"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
16. jan 2010

a práve som zistila, že alli ma dnes narodeniny,

tak allinka všetko najlepšie ti prajem, nech si zdravá a tak úžasne trpezlivá a silná ako doteraz, aby ti deti robili radosť a nech sa ti úspešne podarí získať titul, lebo si ho zaslúžiš 😵 🙂
cmuky cmuky

sstefi
16. jan 2010

vzdavam boj so slečnou Ivanou, idem po nu 😠 😀 😝

lilyk
16. jan 2010

ahojte 😉
jeeej sstefi to kraasne vystihla 😵 😵 Ali vsetucko najlepsie prajeme k narodeninkam, hlavne vela zdravicka, stasticka a lasky 😵
ja prave papam sisku a pijem kafe.

bubulik
16. jan 2010

ahojte, u nas upratane, oprate 5 praciek a este mi zostala jedna na zajtra. Uz nemam kde vesat. 😀 😀 😀
MM je v praci, ale doma je zatial pohoda. Pre tych co to necitali na FBC tam Oliver ma prve 2 zubky. 😵 😵 😵

lilyk
16. jan 2010

Bubulim poziciam ti nas 😀

lilyk
16. jan 2010

Bubulik prepac za skomoleninu 😉

sjuzi
16. jan 2010

Dobrý večer, my boli u svokrovcov... ufff, som jak vyflusnutá... ale bolo celkom fajne... hrali sme karty a Miško celý deň nespal... 😅

sjuzi
16. jan 2010

Allinke želám i ja s Miškom všetko najlepšie, myslím, že Sstefi to za nás všetky napísala celkom presne, nech ti dlho vydrží tá neuveriteľná sila a energia, ktorú máš a nech všetko dopadne podľa tvojich očakávaní a predstáv, čo sa školy týka. 😉 🙂 😵

sjuzi
16. jan 2010

A Bubulik gratulejšn k 2 zubkom... 😉

sjuzi
16. jan 2010

No, idem sa odvaliť k telke, zajtra budeme at home... tak snáď dačo popíšem... pjekný večer vám. 🙂

lilyk
17. jan 2010

caute 😉
my obedujeme, este nam chybaju hranolky, syr uz sa roztiekol 😅
a mna boliiii ucho, spravil sa mi vo vnutri kosticky hnusny pupak a mam ho cele az bordove,boliiiii 😒 uz v noci som normalne nemohla si na tu stranu lahnut 😝
vonku kosa jak pip..pip..pip 😀
u nas zatiall nehrozi aby Maju nespal poobede, sice nechce ale uz sme par krat spravili ze tak nech je hore a o 5-tej bol mrtvy, raz dokonca mal teplotu 😕 mozno len nahoda...takze u nas sa zatial povinne ide spat.

sstefi
17. jan 2010

lylik, aj u nas sa povinne ide spat, len z toho nič nie je. ale chcem aby stále išla aspon akože spat, nech vie, že ona by ešte mal aspať.
skusam, vysvetlujem, pohrozím, ale je to houby platné 🙄

ale zase, ak nahodou spí na obed(to len ak je u babky) tak večer zaspáva okolo 22-ej, tak to si tiež neprosím, tak to radšej takto a najneskor o 20-tej je tu klud a tichy režim 😅 😝 😀

lilyk
17. jan 2010

caves 😉
tak to je potom fajn ze o 20:00 je zahajeny klud 😉
u nas ked sa spi do 14:30 tak je to akurat, o 20:00 sa ide spat, ale ked ide neskor a spi do 15:30 tak zaspi az o 21:00.
...no a keby nesiel tak neviem, lebo este sa tak nestalo.

sstefi
17. jan 2010

teraz si tam vykeciava, tak aspon je chilku pohov, mmch slečna je nejaká protivná posledné dni. furt ropí napriek, nepočuva ani mna ani tatiho, my sa už klepeme od nervov a ona je spokojná. 😠 🙄 😅

lilyk
17. jan 2010

Maju spi asi 15 minut...inak je tiez umrncany, ale uz viem na stopro ze vtedy sa nudi, inak je fajn...ale nedivim sa detom vsak v tejto zime sa nikam neda a doma ich to nebavi 😒

sstefi
17. jan 2010

ale my chodime von pravidelne 2x dene, už od narodenia. vynimkou su dni, ked je chora (ked su teploty, sople neprekažaju) alebo ked leje, v týchto prípadoch ideme len 1x denne, okrem toho ma program aj doma, takže neviem, čo by sme ešte mohli vymysliet 😝

zuzidr
17. jan 2010

Ahojte,my sa práve tiež chytáme von,síce fúka a je hnusný čas,ale na pl hodku sa ideme preisť a potom do tesca,od rána sa učím tak musím vypnúť 😀

prajem peknú nedelu 😀

lilyk
17. jan 2010

my chodime max na hodku,viac je zima uz aj mne a to obliekanie je hrozne, kym sa vychystame,viac casu stravim obliekanim ako prechadzkou na ktorej sa mu nepaci lebo len chodime 😝

allisia
autor
17. jan 2010

Bry vecer, dakujem vam krasne za nadherne blahozelania, ste zlate 😵 😵
vcera som cely den pisala jednu hnusnu pracu co musim v utorok odovzdat a teraz by som sa mala ucit na stredajsiu skusku ale nejak sa mi nechce tak chvilu tu pobudnem a az potom 🙂
Aj my sme boli dnes na prechadzke v tej kose lebo vcera nam to nejako nevidalo 😉

Lily to materske centrum moze byt fajn, musim kuknut na nete len ja mam tuto stredu skusku tak v utorok sa budem snazit cely den ucit cize to sa nam neda ale potom by sme mohli na piesky niekedy v stredu alebo vo stvrtok. Alebo to mozme nechat na neskor ked Oliverkovi vsetko opadne aby mohli ist s nami aj Zoja s Kubkom 🙂

u nas sa tiez chodi povinne spat cez obed a ked ide Oliverko tak Natalka neprotestuje len niekedy sa aeste pol hodinku vykecava kym zaspi. No a vecer chodia bez debaty o osmej 😀

bubulik
18. jan 2010

Caute kocky, tak vcera som Vas len stihla precitat a nic ine. Doobeda som upratala este kupelnu a varila, poobede som vesala pradlo robila kolac, upratovala suche saty. My sme vcera vonku neboli vobec. lebo bol neskutocny vietor a su tu miesta kde nie su domy a to si ako uprostred pola a tam fuci neskutocne, takze pojdeme dnes. ale za chvilu ich poslem odhrabat sneh. 😵 😵 😉
Dnes budem robit iba brokolicovu polievku.Vcera sme dojedli rajcinovu. hanka ma samozrejme separe slizikovu. Ona by rajcinovu vobec nezjedla. Ale vcera prvy krat v zivote jedla pyre. varila so mnou. Tam sme najprv osupali zemiaciky aby neboli spinave, potom sme ich okupali a potom uvarili a nakoniec sme z nich urobili kasku. Tak ju teda ochutnala. Ona kym nevidi pripravu jedla tak to ani neje. Mna asi porazi. mam doma Jamieho Oliviera. 😠 😀 😀 😀
A vcera som robila toto rychle a velmi chutne. Doporucujem.
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=21239

bubaczik
18. jan 2010

čafte...u nas snehu po ...... 😕 hnus kuknuť von oknom... pojdem s malym von,ale až ked vstane 😀 ja varim fazulovu polievku,stroganof,dufam,že to nepojedia hned dnes,bo ja nechceeem variť,umieram pri tom 🙄 včera sme boli dohodnuty na obed ku svokrovcom,ale rano chytila svokru horučka,nadcha a pod priznaky,tak sme ostali doma,samozrejme ja nič nemala vybrate s mrazaku,tak som poslala muža po cecky kuracie,vypražila a bolo 😝 ja nejedla poriadne asi od vianoc 😒 nasilu tlačim aspon zeleninu,normalne som schudla 2kg 😕 zajtra zavolam dr,nech ma objedna,a som zvedava čo povie,že nič nejem 🙄
včera sme aj mysleli,že Emmu nesieme na chiru,tak jej špatne došlo,pichalo ju na pravej strane,cely den skoro,zelena bola,ja už hysaky,že slepak,a nakoniec ju to prešlo,neviem neviem,keby že idem s nou tak by ju aj zobrali možno 😅 tak dufam,že sa to nezopakuje,bo ja umrem od žialu dzifčence ☹ 😢 😔

no idem pustit pračku.čago belo šilenci 😀 😉

lilyk
18. jan 2010

ahojte 😉
aj u nas snezi a sneziiii,Maju hned rano lopatu bral ani caviky s obliekanim len sa vyskieral 😀
ja na obed dojem syr s hranolkami a idem spravit fasirky v omacke so zemiakmi.
ja som prave vyvesala pradlo, nasla v kosi na pradlo tyzden strateny tomaskov dudel 😀 a idem asi este jednu pracku hodit, nech zehlim na jeden raz 😉
Bubulik Maju tiez zje len co chce, ale neva, som rada ze nema problem so zemiakmi, ryzou ani masom takze mi je suma fuk ze nepapa nejaku zemlovku, buchticky a podobne sladke chobotiny...vsak sa casom nauci 😉
ale zato v sobotu som v Kauflande kupila 4 sisky a jednu spraskal za chvilku normalne som nechapala, lebo som ich kupovala len pre mna a MM 😅

zoja
18. jan 2010

tak mi uz vyvalaný v snehu bola som odhrabat s jakubom auto a zostali sme sa gulovat, dnes je hore od 6!!!! normalne nechapem a to isiel spat o pol desiatej, som hotova, teraz som ho ulozila tak snad odkvacne za minutu, dnes mam do zajtra free veziem ho k nasim, mam rande s kamoškou potom s mužom a zajtra kozmetičku a nechty, normalne si závidím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

u nas zasa zemiaky su uvarené každý den, lebo jakubka ked sa spýtam čo bude jesť tak zemáčiky 😉 a musim sa pochvalit, ze konečne sme doma cez den bez plienky, musi mat sice oblečené volné tepláky, nič na telo ani slipky, lebo vtedy urobí cvrk 😠 , rekord je , že sa uz aj vykadí do zachoda 😵
bubi neboj to je uplne normal , ze v tehotenstve na začiatku aj schudneš, ja som bola jak kosť a koža, len brucho mi trčalo pri obidvoch, zato teraz 😠 , normalne nechapem takto nabalena som bola naposledy ked som bola v puberte, musim skončiť s nočnými najazdmi do chladničky, lebo mi to už akosi nespaluje ☹

sjuzi
18. jan 2010

Jeeeej, dnes je úžasne, som sa už nevedela dočkať, kedy znova bude sniežik... huraaaaaaaaaa. Aj Miškovi je hneď veselšie vonku, jak keď sa iba prechádza medzi panelákmi... 😝

sjuzi
18. jan 2010

Ale MK ide ako v lete na saniach... 😠 😝

sjuzi
18. jan 2010

Miško zemiaky neje... iba keď sú riadne zaliate šťavou z mäsa, ale napr. len také suché k rezňu eeee 😒 Ale zemiakovou plackou minule na návšteve sa priam išiel udusiť, jak mu chutila... tak som mu hovorila, že to sa varí zo zemiačkov a on ale maminka, nieeeeee. Mi neveril... 😀

bubaczik
18. jan 2010

čafte...moj zas je všetko 😅 hlavne mašo 😀 minule chodil k trube a kriči mama mašoooo 😀 a tak vyjedol kačku 😀 moj zas neni chlebovy,ale furt natlačim do nho rano aspon polku,viac ee 😝 my sme boli von,Danko došiel mokry aj za ušami,teraz sedi v deke zabaleny a pije čaj 😉 a kuka nodyho..to ide u nas nonstop,a už mi kvalitne hrabe s neho 🙄 nody,nody,to je nas kamarat 😀 😝 inak v tescu som kupila malemu take disney papučky,cars,po 5 evry 😉 celkom su fajne 😉 chcela som ist do kvetinarstva tu u nas,že si nakupim nejake kvety do bytu,bo akože na mna fakt leze depka s toho počasia,neviem,ako sa može niekto takto vytešovať ako sjuzi s neho 😀 ale nedošli sme tam,pojdem zajtra 😉 idem si lahnuť k nodymu 😀 pate 😉

sjuzi
18. jan 2010

Bubi, tie papučky máme aj my, asi 3 mesiace už... také zamatové červené s McQeenom, Miško ich má hrozne rád... aj von by v nich šiel... 😀 😎

bubble777
18. jan 2010

ahojte....tak ten sniežik vám troška závidím, lebo Emka sa z neho vyťešuje, ale u nás je tak maximálne námraza 😠
....bubi ani Emka nie je veľmi chlebová, zje celú párku a 2- krát kusne do chleba, alebo si vypýta chlieb s maslom a salámkou a ostane len chlieb, tak na ňu musíme dávať bacha 😝

bubble777
18. jan 2010

ahojte....tak ten sniežik vám troška závidím, lebo Emka sa z neho vytešuje, ale u nás je tak maximálne námraza 😠
....bubi ani Emka nie je veľmi chlebová, zje celú párku a 2- krát kusne do chleba, alebo si vypýta chlieb s maslom a salámkou a ostane len chlieb, tak na ňu musíme dávať bacha 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre