"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

zuzidr
22. júl 2009

nedá sa mi prispievať 😠 😠 😠

zuzidr
22. júl 2009

oooo super 😉

sjuzi
22. júl 2009

Ahojte vedúce... 😉 My sme s Miškom od včera v BA, varujeme našich havika, lebo už sú v tom Paríži a užívajú si... Poobede chceme vypadnúť sa niekam kúpať, lebo zase vyzerá, že bude horúco... 😵

Sstefi, som rada, že ste sa mali fajn, som už tiež zvedavá na fotečky... 😵

A Bubu, tvoje som videla na fcb... sú supiš, tvoje baby sú jaké modelky veľké... a konečne som mala tú česť i teba poriadnejšie zazrieť... 😉 🙂

zuzidr
22. júl 2009

ahojte,bola som si vyzdivhnúť auto zo servisnej 😠 😠 😠 platila som 212€ 😠 😠 😠 😠 a okrem všeliakých iných blbostí na bločiku je že:skúšobná jazda po prehliadke-6.65€ 😠 😠

chápete,tak minú mi benzín,povozia sa na mojom aute a zarátajú vyše 6€? to už kde sme? 😅 😕

sjuzi
22. júl 2009

Bože Zuzi, tak to je des, šak to už mohli ísť do BA a späť za tú sumu... na nervy! 😲
Inak človek, ak nemá v autoservise známosti, tak ani netuší, čo všetko sú schopné tie svine zarátať 😖

allisia
autor
22. júl 2009

Zuzi pekni zdieraci 😠 😠 😠

allisia
autor
22. júl 2009

Sju aj my sme boli vcera v blave bo som mala autoskolu a aj zajtra ideme 🙂

allisia
autor
22. júl 2009

ale na kupko si s oboma sama netrufnem, pri mojom stasti by sa malej urcite daco stalo lebo v poslednej dobe sa jej dari ☹ takze budeme potit zadky doma

allisia
autor
22. júl 2009

idem uspat drobca 🙂

sjuzi
22. júl 2009

A čo sa vám prihodilo Alli, dúfam, že nič vážne...
Aj Miško má za posl. mesiac nejaké padavé obdobie... už padol aj v noci z postele... 😕 😒

sjuzi
22. júl 2009

My sa asi vyberieme k Draždiaku tu v Petržke... nech si Miško aj kamene pohádže... 😉

allisia
autor
22. júl 2009

sju mala si paradne rozbila bradu, oskrela licko a rozkusla peru ked spadla u svokry na dvore ☹ ale uz nam zliezaju chrasty tak sa to celkom rychlo zahojilo

sstefi
22. júl 2009

meginke prajeme všetko najlepšie k dnešnemu sviatku 😵

sstefi
22. júl 2009

idem pohladat fotky 😝

natal
22. júl 2009

Ahojte 🙂
Megi vsetko najlepsie 😉
Vitam dovolenkujucich naspat. 🙂
Stefi Megi boli ste niekdy ubytovane v Sostó, resp. v Nyiredyházy? Ci jak sa to pise. Co som pozerala na nete tak nejak sa mi to tam nepozdava. Oplati sa tam vobec ist? Vy tam kde chodite do Madarska sa kupat?

bubaczik
22. júl 2009

čafte..ja nestiham cely den,a aj som nejaka leniva 😝 rano som robila taxikara Miške,bo šla na kupko,potom som pratala,čo vobec neni vidno 😠 ,Emma šla do kina,a Danik mi zaspal,tak som lenošila...a idem žehliť 😝
aprpo,som uspala Danka bez plienky,som zvedava,ako vstane 😅 zatial je suchy,no uvidime 😕

bubaczik
22. júl 2009

sstefi mala jaka čajočka v tych plavkach 😀 😵 ty,ale ona jaka je velka,moj Danik ku nej jak mladši brat 😀 😅 aj taky dospelejši kukuč ma....no bude s nej spravna vychodnarka 😉

a tota mutna voda,to Balaton? 😕 😝

bubaczik
22. júl 2009

..ali a jak autoškola?jazdiš? 😕

sstefi
22. júl 2009

bubi, ano to balaton. bolo po burke tak bola takato. ale zrejme ovela priesvitnejiša neni aj ked nie je po burke 😅
bola som tam 1.x, tak neviem. ale je to užasne. prejdeš kilometer vo vode a voda po pišulu 😅 😀 😀

sstefi
22. júl 2009

natal nepomožem ti, ale pozistujem. ja na kupaliska nechodim, tak neviem. ale cez vikendy sa slovaci idu zavrazdit bo idu nakupaliska, a tu blizko nas ich je viac, tak neviem ktore je aké.

zuzidr
22. júl 2009

hehehe tak to je voda pre mna,ked je tam voda po "pišulu" ja takú môžem,a nééé takú kde sa topím 😅 😀 😀 😀

bože mne sa tak v tej robote nechce byť 😅

sstefi
22. júl 2009

bubi, mala som čo robit v cirkuse ukecat tetu, že mala bude mat 2 roky koncom tyždna 😅 , ta nebudem za nu platit vstupne 3000 ft, ked mala 2 roky pred 3 týždnami, ne? 😠 😀 😀 😀

sstefi
22. júl 2009

ale ten balaton je fakt užasny, je tam nadherna plaž, obrovska, cela "potravnikovana", chodiš jak po koberčeku, užasné pre deti, pieskoviská, preliezky, hojdačky, skakacie hrady, golf, bowling, a bohvie čo ešte, no užasne vybavené. 🙂 dole klobuk

bubaczik
22. júl 2009

ta ja čo pamatam,ta furt sa oplatilo chodiť na Balaton,aspon nam sa tam pačilo..ale to su roky dozadu..a vela rokov....
ja zas v pondelok idem na Domašu,sm tam nebola sto rokov,ta som zvedava,že čo tam je...sice mna voda nezaujima,bo ja by do nej nevošla,ale nebudem v panelaku sedieť ,ne?dosť sedim doma 😖

bubaczik
22. júl 2009

zuzi a ked sa ti nechce sedieť v robote,čo tak zmeniť zamestnanie? 😀 😀 😀

http://www.aktuality.sk/clanok/141282/pracovna-...

ale nechcem tym nič povedať,neže uražka budeš 😅 😀 😀

sstefi
22. júl 2009

ja to beriem, bubi 😀 😀

bubaczik
22. júl 2009

ta neže sa pobijeme..bo aj ja by šla... 😀

bubaczik
22. júl 2009

..odchadzam,čafte na večer 😉

sstefi
22. júl 2009

aj ja, ivka je hore, ideme k babke do nemocky, predvčerom mala tu operaciu chrbtice, dnes už može vstat, aj ked jej to moc nejde, tak uvidime 😒

vecer robim aj ja kuk, pa pa

bubulik
22. júl 2009

caute zeny, tak Mm zase robi ten pocitac, tak som mu to zrusila, lebo by som ani nemohla nic napisat a to boh vie do kedy.
Dnes len krmim a uspavam. Aspon sa mi tak zda. V noci som spala 4 hod. Maly pekne spinkal, ale stale mu vybiehal ten nutrilon hore.A vrackal cez nos a potom nemohol dychat, tak sme v noci odsavali s vysavacom 2x. A potom som este asi 2 hod citala pre istotu aby sa mi nezadusil. Ale sa mi neda v tom teple teraz spat tak neviem. mala spi, ked sa zobudi asi ich poslem do bazena a ja si smalym pospim. Mala je hore a tak padam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre