"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

natal
12. jan 2010

Ahojte 🙂

Andy, ze vylial sa mi cajik. 😅 Moja zlata. Ved ona sa raz nauci. Ja som zase zvedava, kedy sa moje dieta nauci normalne rozpravat. 😖 ked pocujem ine deti ako pekne rozpravaju a ta moja hatatitla .... Ked nieco chce, aj povie pekne, ale povacsinou len blabota, ze jej nerozumie nik.

Moja je uz viac menej bez plienky cez den. Akurat na spanie jej musim davat, lebo sa velakrat pocikala v spanku Ona sa pocika, vsetko mokre a ona spinka dalej madam 😝

Vidim, ze padla tema rezim 😝 Od kedy je doma my mame dost rozhadzany rezim. Vstava o osmej, spat ide o druhej, skor nezaspi, ani keby som sa pokrajala. Spi do stvrtej, piatej a potom vecer nechce ist spat. Kolkokrat ja uz spim a ona nie. Aj vcera som zaspala skor ako ona. Mm mi vravel, ze prisiel o desiatej skontrolovat a ja som spala a mala pri mne blabotala. 😒

Jooj smutno mi je, ze nie som doma.

zuzidr
12. jan 2010

Ahojte,ja mám toho v robote vyše hlavy,mám nervy lebo nestíham písať bakalárku a pod 😠 dnes mi je poriadne blbo,bolí ma hlava a nejako sa mi ťažko dýcha 😠

Emmka už spinká,lebo bola dnes na hodinu po vyše dvoh týždnoch vonku s MM a cez obed nespala 😀 MM je na OČR,bude oddýchnutý až až,naposledy bol v robote 20.12 😀 😀 😀 ale aspom rošku uprace a sem-tam navarí,nemusím sa nahánať ako debil 🙂

v sobotu mám školu a v pondelok skúšku,už nech je koniec júna,či už mi to dopadne dobre,alebo zle,je mi to jedno ☹ ☹ ☹

chorôbkam skoré uzdravenie prajem,a nám všetkým vela síl 😀 😀 😀 😀

neviem či sa hned po ukončení bc. nenechám nahovoriť na druhé mimi 😀 😀 😀 😀

allisia
autor
12. jan 2010

ahojteeee, nejako som sa nevedela pripojit ale uz som tu 🙂

mam zapal stredneho ucha a bola som u doktora tak mi to prepichoval aby hnis vytiekol tak mam muky, ide mi urvat hlavuuuuuu, spala som dokopy tri hodiny a to som v takom stave (este pred prepichnutim) bola rano na skuske 😝 😝 😝 takze z nej urcite nic nebude lebo som sa vobec nevedela koncentrovat, teraz mam lieky v sebe a cakam aby som si dala atb a hajde spat, sa citim takto 🙄 🙄 🙄 znasobene na n-tu 😀 a to mm je na sluzobke takze radost

deti mi zase pokasliavaju, malej som davala mukosolvan tak tej to prechadza ale teraz maly zacal tak mam velku radost ako to vsetko stale pekne koluje 😠 😠
Natalke uz poodpadavali chrasticky no a Oliverkovi teraz zacali opadavat len on ma v poslednej dobe take jedovacie maniere ked nieco chce s zacne valat, suchat a trieskat o zem tak si ich tym sposobom oskrabuje tak neviem ako dlho sa mu to bude hojit 😝

Janada Petke drzim palce aby vsetko zvladla a aby to rychlo rozchodila

Ostatnym chorobkam skore uzdravenie 😵

inak u nas je to s rezimom fajn, spavat chodia na obed okolo jednej, vecer o osmej a vstavame tak ze mala o osmej a ide sa hrat a nas s Oliverkom necha spinkat cca do tej desiatej, jasne ze ja sa len valam v posteli a davam pozor ale mala je zlata, sa hra v izbe s puzzle alebo si stavia alebo kresli a v poslednej dobe sa uz aj sama pekne prezliecie ze jej ani povedat nemusim. Len zacala byt troska ziarliva a musi vsetko opakovat po Oliverkovi, cize co on tak to aj ona

Zuzidr vela sil ti zelam, ja tiez skolu zanedbavam lebo jednoducho nestiham tak ako by som chcela (s bakalarkou som ani neskrtla este).......

zuzidr
12. jan 2010

alli a ty si tretiačka už? 😅

skoré uzdravenie prajem 🙂

sstefi
12. jan 2010

caute, alli už by ste fakt mohli byť všetci zdraví konečne, už prestante, oki? 😠

cau zuzi, no fakt vam to ale uletelo, tie skoro 3 roky už, ste šikulky, čo k tomu dodat ? som na vas hrdá 😵

sstefi
12. jan 2010

neviem, či ste si všimli temu, Upozornenie Nurofen jahoda, č. šarže 909263 spotreb.04/2012, stiahnuty z predaja.
samozrejme pred mesiacom som z neho daval ivke, čo mala teploty 😠

je tam vraj menej ibuprofenu či keho frasa ako ma byť, tak ked neklamu tak nič važne. myslím tým, že uškodit dietatu by nemal tento nedostatok, akurat tak nezabera akoby mal. asi 😅

allisia
autor
12. jan 2010

Zuzidr a som skolu zacala este ked sme nemali Natalku a potom som mala prerusene lebo som mala problemy a bola v nemocke zrovna pocas skuskoveho a vratila som sa do druhaku v septembri 2008 🙂 takze ja som konecne tretiacka 😀 moji prvi spoluziaci uz pisu diplomovky 😝

a dakujeme 😵

allisia
autor
12. jan 2010

no idem si dat ATB a drichmat 😝

inak musim kuknut nurofen doma ale nam zaberal fajn naposledy, skor panadol baby nam vobec nezabral teraz co mal Oliverko tie styridsiatky

bubaczik
13. jan 2010

čafte čafte..no ali drzim palce,nech sa to vylieči poriadne,neni sranda,ja som to raz chytila ked som bola tejhhotna s peťkom,nedoliečilo sa to,lebo som nemohla brat silne antb,tak mi to ostalo dodnes,a každy vanok klimy mi robi neskutočnu radosťi ☹ takže poriadne to dolieč 😉 inak vvčera som našla dankovi všu 😕 😠 😠 😠 normalne v tych jeho vlaskach jemnych sa tam promenadovala jak na vaclavaku...svina.. 😠 kde chytil,,netušim,ale pravdepodobne v tescu ako sme skušali čiapky 😕 inak netušim fakt kde..decka neboli doma,tak od nich ne,žeby so školy dovliekli,my s mužom sme nemali,tak jedine odtial,a mal len jednu,nemal ani hnidy,tak to muselo byt asi fakt s tesca..viac nebudem skušat,ani keby zadara davali 😠 tak som nabehla na postelne,všetky vymenila,plysaky pre pripad tiez vyprala,no dezonfekčna čata šuviks...poslala sommuža kupiť strojček na vlasy,tak sme ho ostrihali,bo by som sa od hamby prepadla,keby že idem ku kaderničke,a naahodou by sa objavil nejaky kamoš tej vši 😕 😝 tak sme ho ostrihali,zazrakom to zobral ako srandu,tak teraz je taky pekny 😵 no inak ja neviem,som čitala na tych odvšivovacich pripravkoch,že deti to nesmu použivať,tak ako by som ich pokantrila,keby ich tam mal kopec? 😕 no hnus...zas ma všetko svrbi 😀 😀

mne zazrakom z dna na den prestalo byť zle 😕 takže som spokojna,aj variť už viem,včera som pre pripad varila aj na dnes,takže dnes nemusim 😉
našla som si dodavatela s anglicka,čo mi pošle handry s nextu,tak sa tešim,že nemusim preplatiť na mmb 😝 len ešte pre pripad pootravujem sisu 😀 a nemali ste naaahodou niektora kočiar že casual play cs4? 😕 no dopijem kavu,pokosim na farme,a idem s Dankom von na chvilu 😉

lilyk
13. jan 2010

caute 😉
pokosim na farme 😀 ....a tie vsi z tesca no to je sila...ale dik za pribeh..teda aspon som ponaucena co sa vsetko moze stat 😖
ja sa prave chystam s Tomaskom na Upsvar pre ten zvyseny prispevok, dufam ze tam nebudu chori ludia inak ma porazi a konecne som sa dovolala k obvodnej koli vysledkom..vcera som cely den volala a nisto....ze dobreee, tak cistiaci caj asi zabral 😀 ....tak zatim ideme sa poobliekat, moja oblubena cinnost,,fuuuuj nech uz je leto 😉
Bubi ja mam stale ten isty kocik..prvy po Majkovi 😀

allisia
autor
13. jan 2010

kuk, no mne je o nieco lepsie ale furt nie dobre 😝

ja chcem ist tiez na UPSVaR ale ja musim ist do Senca tak uvidime ci sa to dnes podari lebo muz mi este nechcel nechat auto, sa boji tak musim otravovat kamosa nech ma odvezie 😝

fuuu ze vsi z tesca, no to uz co je 😠 😠 😠

ideme obedovat

bubaczik
13. jan 2010

tie vši su asi ako bonus ku clubcard 😀 😀 😀 😀 😝 vonku sme ešte neboli,Danka chtyili prehanky a burky,tak sedi na nočniku.. 😒
a jaaj alli ta jak že ti nechce nechať auto? 😕 povedz nech ti kupi,ak je zataženy na svoje 😀 😀 a normalne už šoferuješ?parkovanie ako? 😀 😀

lilyk
13. jan 2010

caute 😉
my sme spat, Alli presne, moja rec....bubi to vystihla...tak konecne mas vodicak a akoze s cim mas trenovat....natrenuj na muzovom a potom nech ti kupi nove 😀
idem si spravit kafe 😉

sjuzi
13. jan 2010

Tu sooooooooooooooooooooom! 😉 🙂 😵

sjuzi
13. jan 2010

Nejako vás nestíham kočeny... V pondelok došiel mm z lyžovačky, tak sme sa presúvali do TT a včera som pratala, prala, schovávala Vánoce a taaaaaaaaaak... 😅

sjuzi
13. jan 2010

Bubi ty normálne už chystáš výbavu... 😀 😀 😀 prepáč, som sa pobavila... nemyslím to zle...

sjuzi
13. jan 2010

A o všoch mi ani nehovor, si pamätám jak dnes, keď som ich mala ako decko ja v škôlke... dlhé husté vlasiská mi tato drásal hustým hrebeňom, ja revala a nakoniec ma aj tak vyšiškali na chalana... 😅 😒 😀 😀 😀

sjuzi
13. jan 2010

Ale tuším Andy mala Casual play, ale neviem, ktorý... len sa mi teraz dačo vybavilo... 😉

andy.a
13. jan 2010

hello 😎 😎 😎

áno,Sju,máme Casual,ale S6 😝 😅 😕

Trnaváčky,ako to tú "voš" skloňujete?? 😕 😅 😀 😀 😀 😝
má byť " o všiach"..."našla som voš"...a nie všu 😀 😀
inak,otras,Bubi 🙄 už ani čapice neradno skúšať 😖 😕 🙄

u nás hysákY pokračujú,dnes som pomaly ani do roboty nemohla odísť,čo krpatá tak vystrájala 🙄 mama sa zastrájala,že mi ju varovať nebude 😖 🙄

všetkým maródom skoré uzdravenie 😉

zoja
13. jan 2010

zdravím vás, tak bubi ja som zo skušaním na holé telo hlavu a pod. skončila po tomto sept. ked kubko chytil tie sladké chrasty, primeriavam , ale neskúšam 😝 , on to chytil z nohavíc v zare, som si istá lebo nikde inde v tom čase sme neboli, brrrrrrrrrrrrrr nikdy viac

ja sa na školu idem vyprdnuť nemam na to nervy, jednu skušku už mam za sebou ,myslela som , že ma to naštartuje lebo to nič nebolo,ale, nebaví ma to len zaťažuje 😕 - som čalamáda ako povedala moja polovička 😀 😀

dnes sme boli kupovat barbinu, naš kubko sa ráno zobudil , že hujááááááááááááá tešíííííím mamika kúpi pjinceznú, včera sme boli u mojej kamošky čo ma dievčatko a moj syn sa zamiloval do bábiky 😀 😀 😀
a aby jej nebolo u nás smutno tak si pribalil rovno aj kena, zlatíčko ked uz to mal naložené vo vozíku tak mi vraví mamika uz nekup nič idem domov hjať, mm sa teraz trase , že zajtra pojdeme dokupovat oblečenie a ostatné príslušenstvo 😀 😀 😀

sstefi
13. jan 2010

ojojoj, taky naval ... 😕 😠 😀

ivka dnes zaspala o pol8 a sama, normalne mame dlhy večer 😕 😵

a musim ju pochvalit, že bez dudky to zvlada super, sem tam ju spomenie už teraz, ale vobec ju nepyta, len povie, kde mam dudu, ja hodim šokovany pohlad a ona sa mi rehoce do xichtu 😀 😵

a to som si myslela, že bude dudkať aj na rozlučke zo základnej 😅 😀 😀

sstefi
13. jan 2010

no bubi, tie vši... no hroza, ešteže ivka ma cca 10 čapíc, tak by ma ani nenapadlo skušať jej 😀 😀 😀

bubulik
13. jan 2010

Ahojte, ste tu este???

sstefi
13. jan 2010

ano ano anoooooo 😀 fole, živa dušaaaa 😀 😀 😀

bubulik
13. jan 2010

Mna nesiel kon uz 5 dni a teraz som sa zacitala o stranu dozadu, tak vidim, ze Vam isiel 😢 😖

sstefi
13. jan 2010

ale moj je dnes pomaly jak slimak, ostatne stranky v poho a toto ako v spomalenom filme.

no a sa nam pekne poporiadku pochval, čo to ty zhanaš? alebo to len ja som niečo prehliadla? je možné že si sem aj pisala, ale ja nepamatam a to vas vždy čitam spatne(vela toho nie je 😠 ) ak nahodou nejaky čas nedojdem

sstefi
13. jan 2010

inak som dnes bola v lekarni s tym nurofenom, tak ma odpinkali, že mi ho nevezmu nazad, že moj problem, ked somsi kupila, ne? 🙄 😖 😠

ja si myslim, že to je ako reklamacia, ked je niečo stiahnute z predaja a mali by to vziat spat, s tym, že to vratia dealerovi resp. vyrobcovi, no ale neva, prežijem, len ide o princip, nemam slov 🙄

bubulik
13. jan 2010

Tak uz som v obraze, precitala som vsetko. Ale odosiela mi to tak ako keby to do Ba muselo ist peso tam aj naspat 😖 😠

bubulik
13. jan 2010

Jasne, ze Ti to musia vziat spat, ked je to takto. Ja by som to dala na soi

bubulik
13. jan 2010

Uz ide aj kon lepsie
Ale k veci. kedze my sme s detmi skoncilai, tak som si vymyslela, ze ten nas dom sa zrealni tento rok. teda aspon pozemok to je priorita na tento rok. tak som to chytila za pacesy. MM bol nadseny hlavne z toho, ze som to vsetko zobrala na moje plecia a jemu podavam iba hlasenia a spolu rozhodujeme. 😀 😀 😀
Takze uz mame pozicku na pozemok vybavenu. Ideme len nejake papiere zajtra podpisat do banky. A zajtra pojdeme pozriet aj 2 pozemky. Jeden je aj so starym polozrutenym domom ma 10 arov a dobru cenu. Druhy je v casti, kde budu len nove domy, ale bude to holy pozemok a drahsi. tak uvidim, ci z toho nieco bude, alebo budeme hladat dalej. 😎 😵 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre