"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

janada
24. jún 2009

ja friško upratujem,Peťa išla s Domčou k babke,tak to musím využiť

zuzidr
24. jún 2009

ahojte,no tu prší jak hovado,úplne silno 😠 😠 som zmokla na obede 😠

bubaczik
24. jún 2009

čafte...no mam dosť ja toho počasia hnusneho 😠 všetko ma s neho boli,hlava,uši,zuby 😠 😠
idem ja radšej uspať Danka,šak čo s nim 😖 aach jaaaaj..

milliigoret
24. jún 2009

sme boli až na druhej strane 😠 ale asi ste všetky vonku 😎 aj my pojdeme len musím zobudiť dieťa 😉

milliigoret
24. jún 2009

čavte... 😖 nikto nikde? 😕

zuzidr
25. jún 2009

ako vždy....nikto 😠 😠

už aby Zuzka prišla z dovolenky,tá aspoň cez obed dobehne.... 😅

bubaczik
25. jún 2009

ahojte..no veru veru už nech tu je,lebo nas uzamknu za "neučinnu " diskusiu 😀 nejako sme sa pohoršili ☹ sa pestahujeme do tej temy,s kade ste zdrhli..do slniečok či jak 😀
😀
my pred chvilou vstali s Dankom,ranajkujeme každy svoje,ja kavu 😀 a pojdeme von,konečne neprši 😕 klop klop klop bo zas začne 😠
kukam na jojke byvanie,sa smejem kus 😀 😅 😀 draždia nas chudobu 😀 😝

lilyk
25. jún 2009

😀
ahojte 😉
my ideme plavat,konecne pekne tak som sa rano potesila ze zoberem oboch chalanov poobede von a potom mi prislo ze dnes idem na kontrolu s Majkom,skoro ma porazilo 😖 no neva je tam aspon maly park tak trosku ostaneme aspon tam.

bubaczik
25. jún 2009

lily vy ešte stale po doktoroch behate? 😕 jaaaaaj 😒 ja včera bola u našej,nech mi predpiše ten fenistil..a ona že načo?!! 😕 že to neni bežna vybava 😠 boha jej..ja dojdem s dovolenky a menim mudru...sestrička 30rokov pozadu... 😠 ma nasrali tiež včera...duo haligali 😀 😀 😝

zuzidr
25. jún 2009

lilyk príjemné plávanie a už nehc ste konečne zdraví.... 😀

veru ani u nás neprší,aj slniečko svieti ale ževraj dnes ešte bude pršať....no snád nie 😖

veru aj ja bud.týžden chcem isť k dr. popredpisovať nejaké veci,snád ma nevyženie aby som si to kúpila v lekárni.... 😅 😕

v sobotu idem na Výtoky s malou na oneskorený deň detí s mojej maminy roboty,sa tam veeelmi teším,bo ešte ja somn ako zasran chodila tam,potom ako ťažká pubertiačka som organizovala tam súťaže a teraz tam idem s vlastným dieťaťom..... 😕 😀 😀 😀

bubaczik
25. jún 2009

zuzi to kde su Vytoky? 😕 ja že na jake vyšetrenie idete 😀

zuzidr
25. jún 2009

to je tuto nad Piešťanmi taká chatová oblasť 😅 😀 😀 😀

allisia
autor
25. jún 2009

Ahojteeee 🙂 🙂
konecne je pekne vonku 😵
ja mam povysavane, dlazky, kupelku a zachod umyte, svieckova sa vari a cesto na knedlu kysne 😀
jedno dieta skace na sedacke a druhe ma olovrant spojeny s kakanim 😀 😀
a pojdeme von ked doje, dovarim a taaaak
len spekulujem lebo sa mi nechce tu chodit von bo tu mame jedno ihrisko a aj to nic moc tak mozno poobede zbalim caky paky a pojdeme dakam do blavy

allisia
autor
25. jún 2009

a kde ste vsetky furt???

allisia
autor
25. jún 2009

a toto co je tu?? maly spinuska a Natalka upratuje hracky a pojde papat a hajat 😀 tusim budem chodit do inej temy ked tu nikto nie je 🙄

bubaczik
25. jún 2009

no šak toto toto 🙄 nikde nikeho 😠 sice ja teraz došla domov,maly sa napapal,teraz sa hra,a spať pojdeme až okolo 13,bo asi mi ani skor nezaspi..a nechce sa mi ho uspavať hodinu 😝
Peťko mi ide v sobotu do košic,jemu už začinaju prazdiny,tak musim mu začať baliť veci 😅 a 2 idu do chorvatska..dievky mi tiež v stredu idu do talianska na tyžden,dufam,že budu mať dobre počasie..a ja budem si uživať iba Danka paru dni..budeme logovať hore dole 😵 no a potom nastane kruta realita 😀 😝

allisia
autor
25. jún 2009

no Natalka najedena uz v posteli 🙂
bubi ty budes mat ale klud doma 😉
ja musim skocit k dr pre potvrdenie na vodicak ale neviem ako to spravim bo ona ordinuje furt len rano a ja nechcem ist s dvoma detmi do nemocky bo ona je na antolskej 😝 budem mzsiet vzburcovat nejaku kamosku nech mi decka postrazi 😀

bubaczik
25. jún 2009

a čo ideš robiť vodičak? 😕

allisia
autor
25. jún 2009

hej chcela by som, lebo ked je mm na sluzobke tak auto stoji pred barakom a my trcime doma zbytocne a to mm chodi casto na sluzobky 😝

bubaczik
25. jún 2009

no jasne 😉 a už akože chodiš? 😕 či len sa chystaš?

allisia
autor
25. jún 2009

idem nakojit maleho lebo sa tvari na mna urazene ze sa mu nevenujem 😀

allisia
autor
25. jún 2009

bubi len sa chystam bo bez potvrdenia nemozem zacat kurz 😝

bubaczik
25. jún 2009

aj my ideme sa uspať..dufam,že ja sa neuspim skor 😅 tak sa majte šumne 😀 tak zajtra,ked to takym tempom tu ide 😉

bubaczik
25. jún 2009

..no a teraz vraj,že treba nejaky kurz Prvej pomoci či čo 😅

allisia
autor
25. jún 2009

chcem ho robit tak aby som v septembri uz mala vodicak takze by som mala zacat cim skor 😉
bubi nezartuj ze zajtra 😠 🙄

bubaczik
25. jún 2009

allisia aj keby neviem čo si urobila preto, v septembri vodičak mať nebudeš ☹ 😉

lilyk
25. jún 2009

Bubi hej musime na kontrolu lebo som jej povedala ze ten rontgen pluc sme nestihli tak povedala ze nech prideme dnes a keby daco ze zajtra by sme isli na ten rontgen..ale inak dnes v noci nekaslal...no uvidime 😉
ja robim spagety, nic viac neni 😝

sstefi
25. jún 2009

cavte, cavte, teta sstef je tu!!! 😀 😀 😀

sstefi
25. jún 2009

bubi, prečo sa neda kurz do septembra zmaknut, viac ako 2 mesiace asi nikto nechodí na vodičak. aspon tu nie 😅 vačšinou mesiac a pol a tot vše 😕

bubaczik
25. jún 2009

seerus teta sstef 😀 tak lily dufajme,že nebude musieť ist na rtg 🤐

inak u nas tma,burka jak hovado 😝 a to som si myslela,že už je klud 😠 idem ja už uspať Danka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre