"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubulik
13. jan 2010

No tak potom si si to mala podla svokry vyberat ked mali kolegyne takych sumnych synacikov 😀 😀 😀

zoja
13. jan 2010

ta bola rada, ze sa ho zbavila 😀

bubulik
13. jan 2010

Hlavne, ze ste obe spokojneeee 😀 😀 😀

zoja
13. jan 2010

to vieš jedináčik vychovavaný rozvedenou matkou za pomoci babky, jeden rozmaznaný fracek, čo mal všetko načo si len zmyslel

bubulik
13. jan 2010

Ale ved ty si si ho uz urcite dovychovala, nie???? 😉 🙂

bubaczik
13. jan 2010

zoji faaakt?
ja bola už 5 krat na nu 😀 aj do prahy som sa chystala,ale nevyslo to..ale do blavy pojdem aj keby ma tlačili 😉

zoja
13. jan 2010

jasne ved som si ho vyťutlala aspon do ako takej polohy ktorá je pre náš život znesitelná 😀 😀 , bože idem zaheslovat mkkona lebo aj ten ma zabije 😀 😀

zoja
13. jan 2010

bubi a to len tento termín jeden? uz mate listky? zeby som spravila aj ja prekvapko???

zoja
13. jan 2010

jéj uz davno tu nebolo tak zivo 😵 cítim sa jak v starých časoch

bubulik
13. jan 2010

Zoja 😀 😀 😀 😀 😀
Jaj koceny opustam Vas, lebo som s detmi doma sama a zachvilku mozno bude maly papat mlieko. Aj ked vacsinu noci uz prespi, ale dnes si prespal jednu davku a potom to zvykne v noci dobehnut. Inak on ked dobre spi tak spi ani na jedlo sa nezobudi. 😀 😀 😀 No proste chlap. Ti si ziju super uz od malicka. 😵

bubaczik
13. jan 2010

nemam,vidiš,zajtra kupim 😉 myslim že dva dni hraju v blave..ja určite idem 😉 aj keby že sama..zas budem plakať..v 😀 sa tešim,lebo maju nove kostymi 😵 len skoda,že už nehra korn 😒 a bila

bubulik
13. jan 2010

Tak papa. Inak aj mne je tu super, ale potom by som mala oci ako vevericka...... 😀 😀 😀

zoja
13. jan 2010

a to uz tolko hodin, rano idem do rakús na nakup , zas budem mat jak stefi vraví oci jak veverička... 😀

zoja
13. jan 2010

bubu rovnaké myslienkové pochody 😀 , bubi daj link nech to kuk

bubaczik
13. jan 2010

😀 😀 kam chodis zoja na nakup? 😕 raz pojdem s tebou 😉

zoja
13. jan 2010

no do bipi kazdy mesiac tam nakupim drogeriu a všetko potrebné pre krpatého a mam pokoj, my sme este stale na plienkach a tam to vyjde ovela lacnejšie, kedze milostpan okrem pampers iné neznesie a aj to si vyberie zn. elmo streat, jasne u mna odparkujes tátoša nasadneme do mojeho a vyrazíme 😉

bubaczik
13. jan 2010

v ntc bude,ale link neviem najst..kuknem ticketportal ešte 😕

bubaczik
13. jan 2010

že tatoša 😀 😀 😀 moje polo malinke 😀 😀 😀 😀

zoja
13. jan 2010

oblečenie v shopping city vieden, aj ked teraz som uz dlhšie nebola, lebo nič také som nepotrebovala a malemu kupujem tu OC v zare

zoja
13. jan 2010

tak to moje oproti nemu jak velký brat 😀 😀 😀 😀

bubaczik
13. jan 2010

no musim ja raz fakt ist s tebou,ja sama sa bojim,a neviem nic okrem švajn po nemecky 😀 a ja neznasam necinu 😝

zoja
13. jan 2010

jaj idem dufam, ze sa to tu zas trošku častejšie rozbehne čágo bélo 😀 😀

zoja
13. jan 2010

bubi tak to ani ja, ani ti však netreba čo predavačka to slovač 😉

bubaczik
13. jan 2010

ked vyrastiem aj ja budem mať take 😀 ale mame aj hondu,ta je velka 😀 len muz je na nu zatazeny 😅

zoja
13. jan 2010

pch to ja viem majnelibjavascript:addEmoticon('😀','vBody')edubistsvajn 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zoja
13. jan 2010

no tak to čo mi odoslalo za hatlaninu 😕 😠 😠 😠 😠

bubaczik
13. jan 2010

idem ja spať..chytaju ma s vas depky..jedna ma dom,druha velke auto..ja kopec deti 😀 😉

zoja
13. jan 2010

bubi to ja sa zas aj ked mi moj muz jeho auto tlači do toho nehrniem, ja sa konov velkych bojim, odjazdim len včase núdze a nemysli si , ze smart forfour je zas az tak velký 😀 😀 😀 😀 😀

bubaczik
13. jan 2010

idem hučať do muža 😀 😀 😀 😀 poplačem si..a taaak..šak vieš 😀 😀 😀 😀

zoja
13. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre