"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubaczik
20. júl 2009

andy.no hej,povodny plan bol min 14 dni,max 21...do konca mesiaca..ale to je na dlhe debaty,ale idem s dievčatami do prahy,tak si to vynahradim...čo sa tyka dovolenky so svokrovcami,moj muž trpi oidipovskym komplexom,takže tak v skratke 😝 a stary trpi kačičkovym systemom 😀 😀 že stado vedie gunar 😝 tak zbytok si domyslite,necham vašu fantaziu na volno,a aj tak sa k realite nedopracujete 😉
andy čo sa tyka ubytovania,ja by som vobec neriešila nejaky net,tam ludia behaju s tabulkami,pred každym domom sedi niekto a ponuka ubytovanie...a je to omnoho lacnejsšie..my sme mali ubyt max100 m od mora,s vyhladom na more za 80€..7 ludi,žiadne pristelky a spol spalne..pekne každy zvlašť.a ked idete len vy,max 50€ by som počitala na noc..takže kludne sadnite na car a neboj sa ničoho,dohovoriš sa aj po pištansky 😀 my sme našli do pol hodinky... 😉 šak keby niečo opytaj sa 🙂

natal
20. júl 2009

Ahojte 🙂
No ja si neviem predstavit dovolenku so svokrovcami a teda pravdu povediac ani s nasimi 😝 Svokra aj moja mama jedna vacsi general ako druha 😨

natal
20. júl 2009

hm kamoska sla do Chorvatska a za cely den nevedeli najst ubytko, potom nasli uplne od veci ubytko. Hm asi zalezi od lokality. Mne sa nechce do Chorvatska nejak.
Bubi prajem krasny pobyt v Prahe 🙂 A v KE si uz bola?

andy.a
20. júl 2009

Bubi,nejdete do Prahy na Madonnu ?? 😅 😝 😵

tiež si myslím,že záleží od lokality 😝 a možno aj od šťastia 😉
tiež jedna baba šla na blint a našli 2 km od mora,aj to hľadali celý deň...a trepali sa denne k moru autom 🙄 🙄 🙄
to by MM neprežil,aby si napr.pivo nemohol dať 😝 😀

dúfam,že Sstefi dobre pochodila s rodinkou 😉a tuším 21-ho sa vracajú,nie ?? 😕 😅 😵

no,Oidippovský komplex je u nás tiež ,Bubi 🙄 🙄 🙄

natal
20. júl 2009

ja uz len ten tyzden a potom dva tyzdne volnaaaaaaaa 😀

natal
20. júl 2009

no ja som zvedava ako dopadneme v Madarsku. Ani ja, ani mm, ani segra nevieme po Madarsky a ideme na blint do Nyiredhazy, ci jak sa to pise xi xi 😝 😀 To bude zabava. Ci nebudeme 10km autom kazdy den chodit do aquaparku he he Mm ma potom zabije.

bubaczik
20. júl 2009

ja idem do ke v piatok večer alebo v sobotu rano..a mama ostane s Dankom a ja pojdem do prahy 😉
no sa fakt čudujem,že take problemy su s ubytovanim,naš dedko 😀 nas stražil ,cestou jak sme šli pre auta 😵 ,aby nas niekto druhy nezlanaril..

lilyk
20. júl 2009

bubiiiiiiiiiiiiiiii pri kazdej fotecke som si povzdychla jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😀
nadherneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵

bubaczik
20. júl 2009

lily mysliš na fsb? 🙂

inak ja dnes pustila 5 pračiek,2 už som stihla ožehliť,ako tak je všetko popratane,tak idem spať,bo padam na hubu 😝 tak dobru noc prajem 😉

lilyk
20. júl 2009

jo jo...dobruuuuuuuuuuuuuu 😉

lilyk
21. júl 2009

ahojte 🙂
u nas krasne,ideme plavat...potom sa ozveme 😉
Dankovi prajeme vsetuuuuuuucko naj k meninkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵

zuzidr
21. júl 2009

Ahojte,Dankovi všetko naj naj k meninkám 😀

bubi nááádherné fotečky,ja sa tak tešííím 😀

a tu je dusno a pod mrakom a vyzerá to na dážd 😠

mne už sa tak nechce robiť a to som v robote ešte do piatku 11tej 😠 😠

allisia
autor
21. júl 2009

Ahojte, Dankovi gratulujeme k meninkam 😵

ja neviem co mam variiiiit ☹

bubaczik
21. júl 2009

čafte...Danik dakuje,posiela cmuky cmuk 😵

ja pustila dufam poslednu pračku,som zvedava kto to žehliť bude,mne sa taaak nechce 😝 dusno je u nas strašne...ja varim morčacie na štave,nič ine ma nenapadlo,a ani sa mi nechce stať pri šporaku..
inak som zabudla,Danko je už bez plienky 🙂 ešte mu sice davam na noc,ale už vstava suchy,a hned jak vstane,tak ide cikať,takže vydrži,a nemam ešte odvahu ho nechať bez plienky na noc 😅 musim ich asi minuť,mam ešte asi 10ks 🙂

potničky nam zmizli,tak som spokojna 😵

bubulik
21. júl 2009

Caute, tak ja som dnes vstala poupratovala, zbezne teda a nakrmila deti, dala odggnut maleho, lebo to trva aj 30 min 😵 😵 😵 , a uz je skoro obed. 😀 😀 😀 Esteze vari mamina. Robime slepu gulasovu polievku a granatir. K tomu uhorkovy salat. 😵 😵

bubulik
21. júl 2009

Ja som vcera prala jednu pracku, detske pradlo, tak to idem ozehlit. A malu davam do gatiek, pocikala sa, tak to idem zaprat. Ale jej to velmi vadilo, ze mokle daj mi to dole. Tak hadam uz pochopi, ze sa ma pytat 😎 😉

bubulik
21. júl 2009

No kavu som dopila pri pocitaci, tak idem nieco robit. papa zatial 😉

allisia
autor
21. júl 2009

cafte, tak ja som uvarila cestoviny s cukinovou omackou bo som nemala vybrane ziadne maso z mrazaka
a Oliverko nevie zaspat tak ho musim ist uspat. Zacalo nam obdobie ze ked ma nevidi tak zacne plakat 😅

bubulik
21. júl 2009

A este som zabudla zablahozelat Dankov k meninkam vsetko naj, cmuk, cmuk 😵 😵 😵

lilyk
21. júl 2009

tak prave som doniesla MM darcek k narodkam....Tomino sa mi v aute dva krat spotil...fuj esteze sme doma a vybavili 🙂

bubaczik
21. júl 2009

szia mafošky 😀 no ja sadla,davam do tela poriadnu davku kofeinu 🙂 boli sme tak trochen von s Dankom,no nejako sa mu nepačilo,tak sme šli domov...dnes nespal ani 5 min,tak už chyta nervy na všetko...a von nechce isť 😕 ta počkame tata,a odnese ho k svokre naj mu zagratuluju,bo boh chran,že dojdu sem,by ma šlahlo 😝
večer ma čaka žehlička,len neviem,či sa ma dočka 😝 ale musim,sice mam v plane sa až vo štvrtok baliť,tak uvidime...
inak lily maly je jaky srandovny 😀 😵 😵 😵

a čo mate chlapcov ,hraju sa vam s pipikmi? 😕 moj dnes cely den mal ruku v gatach 😕

bubaczik
21. júl 2009

no mam dosť..dnes mi už 3 krat volali a ponukali mi ,žiletky,vitaminy,a dormeo 😠
a odkial maju čislo?ja nikde tel.čislo neuvadzam!!!!! 😠 ma porazi s nich! som im povedala,že sme chudobni a že nemame zaujem 😀 😝 😠

lilyk
21. júl 2009

Bubi ja ho volam pstros 😀 😵 a to aj mne volaju vzdy ich na zaciatku zrusim... a jedna pani sa na mna nastvala a vravi mi ze,"to uz takto na zaciatku ma zrusite?" 😀 😀 😀

sstefi
21. júl 2009

cafte, cafte. 🙂 😎 😎 😎 😎 😎 😀

andy.a
21. júl 2009

čáves 😎 😎 😎 😎 😎

Ako bolo ?? 😕 😅 kedy ste došli ?? 😕 😅
a boli ste tam,kde ste chceli ísť ?? 😕 😅 😝 😀

lilyk
21. júl 2009

hellou 🙂

sstefi
21. júl 2009

andy, pred 2hodinami, boli sme v Baške, podla planu. na "Otok Krk" 🙂 možem ti hodit kontakt na naše ubytko, bolo suprove, blizucko plaze(asi 200m), vlastne len cez ulicu sme prešli a plaž.
Ale mne sa na Baške nepozdavalo to, že je tam dost uzka plaž a miliony miliony ludí, problem prejst do vody mezni nich. jak ruska ruleta 😅 😝 😀
ale inak šicko super bolo
a posledne 3 dni sme boli na Balatone 🙂 a tam bolo ešte suprovejšie 😵

andy.a
21. júl 2009

sstef,hoď ten kontakt 😉 🙂
díky 😉 a IP 😉

sstefi
21. júl 2009

a boh vas všetky varuj, aby ste sa vydali na cestu do aj z chorvatska v sobotu.
ZUZIDR, ANDY, nech vas to ani len nenapadne.jedine tak dosjt na miesto činu najneskor o 9-10rano. cesta tam bola v pohode, zmakli sme to podla planu, cca 11 hodín.
viete kolko sme šli naspat? 10hodin len v chorvatsku 😝 😖 😒 😢 a ešte k balatonu niečo cez hodku, no ešteže ivka to zvladla statočne aj naš tato sa vzdal šofreovania. ešteže ma má 😀 😀 😀

sstefi
21. júl 2009

cena za ubyt. bola 15€ os./noc. Bez dokladu, ked s dokladom tak by bol pytal o 5 €viac/os/noc.

andy, idem pohladat 😉 len či sa mi to v tom bordeli oplati.
joj a ten ujo vraj len na 7 dní , teda napr. od soboty do soboty, od stredy do stredy..... neviem prečo, ale tak nam vravel

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre