"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

zuzka76
3. júl 2009

sstefi to je veru tiez dobra sprava, drzim palce aby to naozaj vyslo...hned to budete mat o kus lahsie 😉 😵

zuzka76
3. júl 2009

ja som tiez nejak nepostrehla temu kotol 😕

sjuzi
3. júl 2009

No a takže večierok sa tuším skončil... Ale i ja som unavená... Sstefi, som rada. Fakt...
Babenky ja sa lúčim, lebo som dead z tohto týždňa, dúfam, že zajtra už budeme normálnejšie cikať... atď... Ideme k svokrovcom, tam ho nechám behať holého po záhrade celý deň a v bazéniku sa ešte bude máčať... a taaaaak. Brú noc kočeny... 🙂 😵

zuzka76
3. júl 2009

tak teda sstefi nas bude onedlho napinat zase jak gumu na trenkach 🙂 😉 😀 😵

sstefi
3. júl 2009

dakujem vám 🙂

zuzka76
3. júl 2009

tak teda dobru nocku, ked ste uz setky odisli...my to zajtra tiez mame dost na plane... travu kosit a tak 😅

milliigoret
3. júl 2009

ženy ste pozdŕhali....ale vás tu bolo jak trebalo čakať 😎 ja ešte nemožem ísť hajať ,čakám toho čo nosí domov peniaze 😀 😀 😀 majú djaké "pracovné zhrnute" tak som zvedavá kedy sa dotrepe a hlavne v jakom stave,bo on nenaučený chlastať 🙄

sstefi
3. júl 2009

bubi, aj keby si nebodaj hodila čislo do eteru, toto čo maš namna ty, tak mi o 20 dní končí. som dala zrušit paušal ten ružový, tak ti potom pošlem oranžove číslo, kdyby neco 😉 😎

sstefi
3. júl 2009

ale teda vy ste poriadne zvedave, kym ste boli zvedave, tak vam klavesnice dymili a teraz? oddychujete po tolkom strese 😀

sstefi
3. júl 2009

sjuzi, tak ta mrcha si to mohla fakt na nejaky ten ročik dat pohov 😠
no snad to čoskoro vyjde, možno ten predlženy vikend...
ale teda podla mojich vypočtov to cca musite skor lebo to je skoro o mesiac a to je čas mrchy zase, tak robte tak, aby už nedošla 😵 🙂

lilyk
3. júl 2009

to ste vsetky zdrhli 😕
sstefi super super spravicka, tesime s vami 😵 😵 presne ako hovoris hned sa lepsie dycha 😉
no tak dobruuuu nocku 🙂

andy.a
3. júl 2009

tak dobrú 🙂 😎 😎

ja idem ešte MM zobudiť,lebo má ísť ešte do vane 😝 klasicky zaspal s malou 😝 😀

Milli,dúfam,že ten čo nosí domov peniaze,dojde v prijateľnom stave 😀 😎 😎 😎

tak páčko 😎 😎 😎

milliigoret
3. júl 2009

no andy ta dúfam 🙄 😵
majte sa 😉

zuzidr
3. júl 2009

ahojte 😀 😀 😀

v prvom rade vííítame na svete Oliverka a prajeme veeela zdravíčka,nech je z neho velký a šikovný hasič 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a Zuzke vela síl a mliečka 😀 😀

a sstefi som rada novej správe a tešííím sa s vami 😀 😀 😀

aj my behom 1-1,5roka zarobíme na druhé....snád 😅 😅 😀 😀 😀

Pekný víkend prajem 😀 😀 😀

jeden a dosť 😀 😀 😀 😀 😀

zuzidr
3. júl 2009

😠 😠 😠 😠

natal
3. júl 2009

Ahojte 🙂
bubul srdecne blahozelam. Malemu Oliverkovi, zelam vela sily, zdravia a vela mliecka 😵

stefi blahozelam. Nech vsetko vyjde. 🙂

verim, ze sjuziovci sa maju uz lepsie, teda Misiacik

zuzka76
4. júl 2009

dobre ranko 🙂
tu svieti take slniecko, cely den budeme vonku, tak sa uz tesiiim 🙂
idem ranajky porobit a pojdeme prec, vsetkym pekny vikendik prajem 😉

lilyk
4. júl 2009

ahojte 😉
my sme celeeee doobedie stravili vonku, uuuplna parada 😵 ja dovarila, dopliekla z mrazaka 😀 a cakam svokrovcov.

sjuzi
4. júl 2009

Dobrý večer, my sme akurát sa vrátili z farmy u svokrovov... 😀 Majú malé mačiatka, Miško sa s nimi vybláznil dnes, aj sme ho veľa kamerovali, aj so šteniatkom sa jašil, ale toho sa trocha bojí, lebo po ňom skáče... 😀
Ja som unavená ako pes po celom dni... tak idem vyložiť nohy... 😉 🙂 😵

ivka07
4. júl 2009

ahojte žienky,
dlho som tu nebola, teda občas kuknem čo nové ale nepíšem
ako sme sa presťahovali v kuse som niekde, už to nieje blava, že nemám kam ísť.
Teraz mám všetkých ba blízku a tak so Sofinkou chodíme väčšinou k svokrovcom na dvor tam sa poháme a užijeme si prírody.
Každý víkend trávime tu: http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...
Dnes sme kompletne vymerali základy a ideme kopať.
Sofinka je šikulka už asi mesiac sme bez plienky pekne sa pýta prišlo to zo dňa na deň, ale ešte na noc dávame plienku. Aj sa rozkecala, všetko opakuje co počuje tak musíme si dávať pozor na ústa. 😝
Ja idem od septembra učiť, a Sofinka ide do školky. Aj sa teším lebo doma ju to už nebaví a ked vidí v školke deti tak za nimi plače. Tak si užívame letné prázdniny bo v septembri nastupujeme obe 🙂

Blahoželám Bubulik 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tak idem nieco pospratovať a spať bo som unavená dnes celý deň na stavbe 😎
tak ja sa opäť niekedy zastavím 😉

allisia
autor
4. júl 2009

Vítame Bubulikovie Oliverka na svete a zelame vela zdravicka obom, a gratulujeme hrdemu Bubulikovi k syncekovi 😵 😵 😵 😵
Sstefi perfektne ze sa vam podarilo predat dom, hned vam bude lepsie 🙂 🙂

bubble777
4. júl 2009

Bubulik aj my srdečne gratulujeme k Oliverkovi a prajeme pevné zdravie a mamke skoré zotavenie a veľa mliečka....

.....sstefi, super, super teším sa spolu s vami.... 😉

milliigoret
4. júl 2009

bubulik už dala foto Oliverka 😵 😵 😵 😵 teda asi nie ona ale manžel 😀 no fešák je 😵 😵 aj pekné miery má 😉

bubulik
4. júl 2009

Zdravím Staré Júnovky, mladé srdcom a mysľou.
Dáva sa na známosť, že sa nám narodil syn Oliver 3.7.2009 o 09.05 hodine a vážil 3850 gramov a meral 49 cm.
Zuzulík je v poriadku i malý a teraz ju len zastupujem, ešte raz Vás pozdravujem, majte sa pekne, Edo.
🙂 🙂 🙂

milliigoret
4. júl 2009

😀 😀 😀 jéj poštár tu bol 😀ešte raz blahoželáme a aj my pozdravujeme bubulik a oliverka 😵 😵 😵 nech sa majú,čo najlepšie a nech majú veľa mliečka 😉 😉 😉

sjuzi
5. júl 2009

Jeeeej, dobré ránko, Edko ďakujeme za info a fotečky... Oliverko je zlatá "papuľka". Teším sa, že je všetko ako má byť... 😉 🙂 😵

sjuzi
5. júl 2009

Miško pozerá Mickeyho a dnes sa chystáme na výletík do prírody... na priehradu, tak snáď bude pekne... 😉 😵

sjuzi
5. júl 2009

Ivi, tak držíme palce, aby domček rástol ako z vody! 😉

Nám sa Miško odplienkoval kvôli tomu zápalu tento týždeň, takže aspoň 1 pozitívum to malo. Dokonca ani v noci, ani počas denného spánku sa nepopišá... ale pre istotu mu tú plienku na noc ešte dávam... ale je úplne prázdna... 😕 😅 🙂

sjuzi
5. júl 2009

A neviem, čo variť, idem popozerať nejaké recepty... 😉

bubaczik
5. júl 2009

ahojte ženušky..v prvom rade viiitam maleho Olivera,prajeme mu vela zdravia,šťastia,vela laasky a mliečka 😵 bubu prajeme skore zotavenie po sekcii 😵 fotečky rozkošne!
sstefi trimem palce,naj to už konečne vyjde,a mate už klud a pokoj 😵

tak my ideme dnes ku svokre na obed 😕 takže nemam problem jak sjuzi 😀
a dufam,že sa dnes už konečne dohodneme že čo a ako,bo to už o 4 dni ideme,a nemame smer 😲 ale už mam nakupene,niečo aj nachystane,teoreticky možme isť aj dnes 😎 len dievky nemam 😀 Peťo je na Krku,že maju užasne počasie,more teple,jaaaj moje male si to už uživa..dievky v taliansku labzuju,včera boli v neapole,dnes sa idu kupať..oni su dole,v Salerme,tak tam že je hic neskutočny 🙄 a v stredu už budu doma 😵
Ešte poistiť sa mi treba,som kukala na nete,tak mi vyjde lacnejšie vo Wustenrote,tak v pondelok zavolam,že čo a ako.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre