"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

lilyk
29. sep 2009

dobre ranko 🙂
my uz hore 😝 tak som si aspon ucet za mobil zaplatila, kafe dopite 😢 😀 a chalani pozeraju Bob the Builder, Maju je z toho vo vytrzeni, a mne ide Bob von usami 😅 😀 uz ani vlacik nevyhrava,len Bob Bob Bob uz sa mi o nom snad aj snivat bude 😝

bubaczik
29. sep 2009

no lily,moj Danko je stavby veduci,lešuje cez žaluzie 😀 tak pijem svoju kavu v klude 😉 ale včera sme fičali na pa a pi 😕 😀

bubaczik
29. sep 2009

inak,všetko najlepšie Mišičkam a Mišiakom 😵 ešte že mam radio zapnute 😀 by ma to napadlo až ked by sa Miša predo mna postavila 😅

bubble777
29. sep 2009

Dobré ránko 😉 Tak aj my už sme hore, kávička urobená, tak už len si ju vychutnať 😉 ...pripájame sa ku gratulantom a dnešným meninovým oslávencom všetko naj naj naj prajeme 😵

zuzidr
29. sep 2009

Ahojte,Mišičkám a Mišiakom prajeme všetko naj naj 😀

Emmka zase išla do škôlky v pohode a s úsmevom a už sa cez spánok nepocikáva 😀 taká som rada 😀

bubulik
29. sep 2009

Dobry den, vsetko naj Misiacikom a Misickam. 😵 😵 😵 😵 😵
Ja uz mam polievku postavenu, za chvilu ideme na poradnu s Oliverkom. Tak zato varim uz od rana. Na ranajky bol chlieb vo vajicku, takze fakt varim uz od rana. 😵 😵 😵 😀 😀 😀

bubaczik
29. sep 2009

ahojte..tak som Danka uspala,bol neskutočne mrzuty,takeho ho ani nepamatam 😕 😢 ani piť,ani pišať,ani obliekať sa,no proste nič,len fnukal a fnukal...tak sme si lahli,pomojkali a behom par minut zaspal..jemu asi chybali tie dva tri hodinky spanku,inak si to neviem predstaviť 😕 som zvedava,do kedy potiahne,mi treba isť do obchodu 😖 sice "druhe" sa mi už vari,ale nemam suroviny na "prve" 😝 tak asi dnes sme bez polievky..idem si po kavu,dufam,že tuto už vypijem kludne 😉

zuzidr
29. sep 2009

bubi a čo varíš?ja som včera na večeru robila lečo s vajíčkom,Emma sa nadlábla 😀 len neviem čo dnes 😒

bubaczik
29. sep 2009

ta už zas je hore 🙄 idem s nim niečo porobiť,bo ma porazi..čafte 😔
varim mex.gulaš,nič ine ma nenapadlo 😝

sjuzi
29. sep 2009

Čafte, že Mišiačik ďakuje...
Dnes sme oslavovali plávaním, ale sa mi zdá, že mu začína nádcha... lebo po plávaní len kýcha a kýcha... tak fasa... 😒 😅

sjuzi
29. sep 2009

Aj ja idem po kafe, lebo tiež som nejaká zvädnutá... 😀

sjuzi
29. sep 2009

Lily aj my kukávame Boba..., ale vláčik Thomas stále vedie a aj Mickey mouse club house a Pocoyo a Pingu... no maniak... 😉
Teletubbies ho už nebavia chvalabohu... 😅 😀

lilyk
29. sep 2009

no u nas ide Bob ked sa zobudi, ked sa zobudi poobede a ked sa vratime vecer, a to by som si rada spravy pozrela lebo prave idu ked krmime. Tak ak sa da tak aspon vtedy sa povie ze Bob papa a teraz nejde 😀 a ked prepnem na vlacika tak krici Boooooooooob 😝

sjuzi
29. sep 2009

Aj u nás to beží podobne, ale my to púšťame na počítači... telka ho nejako prestala baviť, ten JimJam a Mini max... takže Miško len sadne v obývke k stolu k notebooku a kričí buď TOMAŠA!!!! alebo MIKIHO!!!
Správy síce si aj pustíme, ale nič z nich nepočujeme... 😅 😅

lilyk
29. sep 2009

MM kupil dvd-cko Boba a vlacika takze mi to mame v plnej parade na plazme 😝 😀 a ja si potom vonku vyspevujem znelku Boba jak vadna 😀

sjuzi
29. sep 2009

No, Miško fajne kašle zo spánku, tak bohove, mala som si nohy odrezať radšej a né ísť plávať, ja tepša sprostá... 😝 😝 😝 😝 😝

bubulik
29. sep 2009

No uz sme doma z poradne. Maly ma 6700 g a 61 cm. ( Hanka v jeho veku mala 6950 g a 60,5 cm ) Cize idu skoro rovnako. 😵 😵 😵 😵 Uz nosime 68 cku. Dnes ho aj pichali hexa + prevenar. Tak prevenar je uz povinne a hradi ho cely poistovna, 😅 😅 😉
Vsetko uz konecne spi. Cez vikend su u nas hody, tak sme pozvali nasich na kolacik. Dnes som bola cosi pokupit na pecenie, ale samozrajme sa mi hodilo aj ine a 25 eur je fuc. Boli sme v Lidli a dost veci maju za 1 euro.
Kolotoce su za nami na ihrisku, len ich este nastastie Hanka nezbadala. Tak este mame klud. Asi predam pred vikendom oblicku, kedze ich mame za zahradou. Kto jej to bude platit?????? 😲 😲 😲

bubulik
29. sep 2009

Idem si spravit kavu tiez. 😉 🙂

sjuzi
29. sep 2009

Ahoj Bubulka, no tak malý pekne rastie... 😉 A super, že ten Prevenar už hradia, lebo istú dobu si ho tuším zase museli platiť... 😅

lilyk
29. sep 2009

tak moji chalani v plnom prude, Maju spal hodku a 15 minut, no som zvedava ako do vecera vydrzi 😝 a to chcem palacinky robit 😝
Bubu super miery 🙂 aj nam hradili prevenar, a to som sa pohadala s lekarnickou, nechcela mi ho dat, ze lekarka nic nevie a nech idem naspat za nou, tak som sa vratila ze lekarka mi to napisala na zadnu stranu receptu ze to hradi poistovna a ona ze ok 🙄

sjuzi
29. sep 2009

No, nám ho tiež hradili, ale viem, že teraz posledný pol rok tu baby vypisovali, že ho nechcú preplatiť... ale možno išlo fakt len o to, že v lekárňach skúšali... 😒 😅

bubulik
29. sep 2009

Ja som to ani nebola zobrat v lekarni ona to uz amla na ambulancii, takze neviem ako frflu lekarnici 😀 😀 😀

bubulik
29. sep 2009

Doplnila som fotky 😵 😵

sjuzi
29. sep 2009

Jeeeej Bubulka, jaké krásne súrodenecké... aj ja také chcem... 😅 😒 ☹ 😢 😀 😀 😀 😀 😀

bubulik
29. sep 2009

Aj Ty budes take robit neboj, aj Ti bude vela. Ako obcas mne 😀 😀 😀 😀

zoja
29. sep 2009

ahojky, tak mi mame dnes preventívku za sebou váha 12.1kg, výška 92cm, trochenzi zapalené hrdlo - calcium to snad spraví, bubi viem presne čo teraz doma s robošmi zažívaš, nam oproti stavajú nový barak a su postavené vysoké žeriavy a kubo je vo svojom živli, usadený na kuchynskej linke vyčumuje po nich 😀

andy ten astmatický zachvat nezavidim, my sme si toto odskakali s veronikou bola to hrôza, snad toto kubka obíde, ona mavala taku reakciu pri kontakte so psom, neraz sme len nastupili do výťahu a zrazu chrčanie a hned som vedela kolka bije a to sa tam mohol viezť aj hodinu pred tým, našťastie sa to vekom upravilo, určite pomohli aj očkovania, na ktoré chodí doteraz

bubu odpadnem 😉 , malý jaký cvalík, ale je chutnučký 😵

ach jaj vonku je hnusne, kubko za celý den spal stvrthodku a aj to len v aute, neda sa s nim dnes nič len knučí, lebo je unavený, ešte nech vydrží aspon tristvrte hodinu a idem ho dať spať, posledné tri dni konečne zas zaspava pri cd rozprávkach - sju inšpirovala som sa tebou 😉 , dnes si v tescu vybral pinocia a už som mu ho musela dva krát pustit , tak snad mu to vydrží

od piatku mi začina skola a vobec si nezavidim, lutujem už teraz , že som sa na to dala 😅 , čert mi to bol dlžný 😀

bubaczik
29. sep 2009

čafte..zoja vitaj 😉
no teraz muž zobral chalanov von,ale dojdu svokrovci,my s mužom sme asi hodinu rozmyšlali,že načo sa sem trepu všetci 😕 a pred 10 min nas napadlo,že herečka ma meniny 😕 😀 ta jej dojdu donesť tie bomboniery,čo my sme im na Mariu odniesli 😀
inak dnes došla prva varka s mojich nakupov cez ebay 😵 juuj tešim sa,sice Dankovi je to ešte kuštik velke,ale aspon vynosi do jari 🙂 poštarku porazi 😅 škoda,že mam obavy nakupovať boty tam,bo tu čo stoja okolo 80-100€ tam sa daju kupiť za 50-60 😖 no idem si zatila kuk bez servitky,a potom prežiť navštevu 😝

zuzidr
29. sep 2009

Ahojte,ja som rpišla domov a upiekla stehná s ryžou 😀 potom sme sa išli preisť k potoku 😀 teraz sa ideme navečerať,Emmka zase teraz prešla z pozeraním Pingu na Krtka 😀 😀 tak tiež nevidíme správy vôbec 😅

zoja ja som mala v sobotu už prednášku,a už musím začať pomaly písať bakalárku 😠 mne sa tiež už nechce 😕

a hlava ma bolí jak kona 😠

zoja
29. sep 2009

bubi a kupujes next stale cez tu babu čo si mala? ja som teraz došla na chuť zare, nakupujem vačšinou tam, tie ich kombinacie košielka s pulovrom a manzestrakmi to ja mooooožem 😵 , no a nech sa pači musim kubovi kupit zas boty, ide ma porazit, v nedelu tu boli hody tak som chlapcovi obula nové topky skoro za 60eur a to čo s nimi urobil mi večer vyrazilo dych, bol na kolotočoch s kikou a mladý pán za jazdy chcel zliezť z vláčika a oškrábal celé predky 😠

lilyk
29. sep 2009

caute 😉 my sme chalanov uz ulozili a ja tlacim palacinky 😉 nakoniec som ich stihla ale keby ste videli co som obetovala cez ich pripravu 😝 cely byt rozhadzany no jak keby u nas bomba padla 😀
u nas nebolo skaredo, boli sme vonku, trosku chladnejsie ale dalo sa 😉
Bubulik fotecky kraasne, my take nemame bo Tomik 3 mesiace len vrestal takze to nebolo moznee 😝 a inak Tominko sikulka nasa sa pusta chodit 😵 a vcera si obleceny sadol na serbel zacal tlacit a rehotal sa no ja som skoro odpadla 😀 on to vidi na Majkovi a robi to iste 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre