"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

allisia
autor
26. jún 2009

jeeeej ahoj sjuuuzi, no ale ubehlo to riadne 😅
Vítam Ajusku stratenu 😀 😉

Bubiii ved ju pusti ked to maju zo skoly, ona bude potom v skole ta co ju mama nepustila a to nie je velmi prijemny pocit ☹ sak za vysvecko ssi zasluzi ci nie?? 😉

zuzka76
26. jún 2009

sjuzi a ako dopadla oslava? 😕 🙂

zuzka76
26. jún 2009

neviem, ja by som mala asi taky postoj ako bubi, ja by som pustila, ale len do tej 21, podla mna je to este maly vek na didziny 😕

allisia
autor
26. jún 2009

U nas sa rano spi len dokym mm nejde do roboty a tak dostal prikaz chodit neskor nech krpata spi a jemu to tiez vyhovuje 😀 😀

zuzka76
26. jún 2009

idem si nieco pripravit na obed (vysmazeny syr 😅 ), mala nestihla ani obedovat ani polievku, zaspala mi v aute, tak som zvedava do kedy vydrzi spat 😕

sjuzi
26. jún 2009

Čate babenky, ďakujem...
Oslava bola super, mamina bola veľmi prekvapená, dojatá atď... aj počko v ten víkend vyšlo na 1... užili sme si to... aj keď bezprostredné dojmy sme potom nestihli s maminou preklábosiť, lebo sme ráno skoro odlietali... 😀

allisia
autor
26. jún 2009

no sak jasne ze len do 21.00 to jej musi stacit v tom veku aj ked viem ze tu take šťandy chodia do rana ale ved to sa este nachodi 😉

zuzka76
26. jún 2009

no ale zase ten cholesterol mi nie je treba po vcerajsom zazitku 😖

allisia
autor
26. jún 2009

Zuzi ako sa dari zo skolkou? my sme sa boli pytat tu v skolke a ze az ked bude mat tri ju zoberu ze tento rok neotvaraju pre mensie lebo sa im to neoplati. Inak vies mi povedat ze ked mi povedala ze cena je 12euro to je akoze na den? 😨

sjuzi
26. jún 2009

Mňa kým som sa neodsťahovala v 21-tke púšťali do 22hej... 😀 😀 😀

zuzka76
26. jún 2009

sjuzi a kvietky vam nevyschli 😀 alebo nie su nahodou prepolievane 😅

allisia
autor
26. jún 2009

Zuzi vy chodite rano do Stupavy a na obed domov? ci ako to mas zariadene 😕

sjuzi
26. jún 2009

Nie, synovec s frajerku chodili polievať... aj prach nám utreli aj povysávali... no bohvie čo tu nastvárali... ale periny tiež povyzliekali a nechali v pračke... heheeee 😀

allisia
autor
26. jún 2009

Sju mna mama nepustala dokym som u nej byvala a to som tiez mala 21 a nemohla som ani pachnut a vonku som mohla byt iba do 20.00 😠 (ale to moja mati je iny extrem) 🙄

sjuzi
26. jún 2009

Inak som počula o tom zdvojnásobení RD, tak to sa fakt tešujem... heheeee 🙂

allisia
autor
26. jún 2009

len aby to schvalili 🙄

sjuzi
26. jún 2009

Ja som raz bola tajne v kine na Titanicu a to bol čurbes, keď som došla domov... a to nebolo ešte ani 22.00... Len naši neznášali, keď som sa zdekovala a nenapísala aspoň, kde som... Teraz ako rodič to už všetko ale začínam chápať, ale vtedy som chodila zdutá aj 3 dni... 😀 😀

zuzka76
26. jún 2009

alli a to si sa pytala v akej skolke, v sukromnej? lebo to sa mi zda cena tak na pol dna a bez stravy...ale to zalezi od toho kolko maju na hodinu za opatrovanie...teda to by bolo podla tychto ba cien...ale mozno je to na cely den...neviem, ako si sa pytala?

allisia
autor
26. jún 2009

sju synovec mal tiche radovanky 😀 😀 😅

sjuzi
26. jún 2009

No nič žienky, ukážem sa neskôr, mm má totiž dovču a ešte ideme pokávičkovať spolu a taaaak... prídem večer aj s fotkami, mm ide na Zelenú vodu, tak to tu roztočíme... papačko... 😉 🙂

allisia
autor
26. jún 2009

no to je tu u nas v dedinske skolke a strava je jedno euro a par centov, ja som sa iba spytala na cenu, az potom ma napadlo ze som sa to mala inak spytat som nevedela ze skolky su take drahe 😅

zuzka76
26. jún 2009

alli zatial chodim len doobeda, ale nie kazdy den, alebo ako je treba 😉

zuzka76
26. jún 2009

tak to asi bude na den, neviem 😕

zuzka76
26. jún 2009

idem sa najest 😀

allisia
autor
26. jún 2009

moje mensie dieta sa tu hada s hrackami, jednu ma v ruke a druha mu visi nad hlavou a on sa rozculuje preco mu to nejde stiahnut dolu 😀

allisia
autor
26. jún 2009

zuzi dobru chut 😉 a dakujem za vysvetlivky 😵

bubaczik
26. jún 2009

no tak diska sa nekonna vobec...som sa jej opytala,že ako si to predstavuje..že ona do tej 2-3 hod v noci!!!!! ta nejde ani do tej 21hod..a vybavene..len ten teror čo bude u nas do utorka..fuu,si neviem predstaviť.....idem žehliť Peťovi kopky...čafte..juuj mam tlak so zasranej jednej..ma nasrala.... 😠

allisia
autor
26. jún 2009

bubi no to troska prepiskla, to by som ju teda ani ja nepustila, bo ja prisna som na malu uz teraz 😉 😅

allisia
autor
26. jún 2009

Idem kojit, potom pojdeme von ked sa mala zobudi no vecer neviem ci pridem lebo to sedi mm pred kompom a striela 😀 😀
cafte sa

zuzka76
26. jún 2009

bubi, a to jej spoluziacky tiez budu do tolkej 😕 😨 alebo sama z triedy tam chcela byt tak dlho 😅 kokso to rodicia aj dovolia takym deckam sa tak dlho flakat 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre