodli na nefrolepke 🙂))
Ja napisem vecer ked budem mat klud tiez idem zehlit. papa

bubaczik
10. feb 2010

čusky ženuše..ta čo spite?ja už hore,nejako neviem zaspať..Danko ešte prdi do periny,pijem kavu,a nejako som naštartovana 😀
bubulik,tak kupim ai tu paprad,ta sa mi pači,len dufam,že bude mať životnost u nas dlhu 😅 ked ja sa bojim,že to povadne,a bude take skarede vyplznute 😝 ja by som chcela taku hustu peknu 😵 aj tie ostatne su celkom pekne,ta areka,ale ten parohovec sa mi nelubi..ee..tomu vravim burina 😀
a je ešte nejaky kvet,čo by som mohla dať do kupelky,ale čo nepotrebuje moc svetlo 😅 lebo mam tam taky kičike vyklenok,a v nom mam skrinku,a tam by som to chcela položiť...
no inak,lampa visi a zazrakom aj svieti 😀 je taaak naadherna 😵 ona je dost tažka,lebo je s hrubeho skla a dreva,a my mame sadrrokarton,tak museli niečo vymyslieť,aby nespadla 😅 a tiež ju pretahovali o pol metra dalej 😅 tak nemam kabel po stene ,ale nad sadrokartonom..dufam,že ste pochopili 😅 😉

a jaaj už mi to preskočilo na 10tt,bože,to tak uteka 😕

lilyk
10. feb 2010

aj ja uz hore, aj ked sa to moc nehodi povedat, kedze som stravila 3/4 noci hore tak vyzeram takto 🙄 a nastartovana som az moc 😀 jaaaj baby kedy sa ja vyspim....asi nikdy 😀
ozaj ked sa bavite o kvetoch, MM zacal strihat "zlte" oschnute konce jednej kvetinke,normalne na konci listu ze smik 😕 ze to sa tak robi ze to tak u nichv robote robia./.......Bubulik to akoze oki? lebo mne sa ten vzhlad moc nempaci 😅

bubaczik
10. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 lily neni tvoj muž s tt??? 😀 😀 😀 😀

juuj je mi ta luto,neboj,raz sa vyspiš 😉 čo,maly ešte ma reakciu? ☹

lilyk
10. feb 2010

tusim aj aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaano 😀
chcem moreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a kluuuuuuuuuuuuuuud 😀
Bubaczik asi ano, stale ma horucku od tych 37-38 viac zatial nie, tak aspon to ma tesi..no toto je 4 den tak ja pevne verim ze posledny 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre