"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sjuzi
3. júl 2009

Ja na ňu číslo mám... ale verím, že sa dočkáme... 😅

zuzka76
3. júl 2009

hiii ze zrusila, ona asi vie ze to tu rozoberame 😀 😀 ona nam chce prekvapko povedat, vloastne dobru spravu 😉

ajuskamimi
3. júl 2009

MILI hej ako sa mu rozviazal jazyk a pusta zo seba taketo hlasky, riadna sranda doma a najlepsi je, ked ideme von a prechadzame sa a ja idem idem a on sa uz medzi tym pusti do reci s babkami sediacimi na lavicke. On ma babky strasne rad, rozumie si s kazdou a ked vidi babku hocijaku na lavicke, leti k nej a uz jej ukazuje vtaciky, stromceky, rozprava jej a babky sa iba z neho smeju 😀

andy.a
3. júl 2009

ajuš,no super 🙂 😉 Jojo fakt krásne rozpráva a aj vtipný je 😀 😝 😅 😕
a šak si vrtuľa,né ?? 😕 😅 😝 😀

andy.a
3. júl 2009

baby,keď sme pri tých oslavách..s MM máme v nedeľu 10.výročie zoznámenia 😕 😕 😝 😀

a neviem ,čo mu pripraviť 😲 😕 😒
predĺžený víkendos nám nehrozí,nemám komu dať malých 😝 😕

sjuzi
3. júl 2009

Andy a nemôžete aspoň na večeru, s darčekmi nepomôžem, to sama nikdy neviem vymyslieť... 😒 😅 😀

ajuskamimi
3. júl 2009

a sak andy neee? 😀

Andy dobra vecera to isty a potom daj nocne cvrckovanie a hotovo 😎 😀 a potom nam mozno tiez budes takto dobru spravu oznamovat 😉

zuzka76
3. júl 2009

nasa stale tej reci moc neda ale kazdy den vie´nove slovo, a tiez vie napocitat do 5, ale ci to aj chape, neviem, na prstoch mi povie kolko mam do troch a vie ze ma aj dve nohy ruky, oci a tak 😕 😀

bubaczik
3. júl 2009

no ešte asi dojdem,idem kupať Danka,..dnes ho bol moj ostrihať,až som si poplakala,jak ho oskubala 😢 ale zvyknem si.. sme behali dnes po zahrade,maly jak sedlak,a ja jak panička s mesta 😀 😝 fuj neznašam hmyz 😝

ajuskamimi
3. júl 2009

ty kokoskooo aka hrubka 😲 istiiiiii nie istyyyy fuj aka hanba

lilyk
3. júl 2009

moj zas bude mat narodky co by dub a ja tiez neviem co kupit 😕 ako vzdy 😝
Andy to by si zasluzilo dovolenku s opatrovatelkou 😀

sjuzi
3. júl 2009

Inak Sstefi chcela veľmi kúpiť dávnejšie takú tú skladaciu krtkovu stoličku... tak ja som takú videla, len nie je s krtkom, ale s vláčikom thomasom u nás v Tescu v Dráčiku... 😉 🙂

zuzka76
3. júl 2009

ja by som to asi tiez riesila nejakou dobrou vecerou 🙂 😉

lilyk
3. júl 2009

Sjuzi to bol akoze typ pre Andy's manzela 😕 😀

ajuskamimi
3. júl 2009

ja som dnes v tescu kupila bombove rifle malemu. Vysuchane, mierne natrhnute za 7 eur. Maju tam 70 perc. vypredaj oblecenia a aj tricka sa oplatia, ale tych mi uz na toto leto mame hodne. Ale maju krasne veci aj pre dievcatka a novorodeniatka, fakt uzasne 😉

ajuskamimi
3. júl 2009

Lilyk aj ja som to tak pochopila 😀 Andyn manzel dostane krtkovu stolicku, alebo tomasovu stolicku 😀

sjuzi
3. júl 2009

Nieeeeeeeee Lily 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ja len som mala takú nejakú asociáciu, ale kukám, že som to tu plácla dosť divne... heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, asi puknem od smiechu.... 😀 😀 😀 😀 😀

lilyk
3. júl 2009

😀 😀 alebo MM 😀

lilyk
3. júl 2009

tak to si dobre "plaaaacla" 😀 😀 😀 to slovo som uz dlllllho nepocula 😀 😀

sjuzi
3. júl 2009

Lebo som to Sstefi chcela tento týždeň napísať, ale vždy som na to zabudla, tak teraz sa mi to pripomenulo... 😀

ajuskamimi
3. júl 2009

Sjuzi ale to tvoje placnutie v case, ked riesime Andy problem co s prekvapenim manzela, tak prislo to akurat vhod. Sak co ty vies, ci nakoniec naozaj nepotrebuje nejaku skladaciu stolicku? Teda ak je rybar, tak taka stolicka sa mu veru zide 😎 😀 😀 😀

andy.a
3. júl 2009

ajuš,no pre mňa by tá dobrá správa,ktorú myslíš,nebola dobrá 😀 😀 😝 😕
stačilo........ 😀 😀 😀 😀 😀

sju,o večeri v reštike som rozmýšľala,ale zasa volať mamu k nám,keď tu celý týždeň chodí varovať malých ?? 😕 🙄 ☹ tiež si musí oddýchnuť 😔 a zajtra tam chceme ísť s krpcami,opaľovať sa a malí sa budú v bazénku kúpať a lietať po vonku,takže si od nich neoddýchne ani zajtra 😝 😕

milliigoret
3. júl 2009

lilyk aj moj co by dub meniny ale ja co by dub narodky tak my si to vykompenzujeme,že tebe nič mne nič a hotovo 😀 😀 😀 ale néééé to by som bola jaka zruda,kúpim mu dačo len ešte neznam čo..... 🙄 🙄 🙄 🙄

zuzi tú stoličku majú u nás v tescu len neviem za kolko presne s tým krtkom

lilyk
3. júl 2009

myslim ze vsetci okolo by pukli od zavisti 😀 alebo od smiechu 😀

sjuzi
3. júl 2009

ja už nevidím na počítač... 😀 😀 😀 ale díky Mili, že si sa zapojila s tou stoličkou... 😀

andy.a
3. júl 2009

tak MM nie je žíiadny rybár 😀 😀 😝 jedine že by na nej sedel na balkóne a fajčil 😀 😀 🙄
len neviem,či by uniesla tá stolička váhu vyše 100 kg 😝 😀 😀 😀

lilyk
3. júl 2009

Andy 😀 😀

sjuzi
3. júl 2009

S tým rybárom to nemalo chybu Ajuš... 😀 😀 😀

lilyk
3. júl 2009

no dobre tak my ideme ze ako to bolo pocvrckovat 😀 a potom chcem pocut tu dboru spravicku 😵 😵 😵

sjuzi
3. júl 2009

Lily, ja nemrozumiem... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre