"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubulik
29. jan 2010

A normalne sama povedala, ze podme uz domkov. 😀 😀 😀
Mala toho dost.
Teraz pojdeme za chvilu do ZM, ale na oslavu na zajtra. Bolo Tamrky, vysvedcenie, segra mala narodky, meniny. tak je toho neurekom. 😉

bubulik
29. jan 2010

Inak Sju, uizte si to 😵

sjuzi
29. jan 2010

Thank you girls... 😵

bubaczik
29. jan 2010

čafte...nam od obeda niešil net 😠 😠 od obeda tam vola,a stele že o hodinu o hodinu 😠 teraz pustili sloveske stranky,volam im,že čo to 😕 😠 že zahranične zas klasika o hodinu...tak moja farma na fcb bude v katastrofalnom stave 😠 ☹ musela som sa postazovať,no 😀

niekto mi lizol auto 😠 by som mu ruky nohy polamala..

vysvedčenie nekomentujem,Miša od obeda nevyliezla radšej s izby,a počitam s tym,že nevyleze až v pondelok rano..tak a skončili jej zlate časy,take vysvedčenie som nečakala,a keby že možem si dat pol deci dam si rovno deci 😠 ostatne decka ma potešili 😵

aaaa ide mi fcb,tak idem vedla 😀 😀 😀 čafte 😉

sstefi
29. jan 2010

cavesky vam,
ja mam taky umieraci den, že normalne kapem...
mmch som marod, lebo mam brutal hnačken sračken a teplotu 38,3 ktoru od 2ej v noci nie a nie zbit dole. cítim sa hrozne, bola som u dr. dal mi atb aj proti krčom v bruchu niečo 😝 🙄 😖
jednoducho happy day, no 🙄

sstefi
29. jan 2010

moje ivusiatko sme včera boli ostrihat strojčekom na 12tku, lebo jej moc vypadavali vlasy, normalne mala plešinku na hlave, tak sme boli k dr., zobrali jej 1.x krv, a dala mi aj papier na kožné, ale počkam na vysledky no a ešte odporučala ostrihať ju takto na kratko.
už od jej 1. roka ma na to nahovaral MM, moja mama aj kadernička, ale ja ani za svet, ale teraz ma dr. presvedčila, a vlastne hlavne kvoli tej plešinke som sa na to dala. krasne sa nechala ostrihat 😵

sstefi
29. jan 2010

inak zajtra by som mala mat dennu, ja som si to predstavovala tak, že na zajtra si dam jednu dovolenku ale dr. naliehal že nie nie moja zlata, budeme radi ak to do pondelka ako tak polaví, uz mu verim a som mu vdačna. len moja veduca nie 😅

lilyk
29. jan 2010

caf sstefi 😉 fuj to daka viroza ci co to 😒no sup sup hlavne nech si rychlo fit 😉
cely den ma odhlasuje s MK 😠
zajtra by k nam mali prist svokrovci, teda podla pocasia sa uvidi, nakupila som alkohol a silne uvazujem ze si dam fernet s tonicom uz teraz 😀 ....budem si predstavovat ze plesam so Sjuziovcami 😀

bubble777
29. jan 2010

Ahojte...tak je len tak na skok, lebo akurát som dopozerala seriál, nakŕmila rybičky na fcb a nakukla sem...tak už aj napíšem voľačo....

...steffi, ta to čo ťa chytilo, daj sa čím skôr dokopy....Ivuška zlatučká,ale keď je to takto lepšie, tak prečo nie... 😉 ....
.....ja som dnes bola s Emkou u dr, lebo je prechladená od spodu ☹ našťastie nie je zápal, ale aj tak piškáme s plačom 😢 .....tak robíme kamilkový kúpeľ a pijeme čajíky a dúfam, že sa to dá čím skôr do poriadku......

no a konečne aj u nás nasnežilo, ale tak ani von neidem s ňou pre istotu.....

a už ani neviem, čo napísať, lebo som vás ani nečítala, tak keď prečítam....prispejem,nech som aktuálna 😉 😀 😝

tak dobrú všetkým...papa

lilyk
30. jan 2010

ahojte 😉
ja som prave dovarila obed, morcacie za zemiakoch, MM isiel s Majkom von, svokrovci asi nepridu kedze snezi a snezi, nuz budem si musiet vsetky chlebicky spapat sama 😀
prajeme kraasny vikend 🙂

allisia
autor
30. jan 2010

Ahojte, Emmkam a Emuskam vsetko najlepsie k meninkam, posielame cmuky 😵 😵

lilyk
30. jan 2010

aj my sa pripajame a prajeme Em-mkam vsetko najlepsie 🙂
Alli ako sa mate?

lilyk
30. jan 2010

robim babovku, vybili sa poistky a truba naskocila az o 10 minut 😠

zoja
30. jan 2010

ja som dnes druhý krát robila kysnuté buchty a čuduj sa svete podarili sa, prvé boli pred 18r a odvtedy čierna pauza, kedze boli jak kamene 😀 😀

lilyk
30. jan 2010

😀 😀 😀
mne sa ta sv....uz nezdvihla 😀 mam z toho take koleso 😀

bubaczik
31. jan 2010

čusky dievčence 🙂 u mna ešte všetko spi,ja včera šla asi po prvy raz spat skor jak moja banda,tak mi bolo zle,že som už chcela do nemocnice volať 😢 fungovala som s hodiny max 5 min 🙄 toto som ešte nezažila 🙄
inak listky na draculu uz zarezervovane,zoja vy už mate?ja som sa včera spamatala 😅 uz su skoro všetky dobre fleky obsadene 🙄 ale da sa este najst.ale už ich ubuda..listok že 39€ 😕 🙄 dosť 😝 ale kedže to bude moja prva a posledna kulturna akcia tohto roka(možno aj buduceho)tak sa tešim 😵
inak si neviem predstaviť,ja som nikdy nebola v NTc,tak jak budem sedieť,na lavičke? 😕 no bo si neviem predstaviť,že už budem v nejakom 20tt a ako tam vydržim 😕 inak bude aj v ke,som si myslela,ze v štatnom divadle,bo by som šla radšej tam,kvoli divadlu,lebo je nadherne 🙂 ale tiež to urobili v steel arene 😕 hromadne vystupenie,neviem či to bude mat to čaro 😔 inak ja ten muzikal odporučam fakt každemu 😉
dnes nevarim,chlopa mam v robote 😝,mam so včera ešte tak dnes urobim iba smotanovu tortu deckam 🙂aj to by som rada,keby si ju dievcata uz sami aj urobili..no idem vyskusat,ako chuti kava 😝

sjuzi
31. jan 2010

Ahojteeeeeeeee. Včera sme vyspávali, potom sme boli pozerať umývačky riadu, lebo sa blíži deň D, kedy sa mi toto čudo konečne objaví v kuchyni 😀 😀 😀. A boli na pizzu a večer na Avatar 3D v Maxe... Takže sme si super užili sobotu, ale už nám je smutno za našim krpčekom, tak o chvíľku vyrážame pre neho do Blavy. 😉

Ples bol skvelý, bola tam super kapelka... resp. speváčka, dala dokonca aj Lady Gaga (kt. síce moc nemusím), ale teda Poker Face WOW... no paráda, mám svalovku jak sa patrí... aj vínečko bolo, no ha-ha-ha... ale fotky sú voľajaké nepublikovateľné... nejaký sme mali zahmlený foťák 😀 😀 😀

sjuzi
31. jan 2010

Bubi, vezmeš si tzv. PODRITNÍK a hotovka... a aby si sedela blízo východu k WC... 😎

sjuzi
31. jan 2010

Lily, čo bábovka nevyskočila, jaká bola??? HMMMMMM 😅 🙂

sjuzi
31. jan 2010

Dodatočne želáme Emkám a Emmkám všetko najlepšie k včerajším meninkám... 😉 😵

sjuzi
31. jan 2010

Sstefi, tfuj, choroba nech rýchlo ide preč, nasaď si aj probiotiken... moja zlatá... a čo Iwka, ako berie svoju "premenu"?... 😉

sjuzi
31. jan 2010

Inak ten Avatar bol skvelý... jak som sa zdráhala naň ísť... som myslela, že tam aj zaspím, ale nedalo sa... Pekná rozprávočka... dobro zvíťazilo nad zlom... aj keď také trošku moc americké napokon, ale tie efekty, no skapala som.... Myslím, že pár rokov ešte a už všetky filmy budú 3D... je to celkom iné... človek je uprostred deja... 😉

sjuzi
31. jan 2010

No, čo by som vám ešte napísala...? 😀 Majte sa a pekný zvyšok víkendu... 😵

lilyk
31. jan 2010

ze podritnik 😀 to uz co je 😀 tak to sa na Bubi pridem pozriet 😀
inak caute 😉
Sjuzi ja som z babovky mala tak 3 kusy, akoze nebola zla ale bola tazka,ja som chcela nadychanuuu a nie masovy kolac 😀

bubaczik
31. jan 2010

hahaha podritnik 😅 no ale nee,fakt,boli ste uz v ntc? 😕 si to neviem predstaviť,jak sa tam sedi..určite kresielka ala divadlo to nebudu 🙄 aaach jaaaaj ☹

juuuj,a ja už jak dlho chcem sjuzi povedať..že ta tvarohova babovka u nas nemala uspech,som polovicu vyhodila 🙄 neviem,či som ja niečo ne pototo,ale decka že mama nabuduce klasiku 😀

dojde poobede svokra,zas mi začina byť zle 😀 😝

lilyk
31. jan 2010

Bubi ja som bola v NTC-cku na Davis Cupe a sedelo na tych modrych laviciach, dost zle ale mozno maju aj ine sedadla....ale to neviem 😀 zoberes si podritnik...to je slovo 😀 😀

bubaczik
31. jan 2010

no ty kokos..ma porazi,ak toto pravda,že ja budem niekde sedieť 2 a pol hodiny na lavičke v 20tt 🙄 a za 40ečiek 😠 no nadšenie nejako opadava so mna 🙄 ja zavolam tam v pondelok, 😝

sstefi
31. jan 2010

cavte, mne už je fajn, boli sme vonku ale tam od včera rana sype a sype sneh a v noci začal plieskat aj vietor, tak mame úžasné záveje všade, no krása 😵 😵 😀 . ešteže do roboty nejdem, bo by som tam čakala na vlak jak dilino 🙄

sstefi
31. jan 2010

aj my prajeme emkám všetko na ´jlepšie k včerajšim meninam 😵

sstefi
31. jan 2010

sju, ivka vobec nerieši new look 😝 nema to ani v pate, len ked sa jej niekto opyta kde ma vlasky, tak spustí, že bola u tety kadrerničky a ona jej ich ostrihala a ....... 😵 😀

len ja som si ešte furt nezvykla 😅

má krásny ksichtík, len mi pripada ako nejaka ani neviem čo povedat, z basy, či z domova či čo ja viem 😅 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre