"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubulik
1. feb 2010

Caute, tak Hanka je v skolke.rano ked som jej povedala, ze pojde do skolky, tak plakala. Ale to bolo hned ked sme sa zobudili. Tak som jej potom nehovorila nic. Pozrela si Toma Jerryho v telke a isli sme sa previest autickom. A zastali sme pred skolkou. A hovorim jej, ze kde sme??? a ona ze v skolke a papucky si mi uz zobrala???? A ja ze ano. Ona ze no tak mi ich pod obut. A tak to bolo cele rano v pohode. Tak uvidim, co mi povedia ked si pojdem pre nu.Ale ju strasne ticho. Lebo maly je este taky kludnucky, iba trosku sem tam nieco "kecne"

lilyk
1. feb 2010

ahojte 😉
sstefi 😀
u nas rano snezilo a snezilo, uz prestalo, dufam ze ani nezacne, potrebujem ist na postu, do obchodu...no vsak klasika 😝
Hanke moooooc drzim palce nech ju nikto neokasle,neokycha a nech je zdravaaaaaa 🙂 ....pacit sa jej bude to nespominam 🙂

sjuzi
1. feb 2010

Ahojte, tak som i ja zahlasovala za Bubkin odkaz... Ale teda aspoň si mohla nejakú básničku zložiť, keď chceš vyhrať... či to nemá byť niečo originoš??? 😀 😀 😀

sjuzi
1. feb 2010

Bubu, tak Hanka už bude veľká kočka-škôlkárka... No tedaaaaaa, držíme palčeky, nech si rýchlo a v pohodke zvykne... 😉

sjuzi
1. feb 2010

Tak bábovka nechucila... 😒 Hmmmm... veď som vám písala, že kvôli tvarohu je taká "mokrá" a ťažká a vyletí z formy... My ju máme celkom radi... lebo je taká sýta... Neva, pohoda... 😀

sjuzi
1. feb 2010

My sme mali celkovo super víkendík... Ešte som sa včera stretla s kamoškou, čo došla z Írska domov na pár dní... Jooooj, škoda, že mi nezavolala skôr... mohli sme dať nejakú akcošku...
Dnes idem cvičiť, v Nukleone dali Zumbu, som zvedavá... 😕 😉 😀

sjuzi
1. feb 2010

A Sstefi, aj ja si vždy musím na Mišiaka zvykať chvíľu, keď ho dáme vyšiškať. Lebo on má tie jeho kudrnky ako taký andelík a potom presne, jak za vojaka vyzerá... 😀

sjuzi
1. feb 2010

Lily, čo si ešte nepočula slovo Podritník??? alebo česi tomu hovoria Podprdelník... 😀

lilyk
1. feb 2010

😀 😀 podprdelnik 😀 😀
my sme sa vratili z posty a obchodu, na poste sme si vyzdvihli Mickemousa v slovenskej verzii tak idem kuk co to zac 😉

zuzidr
1. feb 2010

Ahojte,ja vás poriadne zanedbávam...Dakujem v mene emmky za gratulácie 😀

nestíham ani....no comment..mám vela toho v škole,skúšky,ešte aj zbytočné seminárne práce +bakalárka.no konec..... 😠

v robote je toho požehnane 😠

Emmka už by chcela ísť do škôlky ale celý minulý týždne bola kvôli chrípke zavretá a chcela som ju dať od zajtra,ale dnes som behla do škôlky že čo a ako a uč. že majú stále 9detí chorých a nový pribúdajú,že asi ich ešte hygiena zavrie.... 😒

Emmka už je doma unudená 😕 😅 😀

bubble777
1. feb 2010

ahojte....ďakujeme pekne za gratulácie k meninkám 😉 my sme cez víkend troška pooslavovali....sneh konečne napadal ale nemohli sme ísť ani von, keďže Emka má prechladenú pišulku, tak sme domka ☹

bubul, dúfam, že Hanke sa v škôlke páčilo 😉

sstefi
2. feb 2010

bré ránkoo 🙂 😎

bubaczik
2. feb 2010

bre bre aj tebe sstefi 😀

inak ja ked čitam,čo tie vaše decka robia,a ako sa nmudro spravaju,tak ked porovnam k mojmu danikovi,tak moj je ich mladši brat 😒 on ešte take babo 😵 rozmaznane 😀 sice ja mam všetky decka jak žuvačky 😅

včera ja konečne dostala chute,na obed som robila ryžovy nakyp,bo ja by vraždila pre nho včera,len som dala kus vecej žltok do nho ,jak by sa patrilo,ta kus bol tvrdy,ale muž dojedol 😀 večer zas na bryndzovu natierku,tak sem sežrala 4 krajce chcleba,potom mi došlo kvalitne zle 😝 tak som stravila nejaku chvilu nad misou, 😢 ..a už ked sa zdalo,že som ok,začala som kukať 112,na markize,a tam čo nevidim 😕 ako dr rektalne vyšetruje nejakeho stareho uja 😝 tak ma naplo,že som so zas "lahla" k mise..a muž ostal dnes so mnou doma,lebo asi umieram 🙄 už nech je tomu koniec,lebo ma to nebavi..to komu bolo tak zle?do kedy to trva? 😕 ja nechcuuuu 😢 😢 😢 😢
kolegyne so sept,už maju pupky 😕 a ja lavor 😢
danko este spi,muž tiež 😀 hlavne,že sa o mna stara 😎

lilyk
2. feb 2010

ahojte 😉
Bubi ta posledna veta je najkrajsia 😀 ..inak vsak vies ze to trva max prvy trimester 😉
u nas snezi a snezi,joooj mne uz sa to nepaci, chcem fakt jar, hruuuza.
no u nas je lepsie, Majulovi asi odislo umnrcane obdobie, teraz je dobrunky, nahanaju sa s Tomikom po byte a vyskieraju navzajom 😀
kafe mam dopite, asi si spravim caj 😉
inak s tymi skolkami, to akoze ked je statna skolka zavreta, ucitelky dostavaju nadalej plat 😕 no to by som chcela vediet....normalne pojdem robit ucitelku do skolky 🙄

sstefi
2. feb 2010

lylik, ja by nešla, aj keby davali 2000€ a 14 dní volna 😅 😝 😀 😀

sstefi
2. feb 2010

http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/sstefi/albu...

včera som fotila, aj ked ešte nie je celkom dokončená, ale nech sa pochvalim 😝 😵 😀

sstefi
2. feb 2010

no padam, byt jak po vybuchu a ja na koni a doobeda, no fuuuuuuj hanbim sa 😀 😀 😀

bubaczik
2. feb 2010

bry den bosorky 😀 sstefi pekna kupelna,farebnaaa 😀 😉

ja dovarila polievku,druhe neviem čo mam robiť,vybrate mam kare,ale čo dalej,netušim 😝 došla fantazia 🙄 muž sa šiel sankovat s malym,tak som zvedava kedy a ako dojdu.. 😅
idem zarobit cesto na palcinky,bo šveker vcera dotrepal plno poharov marhuloveho lekvaru,ta bud ich natriem na palacinky a bo možem s nim malovať,tolko toho je 😝

zoja
2. feb 2010

no bubi nechcem ta strašit ja som blvala od začiatku do konca len medzi piatym a siestym mesiacom som mala 2týždnovú pauzičku čo mi nič nebolo, neblvala nekrvacala a mohla som sa aj po vonku poprechádzať 😒

debbie
2. feb 2010

ahojte baby zahlasujte prosím za nas chceme ocika prekvapiť vyhrava chlap no my sa nedáme a porazíme ho ak sa dá pomôžte kujeme za každy hlas 😀
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=ba...

bubaczik
2. feb 2010

😅 dik zoja..ja sa pytam preto,bo takto mi zle nebolo ešte ani raz 😝 a to už mam niečo za sebou 😀 muž šiel vyplatiť listky,do kauflandu 😀 😀 mi smiešno 😉

hej debbie ja som tu prva,hej? 😀 idem kukat milagros,furt pri tom zaspim 😔 😀

lučim sa,pate 🙂

bubulik
2. feb 2010

Caute, normalne som to nestihla.
Teda Vas
Hanke sa velmi pacilo. Pytala sa ma preco tam ona nemoze spat??? A ze ci ked vyrastie tak tam potom bude spavat. V prvy den zjedla len zemiakovu polievku.
Dnes rano sa zobudila s tym, ze musi ist robit kralovsku korunku. To si robili na karneval. A dnes im vystupoval saso. Asi kuzelnik. A ucitelka mi hovorila, ze mam doma zive striebro. ( Ako keby som nevedela), lebo ze mala co robit aby bola mal pri nej, lebo ze mu brala veci z kufra. tak asi bol pomaly, alebo nezazivny. Inak keby ju to bavilo tak by sedela ako 5 penazi. Dnes nejedla nic, mali rajcinovu polievku. Tu neje. A druihe boli zemiaky a maso. Zo zemiakov nakreslila obrazok na stol a maso vraj nechcela ani do ruky. tak to by som sa fakt divila, keby to zjedla. ona maso este nikdy nejedla. takze ako som predpokladala bude niekomu zivit prasce. 😒 😒 😒
Ale hadam raz....
Zajtra mam doniest 2 kusy ovocia. uz ju vidim ako je.

lilyk
2. feb 2010

Zo zemiakov nakreslila obrazok na stol 😀 😀 sorry Bubulik pobavilo ma to 😀 chuda Hanka povedz im nech jej aspon chlebik do rucicky daju ked jej nabuduce nebude vobec chutit obed 😉

bubulik
2. feb 2010

Kym bola v skolke tak sme boli v NR kupit masku na karneval, lebo v piatok na druhy tyzden maju karneval. Hadajte co bude moje dieta???? No predsa maly devil. 😀 😀 😀 😀
Este som popozrela nejake vypredaje. tak som jej kupila v Reserved bundu k roku. Stala teraz len 12,90. To je vlastne ako kabatik. Take az po kolena. Len teraz je jej az po clenky lebo je to az 110. ale hadam do roka aspon trochu podrastie.
A v coccodrille som kupila krasnu zelenu Oliverovi a este k tomu ciapku a sal a rukavice. Nech je frajer na rok. Tam ma to cele stalo 30 eur.

lilyk
2. feb 2010

Tomas mi prave znicil fialku 😠 tak som ju mala rada 😒

lilyk
2. feb 2010

Bubulik chcem sa spytat, tento rok si poberala matersku 6 mesiacov, ides podavat Danove priznanie?...ja zas citam veci ktore asi nemam a som z toho blb 😒 som sa docitala ze RP nieje povazovany za zdanitelny ale materska asi ano ak som to dobre pochopila ( teda v pripade ze MD prekrocila 2000 euro).Dikes 😉

bubulik
2. feb 2010

Lily urcite nie, moja urcite tuto hranicu neprekrocila 🙂)))))))))))))))) Ale bola by som rada keby ju prekrocila 🙂))

bubulik
2. feb 2010

Ale chod sa radsej spytat na danovy, aby Ti potom nevyrubili nejake penale 😒 😒 😒

lilyk
2. feb 2010

dikes,moja prekrocila, ale ja som to mala "cez"rok, ja som ju poberala od Sept2008 do konca Febr.2009...tak mne z toho vyplyva ked sa to rodelilo medzi 2 roky ze som tym padom neprekrocila hranicu 2000euro.... 😀 no ale to si ja myslim...musim kuk do papierov kolko mi vlastne dali...dik 😉

sstefi
2. feb 2010

cafesky 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre